|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
31.7.2009 11:10:23   
HanaBana
Danas necu stici poslije posla jer sam sva u obavezema ali svakako sutra ti se javnem da ti dam lovu pa ti daj Remzy.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 0:16:13   
remzy
drage moje hanume,
jedno veliko HVALA (ljudi su ostali bez texta ,kad sam im javila da smo skupili 100KM,za njihove curice)od porodice Besirovic iz Gradacca kojima ce otici pare ovih dana ,koje smo skupile na zadnjoj RR kahvi!!!
kazem ovih dana ,jer pare su JOS UVIJEK kod mene,iz tog razloga sto cekam svekra i svekrvu koji se vracaju sutra s mora i isti ce pare da uruce porodici!!!
ja sam cak zamolila oca od djevojcica da slika pare i spisak sa  forumasicama koje su dale po 10 KM,i da mi te slike proslijedi nekako ,pa da ih stavim na forum!!!
nadam se da mi necete zamjeriti ,sto ja odulji ovo i jos jednom HVALA OD SRCA
I sigurna sam da su pare otisle u prave ruke!!!

HVALA vam i da budete nagradene od UZVISENOG za svako dobro dijelo koje ucinite!!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 8:44:38   
new mama
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drago mi je

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 14:20:56   
M kao Mama
Akobogda naredni put nadam se da ću doći, ovaj put sam bila spriječena, i baš mi je žao. Imam prijedlog za sve vas, budući da Hayat i nije bio zainteresovan za saradnju, neku noć na Tv Vogošći sam gledala emisiju koju vodi žena po imenu Munira Džabija, čini mi se. Ona isto tako pronalazi ugrožene porodice, pa mogle bi smo se povezatii sa njom, pa ne moramo samo novčano, možemo u u garderobici i ostalim stvarima koje su prerasle našim bebama, a možemo isto tako i jednom tu robicu odnijeti u Dom Bjelave, najavimo se onako nas nekoliko, ko god hoćem sa djecom, kupimo nešto slatkiša i te robice i mislim da bi djeca bila oduševljena. Da jedno popodne ili prijepodne provedemo s njima. 

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 14:23:50   
Anoniman
mama alma, daj Bože da se tebi vrati sve što za druge radiš.user posted image
Voljela bih dati doprinos u svakom slučaju.

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 14:29:02   
tea lana
joj mama Alma ja sam bila nekad davno u domu Bjelave nosili im ispred jednog udruzenja paketice da ste vidjeli te radosti u njihovim ocima.Njima nisu bitni toliko pokloni kao sto im je potrebno da ih neko pomazi poigra se sa njima.J a sam za to definitivno da idemo gore i javljam se da cu ici i ja sa vama.Sad ce aBd ramazan pa Bajra mogli bi prije praznika to skupiti i odnijeti im.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 14:35:35   
M kao Mama
Baš zato ija sam nekoliko puta bila u Domu, i znam da sam bila bolesna po nekoliko dana od tuge, kako toj dječici treba malo, upravo to da se organizujemo, kupimo im slatkiša, i pokupimo se sa našom djecom. Vidjećete kako će biti sretni.


Ja sam da ovo odradimo što prije.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 14:41:03   
tea lana
moze
ja cu krajem sedmice na more i dolazim najkasnije do slijedeceg cetvrtka  pa ako ce biti u tih sedam dana da se nadjemo da nekoj dam pare ili ako ce biti poslije slijedeceg cetvrtka sto bih ja i voljela

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 14:50:24   
M kao Mama
Ma,dogovorit ćemo se, čekat ćemo da dođeš s mora pa ćemo to odraditi 

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 14:54:43   
tea lana
super,evo bas nesto kontam skupimo i gardarobu lijepo spakujemo.Koliko me sjecanje sluzi tamo ima svih uzrasta znaci mogu i sasvim male stvari a i vece.I naravno slatkisi.Najbolje bi bilo da igracke ne nosimo prvi put jer prvo da vidimo koliko ima djece pa da im slijedeci put onda kupimo igracke da ih svi dobiju.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 14:57:54   
mamina princeza
i ja bih voljela skupiti dzelilinu staru odjecu i odnjeti u dom - o tome sam i sama razmisljala. dosta sam ovih dana razdjelila al ima toga jos i naravno aBd bice jos kako bude rasla.
Intersuje me jel mogu tamo i stvari za bebice ....




_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 14:59:22   
tea lana
naravno da mogu pa oni imaju i malih bebica koje nemaju ni 40dana

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 15:00:13   
M kao Mama
Mogu, oni imaju i malih beba, tek novorođenih, a i onih malo većih, pa mogu i igračke, pa da odemo što prije, baš bih voljela. 

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 15:00:52   
Amrino
I ja sam za! Ne znam kako mi je ova tema promakla...Javnite mi pliiiiiz kada ce to biti i kako cemo se organizovati oko skupljanja tih stvari. Imam i ja toga tonu.

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 15:04:16   
mamina princeza
mogu znaci i igraceke ? super ja cu skupit sta uspijem ovih dana ... ma stvarno zelim to da odem. nadam se da ce me ovo moe djete slusat il je bolje da je ipak negdje ostavim da to fino obavim. ma hajde dogovoricemo se vec ...nadams e da necete ove sedmice jer nema sanse od posla da uspijem ....

e bas sam ovo stvarno razmisljala i sama da uradim


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 15:04:20   
HanaBana
Ni ja nisam mogla doci prosli put iako sam krenula ali umjesto na RR kaficu skrenuh u DZ, Hanci mi nije bila dobro i sve kontala proslijedicu pare Adeli ili Remziji ali u subotu mi se nesto iskomplikovalo tako da nisim mogla nigdje maketi.
Tu sam za sve vrste humanitarnih akcija. Vec duze vremena nosim u Dom Bjelave i mogu reci da njima nije toliko potrebna ni odjeca ni slatkisi koliko ljubav i paznja i to da im neko dodje. Ipak oni dobijaju od raznih organizacija sve to sto je potrebno. Slazem se sa svim sto odlucite ali mislim da je ipak bolje dati onima koji zaista nemaju a Dom svakako trebamo posjetiti.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 15:06:25   
Skvo RR
Ja sam vec bila par puta. U meni je uvijek bujica osjecaja: ushicenost sto sam tamo i sto se osjecam korisnom kada se malo pomogne djecici i poigra se sa njimauser posted image , ujedno i neka tegoba i tuga kada odlazim kuci.user posted image

Mislim da cu jos to podnijeti emotivnije, sada kada sam i ja majka, ali ipak volim biti tamo.

Pisi te i mene na spisak i ja idem OBAVEZNO.



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 15:06:31   
mamina princeza
ok HanaBanamozda i jeste tako onda cu ponijeti manje toga al bi svakako voljela otici...ostatk cu vec naci gdje da dam.
inace sam ovih dana krenula u "podjelu" starih stvari - bas se nakupilo a nekom bas koristi. imam i svojih nekih stvari i jos trazim kome da dam. al eto to se uvijek nadje nazalost puno je tih nekih ljudi kojima zaista treba


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 15:21:38   
new mama
Ja sam takodje za da odemo u dom Bjelave,nisam isla,ali sam gledala par puta kad im dodje neko u posjetu njihovoj sreci nema krajauser posted image user posted image user posted image user posted image
dakle i mene pisite nadam se da cu moci jer iduce sedmice pocinjem raditi,jedino da me to ne sprijeciuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.8.2009 16:00:12   
mamine oci
podrzavam i ideju i akciju i u svakom slucaju sam za...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 220
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *