|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bojenje tkanine
29.2.2012 10:19:52   
maxus svratila
Moje iskustvo sa bojama iz DM-a:
Posto imam crne odjece pun ormar, i sve onako vremenom posivi, ja sam bojila tim bojama, i super je bilo.
Ali, ja sam vam napunila masinu, muzeva jesenska jakna, pantole, 2-3 majce i jos mozda nesto.
Sve to lijepo prvo natopim u kadi, i stavim u masinu ukljucim masinu na 30stepeni, ali program traje oko 2 sata.
KAd masina zavrsi, ukljucim na jos jedno ispiranje, cisto da stavim omeksivaca, i bude super.
Nakon bojenja mi se nikad nije desilo da mi poboji odjecu, ali cini mi se da ja uvijek gledam ali odma nakon farbanja da ukljucim ali sareno, tako da sve bude 5.
Tako da ja obojim vise stvari, ma punu masinu sa jednom bojom.....meni se isplati.......

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bojenje tkanine
29.2.2012 10:25:06   
mamine oci
mene zanima vezano za ove boje, mogu li se one koristiti na primjer obojiti jasucnicu ,ctratiti nesto na tkaninu, recimo na kaucu prekriti fleku ili slicno i imali sta takvo da postoji user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bojenje tkanine
1.3.2012 11:59:24   
mamine oci
hvala na odgovorimauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bojenje tkanine
19.3.2012 14:27:05   
sarisari

kada farbate ovom bojom iz Dm_a na koliko uključite mašinu? 30,40 stepeni....?

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bojenje tkanine
19.3.2012 19:29:58   
maxus svratila
Upravo sam tamno plavom farbom iz DM-a ofarbala jedne moje farmerice, tri majce od muza i jednu moju kosulju.
Masinu sam ukljucila na 40 program koji traje sat i po.
Nakon toga sam samo na 15 minuta ponovo ukljucila da stavim omeksivac, i ja sam preeeezadovoljna, super se sve ofarbalo.

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bojenje tkanine
19.3.2012 19:46:29   
R&T@
m.svratila, mogla si i jedne moje pantalone, da ne kupujem boju samo zbog njihuser posted image

Sad ozbiljno: U kojem DM si kupila boju?
Danas sam trazila, samo smedju i tamnocrvenu imajuuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Bojenje tkanine
20.3.2012 8:52:44   
maxus svratila
U Tuzli sam kupila, u nasem su imali samo crvenu i plavu, ja trebala i crnu ali je nije bilo.....
jedna majca se bila bas isprala, sad se bas kajem sto nisam jos jednu sivu ubacila, mislim da bi joj ispala dobra boja.
Ja nesto razmisljam, imam par bijelih lanenih tunika, pa kontam uzet neku boju da ih prefarbam, ne znam koju bih mogla, mozda uzmem crvenu, u svakom slucaju ako ne uspije dobro moci cu crnom prefarbat.
ma slobodno ti nabacaj ako imas jos sta plavo, bas ce ti se lijepo osvjezit boja....

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Bojenje tkanine
23.4.2012 10:59:52   
D_K
cure, jeste li igdje vidjele crnu boju za tkaninu?
isla sam u 3 dm-a i nije je bilo.. u OBI-ju prije nekih 10 dana nema user posted image
kazu mi u dm-u da su promijenili dobavljaca ali nema tih novih boja user posted image a bas mi treba crna..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Bojenje tkanine
23.4.2012 11:23:34   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: D_K

cure, jeste li igdje vidjele crnu boju za tkaninu?
isla sam u 3 dm-a i nije je bilo.. u OBI-ju prije nekih 10 dana nema user posted image
kazu mi u dm-u da su promijenili dobavljaca ali nema tih novih boja user posted image a bas mi treba crna..

U Robotu je bilo...

(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Bojenje tkanine
23.4.2012 11:49:54   
D_K
hvala user posted image ..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Bojenje tkanine
2.4.2013 15:48:53   
gvendolina
moze li mi neko preporuciti gdje da odnesem jaknu na bojenje, ovdje se uglavnom pisalo o kucnoj varijanti bojenja ali se meni ne eksperimentise user posted image koliko uopste kosta bojenje jakne user posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Bojenje tkanine
2.4.2013 15:58:58   
zvončica

IZVORNA PORUKA: gvendolina

moze li mi neko preporuciti gdje da odnesem jaknu na bojenje, ovdje se uglavnom pisalo o kucnoj varijanti bojenja ali se meni ne eksperimentise user posted image koliko uopste kosta bojenje jakne user posted image


Ne znam da li jos uvijek postoji, ali ja sam farbala u Dugi na Alifakovcu, texas jakna 12 km.

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Bojenje tkanine
2.4.2013 16:07:13   
gvendolina
sorry dupli post

< Poruku je uredio gvendolina -- 2.4.2013 16:15:34 >

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Bojenje tkanine
2.4.2013 16:13:33   
gvendolina
hvala zvoncice pogledacu na int dali ima neki br user posted image

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Bojenje tkanine
2.4.2013 22:12:31   
canim

IZVORNA PORUKA: mamine oci

mene zanima vezano za ove boje, mogu li se one koristiti na primjer obojiti jasucnicu ,ctratiti nesto na tkaninu, recimo na kaucu prekriti fleku ili slicno i imali sta takvo da postoji user posted image

Pa s obzirom da je to boja za tkaninu naravno da je mozes koristiti i na taj nacin, samo ja ne znam u kom omjeru bi je trebala razmutiti da bi dobila boju kojom mozes pisati po tkanini u svakom slucaju mozes probati.
U OBI-ju sam cini mi vidjela neki set malih boja namjenski tako za pisanje i crtanje po tkanini.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Bojenje tkanine
23.11.2015 9:36:49   
malik tatica
Koliko je sigurno da ce farbanje ispasti dobro na zimskim jaknama?

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *