|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 1:20:54   
Skvo RR
Moze....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 1:26:38   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e hajde onda ponedeljak u 18 Tito...ja predlažem...Ilha jel možeuser posted image
ostale izjanite se ili čak mjenjajte vrijeme i mjesto ...ja eto reko da počnem sa prijedlogom konkretizacija ovo-onouser posted image

ja se nadam doće još Sarajki ja jedva čekam, dugo nismo imale kaficu ( joj kad bi mi medić slatki došla što bih bila radosnauser posted image )


Meni je taj dan super al bi voljela da nam i HanaBana dodje... da i nju vidim malo...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 1:28:00   
Hanady RR
ma hanubanu ću ja sutra da obavjestim o idtom...imamo sastanak kod krofnica sutrauser posted image
ne brini...ona nakon biznisa dolazi...jest d anjoj 16-tog stiže dijaspora u goste...al ja znam ta je maca zvrk...doće onauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 1:35:38   
Ilhana RR
user posted image user posted image user posted image user posted image

Znaci kod Tite u ponedeljak u 18 casova?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 5:58:19   
ElmaB
user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 9:32:33   
maja78 RR
ovoje extra vrijeme i lokacija user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 9:37:33   
Hanady RR
Pa hajmo žene......ja se sve nadam biće nas dosta...čak i one koje djecu vode...Tito je zakon...pjesak, kantice i ljepotauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 9:44:17   
HanaBana
Uh sto ste me spominjale u kasne sateuser posted image user posted image user posted image user posted image
Meni je problem jer mi bas taj dan dolaze dijasporciuser posted image  A Hanady svekrva mi dolazi 16/07 user posted image user posted image user posted image user posted image
Sigurno necu moci, dajte drugi dan:) A Ilhic ti vec par dana tu a ni da pokucas....ccccccccc

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 9:47:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: HanaBana

Uh sto ste me spominjale u kasne sateuser posted image user posted image user posted image user posted image
Meni je problem jer mi bas taj dan dolaze dijasporciuser posted image  A Hanady svekrva mi dolazi 16/07 user posted image user posted image user posted image user posted image
Sigurno necu moci, dajte drugi dan:) A Ilhic ti vec par dana tu a ni da pokucas....ccccccccc


ajjjjjjjjjjjjjjjuser posted image

a ja kontam ja sve znamuser posted image user posted image user posted image

eh šta sadauser posted image

da mjenjamo za utorak u isto vrijeme isto mjesto...evo nek se druge koje su potvrdile izjasneuser posted image
ja bih iskreno najprije ponedeljak ili srijedu al i utorak iskordinirat ću nije frkauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 9:49:19   
HanaBana
Ja bih najvise volila neki vikend jer znam ostati na poslu do 6-7 pa nisam nigdje prispjela, smrdljiva i odvratna na kafu ni slucajno a dok do kuce pa tusiranje i popravka popice se i 5 kafauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 9:50:31   
ElmaB
Ma najbolje je odrediti jedan dan, pa ko može, može, jer uvijek će se desiti da nekome baš taj dan u to vrijeme ne odgovora!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 9:53:00   
Hanady RR
e elma je u pravu...sad ti hanabana zezaš...ja se pomjerih a ti bi i vikend dernečila...
ja fakat ne mogu vikendom jer ond amoram voditi ovu pilad...a to više nije kafa to je onda ludilouser posted image user posted image user posted image

nego HB da ti pokušaš pobjeći malo u ponedljeka...satak tek toliko da se vidite a opet ona s emotorizovala...ne brinem ja za vas...možda da se vi nađete negdje u subotu, nedleju sad...de majketi nazovi je telefonomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 14:43:39   
ElmaB
I jesmo li skontale koji dan?

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 15:40:53   
maja78 RR
valjda ponedjeljak i dalje

ja cu voditi andreja, ima pjesak :)


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 15:49:26   
Anoniman
gledacu  i ja da dodjem, naravno, pod punom roditeljskom spremom user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 15:51:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

gledacu  i ja da dodjem, naravno, pod punom roditeljskom spremom user posted image


eh onda ću i ja po svoje kući da se vratim...

ponedeljak kod tite...puna roditeljska prema od 18 satiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 16:02:51   
ElmaB
E super, dolazim i ja, aBd!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 17:30:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

gledacu  i ja da dodjem, naravno, pod punom roditeljskom spremom user posted image


eh onda ću i ja po svoje kući da se vratim...

ponedeljak kod tite...puna roditeljska prema od 18 satiuser posted image
Supeeeruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hajmo zene, djecu kod Tite

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 22:35:38   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e hajde onda ponedeljak u 18 Tito...ja predlažem...Ilha jel možeuser posted image
ostale izjanite se ili čak mjenjajte vrijeme i mjesto ...ja eto reko da počnem sa prijedlogom konkretizacija ovo-onouser posted image

ja se nadam doće još Sarajki ja jedva čekam, dugo nismo imale kaficu ( joj kad bi mi medić slatki došla što bih bila radosnauser posted image )



Hahahahah, pa znam ja da ti mene volEs user posted image  user posted image  user posted image

Meni dragi u Bg, sutra dolazi aBg, planirali smo ici na more najkasnije do ponedjeljka. Ako odlozimo za koji dan mogla bi vam se pridruziti na kafici, sutra cu tacnije znati kada putujemo. Uglavnom javnem se ja tebi na fb da ti urucim ono, do ispred kuce da te se kurtarisem vise, samo nisam upamtila put do Sedrenika user posted image  da mi Farah i Hanady ne pate za zvjezdicama  user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 22:38:51   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 23:19:35   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

gledacu  i ja da dodjem, naravno, pod punom roditeljskom spremom user posted image


eh onda ću i ja po svoje kući da se vratim...

ponedeljak kod tite...puna roditeljska prema od 18 satiuser posted image
Supeeeruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hajmo zene, djecu kod Tite



Hocemo li im sasiti plave kapice i crvene marame?
Tito je titouser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 23:21:30   
Hanady RR
tajrić jel ovo potvrda da se družimo u ponedeljakuser posted image user posted image user posted image
a može i bez kapica i marama vruće je ženouser posted image

e hoćemo i ja i ti obe povesti ko pahuljica...bilo bi coll fotkati ih zajedno...da smo se dogovarale kad da ih rađamo nebi se dogovorile...ono u vezi sa potpisomuser posted image i pahulja je tu negdjeuser posted image



< Poruku je uredio Hanady RR -- 14.7.2011 23:22:45 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 23:24:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

gledacu  i ja da dodjem, naravno, pod punom roditeljskom spremom user posted image


eh onda ću i ja po svoje kući da se vratim...

ponedeljak kod tite...puna roditeljska prema od 18 satiuser posted image
Supeeeruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hajmo zene, djecu kod Tite



Hocemo li im sasiti plave kapice i crvene marame?
Tito je titouser posted image
Joj ja sam imala negdje svoju ORIGINAL.Da mi je naci...uh sto bih voljela.

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 23:27:33   
Hanady RR
ja imama svoj orginaluser posted image bilesi i onu knjižicu sa zakletvomuser posted image
to je jedino što sma do uspoemna iz djevojačke sobe ponijela s asobom od mame sve ostalo je još uvijek u sobiuser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 14.7.2011 23:28:08 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 23:30:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja imama svoj orginaluser posted image bilesi i onu knjižicu sa zakletvomuser posted image
to je jedino što sma do uspoemna iz djevojačke sobe ponijela s asobom od mame sve ostalo je još uvijek u sobiuser posted image
e onda si duzna i ponijetiuser posted image user posted image user posted image user posted image nema izvlakuse. Da djeca znaju u sta smo se nekoc zaklinjali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prosjecna starost RR forumasice
teacher75

Zanima me kolika nam je prosjecna starosna dob, pa odgovorite: koliko imate godina?

manje od 20 (4%)

od 20-25 (19%)

od 26-30 (42%)

od 31-35 (27%)

od 36-40 (5%)

vide od 40 (3%)


Broj svih glasova: 195

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *