|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 23:41:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja imama svoj orginaluser posted image bilesi i onu knjižicu sa zakletvomuser posted image
to je jedino što sma do uspoemna iz djevojačke sobe ponijela s asobom od mame sve ostalo je još uvijek u sobiuser posted image
e onda si duzna i ponijetiuser posted image user posted image user posted image user posted image nema izvlakuse. Da djeca znaju u sta smo se nekoc zaklinjali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nosimuser posted image

moja znajuuser posted image znaš da sam nepopravljivo crvenauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 23:44:06   
R&T@
Nisam sigurna da cu biti u Sa u ponedjeljak...

A nase tri iz 2006. su meni divne, tako slicne, a tako razlicite
(nije sto su naseuser posted image )

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 23:45:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Nisam sigurna da cu biti u Sa u ponedjeljak...

A nase tri iz 2006. su meni divne, tako slicne, a tako razlicite
(nije sto su naseuser posted image )

ma jauser posted image

šteta što nećete biti, baš se obradovahuser posted image
al nadam se biće vam lijepo tamo gdje ćete bitiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: RR kafice u Sarajevu!
14.7.2011 23:57:29   
InLove

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja imama svoj orginaluser posted image bilesi i onu knjižicu sa zakletvomuser posted image
to je jedino što sma do uspoemna iz djevojačke sobe ponijela s asobom od mame sve ostalo je još uvijek u sobiuser posted image
e onda si duzna i ponijetiuser posted image user posted image user posted image user posted image nema izvlakuse. Da djeca znaju u sta smo se nekoc zaklinjali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


nosimuser posted image

moja znajuuser posted image znaš da sam nepopravljivo crvenauser posted image

Lijep provod zelim cure user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: RR kafice u Sarajevu!
15.7.2011 0:02:39   
Hanady RR
hvala...a na naredni BB sa konom da malo dođeš user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: RR kafice u Sarajevu!
15.7.2011 0:08:10   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: HanaBana

Uh sto ste me spominjale u kasne sateuser posted image user posted image user posted image user posted image
Meni je problem jer mi bas taj dan dolaze dijasporciuser posted image  A Hanady svekrva mi dolazi 16/07 user posted image user posted image user posted image user posted image
Sigurno necu moci, dajte drugi dan:) A Ilhic ti vec par dana tu a ni da pokucas....ccccccccc


Danas sam majke mi o tome kontala al bilo rano, sigurno si jos bila na poslu kada smo prolazili danas...

macko, isti mi je broj ko prosli put samo zvrkni kad zavris sa poslom i idemo na kaficu... sada imam bibi =)

A mozda i ja povedem Lamki samnom na kafu... jos malo cu razmisliti o tome ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: RR kafice u Sarajevu!
15.7.2011 10:50:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e hajde onda ponedeljak u 18 Tito...ja predlažem...Ilha jel možeuser posted image
ostale izjanite se ili čak mjenjajte vrijeme i mjesto ...ja eto reko da počnem sa prijedlogom konkretizacija ovo-onouser posted image

ja se nadam doće još Sarajki ja jedva čekam, dugo nismo imale kaficu ( joj kad bi mi medić slatki došla što bih bila radosnauser posted image )



Hahahahah, pa znam ja da ti mene volEs user posted image  user posted image  user posted image

Meni dragi u Bg, sutra dolazi aBg, planirali smo ici na more najkasnije do ponedjeljka. Ako odlozimo za koji dan mogla bi vam se pridruziti na kafici, sutra cu tacnije znati kada putujemo. Uglavnom javnem se ja tebi na fb da ti urucim ono, do ispred kuce da te se kurtarisem vise, samo nisam upamtila put do Sedrenika user posted image  da mi Farah i Hanady ne pate za zvjezdicama  user posted image
E moja Medic, i ja sam ti daaavno narucila ona dva pak. za mufine i metalnu vjesalicu. Ne znam jesam li jos sta. Pa eto da znas user posted image

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: RR kafice u Sarajevu!
15.7.2011 11:02:29   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e hajde onda ponedeljak u 18 Tito...ja predlažem...Ilha jel možeuser posted image
ostale izjanite se ili čak mjenjajte vrijeme i mjesto ...ja eto reko da počnem sa prijedlogom konkretizacija ovo-onouser posted image

ja se nadam doće još Sarajki ja jedva čekam, dugo nismo imale kaficu ( joj kad bi mi medić slatki došla što bih bila radosnauser posted image )



Hahahahah, pa znam ja da ti mene volEs user posted image  user posted image  user posted image

Meni dragi u Bg, sutra dolazi aBg, planirali smo ici na more najkasnije do ponedjeljka. Ako odlozimo za koji dan mogla bi vam se pridruziti na kafici, sutra cu tacnije znati kada putujemo. Uglavnom javnem se ja tebi na fb da ti urucim ono, do ispred kuce da te se kurtarisem vise, samo nisam upamtila put do Sedrenika user posted image  da mi Farah i Hanady ne pate za zvjezdicama  user posted image
E moja Medic, i ja sam ti daaavno narucila ona dva pak. za mufine i metalnu vjesalicu. Ne znam jesam li jos sta. Pa eto da znas user posted image



Pahuljo user posted image  ako budem dolazila ponjecu ti, ali sve je upitno jos jer planiramo na more za dn dva ali jos neznam tacno kada krecemo. Uglavnom ako dodjem pobesem ti user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: RR kafice u Sarajevu!
15.7.2011 11:05:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e hajde onda ponedeljak u 18 Tito...ja predlažem...Ilha jel možeuser posted image
ostale izjanite se ili čak mjenjajte vrijeme i mjesto ...ja eto reko da počnem sa prijedlogom konkretizacija ovo-onouser posted image

ja se nadam doće još Sarajki ja jedva čekam, dugo nismo imale kaficu ( joj kad bi mi medić slatki došla što bih bila radosnauser posted image )



Hahahahah, pa znam ja da ti mene volEs user posted image  user posted image  user posted image

Meni dragi u Bg, sutra dolazi aBg, planirali smo ici na more najkasnije do ponedjeljka. Ako odlozimo za koji dan mogla bi vam se pridruziti na kafici, sutra cu tacnije znati kada putujemo. Uglavnom javnem se ja tebi na fb da ti urucim ono, do ispred kuce da te se kurtarisem vise, samo nisam upamtila put do Sedrenika user posted image  da mi Farah i Hanady ne pate za zvjezdicama  user posted image
E moja Medic, i ja sam ti daaavno narucila ona dva pak. za mufine i metalnu vjesalicu. Ne znam jesam li jos sta. Pa eto da znas user posted image



Pahuljo user posted image  ako budem dolazila ponjecu ti, ali sve je upitno jos jer planiramo na more za dn dva ali jos neznam tacno kada krecemo. Uglavnom ako dodjem pobesem ti user posted image
Ok samo da te napomenem da znas  za mene. user posted image Ako se odlucite za put mora...lijepo se provedite i sretno.

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: RR kafice u Sarajevu!
15.7.2011 15:54:48   
InLove

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

hvala...a na naredni BB sa konom da malo dođeš user posted image user posted image


Sljedece godine, aBd user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: RR kafice u Sarajevu!
18.7.2011 1:50:54   
eminesqu
A primate li vi nove kolačiće na tim kafama? user posted image

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: RR kafice u Sarajevu!
18.7.2011 1:52:26   
Hanady RR
ma naravnouser posted image
nema kod nas novi -stari svi smo mi RRuser posted image
dobro nam došla..čekamo te sutrauser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu eminesqu)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: RR kafice u Sarajevu!
18.7.2011 9:51:20   
new mama
Je li to veceras kafica u 18:00,ili sam nesto pomijesalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: RR kafice u Sarajevu!
18.7.2011 9:57:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: new mama

Je li to veceras kafica u 18:00,ili sam nesto pomijesalauser posted image user posted image user posted image

taman si u vakatuser posted image
morala si se , haaaaaaaa...i taman na kafu stiglauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: RR kafice u Sarajevu!
18.7.2011 10:00:09   
Nina_Lana
Drage moje, evo i mene da se javim za tu kaficuuser posted image , stari sam ja kolacic na RR samo se rijetko javljam zbog obaveza, a voljela bih vas upoznati....

_____________________________

Mamina princeza 01.10.2008.
Mamin princ 25.12.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: RR kafice u Sarajevu!
18.7.2011 10:01:46   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nina_Lana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: RR kafice u Sarajevu!
18.7.2011 10:03:12   
Nina_Lana
pitanje jedno...tito, to je ovaj u vislonovom, pored importane centra?

_____________________________

Mamina princeza 01.10.2008.
Mamin princ 25.12.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: RR kafice u Sarajevu!
18.7.2011 10:04:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Nina_Lana

pitanje jedno...tito, to je ovaj u vislonovom, pored importane centra?

dauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nina_Lana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: RR kafice u Sarajevu!
18.7.2011 10:08:21   
new mama
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: new mama

Je li to veceras kafica u 18:00,ili sam nesto pomijesalauser posted image user posted image user posted image

taman si u vakatuser posted image
morala si se , haaaaaaaa...i taman na kafu stiglauser posted image

Da,dauser posted image user posted image hajde gledacu da naletimuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: RR kafice u Sarajevu!
18.7.2011 10:19:34   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: new mama

Je li to veceras kafica u 18:00,ili sam nesto pomijesalauser posted image user posted image user posted image

taman si u vakatuser posted image
morala si se , haaaaaaaa...i taman na kafu stiglauser posted image

Da,dauser posted image user posted image hajde gledacu da naletimuser posted image



nista ne gledaj vec dodji, i povedi ljepoticu


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: RR kafice u Sarajevu!
18.7.2011 14:56:48   
Hanady RR
ja ću doći aBd...ali bez djece...obe su mi boelsneuser posted image
a ja ću doći osim nedao Bog u slučaju d ami one budu lošije nego sad što su

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: RR kafice u Sarajevu!
18.7.2011 15:17:39   
HanaBana
Hanady, jubim jepotice da sto prije ozdrave.
Ja ne dolazim, odoh da ganjavim svoju djecicu, sad ih u kuci imam trojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: RR kafice u Sarajevu!
18.7.2011 17:11:47   
new mama
Nego hoce li ko biti na kafici,nesto slab odziv,da ne idem dzabauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: RR kafice u Sarajevu!
18.7.2011 17:52:31   
Skvo RR
Dolazi ti hanady...tj. vec je tamo..ja nazalost ne mogu..fakat je prevruce. user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: RR kafice u Sarajevu!
18.7.2011 18:12:02   
eminesqu
Ja ću morat postiđeno da se tuspasim da ni ja ne dolazim user posted image
Najavili su mi se gosti.
Nadam se da će uskoro opet kafica, baš bi mi bilo drago da vas upoznam.
Uživajte na kaficu. user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *