|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   malezija
25.7.2008 15:19:37   
neki
Evo pisem vam  sva u suzama...Ne znam sta da mislim.Evo o cemu se radi;muz mi je dobio poslovnu ponudu da ide u Maleziju.I to na godinu dana,tek nakon godine bi mogao doci ovamo ili da ja idem tamo...Ja trudna,termin u januaru,propustio bi sve,od rodjenja djeteta,pa sve ostalo.Finansijska situacija nam nije bas sjajna,pojma nemam sta da mislim.Da cujem vasa misljenja,molim vas.user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: malezija
25.7.2008 15:22:40   
zvončica
Pakuj kofere i sa mužem pravac Malezija. Ja bih tako uradila, ako već možeš i ti sa njim. A godina brzo prođe, vratićete se, a bićete skupa kad se porodiš. Sretnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: malezija
25.7.2008 15:24:55   
M kao Mama
Bogme ako si pametna fataj se te Malezije, ovdje daj bože da ikada bude bolje

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: malezija
25.7.2008 15:25:15   
neki
Ma jok ne mozemo tako,i mi bi to najradije.Morao bi on sam,pa tek kasnije i ja da dodjem...Ma poludicu od razmisljanja

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: malezija
25.7.2008 15:27:19   
zvončica
Onda ti za njim kad ti odobre

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: malezija
25.7.2008 15:29:39   
Kesten
Čim dobiješ papire gibaj ti za njim,,,nikad se nije kasno vratiti ovamo,,,bar znaš da si pokušala više,,,nemoj da se sikiraš ,,možda to bude svijetla tačka u vašem životu,,,sretno!!

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: malezija
25.7.2008 16:36:46   
neki
Joj hvala vam na podrsci puno.Ali mi smo tako privrzeni jedno drugom da je to nevjerovatno.Imam osjecaj da bi posizili tih godinu dana i ja i on.A sto se tice perspektive ovdje u Bosni,svi znamo da nije sjajna.On bi isao sad u septembru...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: malezija
25.7.2008 17:11:15   
lamka
neki moj savjet ti je gibaj odavde
i ja sam otisla iz zenice u srebrenik u veci grad i moij mm nije bio sa mnom kada sam se porodila i kada sam lezala u bolnici trudna sama i uplakana.ali danas hvala bogu puno bolje nam je i ne zalim a kada bude druga bebica nekad onda cemo da je docekamo zajedno zato moj savjet
neka ide a ti cim budes mogla gibaj za njim
sretno


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: malezija
25.7.2008 17:20:20   
Okarica
Da sam na tvom mjestu, počela bih da pakujem kofere.
Stavi na papir argumente za i protiv i odluči. Ja ne bih mogla izdržati bez svog dragogo godinu dana, a ne bi ni on bez mene, tako da te razumijem.
Želim ti puno sreće, šta god da odlučiš!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: malezija
25.7.2008 17:39:45   
neki
Ma joj uzasno nam je tesko,mada mislim da bi nam nakon te godine bilo puuuno lakse,ali valja to izdrzati.Zene,puno vam hvala,lakse je kad covjek podijeli misljenje sa nekim.Poljubac za vas sve

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: malezija
25.7.2008 18:12:11   
Happy
A kada bi ti neki mogla dobiti papire? Ja ne znam kako bih... Ja sam strašno vezana za svoje i za ovaj grad.... Znam da je fuj sve ..... ali ipak....
Ali furaj za mužem, nemoj sama ostati, a godina za čas prođe, a bebać će imati njihove papire user posted image user posted image user posted image
Tako da nemaš šta da misliš!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: malezija
25.7.2008 18:27:07   
glavobolja
IZVORNA PORUKA: Kesten

Čim dobiješ papire gibaj ti za njim,,,nikad se nije kasno vratiti ovamo,,,bar znaš da si pokušala više,,,nemoj da se sikiraš ,,možda to bude svijetla tačka u vašem životu,,,sretno!!


Uz tebe smo šta god da odlučiš.


_____________________________

Zahra

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: malezija
25.7.2008 18:54:14   
neki
Zenice moje,jedina solucija je ta da moj muzic ide sam tih godinu dana,a ja da dodjem tek nakon te godine...Pa zato ne znam da li da se odlucimo da ide ili da propusti tu zivotnu sansu...

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: malezija
26.7.2008 11:31:21   
libra
To je velika šansa, tako, da ja je ne bi propuštala. I moja kolegica je otišla kod muža u Vietnam, dok je bila trudna i posle 2 meseca prije porođaja vratila se kuči  i rodila i kad bude njena malena user posted image imala 2 meseca opet če se vratiti kod njega.

Ja ne mogu da zamslim, da bi bila godinu dana razdvojena od muža. Njemu če donijeti neka nova iskustva i poznanstva  tako ,da to bi bilo štetno da propusti. A posle godine dana vi se svi možete vratiti kuči a ko zna, možda vam se tamo i jako svidi.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: malezija
26.7.2008 13:30:35   
Amelaa RR

IZVORNA PORUKA: mama alma

Bogme ako si pametna fataj se te Malezije, ovdje daj bože da ikada bude bolje

nemoj se puno mislit....pakuj see


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: malezija
27.7.2008 13:01:05   
neki
Amelice moja,vise smo za to da on ide,pa eto javim vam sta smo odlucili.Pozdrav

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: malezija
28.7.2008 9:43:55   
akica b
Pozdrav za tebe Neki...Tek sad vidjeh tvoj post pa da se i ja javim.,da ti se pridruzim..nisi sama mila moja.Tako isto je MM dobio prije godinu i po da ide za Afganistan..kako ti kazes financijska situacija nije bila bas sjajna i tako on prihvati,naravno uz dogovor da i ja idem kroz odredjeni period...Prodje ta godina i po,ja bila trudna,porodila se,bebi sad 7 mj. a ja idalje u Sarajevu on u Afganistanu.Dolazi svaka 4 mj,bude s nama po 45 dana i sve tako..do  kad?? ne znamo,ja se idalje nadam da cemo biti skupa kad god i gdje god!
 
Zelim da ti kazem da se ne sekiras(glupo zvuci ali to je ono sto ce ti svi reci),zelim ti da budes jaka,jer vjeruj mi da ima puno gorih stvari  u zivotu..bitno je da se volite,da se cekate i da ste tu..kako kazu i u dobru i zlu..Godina dana je nista,vjeruj mi.Misli pozitivno,misli kako cete na kraju opet biti skupa pa bar sa nekim rijesenim stvarima...
 
Zelim ti puno puno srece od srca...ja znam kroz sta sam prosla i znam da nije lako..ali evo vidis..moze se.Idalje se volimo i postujemo beskrajno..ako ne i vise i jace nego prije.

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: malezija
28.7.2008 12:27:13   
neki
Joj hvala Bogu pa ima jos neko da je to iskusio!Ma jasno je meni da ce taj period bez njega biti strasno tezak,ali kad skontamo,barem cemo kasnije moci djeci nesto u zivotu obezbjediti.Sve u zivotu ima svoju cijenu,a nama su djeca najbitnija.Hvala ti akice b,puno.

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: malezija
19.2.2011 0:33:07   
neki
Ne odeMM u Maleziju....
Ali neki dan je dobio poslovnu ponudu da ide za Ljubljanu,pa barem na godinu dana,a mi opet u istoj poziciji,razmisljamo o svemu i svacemu,da ili ne?????
Ako imate iskustva pisite...
Eh Akice,gdje li si ti sada??????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: malezija
19.2.2011 0:49:11   
Visnja RR
Akica ti je u Benetonu kod vječne vatre ...user posted image
a da li i ti ides ili samo on?


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: malezija
19.2.2011 0:51:32   
veeseelaa
Zelim ti puno puno srece od srca...ja znam kroz sta sam prosla i znam da nije lako..ali evo vidis..moze se.Idalje se volimo i postujemo beskrajno..ako ne i vise i jace nego prije.


evo Akica je sve rekla
kako god odlučiš draga otići il ostati vjerujem da će odluka biti ispravna i da ćeš predeverati
nego ja sam user posted image nisam znala da si user posted image moje iskrene čestitke, ljubim te


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: malezija
19.2.2011 0:54:31   
N_N
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nego ja sam user posted image nisam znala da si user posted image moje iskrene čestitke, ljubim te




user posted image user posted image user posted image user posted image  ama žena otvorila temu 2008, nije sada trudna user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: malezija
19.2.2011 1:02:46   
Natty
a čuj bar ti je LJubljana tu "pod nosom",a malezija bogu iza tregera user posted image tako da ja mislim da bi vam sad bilo puno lakse ako se odluci za taj posao,mozda bi mogla ti sa djecom i vikendom ici kod njega,a i on kuci da dolazi cesce...ne znam sta radi,al mislim da vam je ovo ok...znam da je svaka razdvojenost teska ,ali ako se mora ,mora se.... zelim vam ono sto si i sami zelite user posted image

_____________________________

...ko ne valja sebi,neće nikome...

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: malezija
19.2.2011 1:05:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nego ja sam user posted image nisam znala da si user posted image moje iskrene čestitke, ljubim te




user posted image user posted image user posted image user posted image  ama žena otvorila temu 2008, nije sada trudna user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image pa ja kontam šta je ovo, pa ko aktivira ovu temu nab**** ga user posted image user posted image user posted image user posted image

prvi put vidim ovu temu, kontam Neki piše svoj belaj, ja zinula kad pročitah da je trudna, tri puta čitam post, kontam pričinjava mi se user posted image user posted image user posted image user posted image
htjedoh joj poželjeti jednu djevojčicu pored njena tri dečka aiiiiii provale user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: malezija
19.2.2011 1:06:12   
Natty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...ko ne valja sebi,neće nikome...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *