|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   neprikladan odnos na radnom mjestu
24.8.2009 16:27:49   
leli§
jednostavno nisam znala kako da naslovim temu a da ostanem objektivna...

vecina vas je vec vjerovatno to vidjela na tv-u...ali ima i onih koji nisu... predsjednik Saveza demobiliziranih boraca BiH i Zeničko-dobojskog kantona je prijetio otkazom sekretarici ako ne pristane na intimne odnose... (a da i ne govorim o tome kako je njegova uposlenica 36 godina mladja od njega---ma bljak)...Boze dragi pored svih onih ubistava i dogadjanja odnedavno... jos jedan negativan odraz drustva u kojem vecina odgaja svoje malisane. u kakvo se ruglo pretvorio ovaj svijet...

http://www.youtube.com/watch?v=7qNlPK6nVm4

http://www.youtube.com/watch?v=Gz5nTXUCoY0

http://www.youtube.com/watch?v=i4KDLwGRQbA&feature=related

stavila sam vise linkova ima vise video zapisa svi su povezani i numerisani ... fuuuj

< Poruku je uredio leli§ -- 24.8.2009 16:32:57 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: neprikladan odnos na radnom mjestu
24.8.2009 16:33:56   
veeseelaa
dobro ga je nauser posted image zila, svak častuser posted image user posted image user posted image
imala je dobrog savjetnika, ko da je mene pitala, ovako trebe te stare drndove koji uzmeniravaju sekretarice odnosno uposlenice snimiti
Ima takvih primjera masa, žao mi je one jadnice što podlegnu priči misleći da nema izlaza
Još jednom svaka čast za skeretaricuuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.8.2009 16:46:28 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: neprikladan odnos na radnom mjestu
24.8.2009 16:46:26   
leli§
i ja sam to rekla... svaka joj cast...ali se to vjerovatno desavalo X puta ranije da se djevoojka odlucila na to kao izlaz iz situacije... ne znam jesi li pregledala sve linkove ali se cini mi se tu radi o neka 3 dana (necega, da li odmora da li nesto---nisam stigla sve pregledati pravim iftar) mrcina jedna bezobrazna... a mozes misliti koliko je jos takvih lucajeva... i jos kad kaze "bice donacije"...eto gdje nam pare odose...da takvi pojedinci mogu ucjenjivati radnice. i placati za sex...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: neprikladan odnos na radnom mjestu
24.8.2009 16:50:35   
veeseelaa
ma piuser posted image  mu materina, ja bi njega nokautira, dobro je ona imala strpljenja a rekla bi da je mlada po glasu pravooo.
Sredila bi ja njega, srce bi mu iščupala, prdonja stari, on bi nekog da miluje???? trebala je pustit da mu se di*ne pa onda satarom ga odrezati, i taj snimak pustiti, kako nemaju obraza ovakvi ljudi????? imaju li oni kćerke? sestre? sram ga bilo i njega i sve ostale a mislim da masa ima žena koje su na ovakav način ucjenjene na poslu, da Bog sačuva
Nadam se da će im ovaj slučaj biti nauk da srede svoje pretpostavljene i one na sličan način

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: neprikladan odnos na radnom mjestu
24.8.2009 17:15:43   
almai
Vala bas veselaa,bas tako satarom mu ga osjeci.Svaka cast djevojci mada nevjerujem da ima vise od 18-19god. na hrabrosti da snimi sve sa kamerom i naravno da mu se odupre.Ali nazalost koliko ima ovakvih slucajeva u politici i na vecim pozicijama koji svoje sekretarice upravo ovako iskoristavajuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: neprikladan odnos na radnom mjestu
24.8.2009 17:33:57   
ljubičica 28

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kako nemaju obraza ovakvi ljudi????? imaju li oni kćerke? sestre? sram ga bilo i njega i sve ostale a mislim da masa ima žena koje su na ovakav način ucjenjene na poslu, da Bog sačuva
Nadam se da će im ovaj slučaj biti nauk da srede svoje pretpostavljene i one na sličan način



_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: neprikladan odnos na radnom mjestu
24.8.2009 17:44:02   
Amrino
Ma nema rijeci kojima bih opisala ono sta bih mu ja uradila...ccc...FUJ!!!
Svaka cast curi- al svaka cast! Samo pomislim na to koliko ovakvih jadnica ima koje prolaze kroz iste stvari a da se nikada nista ne sazna...Demobilisane borce predstavlja...Ne znam na koji nacin ti se neki covjek moze vise zgaditi i smuciti. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: neprikladan odnos na radnom mjestu
24.8.2009 18:06:22   
Anoniman
"Jesam li trebala dopustiti da me siluje?"

"Uradila sam ono što bi svaka druga normalna djevojka uradila. Šta sam trebala uraditi, dozvoliti da me siluje?“, kazala je u ekskluzivnom razgovoru za Sarajevo-x.com Amela Dudić, sekretarica predsjednika Saveza demobilisanih boraca Zeničkog-dobojskog kantona i FBiH, koja je svoga šefa Mehmeda Šišića tajno snimila kako joj prijeti otkazom, ukoliko se ne bude 'milovala sa njim'.

21-jednogodišnja Amela Dudić kaže da to nije prvi put da je Šišić dolazio sa nemoralnim ponudama. Nakon 14 mjeseci, koliko je radila kao sekretarica, ohrabrila se da stane svemu ukraj i prijavi ga policiji.

"I ranije je bilo sličnih insinuacija, ali se moglo trpjeti zato što je Šišić imao glavni ured u Sarajevu, a u Zenici je boravio samo po sat vremena radnim danima. Ne mogu zamisliti šta bi bilo da je sve vrijeme boravio ovdje…Kada je prešao granicu, upitala sam se zašto ga ne bih prijavila“, ispričala je Amela.

Seksualno uznemiravanje na radnom mjestu prijavila je nakon što se obratila ombudsmenu za ljudska prava, kojem je ispričala cijeli slučaj, a on joj je dao upute kome da se obrati. Kada je prijavila bivšeg šefa, osjetila je olakšanje, ali se nikada ne bi vratila na staro radno mjesto.

"Šta god bude sa Šišićem, ja se ne namjeravam vratiti da radim u Savezu. Ne vjerujem ni Upravnom odboru, jer većina njih podržava predsjednika“, tvrdi ona.

Sve djevojke koje imaju sličnih problema Amela ohrabruje da prijave zlostavljače.

"U današnje vrijeme mobing je prisutan svugdje, i u državnim i privatnim firmama. Znam da mnoge žene proživljavaju ono što sam i ja proživljavala i da nemaju hrabrosti da prijave da ih neko uznemirava. Ja im savjetujem da se obrate policiji, jer je puno lakše kada imate nečiju podršku", poručila je.

Mehmed Šišić, kojem je tužilac Dževad Zahirović ukinuo pritvor, negirao je ove optužbe, tvrdeći da mu kolege podmeću montirani snimak.

http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/090824088

uzas Mogu samo reci user posted image da Bog da mu se sve vratilo u zatvoru




< Poruku je uredio Dina RR -- 24.8.2009 18:07:31 >

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: neprikladan odnos na radnom mjestu
24.8.2009 18:10:26   
Ella_H
PU PU PU stare mrcine sta bi da se neko njegovoj
kcerkici tako obraca djubre pogano....
Svaka joj cast sto ga je prijavila moja rodica je samo
napustila posao a treba svakog ovakvog prijaviti
pa da se onda sljedeci pita kako ce se ponasati na poslu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: neprikladan odnos na radnom mjestu
24.8.2009 20:24:14   
leli§
ma hoce mu se djavola vratiti u zatvoru...onaj nekakav ga je oslobodio... a on se kao sprema tuziti federalni MUP... nigdje vezeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: neprikladan odnos na radnom mjestu
25.8.2009 7:19:20   
bubamara80
Bože sačuvaj, a nije to jedini slučaj ima ih koliko hoćeš pa sjećate se i Odobašića ili afera sa profesorima Pravnog Fakulteta? Tamo je leglo pravo.Šta bi sa njima, nikoga ne zatvoriše?Vozača čini mi se, nigdje veze.
Ja kad sam bila na fakultetu otac jedne djevojke je došao i pretukao jednog profesora koji je kasnije i bio suspendovan neko vrijeme sad ga opet vratili, kad se smirila fama oko njega.

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: neprikladan odnos na radnom mjestu
25.8.2009 8:24:17   
Nunichi
Fuj!!!
Mrcina stara...sram ga bilo. user posted image
Pa ima li on svoju djecu,kako ga nije strah Boga?
A njoj svaka cast,sto je skupila hrabrosti da sve snimi i da u javnost.
Nadam se da ce biti propisno kaznjem.

Zeludac mi se okrenuo dok sam gledala... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: neprikladan odnos na radnom mjestu
25.8.2009 10:27:43   
M kao Mama
Ovo je zaista žalosno, a najžalosnije od svega je negova funkcija i sve to, pa možete li zamisliti koliko je možda šehidskih žena ili kćerki ili sestara imalo ovakve ponude i koliko se njih možda moramo spustiti na taj nivo da bi dobilo donaciju. To je ono što mene brine. A Arneli svaka čast, i ja bih isto uradila. 

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: neprikladan odnos na radnom mjestu
25.8.2009 10:34:56   
Lara83
svaka joj cast na hrabrosti!
a za njega nemam rijeci, sram ga i stid bilo, otac joj moze biti! fuj! kao sto neko rece samo Bog zna koliko jos ima ovakvih slucajeva a jadne zene nemaju hrabrosti da ih prijave. uzasno!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: neprikladan odnos na radnom mjestu
25.8.2009 10:36:06   
Chuchi
hahaha gledala sam jucer snimak, prijatelj objavio na Facebook-u..
A bas me zanima zasto bi se on ¨samo milovao¨ .. vjerovatno se onakvom starom impotentnom ne moze ni dici.. hahaha
Svaka cast curi , postupila bih isto kao ona da se NE DAJ BOZE nadjem u takvoj situaciji, pu pu pu
A on,... no comment! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: neprikladan odnos na radnom mjestu
25.8.2009 23:00:48   
ledy blue
Ma svaka cast za tu djevojku user posted image
A ja bi sigurno završila u zatvoru umjesto njega, jer bih ga odmah gađala bar stolicom...
Ne znam kako ga nije boga strah...fuj...mrcina stara...ma ja bih ga kastrirala...a i ruke...da se nema cim milovati u buduce...

Izvinite na grubosti...al ja bih to tako...

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *