|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   nesanica
16.3.2013 9:04:43   
koka i po
nisam mogla naci temu.ako ima slicna molim moderatore da me upute.
ustvari....problem sa nesanicom mi se javio u toku moje bolesti(upale pluca).
moje spavanje svodi se na pet sati nocnog sna i budjenja rano ujutro s tim da ponovno spavanje nije moguce.problem traje otprilike kada sam se razbolila.
googlala sam i nasla da upotreba antibiotika itekako utice na nesanicu..moram da naglasim da sam u roku od sedam dana primila 14 ampula pencilina i terapiju nastavila ospenom1500 mg koja i dalje traje.
voljela bih da mi se jave kompetetne osobe koje se razumiju u ovu problematiku ili bar neko ko je imao slicno ili isto iskustvo.
hvala.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: nesanica
16.3.2013 9:49:01   
tekja
Drugo moja nemam nista pametno da ti kazem, hB sa tim problemom se nisam dosad susretala.
Samo da ti pozelim od user posted image da se nakon zavrsetka terapije vratis u normaluuser posted image ...a vjerovatno i hoces. Koliko jos pijes ospen?

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: nesanica
16.3.2013 10:08:14   
koka i po
dok ne popijem citavu kutiju...otprilike jos pet dana.
pijem dnevno tri doze ....
bas me ovo sve unazadilo.
user posted image hvala ti....ako nista na podrsci

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: nesanica
16.3.2013 10:08:33   
mamaajna
neznam za to da antibiotici uticu na nesanicu,ali ja zbog stitne cesto je imam,pa u kuci imam uvjek sanval,lagano zaspis i ujutro se probudis bez mamurluka,uzima se na recept

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: nesanica
16.3.2013 10:15:31   
koka i po
nasla sam na netu.....a cesto mi se desi isto kada pijem antibiotike ,ali nikad u ovolikoj mjeri i ovako dugo.
nebih da uzimam nikakve sedative ionako mi je organizam prepun lijekova.radije bih neku biljnu varijantu.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: nesanica
19.3.2013 16:51:50   
koka i po
da prijavim.
moju nesanicu su zaista uzrokovali antibiotici...sto bi nane stare rekle....jedno lijecis drugo unistavas.
cisto za informaciju da budete upoznate.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: nesanica
19.3.2013 17:48:28   
Visnja RR
uzmi lexilium on je ok...

ne znam za antibiotike ali znam da lijekovi na bazi kortikosteroida izazivaju nesanicu...ali onu totalnu...ja u periodu konstantnog koristenja veike doze istih nisam spavala 6 mjeseci ...a to znaci uopste ....da mi je tada bilo da 2 sata spavam bila bih sretna...

nisam čula da antibitici izaivaju nesanicu... mada ih nešto nisam ni koristila puno...

mislim da je tebi i nesanicu prouzrokovala i briga ..."dobila si posao a prate te pehovi sa zdravlje " a mozak je teško isključiti tada ...lexilium ili neke tabletice na biljnoj bazi su spas dok ne prođe...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: nesanica
19.3.2013 18:07:18   
*pcelica*
Da probas casu toplog mlijeka ili neki caj za smirenje?

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *