|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pedijatar \ gastroenterolog u sarajevu
8.1.2009 10:22:24   
Kivac
Dj,

moja kolegica se nedavno porodila i bebica joj povraca nakon svakog obroka. sumnjaju da otvor na zelucu nije pravilno otvoren kako bi trebao biti i trebaju ici na ultrazvuk. bebica je bila par dana u bolnici ali nista joj nisu pomogli, nu ultrazvuk napravili. da li znate nekog dobrog pedijatra ili gastroentereologa koji radi sa bebama da je pogleda?

hvala vam puno unaprijed!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pedijatar \ gastroenterolog u sarajevu
8.1.2009 10:38:21   
Suzana
Dr Sabina Kurtagić na Pedijatriji mislim da je dobra.
Moj Mak je imao prolongiranu novorođenačku žuticu i imali smo par susreta s njom. Prijatna i posvećena svom poslu - tako mi se učinila.
 
Sretno bebici, vjerujem da je povraćanje bezazleno...

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Kivac)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pedijatar \ gastroenterolog u sarajevu
8.1.2009 11:54:42   
M kao Mama
Kivac, ne znam šta da ti kažem, da li baš beba stalno povraća, meni se to desilo sa Lajlom, ali dva dana mi je povraćala, jer nije pravilo jele. Nejse, i ja sam imala nekoliko posjeta Pedijatriji, dr. Kurtagić je zaista super, za razliku od Kovač koja je jako neljubazna. Ima još jedna dr. koja je zaista specijalista, ali ona je šef klinice na Porođajnom odjelu na Koševu, zove se dr. Najla Beganović-Hamamdžić, i ona je super.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pedijatar \ gastroenterolog u sarajevu
8.1.2009 12:02:37   
Kivac
hvala vam puno, idem joj odmah javiti.

koliko sam shvatila povraca nakon skoro svakog obroka, mijenjale su polozaj dojenja ali problem i dalje postoji.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pedijatar \ gastroenterolog u sarajevu
8.1.2009 12:18:00   
M kao Mama
E, bogami ne znam, ja znam da su i moju bebus a isom dijagnozom uputili na Pedijatriju, ali sve je hvala bogu bilo ok. Nadam se da i kod te bebe nije ništa ozbiljno

(odgovor članu Kivac)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pedijatar \ gastroenterolog u sarajevu
8.1.2009 12:46:04   
Kivac
i ja se nadam da samo voli puno papati :)

hvala jos jednom

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pedijatar \ gastroenterolog u sarajevu
8.1.2009 16:24:14   
stella
Mi idemo kod dr Edina Kovac,sef odjela na pedijatriji na gastro,a ako se dobro sjecam Sabina je ona mlada dr nije losa ,al dr Edina je strucnjak i posveti se pacijentu,izvinjavam se ako grijesim.Pozz i sretno

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Kivac)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pedijatar \ gastroenterolog u sarajevu
19.1.2009 18:10:44   
trudnica
ima li ikakvih vijesti. zanima me jer nasa beba ima isti problem...

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pedijatar \ gastroenterolog u sarajevu
19.1.2009 18:17:33   
Nini
moja Lana je povracala jer joj nije odgovarala hrana,,,sad joj dajem po preporuci dr. Kovac antiregurutacijsku hapu i hvala Bogu dobro je...

(odgovor članu trudnica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pedijatar \ gastroenterolog u sarajevu
22.1.2009 13:44:19   
emma.L
Kivac, mislim da je najbolji pedijatar gastroenterolog u Sa dr. Lutvo Hodžić. To sam vidjela jer smo nalaze koje je on tražio da napravimo Emi sticajem okolnosti morai predočiti još nekolicini doktora, i svi su nekako sa respektom prihvatili njegovo mišljenje. Čak je jedan rekao: Ako profesor kaže da je ok, onda je to sigurno u redu. Valjda takav respekt među mlađim kolegama nešto znači, barem se nadam.

(odgovor članu Kivac)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pedijatar \ gastroenterolog u sarajevu
28.1.2011 15:27:57   
Mala_Mo
Vjerujte mi da dobrog gastroenterologa za djecu nema. Ta Kurtagicka, zlu ne trebalo, veze nema sa zivotom.
Tolika kolicina sujete, nadobudnosti, amaterizma i cega sve ne,rijetko se vidja.Nece ni da saslusa misljenje majke, ima svoj ritam, a lupa gluposti. Iskreno,budem li opet trebala gore, idem za Beograd traziti nekoga. Moje dijete nece vise u njene ruke.
Nek je sretno svakome ko kod nje treba.


_____________________________

Mali rozi pilić stigao u aprilu 2010 :)

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pedijatar \ gastroenterolog u sarajevu
13.3.2011 21:25:20   
lepao
koja je to hapa bila?

IZVORNA PORUKA: Nini

moja Lana je povracala jer joj nije odgovarala hrana,,,sad joj dajem po preporuci dr. Kovac antiregurutacijsku hapu i hvala Bogu dobro je...

(odgovor članu Nini)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *