|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   porodiljne naknade uopce nema u HNK?!
18.12.2009 15:44:43   
kikip
Drage mame, kao sto naslov kaze u Hercegovacko-Neretvanskom Kantonu uopce nema porodiljnih naknada...e pa mozete li misliti kako je nama?
Ja sam stvarno ocajna i zabrinuta umjesto da uzivam u iscekivanju bebice, dane provodim brineci se hocemo li imati sta jesti (imam jos jednu bebicu od godinu dana) kada prestanem raditi tj.odem na porodiljni.
Spremna sam nesto poduzeti, ali ne znam odakle da pocnem?!
Postoji li ikakva ustanova koja se bavi ljudskim pravima tj.pravima majki?

user posted image user posted image

Help!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: porodiljne naknade uopce nema u HNK?!
18.12.2009 16:33:36   
hanabanana
Nažalost - činjenično stanje je da grad Mostar je mjesecima bez gradonačelnika, da je sve stalo, a da njih sve skupa boli dupe za vama.

A tek za porodiljama.....

Kome se žaliti?! Nikome, nažalost. Ali imaš izbor da odlučiš kome ćeš dati glas na idućim izborima. Nažalost, to je tvoje jedino pravo.

(odgovor članu kikip)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: porodiljne naknade uopce nema u HNK?!
18.12.2009 16:41:57   
mamaajna
a i ovo sto mi dobivamo to ti je samo da nepocrkaju ova djeca od gladi

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: porodiljne naknade uopce nema u HNK?!
18.12.2009 16:44:42   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: mamaajna

a i ovo sto mi dobivamo to ti je samo da nepocrkaju ova djeca od gladi


I to je tačno....ali nam ipak nije prekinuta radni staž i uplaćuju nam zdravstveno i socijalno osiguranje.

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: porodiljne naknade uopce nema u HNK?!
18.12.2009 16:51:03   
mamaajna
aa ko garantuje da nece dobiti otkaz kad se vrati na posao,ja sam s prvim djetetom dobila otkaz nakon 3 mjeseca.ja znam slucajeva x da majke moraju se vratiti ranije na posao,opstina placa pio i zdravstvo,gazda oslobodzen a ima radnika,a i majkama dobro dode novac s strane.na kraju opet ispastaju bebare

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: porodiljne naknade uopce nema u HNK?!
29.12.2009 15:20:58   
mia27
ja sam zaposlenica drzavne institucije u HNŽ i svaki dan razmišljam o tome šta napraviti po pitanju naknada. htjela sam se prijaviti u Nevesinje(RS) ali za to je prekasno jer treba biti prijavljen godinu dana prije poroda da se ostvari pravo na porodiljnu naknadu od strane njihovog Fonda zdravstvenog osiguranja. Ne znam šta drugo napraviti.............

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: porodiljne naknade uopce nema u HNK?!
29.8.2013 8:57:30   
dreamyb
vidim ova tema je već odavno zamrla ali ipak ću pitati ... kakva je situacija sada? neke novosti u 2013? user posted image

(odgovor članu mia27)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: porodiljne naknade uopce nema u HNK?!
29.8.2013 9:16:01   
Ben 10
Ista ko i prije 5 godina.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu dreamyb)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *