|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
20.4.2010 10:16:33   
SdZ
Nisam procitala sve postove, pa ne znam da li se negdje spominje ovo sto zelim da vas pitam.
Da li je tesko uskladiti posao-kuca(muz)-fax(vanredni studij)???user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
20.4.2010 10:19:52   
taurus
Naravno da nije ništa teško uskladiti samo ako se dobro organizuješ i imaš jaku želju da dođeš do cilja. Pročitaj samo kako se mi žene sa djecom, poslom, mm i kućom snalazimo. Zšto ne bi i ti mogla, samo hrabro mi te svi podržavamouser posted image user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
20.4.2010 10:20:27   
Skvo RR
Tesko je, ali nije nemoguce...samo treba volja i cilj....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
20.4.2010 10:52:56   
Lejla Ka
Znaš kako kažu: za nemoguće treba samo malo više vremena user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
20.4.2010 13:30:17   
Dinkica
Kod mene je sve neka sredina, sve stizem ali daleko od savrsenog, znam sklepati rucak za 15 minuta, znam da ne usisam kucu po 5 dana, znam da ne izadjem na ispit po pola godine, voz ide ali malo sporije user posted image . U svemu tome dijete mi je najveci prioritet, ona nikad ne ceka i za nju mi nista nije mrsko.

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
21.2.2012 13:58:20   
AminaZana

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Nisam procitala sve postove, pa ne znam da li se negdje spominje ovo sto zelim da vas pitam.
Da li je tesko uskladiti posao-kuca(muz)-fax(vanredni studij)???user posted image user posted image



iz prve ruke ti mogu reci da moze.

moj primjer je ovaj. udaja me nije sprijecila da ne nastavim svoj studij i postala sam diplomirani ekonomista kada sam vec bila i mama 3 mjesecne djevojcice.
pored svega toga sam uspijevala i da ucim i kuham i perem i odgajam dijete po svom i ugadjam muzu, kao i on nama dvjema :) izlazili smo i skupa i sa drustvima nasim starim....

samo truda i volje je potrebno i naravno podrske i od muza i od roditelja.

pogotovo ti nece biti tesko, jer vanredno studiras... a ja sam jos na tvoje obaveze imala i dijete ;)

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
21.2.2012 14:00:02   
veeseelaa
Da li je tesko uskladiti posao-kuca(muz)-fax(vanredni studij)???


pa ovisi koliko si ti navikla da deveraš oko muža, jel ti muž lijen il nije, hoćel halaliti ako nema ručka itd
ne kužim kad ideš na fax? mislim izlaziš s posla na ispite?
noću učiš il šta?? noći ti neće halaliti a ako nema ručka sve je ok user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
3.3.2012 23:50:26   
Idina mama
Ja sam vjecito umorna i nista ne stizem. kad sin legne spavati oko 9 pola 10. pokusam sve pospremiti, ali budem cesto preumorna da kuham za sljedeci dan, pa mi bas tesko pada kuhanje. Jedva cekam u krevet. Kada bih jos imala fakultet, ne bih mogla. Nikako. Mozda ekonomiju, ali elektrotehniku nikako (ovo da zakuham :-))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
3.3.2012 23:59:55   
SdZ
pa ovisi koliko si ti navikla da deveraš oko muža, jel ti muž lijen il nije, hoćel halaliti ako nema ručka itd
ne kužim kad ideš na fax? mislim izlaziš s posla na ispite?
noću učiš il šta?? noći ti neće halaliti a ako nema ručka sve je ok


Zasad je sve super. Ne radim, samo trosim user posted image i vanredno studiram, cak i idem na neka bitnija predavanja. Ispiti sam dosad sve polozila, nadam se da ce tako biti i sa ostatkom. Sto ce tice braka- na sve stizem user posted image , a i kucne poslove uskladjujemo sa nasim obavezama.
Zaista je bitna volja, ali i razumjevanje i dogovori.
user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
4.3.2012 0:10:09   
animagical

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Nisam procitala sve postove, pa ne znam da li se negdje spominje ovo sto zelim da vas pitam.
Da li je tesko uskladiti posao-kuca(muz)-fax(vanredni studij)???user posted image user posted image


moguce je, ali se u tom slucaju ide spavati u 2 a ustaje u 8... samo u mom slucaju umjesto stavke posao je stavka beba, sto dodje slicno s aspekta potrosnje vremena i energije..i ometanjauser posted image eh sad zavisi, sve je individualno, koliko sta zelis da uradis, da li kuhas svaki dan, da li pospremas sve svaki dan, koliko ispita mislis poloziti godisnje, koliko puta sedmicno prosetati s ebbom, u mom slucaju... negdje se mora pomalo zakinuti... ja obicno otkinem ili od spavanja ili od kucnih poslova

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
4.3.2012 0:15:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

pa ovisi koliko si ti navikla da deveraš oko muža, jel ti muž lijen il nije, hoćel halaliti ako nema ručka itd
ne kužim kad ideš na fax? mislim izlaziš s posla na ispite?
noću učiš il šta?? noći ti neće halaliti a ako nema ručka sve je ok


Zasad je sve super. Ne radim, samo trosim user posted image i vanredno studiram, cak i idem na neka bitnija predavanja. Ispiti sam dosad sve polozila, nadam se da ce tako biti i sa ostatkom. Sto ce tice braka- na sve stizem user posted image , a i kucne poslove uskladjujemo sa nasim obavezama.
Zaista je bitna volja, ali i razumjevanje i dogovori.
user posted image



ma ja dok nisam rodila stizala sam na sve i svašta, do duše nisam učila al sam imala neke druge aktivnosti a od kada je došlo dijete kaskam za nekim stvarima
evo prodje treći dan kako sam solo a nisam se ništa odželjela ni mm i djeteta....
fale mi majke mi, i jutra i podne i večeri s njima.... ovako opušteno i bez srkleta... kako je obično kad radim... mislim hB pa radim al s druge strane nekad sam tužna jer je moje srce s njima uvijek, i često na poslu mislim na Ajšine rukice, zagrljaje, nedostaje mi dijete .....
i to me rastuži


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
4.3.2012 0:20:12   
SdZ
ma ja dok nisam rodila stizala sam na sve i svašta, do duše nisam učila al sam imala neke druge aktivnosti a od kada je došlo dijete kaskam za nekim stvarima


Iz ovog, i jos ponekog razloga, se jos "cuvamo" user posted image .

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
4.3.2012 0:23:35   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

ma ja dok nisam rodila stizala sam na sve i svašta, do duše nisam učila al sam imala neke druge aktivnosti a od kada je došlo dijete kaskam za nekim stvarima


Iz ovog, i jos ponekog razloga, se jos "cuvamo" user posted image .


ma vjerujem ti, završi ti fax, zaposli se pa onda radite na user posted image
vi ste još mladi, bez žurbe
vjeruj mi da ćeš sama sebi čestitati jer si sačekala....



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
4.3.2012 0:30:02   
SdZ
Takvi su nam i planovi, pa ako Bog da vidjet cemo kako ce biti. Na nama je da razmisljamo o buducnosti, i nasoj, ali prije svega nase djece.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
4.3.2012 0:32:17   
animagical
selmy a ima i ona starinska-ne valja puno cekatiuser posted image s djecom je nesumnjivo teze, i ne zive djeca od have, ali je s njima sve i daleko ljepseuser posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
4.3.2012 0:35:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Takvi su nam i planovi, pa ako Bog da vidjet cemo kako ce biti. Na nama je da razmisljamo o buducnosti, i nasoj, ali prije svega nase djece.


user posted image
IZVORNA PORUKA: animagical

selmy a ima i ona starinska-ne valja puno cekati s djecom je nesumnjivo teze, i ne zive djeca od have, ali je s njima sve i daleko ljepse


da, jeste, djeca su blago, sreća i ljubav al sve u svoje vrijeme.... trebaju se neke stvari poredati da bi ih imali jer onda je sreća i ljubav prema njima rahatnija, bez srkleta i briga o egzistenciju, zaposlenju i sl...



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
4.3.2012 0:37:19   
SdZ
Vjerujem i jedva cekam kad cu biti trudnica, pa kad cu drzati svoju malu miirisljivu bebicu.... Ali sve to moze jos malo pricekati (mlada sam jauser posted image ). Moram ja bar jos koju godinicu biti maza mm.user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
4.3.2012 0:44:32   
animagical

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Takvi su nam i planovi, pa ako Bog da vidjet cemo kako ce biti. Na nama je da razmisljamo o buducnosti, i nasoj, ali prije svega nase djece.


user posted image
IZVORNA PORUKA: animagical

selmy a ima i ona starinska-ne valja puno cekati s djecom je nesumnjivo teze, i ne zive djeca od have, ali je s njima sve i daleko ljepse


da, jeste, djeca su blago, sreća i ljubav al sve u svoje vrijeme.... trebaju se neke stvari poredati da bi ih imali jer onda je sreća i ljubav prema njima rahatnija, bez srkleta i briga o egzistenciju, zaposlenju i sl...




ja se slazem u potpunosti..ili da kazem-dobrouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
4.3.2012 0:57:53   
veeseelaa
ja se slazem u potpunosti..ili da kazem-dobrouser posted image


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
4.3.2012 1:07:56   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Takvi su nam i planovi, pa ako Bog da vidjet cemo kako ce biti. Na nama je da razmisljamo o buducnosti, i nasoj, ali prije svega nase djece.


user posted image
IZVORNA PORUKA: animagical

selmy a ima i ona starinska-ne valja puno cekati s djecom je nesumnjivo teze, i ne zive djeca od have, ali je s njima sve i daleko ljepse


da, jeste, djeca su blago, sreća i ljubav al sve u svoje vrijeme.... trebaju se neke stvari poredati da bi ih imali jer onda je sreća i ljubav prema njima rahatnija, bez srkleta i briga o egzistenciju, zaposlenju i sl...




ja se slazem u potpunosti..ili da kazem-dobrouser posted image



Ovo je lako reci, ali poredati  tako da sve bude potaman je u zbilji jaaaaako tesko. Recimo cekas da zavrsis fax, pa onda cekas posao, pa stan i na kraju kad si vec u nekim godinama, odlucis se eto i za dijete a ono nece pa nece... Znam dosta takvih primjera. Ja bih ipak preporucila da se ne ceka ni previse, jer bas onda kad ti nesto hoces uglavnom se neda tako lako.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
4.3.2012 1:11:41   
veeseelaa
Ovo je lako reci, ali poredati tako da sve bude potaman je u zbilji jaaaaako tesko. Recimo cekas da zavrsis fax, pa onda cekas posao, pa stan i na kraju kad si vec u nekim godinama, odlucis se eto i za dijete a ono nece pa nece... Znam dosta takvih primjera. Ja bih ipak preporucila da se ne ceka ni previse, jer bas onda kad ti nesto hoces uglavnom se neda tako lako.


ja opet misli ako neće pa neće, neće ni prije ni kasnije...
osim toga Selmy je jako mlada, da Bog da da ima 22-23 godine.... kako sam skontala....
mada svak za se najbolje zna...

naravno da neki ljudi teško poredaju stvari (nisu te sreće i sl) al naravno nek završi prvo fax, na to može uticati svojim zalaganjem i znanjem.... pa ako se posao ne nadje ubrzo naravno da neće čekati na bebicu godinama...

teže je naći posao udatoj ženi s djecom nego nekoj ženici bez djece...nažalost, tako je



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
4.3.2012 1:15:14   
sporty mamaa
Kontam ja tebe vesela, ali ne postoji ni za sta idealno vrijeme. A tesko je naci posao i s djecom i bez djece ako nemas steluuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Posao, kuca, djeca - BALANS
4.3.2012 1:22:19   
veeseelaa
pa da treba štela treba, al treba ti jača štela kad imaš djecu user posted image kažem nažalost, to ne bi trebalo nikako biti prepreka za zaposlenje, al u BiH jeste....
jer odmah poslodavac misli na to koliko ćeš biti odsutna kad imaš 1-2 djece, jer realno ne može sebe uposlenik dati kao neko ko nema djece.... ma znaš šta mislim....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 123
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *