|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pregledi djeteta sa dvije godine
2.10.2008 21:29:37   
nikka
Moj će sin uskoro napuniti dvije godine,pa me interesira koji se pregledi vrše u toj dobi.
Mi idemo privatno na preglede i po potrebi,jer pedijatrica iz DZ neispunjava ni osnovne uvjete,njen se pregled svodi na mjerenje temp. i pregled slušalicama.
Ja ću svakako pitati i ovu ped. kod koje idemo privatno da me uputi gdje treba ali bih voljela čuti i vaša iskustva.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pregledi djeteta sa dvije godine
3.10.2008 1:00:37   
camm
joj ne mogu se sjetiti sta ide posle
ali mi ih nismo posjecivali sem ako smo bolesni.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pregledi djeteta sa dvije godine
3.10.2008 10:12:22   
lamka
mojoj curici pedijatrica pregleda grlo obavezno, usi , disanje, zube. ne mogu se sjtiti jeli joj jos nesto pregleda.

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pregledi djeteta sa dvije godine
3.10.2008 10:28:44   
makana
almedina akbgd 13. novembra puni dvije godine i do sada smo pedijatra viđali kada bi bila bolesna, crveno grlo i temp
obično bi to bio pregled slušalicama prsa, leđa, onda kašika i pregled grla, a ako spomenem osip onda pogleda i to
jednom do sada mi se desilo da dr traži nalaz krvi, učinilo joj se da je blijeda i ispostavilo se da je slabokrvna pa smo pili sirup i malo hranom pojačali unos željeza
kada razmislim ne znam šta bi još trebalo da im pregledaju ukoliko nema simptoma da ih nešto boli pa mi to tražimo
hajde mame malo starije djece uputite nas user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pregledi djeteta sa dvije godine
3.10.2008 12:59:14   
nikka
Ja ću svakako tražiti nalaz krvi,koji nismo radili od prije godinu a i tada na moje inzistiranje,takođe ortopeda kojeg još nismo nikada posjetili,kod okuliste smo bili neki dan na kontroli i skinuo je naočale,hvala Bogu.
Znači mislim na neke specijalističke preglede a ne na ove standarde,neznam možda ni netreba ništa više.
Stomatolog?

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pregledi djeteta sa dvije godine
3.10.2008 23:15:22   
Blue rose RR
Nekako mi normalno da dijete vodim doktoru kada za to postoji potreba, ili ako sumnjam da bi njihova pomoć, savjeti dobro mi došli. Većina djece se boje doktora, jer njihov susret je ograničen upravo na one famozne vakcine (što im ništa lijepo nije ostalo u sjećanju, osim hladnoće ruku med. sestara, propuha u ordinacijama, boli od uboda i sopstvenog plača). Uh kada se samo sjetim kako me je kika upiškila, nakon što su je pregledali...auuuu sva sam bila mokra, a ne ponesoh rezervu odjeće - jah, ko se nadao katastrofi.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pregledi djeteta sa dvije godine
3.10.2008 23:41:02   
mamsi
I ja Kenana po potrebi vodim,a ti ako baš želiš možda jedino krv i urin da mu prekontrolišeš

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Epilatori
vila_7

Proizvodjac i da li ste zadovoljni ako ga imate?

Imam - nezadovoljna (37%)

Imam - zadovoljna (40%)

Nemam (24%)


Broj svih glasova: 93

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *