|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecije igraonice
11.4.2014 19:20:34   
škorpija
Na otoci se otvara igraonica pin pon, drugi su sad vlasnici, imaju na fb stranicu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 951
   RE: Djecije igraonice
11.4.2014 19:35:40   
gvendolina
a nama je ovo bila najdraza igraona, prostrana sa dosta sadrzaja a i tete su bile ljubazne i animirale su djecu, za razliku od onih u drugim igraonama gdje samo cuvaju inventar. a u Bambi igaonama prvo izdaju racun i naplate pa tek onda ostavite dijete

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 952
   RE: Djecije igraonice
11.4.2014 22:03:59   
salmy
IZVORNA PORUKA: škorpija

bolestan je drug, doći ćemo ako ozdravimo :)

user posted image
Kaze A bila je danas mama A..i kaze meni gdje si Auser posted image

< Poruku je uredio salmy -- 11.4.2014 22:04:31 >

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 953
   RE: Djecije igraonice
13.4.2014 17:42:56   
škorpija

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: škorpija

bolestan je drug, doći ćemo ako ozdravimo :)

user posted image
Kaze A bila je danas mama A..i kaze meni gdje si Auser posted image

jesma išla platiti vrtić, a A odma izletio kad sam pokucala user posted image , bili mi na otvaranju pin-pona, ali jadin nije htio ući, bila mu kaže gužva, a igraonica super ozgleda

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 954
   RE: Djecije igraonice
13.4.2014 20:58:17   
Medi_87
Mi smo u Bambi igraonicama uvijek dobili racun, bili smo an otvaranju i Pin Pon igraonice i M je uzivao cak i u onoj guzvi, i divan je prostor za bebice user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 955
   RE: Djecije igraonice
23.4.2014 19:57:10   
Dzenana_G
Treba nam igraonica za rodjendan za djecicu od 4 godine. Po mogucnosti da se za roditelje moze donijeti hrana,i sokivi.
ima li neko prijedlog?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 956
   RE: Djecije igraonice
23.4.2014 20:17:24   
škorpija
Pin-pon u merkuru, bambi na grbavici (pnaj u importaneu ne preporučujem ) šumica na dobrinji, eto ono gdje sam bila, dvor na šipu ne preporučujem iako smo mi tamo organiziralu, doduse maćac je bio prezadovoljsn i sretanali ne i mama :D

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 957
   RE: Djecije igraonice
23.4.2014 20:19:02   
salmy
Igraona u Wissi je mrak.a i Pin Pon imaju nekih super aranzmana

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 958
   RE: Djecije igraonice
24.4.2014 9:33:59   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Treba nam igraonica za rodjendan za djecicu od 4 godine. Po mogucnosti da se za roditelje moze donijeti hrana,i sokivi.
ima li neko prijedlog?

bambi na grbavici ti je najbolji za to

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 959
   RE: Djecije igraonice
4.9.2014 23:47:24   
forumashica
možda već negdje piše, ali nemam vremena čitati svih 30ak stranica. može li mi neko reći da li postoji igraona u kojoj mogu ostaviti bebu od nepune dvije godine na par sati u igraoni i da je neko pričuva za to vrijeme ili to vrijedi samo za djecu od navršene tri godine u svim igraonama?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 960
   RE: Djecije igraonice
5.3.2015 14:50:22   
Lavica28
Treba da uskoro slavimo rođendan aBd, ima li iko prijedlog za igraonu, koja je dovoljno "topla" u smislu intimna, za razliku od npr. one pored vrtića Nur na Grbavici, a da može ugostiti i roditelje u lijepoj atmosferi? Dječica su od 2-3 godine starosti.

(odgovor članu forumashica)
Neposredna veza do poruke: 961
   RE: Djecije igraonice
8.3.2015 18:43:22   
teacher75
Ima nova igraonica "bajka" u shopingu na grbavici, nismo bili al na slikama na fb super izgledauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 962
   RE: Djecije igraonice
8.3.2015 20:59:07   
Lavica28
Jao super za info, hvala ti! Obisla sam u merkuru na otoci i u bbi onu gepetto, pa cu jos i tu da vidim :*

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 963
   RE: Djecije igraonice
8.3.2015 21:02:09   
Hanady RR
Lavice...
Mi smo bili u Đulaginom dvoru...Šip
meni je super...najprije cijenom, ugođaj za igranje super, animatorice su sada super, fotke odrade fino, face painting, igre sa djecom, dijete ima poklon od njih...sitnica la lijepa gesta...ispred igraone sada su napravili za roditelje...vrlo ugodno i intinmno i sklonjeno do stataka lokala a blizu za djecu ako ih želimo ili oni nas...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 964
   RE: Djecije igraonice
8.3.2015 21:13:40   
Lavica28
Hanady bili smo kod njih za prvi rodjendan i sva raja mi slave tamo, super su stvarno, ali sam imala toliko repriza da moram malo da promijenim. Sto se tice cijene, neuporedivo su jeftiniji od ostalih stvarno. Hvala puno u svakom slucaju :*

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 965
   RE: Djecije igraonice
10.3.2015 22:03:11   
Lavica28
Divna je ova stvarno, bas je bajka prava, vidjela sam slike na fb. Cijene za zakup otvorenog tipa do 10 djece je 250 KM, to je u prosjeku nekom, ali da ti je zatvore za 25 djece kosta 800 KM user posted image
IZVORNA PORUKA: teacher

Ima nova igraonica "bajka" u shopingu na grbavici, nismo bili al na slikama na fb super izgledauser posted image


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 966
   RE: Djecije igraonice
12.11.2015 2:02:00   
seh_93
Pozdrav svima, nadam se da neko jos uvijek prati ovu temu.
Zanima me da li neko zna da je potrebna u nekoj igraonici djevojka za rad? Naime, redovna studentica sam i potreban mi je posao zbog mog daljeg studija. Ove godine imam vise slobodnog vremena i mogla bih se posvetiti ovakvom poslu, sve u dogovoru sa poslodavcem, da li bi to bio neki rad u smjenama, da li honorarni rad, vikendima kao zamjena i sl.

Bila bih veoma zahvalna ako bi mi neko od vas na bilo koji nacin pomogao.

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 967
   RE: Djecije igraonice
12.11.2015 9:00:24   
salmy

IZVORNA PORUKA: seh_93

Pozdrav svima, nadam se da neko jos uvijek prati ovu temu.
Zanima me da li neko zna da je potrebna u nekoj igraonici djevojka za rad? Naime, redovna studentica sam i potreban mi je posao zbog mog daljeg studija. Ove godine imam vise slobodnog vremena i mogla bih se posvetiti ovakvom poslu, sve u dogovoru sa poslodavcem, da li bi to bio neki rad u smjenama, da li honorarni rad, vikendima kao zamjena i sl.

Bila bih veoma zahvalna ako bi mi neko od vas na bilo koji nacin pomogao.

trazili su u Merkuru igraona Pin -Pon

(odgovor članu seh_93)
Neposredna veza do poruke: 968
   RE: Djecije igraonice
28.4.2016 10:21:08   
maja78 RR
Prenos posta:


IZVORNA PORUKA: Pozitivica

Zenice, ako dijete zelim ostaviti samo na 3-4-5 sati, koja je najjeftinija alt_ernativa, najradije u centru, koja radi do kasno? Nekad moram da radim, a sama sam s malim i nemam ga gdje ostaviti, tete cuvalice ne dolaze u obzir, nekad je u SCC u (30 KM 3 sata), nekad u BBI (10 KM), ima li sta jeftinije?



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nekad je to moglo u igraonici Tvornica radosti u Ferhadiji...Nazovi ih i pitaj
http://www.tvornicaradosti.ba/



IZVORNA PORUKA: Pozitivica

Hvala, ali u 8 zatvaraju. To mi je najbliza lokacija, ali vrijeme ne odgovara... U svakoj se moze ostaviti po zelji, samo me cijena zanima..




IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa dogovaraj posebno, nadji vlasnika i reci šta ti treba
ne može ti ista cijena biti kao i ostalima, koji dodju ponekad na 1-2 sata
ja znam da npr u igraoni Sara centar jedno dijete boravi u istoj od 08-16 , za 100 KM

a inače im je sat = 4 KM , ako se ne varam
znači prohodaj i vidi koja ti lokacijom odgovara i onda pregovaraj s vlasnikom
radnica će ti svaka samo reći fiksnu cijenu



IZVORNA PORUKA: Pozitivica

To je divna ideja, hvala najljepsa :)



_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 969
   RE: Djecije igraonice
30.4.2016 21:32:55   
marketing RR
Drage dame, pozurite, jos samo do ponoci pisite nam u temi CortinaT jer tri Ringerajke osvajaju sjajni CortinaT krem user posted image

Evo linka na temu u kojoj pisete KLIK

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 970
   RE: Djecije igraonice
20.8.2017 15:34:14   
soloamina
Postovane, mi zna netko reci koje su cijene djecjih igraonica u Sarajevu? Kakva su pravila rada? Kakvi su zakoni oko otvaranja djecje igraonice? Hvala
Ovaj clanak me potako na to razmisljanje... http://www.bljesak.info/rubrika/sci-tech/clanak/tko-sve-moze-otvoriti-djecje-igraonice-u-mostaru-bilo-tko/135833

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 971
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *