|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Timpanogram
15.4.2015 13:04:56   
CombatKitten
Hvala mama_alma na savjetu.
Doktorica je još prokometarisala da otorinci rade samo praktičan dio tj. operisu -režu, eto pedijatri to kao ne znaju. Za gnojnu upalu krajnika oni-pedijatri određuju terapiju. Ovim riječima. Očigledno se uvrijedila.
Od kraja januara do prošle sedmice moje dijete je zbog upale krajnika i uha popila : sumamed, klavocin, ospen, pancef i to je njima normalnouser posted image
ja sam stvarno ogorčena na pedijatre u dz.
svakako sam odlučila promjeniti dz. pa cu probati dobiti uputnicu. Javim se svakako da podijelim iskustva.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Timpanogram
29.4.2015 22:04:36   
bebaa
danas smo išli i po mišljenje kod još jedne dr....kontrolni nalaz timpanograma pokazuje da je desno uho ok,lijevo je malo bolje.....
njeno mišljenje je da treba sačekati s operacijom,premali je a nije ništa rizično,sve je pod kontrolom,može s eodložiti do oktobra ......i to samo povaditi krajnike,ne ugrađivati cjevčice izuzev ne do Bog,da se preko ljeta šta pogorša....
zasad smo mirni...i fizički i psihički.......user posted image
narednih mjeseci obavezno čistiti nos fiziološkom 2x dnevno....
naredna 3 mj koristiti Otovent.....e znate li gdje ga nabaviti jer ga ni jedna apoteka nema na stanju,sve rade porudžbe kad kome treba....ako nema za kupiti odma čekat ćemo narudžbu.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Timpanogram
2.11.2015 17:17:34   
bebaa
dakle ovako....
dijete operisano u septembru,krajnici,sva 3 ,izvađena.....evo 1,5 mj nakon operacije dijete opet ima upalu uha,timpanogram ravan na lijevom uhu......
trenutno koristimo samo Operil kapi i paracetamol pp.....
cijevčice nisu ugrađene a možda su ipak trebaleuser posted image
nisam pametna više.....
idemo dalje,po nova mišljenja....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Timpanogram
2.11.2015 21:53:07   
bebaa
eh evo mene s dva nalaza....
oba nalaza pokazuju isto,upala lijevog uha.....
dr iz doma zdravlja nastavlja sa Operil kapina,ne uključuje antibiotike....
dr iz RS_a uključuje i bronhostop da razrijedi sluz kako bi izasla.....takođe se pita zašto djetetu nisu prilikom operacije krajnika ugrađene ventilacione cjevčice jer njegovo stanje uha ZAHTJEVA takav poduhvat....zašto je to zaobiđeno ne znam ni ja,nije nam objašnjeno...
dakle nakon 15 dana idemo opet na timpanogram......ako i dalje bude ravan što je vrlo izvijesno,slijedi nova operacija.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Timpanogram
2.11.2015 22:09:17   
Visnja RR
Draga bebo user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Timpanogram
2.11.2015 22:11:25   
bebaa
user posted image za tebe i svu raju s lijeve straneuser posted image

ma meni je gore što je to još jedna anestezija više.....user posted image
ali o tom po tom...možda je Bog dragi smiluje i sve nestane za ove dvije naredne sedmice....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Timpanogram
4.2.2016 10:29:40   
bebaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I tako...dade dragi Bog da nam timpanogram bude ostro A....hvala mu...user posted image
Odveli ga preksinoc na kontrolu...i dr se iznenadio...plakala sam ko dijete od sreceuser posted image
I dalje nos moramo drzati prohodnim...sprejevi ili fizioloska svejedno...samo da nije zacepljen sekunde...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Timpanogram
4.2.2016 10:32:06   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: bebaa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I tako...dade dragi Bog da nam timpanogram bude ostro A....hvala mu...user posted image
Odveli ga preksinoc na kontrolu...i dr se iznenadio...plakala sam ko dijete od sreceuser posted image
I dalje nos moramo drzati prohodnim...sprejevi ili fizioloska svejedno...samo da nije zacepljen sekunde...



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

tv
marny

koji program najčešće gledate?

hayat (18%)

obn (12%)

ftv (8%)

bht1 (1%)

neki strani (navedi koji) (61%)


Broj svih glasova: 104

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *