|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   skafander, jakna i cizme....gdje kupiti
7.10.2015 8:22:59   
amrara
Pozdrav dame. Eh ovako imam djecaka od dvije i po godine. Trebala bih mu kupiti cizme, jaknu i skafander. On nosi broj 29 patika i odjecu otprilike za dijete od 4 godine. Ne znam sta mi je bolje i naravno povoljniije, da kupim posebno jaknu i skafander ili da kupujem zajedno u kompletu onaj skafander sa tregerima i jakna preko toga sto dodje. Koliko su tople i koliko mi je to isplativo. Ne svidjaju m se ove jakne po pijaci, predebele su i nekakve isto kao od najlona.

Dalje, kakve cizmice da mu kupim i gdje. Da su tople i nepromocive. Imam jos jednu bebu kuci, ne vozim i nemam bas vremena da hodam po radnjama. AKo neka mama ima iskustvo sa kupovinom ovih stvari da me posavjetuje
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: skafander, jakna i cizme....gdje kupiti
7.10.2015 8:35:28   
LieToMe RR
evo ja frisko iz potrage za jaknama (mi za curicu od nepune 3 godine) i jako razocarana u radnje koje smo obisli (cijeli BBI, do sad vodi jedna iz okaidija kao najbolja, sinoc bili u tifaniju na socijalnom, oviese...) ma uzas! sve jakne tanke sjajne, ili neki cvjetni dezeni, sto bi moj muz rekao materijal kao deblja kesa za smeca jos ee i presijava user posted image
uglavnom za jaknom smo jos u potrazi, vidjela sam u lindexu dobru ali na webu pa se nadam da ce i ovi ovdje dobiti (jako je slicna ovoj sto je nosila 2 godine)
sto se tice skafandera iskreno meni sveki kupila proslu zimu cini mi se na pijaci ali predobar donji dio sa tregerima, moci ce joj i ove godine (ne daje mi se puno para jer nije 7 dana na planini svaki dan nego eto kad se stigne ode se i sto izlazi u skitnju nekad u tome)
cizmice i svu obucu kupujemo u cicibanu, prosle godine smo uzeli velike debele futrovane, sad smo joj morali uzeti cizmice ali neke malo vise sminkerske (jer joj je nogas porasla pa da ne kupujem debele tene pa opet cizme uzeli ove cizme pa dok joj mogu mogu kupicemo druge onda)
eto, nadam se da sam bar malo pomogla

e da, sto se tice jakni ljepsi je izbor za djecake i posto ti je djecak veci ja bih pogledala u intersportu, imaju dobre zimske jakne samo za vecu djecicu pa mozda uspijes nesto naci

< Poruku je uredio LieToMe -- 7.10.2015 8:36:07 >


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: skafander, jakna i cizme....gdje kupiti
7.10.2015 9:20:08   
amrara
Hvala ti Lie, danas cu do socijalnog pa cu pogledati. Smrze se dijete hoda u dukserici i patikama :D Kako je beba dosla slabije se mogu organizovati, Valjda cu u intersportu nesto naci. Koliko kostaju otprilike te cizmice u cicibanu. Ja prosle god nisam kupovala, dobili smo cizmice iz inostranstva , ove godine moram sve :D

Ako imas koga u mostaru, ima divnih jaknica u prodavnici OshKosh u Mepasu. Inace su bas popularni u Kanadi, meni jetrva poslala skafander za curicu i malo je reci da sam odusevljena. Fantastican je. Pokazivala mi jucer sto je sinu kupila jaknicu u toj prodavnici. Famozna. Ja nemam nikog dole tako da moram se ograniciti na Sarajevo.

To je ovaj komplet

http://www.cartersoshkosh.ca/en_CA/carters-toddler-girl-jackets-and-outerwear/VC_OWG5111T-1_CA.html?dwvar_VC__OWG5111T-1__CA_color=Pink&dwvar_VC__OWG5111T-1__CA_size=2T#navID=header&start=1&cgid=carters-toddler-girl-jackets-and-outerwear

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: skafander, jakna i cizme....gdje kupiti
7.10.2015 10:31:02   
škorpija
Mi skafander već godinama kupujemo na PIK-u, za 20 KM kupimo ekstra očuvan, cipele nepropusne za sbijeg su odlučne u deichmanu, oko 50-60 KM, jakne kupujem kob jedne žene u Butmiri što dila Takko garderlbu, 35 do 50 KM super tople jakne

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: skafander, jakna i cizme....gdje kupiti
7.10.2015 10:45:36   
pocahontas
Jakne zimske isključivo pernate za svaki dan kupujemo godinama u benettonu na sniženju i to za narednu godinu veću tako da sam mirna..sad recimo ima jaknu koju sam prošle godine kupila za ovu i to za 60tak maraka a bila je duplo skuplja..
sto se tice čizama, super nam je Crocs i to na snizenju sam uzela (oko 70KM)..kaze da su mu udobne jako, lako se oblače, nisu teške, i tope suuser posted image i dugo ih je nosio..i po kisi i po snijegu
skafandere uzimam isto godinu unaprijed u Intersportu na snizenju Etirel i jakna i hlače po 40tak KM - super mi je omjer cijene i kvalitete, suh ostane na snijegu a toplo mu..jakna ski ima onaj hepek (gumu unutar jakne) koji stegne i snije ne ulazi kada se valja pa mu nisu ledja nikad mokra..ljepotauser posted image prosle godine smo uzeli veci pa ce mu moci sigurno i ovu sezonu..

uglavnom, ja to sve na snizenju i ako mi se nesto dobro pokazalo ja naredne godine opet sve isto uzmem..tako sad cekam ove cizme Crocs da dodju u Sportlifeuser posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: skafander, jakna i cizme....gdje kupiti
7.10.2015 11:13:10   
aidana
i ja sam uzimala Etirel u Intersportu na snizenju. Ne propusta, toplo i nosio cak 2 sezone. Zimske jakne i skafandere najvise volim tu kupiti.
Za cizme nemam neku preporuku, kupili smo navodno nepropusne u deichmanu pa pokazace se kakve su, 59 km. dobice jos i kozne toplije patike za suhog vremena i to je to.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: skafander, jakna i cizme....gdje kupiti
10.10.2015 12:08:54   
škorpija
što set iče gumenih preporučujem ove s e-baya, probali smo razne, ali ove su neuništive i tople, a i lijepo izgledaju

http://i.ebayimg.com/images/g/rSIAAOSwdpxUYHb9/s-l1600.jpg


koštaju oko 50 KM s poštarinom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: skafander, jakna i cizme....gdje kupiti
10.10.2015 12:16:00   
Emica_sa
ne znam,ja kad krenem da kupujem a sve trebam tri puta nije mi dobrouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *