|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

torbe:-)


Volim mijenjati torbe i nikad mi ih nije dosta
  53% (42)
Volim torbe, ali nemam vremena za često mijenjanje
  26% (21)
Nisam neki ljubitelj torbi, svejedno mi je
  5% (4)
Imam jednu aktualnu i gotovo
  15% (12)


Ukupno glasova: 79


(Posljednji glas : 5.3.2014 20:40:19)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   torbe:-)
17.10.2009 18:07:07   
reallove
kakve modele torbe volite..koja je vasa omiljena torba..ja puno volim torbe,najdraza mi je bijela gucci koju sam dobila od svekiuser posted image i crna esprit..inace nevolim prevelike torbe

< Poruku je uredio acudesa RR -- 29.5.2010 16:28:22 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: torbe:-)
17.10.2009 20:12:20   
larina
imam razne modele i boje tako da mogu uvijek kobinovati uz odgovarajucu odjecu ili obucu.najvise volim espritove torbe tako da samo njih i imam.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: torbe:-)
17.10.2009 20:15:28   
noaa
ja sam na odvikavanju od kupovanja torbauser posted image user posted image user posted image user posted image  al izgleda da cu morati u komunu ne mogu im odolit pa dzaba sve..volim i velike i male.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: torbe:-)
17.10.2009 20:18:39   
nikita
ma obozavam torbe,cim na noge stanem , kupujem neku dobru crnu , ova stara mi je postala bezveze...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: torbe:-)
17.10.2009 20:29:30   
acudesa
-ja se nešto ne mogu pohvaliti svojim torbamauser posted image  
ako je dobra, onda je i skupa, a nešto mi se ne daje za kožnu torbu 200-300KM , mi smo nedavno kupavali jednoj osobi poklon za rođendan i tako gledali torbe, stvarno su super, ali skupe
jedna je bila na sniženju 30% i  koštala 300KM, stvarno je prelijepa, ali....300KM


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: torbe:-)
17.10.2009 20:38:42   
acudesa
mrsko mi da postavim sliku da vidite koliku sam torbu dobila nedavno, mogu sa njom na put bez problema, ogromna je, čula sam da se furaju takve, ali ljudi ja sitna, ona torba me poklopiuser posted image , joj ako skupim hrabrosti možda je koji put i iznesem napoljeuser posted image user posted image  ali je stvarno prevelika

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: torbe:-)
17.10.2009 20:44:06   
reallove
ja kupila esprit torbu 50 eura na snizenju pravo lijepa,ma i ja ih imam u svim bojama volim torbe stvarno joj acudesa ma nevolim ni ja te velike da vidis kod moje sveki,mogu ja stati unutrauser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: torbe:-)
17.10.2009 20:47:28   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

ja kupila esprit torbu 50 eura na snizenju pravo lijepa,ma i ja ih imam u svim bojama volim torbe stvarno joj acudesa ma nevolim ni ja te velike da vidis kod moje sveki,mogu ja stati unutrauser posted image user posted image

to je tauser posted image user posted image ništa, šaljem torbu tvojoj sveki
ps.evo meni ko će me oraspoložitiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: torbe:-)
17.10.2009 20:54:56   
reallove
posalji kod nje nezna se koja je veca,lijepe su one samo brate ogromne su,neznam samo kako i cime ih napuni,tako moja sestra jednom kupila veliku torbu i kako god okrenes uvijek prazna a ona uzme medu plisanog i u torbu i otisle mi na kafu vani ona zaboravila i otvorila torbu kad ono medo ju gledauser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: torbe:-)
17.10.2009 20:56:46   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

posalji kod nje nezna se koja je veca,lijepe su one samo brate ogromne su,neznam samo kako i cime ih napuni,tako moja sestra jednom kupila veliku torbu i kako god okrenes uvijek prazna a ona uzme medu plisanog i u torbu i otisle mi na kafu vani ona zaboravila i otvorila torbu kad ono medo ju gledauser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
a, što je najtragičnije, skoro prazna-ali ne možeš naći ono što hoćeš, nema šanse

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:02:11   
reallove
sve i da hoces nemozes,ma medo je zakon ako vec toliko hoces da ju nosis ubaci medu i pronosaj malo

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:06:22   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

sve i da hoces nemozes,ma medo je zakon ako vec toliko hoces da ju nosis ubaci medu i pronosaj malo

mogu mi stati 3 medauser posted image user posted image user posted image  ili da ubacim malca pa da me on glediuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:08:29   
reallove
pa moze i malac nece mu biti tijesnouser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:10:28   
acudesa
OT-kad bude neredna RR kafica, ponijet ću je da se žene ismijuuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:12:58   
reallove
hajd posalji sliku ako mozes da ju vidimo

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:13:05   
tea lana
ja volim velike torbe,sto veca to bolja.Nemam ni jedne crne niti crnih cipela sve su mi u bojam.Crnu inace ne volim,ali zato imam smedjih cetiri,dvije roze,bijele bez,bordo,plavih tri razlicitih nijansi.Ni jedna nije skuplja od 50km.Ne pada mi na pamet kupiti skuplje.
Danas sam u Bagateli vidjela odlicne nisu toliko velike srednje 30km.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:14:34   
acudesa
-evo meni mušterije za torbuuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:15:41   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

hajd posalji sliku ako mozes da ju vidimo

nemoj Boga ti-zna tea lana koliko bi mi trebalo vremena

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:16:13   
reallove
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:16:30   
acudesa
IZVORNA PORUKA: tea lana

ja volim velike torbe,sto veca to bolja.Nemam ni jedne crne niti crnih cipela sve su mi u bojam.Crnu inace ne volim,ali zato imam smedjih cetiri,dvije roze,bijele bez,bordo,plavih tri razlicitih nijansi.Ni jedna nije skuplja od 50km.Ne pada mi na pamet kupiti skuplje.
Danas sam u Bagateli vidjela odlicne nisu toliko velike srednje 30km.

moja je joššš srebrna-iz aviona se vidiuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:22:47   
reallove
pa bona prodaj mojoj sveki ona voli vesele boje da joj vidis jedne kako je sarena,crvena,plava,zuta,ljubicasta,bijela boja,sve to na jednoj torbi

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:25:05   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

pa bona prodaj mojoj sveki ona voli vesele boje da joj vidis jedne kako je sarena,crvena,plava,zuta,ljubicasta,bijela boja,sve to na jednoj torbi

user posted image
je li sveki vesela kao i njene torbe?user posted image user posted image
(nemoj mi reći-zlatnauser posted image )

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:27:11   
tea lana
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove

pa bona prodaj mojoj sveki ona voli vesele boje da joj vidis jedne kako je sarena,crvena,plava,zuta,ljubicasta,bijela boja,sve to na jednoj torbi

user posted image
je li sveki vesela kao i njene torbe?user posted image user posted image
(nemoj mi reći-zlatnauser posted image )


sarenauser posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:27:55   
acudesa
IZVORNA PORUKA: tea lana

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove

pa bona prodaj mojoj sveki ona voli vesele boje da joj vidis jedne kako je sarena,crvena,plava,zuta,ljubicasta,bijela boja,sve to na jednoj torbi

user posted image
je li sveki vesela kao i njene torbe?user posted image user posted image
(nemoj mi reći-zlatnauser posted image )


sarenauser posted image user posted image

namazana svim bojamauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: torbe:-)
17.10.2009 21:28:59   
Skvo RR
Ah, tema je za 5!
Imam jako puno tasni/torbi, jednostavno uzivam u njima! Moram priznati da ih i skuplje placam jer se grozim skaja i i ostalih imitacija!
Trenutno omiljena torba mi je Gucci, koju sam dobila od MM-a, crna je sa velikim bambus ruckama! Najprakticnija (za posla) mi je velika crna reljefno lakovana torba iz Mone!
A najinteresantnija je definitivno jedna krznena torba, koja izgleda kao da nosim neku zivotinjicu!
Kada sebe hocu da pocastim da bi izasla iz neke depresije i sl, ja sebi kupim tasnu!
Opet napominjem, ura za temu!




_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *