|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "Dali ste vi imali dugu vezu prije braka...
7.4.2008 21:16:28   
Amelaa RR
Da li ste imali dugu vezu prije braka i koliko??Kako je ona utjecala na vas...??
Ja licno sam imala jednu dugu vezu i to s mojim MM ...3godine..koja je kasnije krunisana brakom.Ali znam dosta slucajeva gdje su se parovi zabavljali po 5-6 godina i vise i na kraju PREKID...il jos gore ozene se i poslje godinu dana RAZVOD..Sto je to sto se desi u braku a nije se desavalo u vezi dugoj 5-6 ili 10godina?Ovo je samo jedan primjer a eto vi napiste svoja iskustva...


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
7.4.2008 21:24:45   
RAJA
Ja i MM smo bili u vezi 5 god i vjenčali se, pošli smo davne 1997 i još smo zajedno ali moja prijateljica koja je isto tako 97 se počela zabavljat s momkom prije 4 mjeseca prekinuli neznam razlog jednostavno kaže nisu se našli

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
7.4.2008 21:38:08   
Suncica*
Ja sam imala vezu od 4 godine, pa posle nje od 3.5 godine..
Sada sam srecna sto imam svoju ljubav i ne osvrcem se bas na proslost, jer ovako se osecam sigurno, zasticeno i voljeno..user posted image

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
7.4.2008 21:42:28   
Amelaa RR
Lijepo Suncice...lijepo si ovo rekla CITIRAM;
 
Sada sam srecna sto imam svoju ljubav i ne osvrcem se bas na proslost, jer ovako se osecam sigurno, zasticeno i voljeno..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

< Poruku je uredio amelaa RR -- 7.4.2008 21:47:25 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
7.4.2008 21:43:44   
mukica
JA I MOJ MUZ SMO POCELI HODATI  MENI JE BILO 16 GODINA. POSLJE 3,5 GODINE  KRUNISALI SMO NASU VEZU BRAKOM I OVO LJETO PUNIMO 9 GODINA BRAKAuser posted image user posted image  I JA SE NADAM DA CE NASA DRUGA BEBA URANITI I  RODITI SE  NA NASU GODISNJICU.28.07user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
7.4.2008 21:54:45   
Emina*
MM i ja smo se zabavljali 3,5 godine, i onda smo vezu krunisali brakom.......
To je bila i ostala moja duga i najljepsa veza.........



_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
7.4.2008 22:04:23   
mali
MM i ja smo se zabavljali više od 5 god i onda se vjenćali,to mi je jedina prava i duža veza sve prije su bile max. 23 mjesecauser posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
7.4.2008 22:15:46   
Anoniman
mi smo skupa bili 7 god prije braka.. krenuli u 3. srednje user posted image i evo nas sad navrsavamo 8. god kako smo skupa user posted image user posted image a upoznali se jos '96. user posted image user posted image ispade znam ga evo 12 godina user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mali)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
7.4.2008 22:28:14   
Amela V.
Ja sam prije braka imala jednu jaaaako dugu vezu od 5 godina, koja je zavrsila tako kako je zavrsila...user posted image  user posted image

Sa MM sam se zabavljala 4,5 godine, i u augustu ove godine slavimo 5 godina braka, ako Bog da

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
7.4.2008 22:52:31   
ziki
Ja sam mislila da ja i mm imamo najviše staža al baš i nije. Juče samo proslavili 11 tu godišnjicu od kad smo skupa. Od toga samo se zabavljali 9 god i 2 mjeseca a ostalo je u braku. Naš mali dečko stiže krajem maja, 15-tak dana prije naše druge godišnjice braka.
Često kažu da su duge veze, ko naša npr. osuđene na propast, međutim mi nismo nikad raskidali za ovih 11 god. Jedino sam ja prije nekih mjesec dana htjela da se razvedem, ne  sjećam se baš zbog čega, jedino da sam radni sto preselila u spavaću i da je mm posle 2 sata došo na ""pregovore" u spavaću, tog se baš dobro sećamuser posted image , al to su hormoni....

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
7.4.2008 22:57:04   
akica b
IMALA SAM DVIJE VEZE OD PO 2 GOD PRIJE MOG MUZA..ALI ETO,UPOZNAH GA,ZAVOLJEH GAuser posted image ...MA MALO BILI U VEZI I VJENCALI SE...ON JE COVJEK MOG ZIVOTA

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
7.4.2008 23:01:05   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
7.4.2008 23:10:47   
lejlašh
Punih 8 godina zabavljanja sa MM, vjenčali smo se na osmu godišnicu veze  i evo skoro dvije godine braka, jedna beba i nijedan prekid, niti ozbiljnija svađa.
Kažu da duge veze ne opstaju, ali kada se dvoje nađu i zavole,pa bili oni zajedno 1 mjesec ili deceniju - ljubav pobijedi sve.


_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
8.4.2008 7:41:25   
Vedica
MM i ja se zabavljali 7 godina, a u julu ce nam biti druga godisnjica u braku. i slazem se sa lejlašh nije bitno koliko ste zajedno bitno je da je ljubav opstala.

_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
8.4.2008 14:40:52   
Sonja
u 1 srednje sam se zab sa tipom 9 mj. i prekinuli smo
posli njega sa MM 4 god i naravno uzeli se user posted image user posted image user posted image user posted image
volim ga najviseeeeeeeeeeeeeeee na svijetu
i ona veze prije njega mi je bas smijesnauser posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
9.4.2008 10:31:40   
haidy
Ja sam imala dugu vezu prije braka i muza, trajala je pet godina, ali nekoliko godina prije toga smo se mjerkali i nekoliko godina poslije toga osjecala sam posljedice od te veze. Ta veza je bas uzela dobar dio mog zivota, kad se zavrsila to je za mene bilo kao kraj jedne epohe. Sad kazem hvala Bogu da se zavrsilo. Cim sam upoznala mog muza sve sam zaboravila, on me je kupio svojom pricom, ponasanjem, stavovima i uskoro nisam mogla zamisliti zivot bez njega. Zabavljali smo se tek godinu i dva mjeseca prije braka. Sad imam osjecaj kao da ga znam cijeli zivot i kao da nikad nije postojao drugi.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
9.4.2008 10:49:33   
mamsi
Ja sam imala vezu od 5 godina i nekih sto puta smo prekidali tako da je odmah bilo jasno da od toga ništa neće biti.Srećom upoznala sam svog mužića i odmah smo se zavoljeli nakon dvije godine smo počeli živjeti zajedno,pa onda vjenčanje,i sad imamo bebača i divan nam je život

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
9.4.2008 11:06:39   
nikka
Osam godina zabavljanja,potom smo živjeli zajedno jednu godinu,pa civilno vjenčanje,nakon godinu crkveno,baš smo isprobali sve,i prođe još jedna godina i dobismo našeg anđela zbog kojeg se isplatio sav trud,moram da napomenem da su ljudi oko nas uglavnom bili skeptični glede naše veze,rijetki su vjerovali u njen uspjeh,ali eto uspjeli smo.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
9.4.2008 20:30:45   
AMYY
ja i moj dragi smo se zabavljali 10 punih godina,znamo se citav zivot,moja svekrva ima cak dekicu sto je moja mama donela mom muzu kad se rodiouser posted image sad aBd 16.04 punimo 3 god braka,i volimo se punoooooooooo

_____________________________

Prestanemo li davati ljubav vise je ne mozemo ni primiti--ne primamo li je nemamo sta davati...

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
10.4.2008 10:07:23   
aldi
Ja sam se s mužem zabavljala od 1998, 2005 smo se vjenčali... To je jedina duga veza koja je jakkkoooo lijepo zavrsila, jos samo da nas mala bebica obraduje...

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu AMYY)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
10.4.2008 10:23:20   
sanelicaaa
Moj dragi i ja smo se zabavljali 8,5 godina... Meni bilo 14 a njemu 15 kada smo se zaljubili jedno u drugo!!! user posted image user posted image user posted image
Sad smo skoro godinu dana u braku i ocekujemo user posted image
U decembru ce 10 punih godina od kada smo skupa i tada cemo da proslavimo sa nasom bebicom user posted image
Mislim da duge veze imaju i svojih prednosti mana ;)

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
10.4.2008 18:12:18   
Adana
I kao sto je vec receno:  "Ja sam imala dugu vezu prije braka i muza, trajala je pet godina ( kod mene 5 i pol)......i nekoliko godina poslije toga osjecala sam posljedice od te veze. Ta veza je bas uzela dobar dio mog zivota, kad se zavrsila to je za mene bilo kao kraj jedne epohe. Sad kazem hvala Bogu da se zavrsilo. Cim sam upoznala mog muza sve sam zaboravila, on me je kupio svojom pricom, ponasanjem, stavovima i uskoro nisam mogla zamisliti zivot bez njega... Sad imam osjecaj kao da ga znam cijeli zivot i kao da nikad nije postojao drugi."

Ovo gore potpisujem, i jedina razlika je ta sto sam se ja sa muzem zabavljala 2 godine i 2 mjeseca prije nego smo se vjencali. U maju ce biti 2 godine braka, a aBd kada dodje bebica bice 2 godine i 2 mjeseca otprilike user posted image .... On je moja dusa i ljubav najveca!!!!!! Ne bih ga mijenjala ni za brdo karamela user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
11.4.2008 13:04:42   
sarah
Ja nisam imala dugu vezu prije braka, sve su mi veze bile kratke.
Ali bez obzira na to, ja sam se toliko zaljubila u svog prvog momka, da sam jos dugo, dugo poslije naseg prekida i dalje ludila za njim. Cak sam se bojala da cu se jednog dana udati za nekog drugog, a da cu ga i dalje voljeti i misliti na njega. Medjutim, to se hvala Bogu nije desilo.

Danas sam sretna sto nisam ostala u vezi sa tim svojim prvim momkom, i naravno, sto se nisam udala za njega. Definitivno nije bio momak za mene.

Sada svog muza volim najvise i ne pada mi na pamet ni jedan drugi.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
11.4.2008 13:41:12   
budućamama
Imala sam jednu dugu vezu prije MM koja je trajala 2,5 godine. Nakon bivšeg, upoznal sam muža s kojim sam se zabavljala 6 godina i onda smo se i vjenčali.
Ne žalim što sam prije imala dugu vezu, mislim da me ona ojačala i dodatno obogatila za iskustvo više, ali mi nije žao što je završila i što sam nakon toga upoznala svog hairliju.
Sve nešto mislim da se ne bismo ranije znali cijeniti i da smo imali priliku biti zajedno...

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: "Dali ste vi imali dugu vezu prije b...
11.4.2008 13:41:42   
Blue rose RR
Ja opet nikada nisam voljela one kratke veze, i prije mm sam imala vezu od 4 godine...

Ali ne bi suđeno.

A sa mužekom sam se zabavljala 2,5 godine, prije nego smo stupili u brak.

< Poruku je uredio maryam amina -- 11.4.2008 13:42:08 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *