|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "Košarica" za igračke
17.10.2009 20:23:39   
acudesa
-gdje vi držite dječije igračke, ja sam imala problem sa silnim korpama, vagončićima, paketima koje su mi trebali da smjestim sve igračke-ne bi mi doteklo para i para da sam kupovala one razne gotove  košarice, pa sam uzela paket i obljepila ga ukrasnim papirom, dobila sam nešto što se meni sviđa,a i igračke imaju svoje mjesto
imate li i vi neku ideju da je podijelite sa svimauser posted image

evo kako izgleda, šta mislite? valja li?
nije vidljivo sa slike, ali ovo je paket veličine, otprilike, 80x60x60 (može dosta igračaka stati u njega)
user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:09:19   
acudesa
reallove, sviđa li se bar tebiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:11:35   
Anoniman
Meni se sviđa!!!
Jednostavno, jeftino, a lijepo... Bravo, acudesa!!!

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:13:48   
acudesa
hvala pinponguser posted image
a, meni je ovo jeftino najvažnijeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:16:53   
shejla
svidja se meni....user posted image
super fol...

Mogu se iskoristiti one kutije od babylove jumbo pelena...nisu mozda dovoljno velike, ali mogu neke sitnije igracke barem stati

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:17:01   
tea lana
ja imam takve dvije i to velike,od usisivaca i od jednog kofera koji dodje i kutiji.A imam i one mrezaste korpe bas namjenski za igracke.kostaju 6km i ima super aplikacija i za djecake i djevojcice

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:18:38   
acudesa
IZVORNA PORUKA: shejla

svidja se meni....user posted image
super fol...

Mogu se iskoristiti one kutije od babylove jumbo pelena...nisu mozda dovoljno velike, ali mogu neke sitnije igracke barem stati

e, baš ti hvala, nešto mi mnogo znači vaše mišljenje, pa sam se već bila zadeveralauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:18:54   
shejla
tea lana gdje ima tih sa aplikacijama....ja uvijek vidim samo one bijele mrezaste

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:19:25   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

reallove, sviđa li se bar tebiuser posted image

odlicna idejauser posted image user posted image napravit cu i ja sebi da vise ne gazim one loptice sto piste pa probudim mmuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:19:51   
Hannan
Ej super ti je ova ideja, ja sma nesto slicno radila sa svojim knjigama i papiricima za fax, bilo mi ko draze uciti kad uzmem iz te vesele kutije :)
Za dijete sma kupovala one mreze kod kineza, mislim da su bile po 2KM, imamo ih u raznim bojama i raznim mjestima :)

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:20:42   
acudesa
IZVORNA PORUKA: tea lana

ja imam takve dvije i to velike,od usisivaca i od jednog kofera koji dodje i kutiji.A imam i one mrezaste korpe bas namjenski za igracke.kostaju 6km i ima super aplikacija i za djecake i djevojcice

i ti si ovako odradila?
pa nije puno 6 KM, ali ja kad sam tražila bile su skuplje ili one kineske od 2 KM, koje se pune opasnih žica

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:20:48   
tea lana
Ima jedna radnja svastara u Olimpiskom naselju kad se krene iz pravca dvorane na Alipasinom prema Hiperu prva zgrada sa lijeve strane i prva radnja.Svasta ima u noj a i ti korpi i mrezastih i platnenih.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:20:52   
Skvo RR
Mi drzimo dio igracaka u vrticu u dnevnoj sobi, a ostale su u kutijama (mrezicama) u njenoj sobi,,,,,
Te mrezice sam uzela u Magma Home! Ima ih u raznim bojama!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:22:32   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hannan

Ej super ti je ova ideja, ja sma nesto slicno radila sa svojim knjigama i papiricima za fax, bilo mi ko draze uciti kad uzmem iz te vesele kutije :)
Za dijete sma kupovala one mreze kod kineza, mislim da su bile po 2KM, imamo ih u raznim bojama i raznim mjestima :)

pazi sa njima, moje su se poderale i znaš koji špicevi iz njih-strava, rekla sam: nikada više

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:23:07   
tea lana
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: tea lana

ja imam takve dvije i to velike,od usisivaca i od jednog kofera koji dodje i kutiji.A imam i one mrezaste korpe bas namjenski za igracke.kostaju 6km i ima super aplikacija i za djecake i djevojcice

i ti si ovako odradila?
pa nije puno 6 KM, ali ja kad sam tražila bile su skuplje ili one kineske od 2 KM, koje se pune opasnih žica


nemam pojma jel kineska dodje kad je kupis smotana u kolut.Lana je cesto,tj. svaki dan po deset puta istrese ali ima godina dana da je imamo.Znam da je sest km jer sam mami nedavno uzimala isto za Lanine igracke.Imaju i one sa kao poklopcem sto se navlaci e one su mislim 10/12km

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:27:10   
acudesa
IZVORNA PORUKA: tea lana

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: tea lana

ja imam takve dvije i to velike,od usisivaca i od jednog kofera koji dodje i kutiji.A imam i one mrezaste korpe bas namjenski za igracke.kostaju 6km i ima super aplikacija i za djecake i djevojcice

i ti si ovako odradila?
pa nije puno 6 KM, ali ja kad sam tražila bile su skuplje ili one kineske od 2 KM, koje se pune opasnih žica


nemam pojma jel kineska dodje kad je kupis smotana u kolut.Lana je cesto,tj. svaki dan po deset puta istrese ali ima godina dana da je imamo.Znam da je sest km jer sam mami nedavno uzimala isto za Lanine igracke.Imaju i one sa kao poklopcem sto se navlaci e one su mislim 10/12km

bit će da su isti oblik, jer i ove kineske dođu u kolutu-samo su te kvalitetnije, jer se meni ova moja sva raspala za par dana

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:27:29   
Hannan
Ne znam, ja neke imam oko 2god, ako zakaci nekom igrackom iz mrezice se izvuce konac, ali zica jos nije ispala. hvala, u svakom slucaju :)

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:30:41   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hannan

Ne znam, ja neke imam oko 2god, ako zakaci nekom igrackom iz mrezice se izvuce konac, ali zica jos nije ispala. hvala, u svakom slucaju :)

da je samo konac, ne bih je ni ja mijenjala, pripazi malo, ovo je bilo oštro kao vrh igle-kad sam vidjela zlo mi došlo-bacila je odmah, provjeri za svaki slučaj
a, i ja kad sam je vidjela bila mi slatka, praktična baš mi se svidjela, ali eto

< Poruku je uredio acudesa -- 17.10.2009 21:31:07 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:38:46   
neki
Joj mi ih imamo mali milion(tih korpica),kineskih(sve je u redu sa njima),pa onih sa poklopcem(u obliku neke zivotinje) sa pijace,pa imamo i home made od Babylove pelenauser posted image user posted image user posted image Ma ja ne znam vise gdje cu sa igrackama,a tek sa loptama,onim za skakanje...user posted image Ups,evo skontah sta cu sa loptamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:40:23   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

Joj mi ih imamo mali milion(tih korpica),kineskih(sve je u redu sa njima),pa onih sa poklopcem(u obliku neke zivotinje) sa pijace,pa imamo i home made od Babylove pelenauser posted image user posted image user posted image Ma ja ne znam vise gdje cu sa igrackama,a tek sa loptama,onim za skakanje...user posted image Ups,evo skontah sta cu sa loptamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

onda sam ja bila baksuz, sorry žene na uzbuni-čitajte post od nekiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:41:27   
neki
acudesa sta ti je???user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:41:43   
tea lana
IZVORNA PORUKA: neki

Joj mi ih imamo mali milion(tih korpica),kineskih(sve je u redu sa njima),pa onih sa poklopcem(u obliku neke zivotinje) sa pijace,pa imamo i home made od Babylove pelenauser posted image user posted image user posted image Ma ja ne znam vise gdje cu sa igrackama,a tek sa loptama,onim za skakanje...user posted image Ups,evo skontah sta cu sa loptamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


Lopte mi ne spominite kad bi vam rekla da imam preko 50komada lopti u kuci ne biste vjerovali.Kod mene Lana sta je god pitas sta ce ti kupiti kaze loptu.Rako da ima i onih profi rukometnih i kosarkaskih,do onih od marku.Ja izludi

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:43:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: neki

Joj mi ih imamo mali milion(tih korpica),kineskih(sve je u redu sa njima),pa onih sa poklopcem(u obliku neke zivotinje) sa pijace,pa imamo i home made od Babylove pelenauser posted image user posted image user posted image Ma ja ne znam vise gdje cu sa igrackama,a tek sa loptama,onim za skakanje...user posted image Ups,evo skontah sta cu sa loptamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Super, hopa, hopa, hopalauser posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:44:00   
neki
tea lana,ja sam i lopti(onih fuserskihuser posted image ) a i igracaka pobacala tonu,ali dzaba,ne mogu ih se bas skroz kutarisatiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: "Košarica" za igračke
17.10.2009 21:44:37   
neki
IZVORNA PORUKA: sahara

IZVORNA PORUKA: neki

Joj mi ih imamo mali milion(tih korpica),kineskih(sve je u redu sa njima),pa onih sa poklopcem(u obliku neke zivotinje) sa pijace,pa imamo i home made od Babylove pelenauser posted image user posted image user posted image Ma ja ne znam vise gdje cu sa igrackama,a tek sa loptama,onim za skakanje...user posted image Ups,evo skontah sta cu sa loptamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Super, hopa, hopa, hopalauser posted image


E ti mene vazda nadjes na ludim temama i slikamauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *