|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:02:02   
boogy woogy
Neznam da li je neka od vas upratila na Discovery kanalu subotom navecer emisiju "I didn't know I was pregnant". Ove istinite price su zaista nevjerovatne. Vrijedi pogledati:

http://www.youtube.com/watch?v=OAbF5DzVSPo
http://health.discovery.com/tv/i-didnt-know-i-was-pregnant/about.html
http://www.youtube.com/watch?v=yfRQeljq6s8&feature=fvw


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:16:27   
acudesa
super temauser posted image user posted image nisam gledala, a volim ovakve emisije, uživam dok ih gledam
(ja mislila da ti nisi znala da si trudnauser posted image user posted image user posted image )


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:27:50   
boogy woogy
user posted image user posted image iskreno se nadam jednom novom malom "iznenadjenju". Ali ove price su zastrasujuce.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:32:34   
acudesa
I, ja...user posted image  isto imam naduuser posted image , ali ne skontah baš najbolje o čemu se ovdje radi, ja mislila ono saving baby, na taj fazon...nije?
ne smijem puno poječavati ton, mali mi je osjetljiv, a da bih razumjela eng-mora biti dobro glasnouser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:35:24   
Anoniman
voljela bih pogledati ovu emisiju, ali nikako da upratim kada je, pa da li bi ti bilo mrsko da mi napises termin kad je emisija?

(odgovor članu boogy woogy)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:37:27   
boogy woogy
Ovo je medicinski fenomen. Postoje zene koje uopste nisu svjesne da su trudne sve dok ne pocnu radjati!!! Ja nisam mogla da vjerujem kad sam to cula. 9 mjeseci nemaju simptome ili su toliko blagi. Jedna zena se porodila u WC-u, druga je bila na nekom derneku. Znaci ni pocemu nisu skontale da su trudne niti su bile na pregledu a kod nekih su se testovi pokazali negativni, pa cak i nalaz krvi (kod jedne) a svo vrijeme su imale menstruacije ili su im bile neredovne.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:38:56   
milenium
a micanje ploda,debljanje,pa nije user posted image nevidljivauser posted image

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:39:16   
boogy woogy
Subotom u 21:00 na Discovery Travel and Living. A mozes pogledati i na YouTube, samo ukucaj "I didn't know I was pregnant"

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:40:12   
acudesa
Čovječe, ja sam imala jednu poznanicu, koja je tako rodila, ja joj nisam vjerovala...a, sad vidim da je bila istina, ono nije imala nikakav razlog da laže

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:40:26   
reallove

IZVORNA PORUKA: milenium

a micanje ploda,debljanje,pa nije user posted image nevidljivauser posted image

e i mene ovo zanimauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:43:03   
boogy woogy
IZVORNA PORUKA: milenium

a micanje ploda,debljanje,pa nije user posted image nevidljivauser posted image


http://www.parenting.com/article/Pregnancy/Postpartum/didnt-know-i-was-pregnant

Ovaj tekst to objasnjava. Postoje odredjeni problemi koji mogu uciniti trudnocu "nevidljivom" i da zavaraju i zenu i hormonalne testove. Miomi na maternici, zavaljena maternica, prekomjerna tezina....sve su to stvari koje mogu da uticu na ovakvo stanje.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:43:29   
Nunichi
Ja sam gledala jednu epizodu, ma ni mm ni ja nismo mogli vjerovati. Ali desava se stvarno.
MM je imao drugaricu u razredu koja isto tako do poroda nije ni znala da je trudna.


(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:45:03   
acudesa
Sad sam pažljivije pratila, nemam riječi, ne znam šta bih ti rekla-super kraj za njih...
Ali mi nije jasno ovo sa testom, kako nije pokazao trudnoću? fakat, nije pouzdan ili?

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:45:18   
milenium
znači,ovo se dešava samo debljim ženama?mršavije bi skontale jel?
e baš ću gledat na Discoveriju.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:46:46   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa

Sad sam pažljivije pratila, nemam riječi, ne znam šta bih ti rekla-super kraj za njih...
Ali mi nije jasno ovo sa testom, kako nije pokazao trudnoću? fakat, nije pouzdan ili?

testovi znaju cestooo zeznuti


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:48:40   
boogy woogy
Neke zene ne proizvode hcg ili im je toliko nizak za vrijeme trudnoce da testovi to nemogu detektovati.

http://www.misdiagnosedmiscarriage.com/mycommunity/viewtopic.php?t=14631&sid=f24d921cfef325eacb2dbbd420765736
http://en.wikipedia.org/wiki/Human_chorionic_gonadotropin

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:49:42   
Mirkica
a sta ej sa izostankom periode ???

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:49:53   
Nunichi
milenium nemoj biti tako iskljuciva. user posted image
Desava se i mrsavim zenama, jednostavno nema nikakvih simptoma, ili one koje imaju prepisuju necemu drugom. Jedna je povracala, ali je mislila da je mahmurluk. user posted image user posted image Nekima nisu ni izostajala mjesecnice, nije rastao stomak... Neke su su se debljale, ali su nalazile druge razloge svog debljanja.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:51:13   
reallove
Mene zanimaju ove sto im ne raste stomakuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:51:35   
milenium
ne ne ne can't bealivet,moram ja to vidit u subotu.user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:52:11   
milenium
IZVORNA PORUKA: reallove

Mene zanimaju ove sto im ne raste stomakuser posted image user posted image user posted image


i mene?pa kolka su in onda bebe od kilo ipo se rodeuser posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:52:25   
Mirkica
ej mi smo imali konu koja je bila trudna nije se nista videjlo i samo jednom smo vuli porodial se TIdza , ma koja tidza kad nigdej stomaka user posted image user posted image user posted image user posted image ma ni pod lupom nemozes naci , a inace je bial extremno mrsava 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:53:52   
reallove

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: reallove

Mene zanimaju ove sto im ne raste stomakuser posted image user posted image user posted image


i mene?pa kolka su in onda bebe od kilo ipo se rodeuser posted image

ma gdje je bila ta beba user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:54:22   
boogy woogy
Kod jedne zenske je bebica bila bas mala, oko 1,8 kg. ali bila je jedna crnkinja koja nije znala da je trudna sa blizancima!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: "Nisam znala da sam trudna"
7.12.2009 23:55:11   
milenium
živi bili pa vidjeli,jedva čekam sub.

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *