|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čašica, dvije, tri...
3.1.2008 12:58:44   
Blue rose RR
Zanima me kakav je vaš stav oko alkohola, i njegovog konzumiranja.
Moj mužek ne konzumira alkohol, ali ponekad od prilike svake 3-4 godine popije po jednu pivu ( sa mojim tatom) i jadničak ko letva čim je primiriše.

Pišem iz razloga što imam prijateljicu sa kojom sa se družila dok se ona nije udala, i u početku je bilo super druženje, međutim odjednom oni nekako urijedili.

Šta će ti biti?

Sa njom je super, ali njen mužek voli malo popiti, a mm nije ljubitelj i on po koli opali, međutim ovom nije nešto po ćejfu, te mi skontamo da su rjeđe počeli dolaziti jer kod nas nema alkohola.

Doduše ne može se vaditi, ni da kod nas nema priče, ako se koja ne popije, jer mm melje za sve nas, stvarno voli pričati, i sa njim nikada nije dosadno...ali ...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Čašica, dvije, tri...
3.1.2008 13:04:51   
D_K
Strogo zabranjeno.
I hvala Bogu da je tako. Da moj muz pije - ne bi bio moj muz!! To je bio jedan od mojih uslova - ali on hvala Bogu nema takvih poroka..
A tesko onim zenama koje sa takvim deveraju...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Čašica, dvije, tri...
3.1.2008 13:09:58   
laracroft
Samo u iznimnim prilikama,a i ja volim casu kvalitetnog vina.user posted image

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Čašica, dvije, tri...
3.1.2008 13:57:57   
Monia
Sve sto moze ostati u okvirima normalnog je u redu.Imam muza koji,jako dobro zna kad,gdje i koliko,tako da samim tim nikada nisam imala neugodnu situaciju ili problem.Ko umije nek izvoli a ko to radi iz potrebe ili ko zna kojih razloga svrstava se u oboljenja .Doduse,ja jako volim uz dobru hranu popiti casicu necega.

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Čašica, dvije, tri...
3.1.2008 14:28:14   
Bosanka
IZVORNA PORUKA: D_K

Strogo zabranjeno.
I hvala Bogu da je tako. Da moj muz pije - ne bi bio moj muz!! To je bio jedan od mojih uslova - ali on hvala Bogu nema takvih poroka..
A tesko onim zenama koje sa takvim deveraju...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Ista stvar  i kod mene.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Čašica, dvije, tri...
3.1.2008 14:50:56   
makana
i kod mene strogo zabranjeno, mislim meni hihihi
zezam se, u mladalačkim danima znala sam u rijetkim prilikama popiti čašicu kada odem s rajom, odnosno mojim curama u diskoteku ili s rođacima,
baš sam se bila nacvrcala u dvije prilike - prvi put kad sam probala alkohol i na tetićevoj svadbi pred svom rodbinom i naravski svojim roditeljima, al me je bilo blam
brzo sam shvatila da to nije za mene i da se ne osjećam ni dobro ni lagodno 


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Čašica, dvije, tri...
3.1.2008 14:57:30   
kiša
Ma kod mene nije strogo zabranjeno al nije ni to  sad opijanje non-sto,nego se nekad popije s drustvom koja casica,nista pretjerano,a bilo je i toga prije user posted image  
A normalno da se moze bez tog.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Čašica, dvije, tri...
3.1.2008 15:07:17   
ismihana
Moj muž i ja smo znali popiti po čašu crnog vina, kad izađemo negdje na ručak/večeru ili kad ja spremam kući ribu. Sve po onim istraživanjima koja kažu da čaša crnog vina djeluje dobro na srce, krv,... Međutim, otkako se jako trudim oko bebe, što će reći godinu dana, ja sam izbacila alkohol totalno, ne pijem nikad i nimalo. A muž i dalje ponekad (jednom u 2-3 mjeseca) popije svoju čašu crnog... Prije par dana smo se zezali kako ćemo, kad akoBogda jednog dana dobijemo bebu, sjesti i pošteno se napiti, da nadoknadimo user posted image

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Čašica, dvije, tri...
3.1.2008 15:12:35   
D_K
E dobra si - znaci tebi je zabranjeno :)
Ja sam jednom na nekom vjencanju prije 11 - 12 godina popila jednu casicu ljutog i bilo mi je bljak. Najbolnije je to sto mi nije ni mlada ni mladozenja nista nu u rodu niti cak neki prijatelji a mene ponijela osjecanja i krk navrnula casicu!! Nakon toga sam povratila i to je bilo moje zadnje iskustvo sa alkoholom.
A u porodici imam nekih ruznih primjera pa sam vidjela kako alkohol moze pogubno uticati na covjeka i njegovu porodicu tako da sam spoznala da ima doobar razlog zasto je to u mojoj vjeri strogo zabranjeno..

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Čašica, dvije, tri...
3.1.2008 15:12:35   
kiša
user posted image  Da proslavite hehheh,ma uvjek se nadje razlog.Treba i to nekad.

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Čašica, dvije, tri...
3.1.2008 15:22:28   
Ivona
Muz i ja ponekad za vikend kada izadjemo s rajom,popijemo casu-dvije(ali iskljucivo vino ili pivu;nista jace). Otkako sam zatrudnila,nisam popila ni kapi alkohola,niti namjeravam.
Bitno je da alkohol nije uslov za dobru zabavu...

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Čašica, dvije, tri...
3.1.2008 15:29:37   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: makana

i kod mene strogo zabranjeno, mislim meni hihihi



Maki , a šta je sa jačom polovinom...?

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Čašica, dvije, tri...
3.1.2008 15:41:19   
makana
eh on hvala dragom bogu je sam sebi zabranio
i on nekad probao i shvatio šta je i da mu ne treba
user posted image


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Čašica, dvije, tri...
3.1.2008 15:48:23   
Blue rose RR
 user posted image

user posted image
user posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Čašica, dvije, tri...
3.1.2008 16:13:17   
Suncica*
Moj Dragan voli da popije pivo, ali zestinu bas ne podnosi. Ja volim da popijem casu lepog crnog vina, bas sinoc smo otvorili bocu i popili po jednu casu. Nisam antialkoholicar, ali u svemu treba da postoje granice, pa tako i u tim stvarima. Da voli cesce da popije imao bi veliiikiiii problem od mene, jer ja ne tolerisem takve stvari. Imam masu ruznih primera, npr. naseg jako dobrog prijatelja koji je hirurg na VMA, a pije kao smuk. Od nekih doba pocne da bulazni, a ja pocnem da se osipam od muke. I sto puta sam mu rekla:"Eh steta sto nisi moj..da te ja pameti naucim"

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Čašica, dvije, tri...
4.1.2008 9:42:09   
budućamama
Sve sto moze ostati u okvirima normalnog je u redu.Imam muza koji,jako dobro zna kad,gdje i koliko,tako da samim tim nikada nisam imala neugodnu situaciju ili problem.quote]

potpisujem

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Čašica, dvije, tri...
4.1.2008 10:28:26   
hanabanana
Ja uopšte ne pijem, a muž nekada popije čašu vina. 

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Čašica, dvije, tri...
11.7.2008 19:28:20   
Aminad
Nikad, ni kapi ni on ni ja.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Čašica, dvije, tri...
11.7.2008 20:33:37   
Bosanka
NIKAD,HVALA BOGU NITI ZELIM A NITI VJERA DOZVOLJAVA.NEMA MI NISTA ODVRATNIJE NEGO ZENU VIDJETI PIJANU.DNO DNA,

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Čašica, dvije, tri...
11.7.2008 20:33:47   
iva1974
isključivo kvalitetno vino

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Čašica, dvije, tri...
11.7.2008 20:35:57   
iva1974
IZVORNA PORUKA: Bosanka

NIKAD,HVALA BOGU NITI ZELIM A NITI VJERA DOZVOLJAVA.NEMA MI NISTA ODVRATNIJE NEGO ZENU VIDJETI PIJANU.DNO DNA,

nije dno dna ima puno gorih stvari za mene a da nije lijepo nije
Molim te nemoj pisati velikim slovima na formima se to smatra vikanjem.

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Čašica, dvije, tri...
11.7.2008 20:46:05   
Bosanka
IZVORNA PORUKA: iva1974

IZVORNA PORUKA: Bosanka

NIKAD,HVALA BOGU NITI ZELIM A NITI VJERA DOZVOLJAVA.NEMA MI NISTA ODVRATNIJE NEGO ZENU VIDJETI PIJANU.DNO DNA,

nije dno dna ima puno gorih stvari za mene a da nije lijepo nije
Molim te nemoj pisati velikim slovima na formima se to smatra vikanjem.
omaklo se veliko slovo,pa sta.a za mene je dno dna,za tebe ne,svako misli na svoj nacin,ne?

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Čašica, dvije, tri...
11.7.2008 21:49:49   
camm
MM nije ljubitelj pica onako ponekad mozda piva dvije ali
ja nekad pozelim da popijem koju a nemam s kim eh to mi je zao.
nova godina mi je bezz jer nemam s kim da pijem on jednu ili dvije i kaze ja ne mogu onda ja sama nastavim sve do curicinog rodjendana.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Čašica, dvije, tri...
11.7.2008 22:04:35   
Rabi
Ne konzumiramo ni jedno ni drugo alkohol, a MM ponekad popije pivo bezalkoholno, a ja od njega uzmem samo gutljaj...
Onako, reda radi...
Kazu da u pivi ima B vitaminauser posted image  

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Čašica, dvije, tri...
11.7.2008 22:14:13   
Snjeguljica
IZVORNA PORUKA: iva1974
nije dno dna ima puno gorih stvari za mene a da nije lijepo nije
Molim te nemoj pisati velikim slovima na formima se to smatra vikanjem.





Potpisujemuser posted image

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Koje vam je ime najljepše?
Merylin

Mala pomoć oko izbora muškog imena :)

Mehmed (31%)

Ismail (26%)

Davud (37%)

Ihsan (6%)


Broj svih glasova: 228

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *