|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čestitamo na....
17.7.2010 23:23:53   
Hanady RR
Poštivani/e  članovi/ce RR-a,

otvaramo temu koja će nam svima služiti za upućivanje čestitki našim članicama/članovima povodom raznih događanja, praznika ili novosti.

Na ovoj temi čestitat ćemo sve ono za što nemamo posebno otvorenu temu. Znači ovo je zbirna tema čestitanja, a posebne ostaju kao i do sada, pa da se podsjetimo

Sretan rođendan našem članu RR-a
Sretna godišnjica braka
Sretan rođendan našem malo princu/princezi


Na ovaj način želimo postići što manji broj OT postova na temama koje su nam značajne u vidu savjeta i iskustava, a na istima upućujemo čestitke i time dovodimo u poziciju čitaoca da odustane od traženja savjeta za sebe.

Molimo vas da temu poštujete i da istoj ostavljate čestitke.

Kako sad imamo i zbirnu temu od sada neće biti potrebe da otvaramo niti jednu novu pojedinačnu za čestitanja te vas molimo da i to poštujete u budućnosti.


Mnogo ugodnih čestitanja želi Vam

RR Tim
user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Čestitamo na....
17.7.2010 23:25:35   
Hanady RR
koristim priliku postojanja nove teme da našoj dragoj članici Mona Muhamed čestitam dobivenu vizu na 5 godina. Njoj to mnogo znači pa radost djelim sa njom. Draga neka ti je sa srećom user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Čestitamo na....
17.7.2010 23:41:33   
Mirkica
etooo Mona cestitiam ti i ja :)) i ovdje a i da podrzim novu temu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Čestitamo na....
17.7.2010 23:58:07   
jasmin
Cestitam Mony draga...da ti Allah da bereketa.
Bas sam razmisljala kako cu otvoriti temu za nasu SelmydZanky,jer je pisala da ce za 7 dana akobogda postati gospodja...ali evo,moci cu ovdje.user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Čestitamo na....
18.7.2010 0:03:12   
Medić*
evo jos jednom cestitke i od nas user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Čestitamo na....
18.7.2010 2:21:50   
nasa princezica
cestitke i od nas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Čestitamo na....
18.7.2010 7:23:42   
Mona Mohamed
Hvala vam, drage moje..
Cestitke svima nama na jednoj zbirnoj temi.user posted image  Big hug za sve!

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu nasa princezica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Čestitamo na....
18.7.2010 19:37:00   
SdZ
IZVORNA PORUKA: jasmin

Cestitam Mony draga...da ti Allah da bereketa.
Bas sam razmisljala kako cu otvoriti temu za nasu SelmydZanky,jer je pisala da ce za 7 dana akobogda postati gospodja...ali evo,moci cu ovdje.user posted image


Duso draga, hvala sto si mislila na mene :) :) user posted image user posted image

Mony, cestitke i od mene.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Čestitamo na....
18.7.2010 22:03:15   
mamine oci
pridruzujem se cestitkama user posted image user posted image

ujedno cestitke za Hanady za otvaranje temeuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Čestitamo na....
18.7.2010 22:05:39   
Anoniman
I ja cestitamuser posted image user posted image user posted image

p.s. moze li se pretplatiti na ove cestitkeuser posted image

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Čestitamo na....
19.7.2010 19:22:00   
Mirkica
nasoj dragoj frankozi cestitiam godisnjicu braka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da dozivi jos puno u zdravlju i veselju sa jos puno malih slatkih bebica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Čestitamo na....
19.7.2010 19:23:14   
koka i po
sve najbolje draga frenkozauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Čestitamo na....
19.7.2010 23:01:34   
SdZ
IZVORNA PORUKA: koka i po

sve najbolje draga frenkozauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Najljepse zelje, draga user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Čestitamo na....
19.7.2010 23:20:51   
reallove
IZVORNA PORUKA: Mirkica

nasoj dragoj frankozi cestitiam godisnjicu braka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da dozivi jos puno u zdravlju i veselju sa jos puno malih slatkih bebica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

cestitke i od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Čestitamo na....
19.7.2010 23:53:20   
Medić*
evo iskrenih cestitki i od nas user posted image  i nama ce za neki dan aBg

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Čestitamo na....
21.7.2010 22:31:00   
maja78 RR
Prenos sa sunet muškog djeteta od 21.07.2010. godine

IZVORNA PORUKA: Meri29

Ne znam ti ja nista odgovoritiuser posted image , samo da posaljemouser posted image nasem hrabrici Keni


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Čestitamo na....
22.7.2010 23:16:58   
mamine oci
sretan MI rodjendanuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 5:05:06   
jasmin
SelmydZanky mila,danas akobogda,uz Allahovu pomoc postajes supruga covjeku za kojeg se zelis udati.Znam da si i zbunjena i sretna,jer ides onome koga volis,ali i ostavljas one koje volis.Znam da ce ti faliti tvoj babo da osjeti srecu voljene kceri,ali osaburi mila,zivot je trnovit i pun iskusenja,moras biti jaka zbog sviju.Sada ces najprije pomirisati sve cari bracnog zivota,a onda lagano utonuti u te valove.Nekad ces mozda naici na neke trzavice,ali znaj da su one jako slatke iako se cinile gorke onda kada se dese,jer pomirenja koja slijede imaju posebnu draz.Samo mudra zena moze da ima lijep i skladan bracni zivot.Ti to akobogda jesi.Radi sve ono sto zelis da i tebi neko radi i svaki bracni dan okiti necim sto smiruje srce tvoga muza,makar zagrljaj ili poljubac u prolazu.Da mogu biti uz tebe danas,zagrlila bih te tako da osjetis da je zagrljaj iskren.Cuvaj se,mila.
Molim Allaha da te obaspe Svojom miloscu i da ti podari svaki hajr.Amin.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 6:36:18   
koka i po
IZVORNA PORUKA: jasmin

SelmydZanky mila,danas akobogda,uz Allahovu pomoc postajes supruga covjeku za kojeg se zelis udati.Znam da si i zbunjena i sretna,jer ides onome koga volis,ali i ostavljas one koje volis.Znam da ce ti faliti tvoj babo da osjeti srecu voljene kceri,ali osaburi mila,zivot je trnovit i pun iskusenja,moras biti jaka zbog sviju.Sada ces najprije pomirisati sve cari bracnog zivota,a onda lagano utonuti u te valove.Nekad ces mozda naici na neke trzavice,ali znaj da su one jako slatke iako se cinile gorke onda kada se dese,jer pomirenja koja slijede imaju posebnu draz.Samo mudra zena moze da ima lijep i skladan bracni zivot.Ti to akobogda jesi.Radi sve ono sto zelis da i tebi neko radi i svaki bracni dan okiti necim sto smiruje srce tvoga muza,makar zagrljaj ili poljubac u prolazu.Da mogu biti uz tebe danas,zagrlila bih te tako da osjetis da je zagrljaj iskren.Cuvaj se,mila.
Molim Allaha da te obaspe Svojom miloscu i da ti podari svaki hajr.Amin.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




pridružujem se čestitkama...nemam ti šta reći jasmin je sve napisala za meneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 8:40:27   
Hannan
IZVORNA PORUKA: koka i po

IZVORNA PORUKA: jasmin

SelmydZanky mila,danas akobogda,uz Allahovu pomoc postajes supruga covjeku za kojeg se zelis udati.Znam da si i zbunjena i sretna,jer ides onome koga volis,ali i ostavljas one koje volis.Znam da ce ti faliti tvoj babo da osjeti srecu voljene kceri,ali osaburi mila,zivot je trnovit i pun iskusenja,moras biti jaka zbog sviju.Sada ces najprije pomirisati sve cari bracnog zivota,a onda lagano utonuti u te valove.Nekad ces mozda naici na neke trzavice,ali znaj da su one jako slatke iako se cinile gorke onda kada se dese,jer pomirenja koja slijede imaju posebnu draz.Samo mudra zena moze da ima lijep i skladan bracni zivot.Ti to akobogda jesi.Radi sve ono sto zelis da i tebi neko radi i svaki bracni dan okiti necim sto smiruje srce tvoga muza,makar zagrljaj ili poljubac u prolazu.Da mogu biti uz tebe danas,zagrlila bih te tako da osjetis da je zagrljaj iskren.Cuvaj se,mila.
Molim Allaha da te obaspe Svojom miloscu i da ti podari svaki hajr.Amin.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




pridružujem se čestitkama...nemam ti šta reći jasmin je sve napisala za meneuser posted image user posted image user posted image


Selmy cestitke i od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mamine oci, sretan rodjendan, sve najljepseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 8:43:40   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Čestitamo novim malim hodačima  Neka im je sretno u istraživanju i sa što manje padova 



IZVORNA PORUKA: dafri

zinanina čestitke



< Poruku je uredio tea lana RR -- 23.7.2010 8:44:07 >

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 9:24:35   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: jasmin

SelmydZanky mila,danas akobogda,uz Allahovu pomoc postajes supruga covjeku za kojeg se zelis udati.Znam da si i zbunjena i sretna,jer ides onome koga volis,ali i ostavljas one koje volis.Znam da ce ti faliti tvoj babo da osjeti srecu voljene kceri,ali osaburi mila,zivot je trnovit i pun iskusenja,moras biti jaka zbog sviju.Sada ces najprije pomirisati sve cari bracnog zivota,a onda lagano utonuti u te valove.Nekad ces mozda naici na neke trzavice,ali znaj da su one jako slatke iako se cinile gorke onda kada se dese,jer pomirenja koja slijede imaju posebnu draz.Samo mudra zena moze da ima lijep i skladan bracni zivot.Ti to akobogda jesi.Radi sve ono sto zelis da i tebi neko radi i svaki bracni dan okiti necim sto smiruje srce tvoga muza,makar zagrljaj ili poljubac u prolazu.Da mogu biti uz tebe danas,zagrlila bih te tako da osjetis da je zagrljaj iskren.Cuvaj se,mila.
Molim Allaha da te obaspe Svojom miloscu i da ti podari svaki hajr.Amin.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pridruzujem se cestitkamauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 16:23:37   
Hanady RR
Dragoj Ilhani RR od srca čestitam kupovinu kuće.

Draga želim ti da u njoj dečakaš najljepše trenutke svoga života, da je središ po svom ukusu i želji da po njoj protrčkara beba i beba koje tvoja princeza treba za društvo.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 16:57:45   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Dragoj Ilhani RR od srca čestitam kupovinu kuće.

Draga želim ti da u njoj dečakaš najljepše trenutke svoga života, da je središ po svom ukusu i želji da po njoj protrčkara beba i beba koje tvoja princeza treba za društvo.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




i ja se pridruzujem cestitikama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ilhance sve najbolje i da vam kuca bude puna srece s mjeha a BOgami i djece user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Čestitamo na....
23.7.2010 18:06:53   
mamine oci
pridruzujem se cestitkama i znam da ce to Ilhana super srediti s obzirom da je kreativna osoba pusa za Lamijicu znam da ce joj mam sretiti sobicu najbolje sto mozeuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *