|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta pokloniti za Bajram?
14.9.2009 22:19:01   
bloom
Mislim da će ideje svakom dobro doći, pa svačiji preddlog će dobro doći.
Sestra i ja se obično udružimo, pa kupimo nešto vrijedno za poklon, ali sad mi mozak stao i nema pojma.

ta ćete vi?

< Poruku je uredio acudesa RR -- 9.9.2010 2:03:07 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
14.9.2009 22:26:08   
niki83
svaka cast na temi, svaka ideja je dobro dosla!
mm i ja obicno pratimo neko vrijeme prije bajrama sta im treba pa to i poklonimo, ali ove godine smo se malko pogubili jer imamo svojih potrreba i briga..i sad smo ispali iz fazona...ideje nemamo


_____________________________

N&N

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
14.9.2009 22:29:02   
tea lana
ja cu svojoj mami sutra da idem da kupim set stolnjaka za trpezariski sto,sto za dnevni boravak i onih malih salvetica koje idu na komode.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
14.9.2009 22:31:46   
mamica
svaka cast za temuuser posted image user posted image user posted image user posted image
eh sad si me bacila u brigu...imam nekih stvari koje mi se motaju po glavi ali kad nesto valjano smislim pisat cu!


_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
14.9.2009 22:35:53   
veeseelaa
ooo pa ja kupovinu već obavila
Mami sam kupila divan komplet, tunika i suknja, dezen baš koji ona voli
Bratu parfem, snahi maicu a bratičini košulju
Mojoj Ajši je puna kesa sveeegaaa a posebno je nana (moja mama) išla u kupovinu i kupila joj haljinu i maramu...
Mi smo već spremne, pokloni zapakovani, mašnice zalijepljeneuser posted image
jedva čekamo Bajram, mada sam za svaki Bajram sjetna i tugaljiva
Ali ovaj ću se Bajram potruditi da budem vesela, da napravim bezbroj slika, da obidžem svoju familiju i uručim im adekvatne poklone
Sutra imam nijet otići kupiti daidži još poklon i ja završila, bar mislimuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
14.9.2009 22:39:58   
bloom
Mi smo mami i babi prosle godine kupili deke u HM-u, a za drugi Bajram u Merkuru mama vidjela neki sjecko blender, mikser i sve u jednom, pa smo to i kupili.
Ne mogu se vise sjetit.
Ali sad.....jer hvala Bogu imaju sve, i ne mogu se sjetit sta im treba a da ih obraduje.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
14.9.2009 22:40:28   
mamica
ooooo veeseelaa ti pravo vrijedna... blago tebi, ja cu veceras da mislim a sutra akoBogda i prekosutra u kupovinu, onda generalka(ciscenje), pa predbajramsko kuhanje i jedva cekam da ono bajramsko jutro osvane... tako se veselim

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
14.9.2009 22:44:10   
bloom
Ali sam zato djeci sve od glave do pete obezbjedila i bas se veselim zbog toga

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
14.9.2009 22:45:39   
veeseelaa
ne volim kupovati u zadnji čaš i još po belaju onda ne mogu naći ništa adekvatno
Ja nisam za kupovanje tih potrepština za kuću, ja volim mami lično da kupim nešto za nju, parfem, nakit, odjeću i sl a te potrepštine joj bez povoda kupim, kad vidim da joj nešto fali

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
14.9.2009 22:45:57   
tea lana
veselaaaa ti bas vrijedna,
ja mami kupim poklon i strini kojoj idem za Bajram.
Lana je od nane vec dobila cizmice i mantilic a vidjet cemo sta cu ja dobiti za Bajram,
Ja idem vecinom da kupim mami ono sto joj treba a posto je nedavno mjenjala boje u stanu ovaj set ce joj se super uklopiti.

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
14.9.2009 22:49:28   
leli§
:(:( mojima bi najveci poklon bio kada bih se ja pojavila na Bajram...nismo proveli zajedno ramazanski Bajram od davne 2001 godine:( a vama svima jako zavidim

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
14.9.2009 22:49:44   
tea lana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne volim kupovati u zadnji čaš i još po belaju onda ne mogu naći ništa adekvatno
Ja nisam za kupovanje tih potrepština za kuću, ja volim mami lično da kupim nešto za nju, parfem, nakit, odjeću i sl a te potrepštine joj bez povoda kupim, kad vidim da joj nešto fali



ja vise svojoj ne kupujem odjecu zena sama ode i obuce se.Fura odjela i setove pa je najstalnija musterija u Miteksu.A ja sam par puta fulila mislim bas ce joj se to svidjeti kad ono fula.Ali moja inace i voli da prima te neke aparate za kucu i sitnice,jer od posla nema vremena za hodnju skoro nikako.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
14.9.2009 22:50:56   
tea lana
IZVORNA PORUKA: bloom

Ali sam zato djeci sve od glave do pete obezbjedila i bas se veselim zbog toga


I ja sam Lani kupila sve za Bajram kosuljicu bolero i hlace punparice ko med je.Jedva cekam da je sredim to jutro,

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
14.9.2009 22:51:46   
bloom
Sto se tise gardederobe, to vise nikom ne kupujem osim sebi i djeci. Mami onako nekad poklonom nesto od kozmetike, bez povoda.
A za Bajram, opet gledam da je nesto ste ce oboma koristit.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
15.9.2009 0:03:52   
Hannan
Moj dragi je odradio posao:) Kako se prad Bajram vraca sa puta, mi smo  skontali da jednim udaracem rijesimo sve.
Muskima je kupio Zipo upaljace i izgravirao licno.
Zenama neke haljine.
Malcu od zaove i nasem sinu Afghanistanska tradicionalna odijela.
Ja sam sinu uzela za sad kosulju pa cemo ubaciti i neku igracku i slatkise koje voli, zaovinom malom stolicu za hranjenje.

Ovo ostalo nene, djedovi, to ce vec biti klasika neka samijica, kahva ,secer...

Mi obavezno svake godine praktikujemo sinu  napraviti  paketic , kupim one kutije i sve upakujem, i iznesem ispred kuce i babo kad dolazi sa Bajram namaza "donese mu".Isto tako komsijskoj djeci spakujem poklone u paketic, djeca se bas obraduju.



_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
15.9.2009 0:05:17   
neki
Joj kod mene je ziva frka za te poklone...Nani jednoj,nani drugoj,mami,svekrvi...user posted image Ja to vazda u zadnji momenat,pojma nemam sta cu,niti imam ideje;svaki put izmisljam i stvarno vise ne znam sta cuuser posted image Ako naidjem ovde na kakvu ideju,dobro i jestuser posted image

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
15.9.2009 0:11:16   
remzy
prosle godine samo MM i ja za Bajram  nasim roditeljima kupili bakrene tepsije(maksuz ih narucili)user posted image
ove godine nemamo pojma sta da im kupimouser posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
15.9.2009 8:49:05   
Nedi
MI smo iscrpili sve ideje....hb imaju sve i nikako ove godine nismo mogli skontati šta ćemo. I zapitamo se šta oni svi najviše vole i skontamo da je njihov  unuk ono što im jedino fali. I tako odemo kod fotografa i uslikamo Nedija (jedna slika je od 12 km pa nadalje) kupimo okvirove i uokvirimo. Slike  su prekrasne i svi će se sigurno obradovati i usput kupim ono standarsdno kafa,voće,sok,kocka,slatko.
Od nas poklone dobiju roditelji i braća a svi ostali dobiju standardnu kesu ( ako ima djece damo im po 10km).

A moj miš je dobio svašta od mame i tate, sve novo da obuče i paket svegaaa, super je ideja da mu tata da kad dođe sa Bajrama namaza, tako ćemo napraviti


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
15.9.2009 9:06:28   
Ex Yu
uh kod mene je to malo cudno od kako je majka (tatina mama) umrla moji su ostali da zive u toj kuci i mama sprema Bajram za sve, al je stvar u tome da je moja mama hrvatica al to njoj nista nesmeta radi tate i familije spremiti sve za nas 20ak ... ja njoj dam nesto para da moze sve pripremiti, poklone kupujem mami, tati, sestri, muzu, svekrvi, tetki, rodzacima, i svima koji budu tu, pa cak po neku sitnicu baki i dedi (maminim roditeljima) jer mi je nekako nezgodno da se mi kitimo stim a da oni gledaju, sad bebi ide nesto novo od odjece a od tate i ostalih ce dobit pare pa ce mama njemu kupit nesto fino, prosle sam godine svima uzela parfeme a djeci spakovala paketice ...

ove godine kako je recesija svi su mi rekli da nekupujem gluposti i luksuz nego ono sto im treba, svekrva je rekla da joj fali peskira (to ti je kad imas profi sportase u kuci) svaki trening odnesu po jedan peskir, i jos neki sitnica, mama je rekla da je ofalila sa sminkom i donjim vesom, sestra ce dobit trenerku ... i tako redom svi po nesto sto im fali a sto ce koristiti pa ako se dogodine popravi situacija mozda se vratimo na luksuz poklone


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
15.9.2009 9:47:53   
hanabanana
Ja sam protivnik bilo kakve komercijalizacije Bajrama, i držim se tradicije.

Roditeljima kupujem voće, kafu, šećer, sok, neki keks i neku sitnicu ( šal, marama, čarape i sl )
Djeci ću obavezno obući nešto novo ( ne mora nužno biti sve novo, ali body, štrample majca - uglavnom nešto novo ) jer sam tako naučila u djetinjstvu, i dobit će bajramluk.
I ja obavezno obućem nešto novo za bajram, pa bile to i štrample ili donji veš. Takav je običaj, i tako sam naučila.

Manjoj djeci isto tako dajem ili bajramluk, ili ako su baš maleni nešto novo ili neku igračku ( ako se radi o bebama ).
Sestrama - isto što i roditeljima, uz neku sitnicu.
Muževom bratu - isto tako.

Ostaloj porodici ( dajdze, strine, tetke ) otvorit ću vrata što je za mene i bit bajrama. Ponjet ću nešto bajramluka  ( kafa, sok, šećer, voće )

< Poruku je uredio hanabanana -- 15.9.2009 9:49:56 >

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
15.9.2009 9:48:12   
Anushka
prosli Bajram smo im uzeli glinene posude za pecenje, jedva nasla, a to su spominjali tih dana da bi voljeli imati.
sad nesto kontam posto im je drugi sin i unuka daleko i vidjeli ih jednom u 8 godina, pa da u fotoshopu sastavimo slike mma i alena i tog drugog sina i male ajle i da uramimo. i svakako napraviti tortu. a mm im je prosle sedmice uzeo neki dobar reseiver ali nismo cekali Bajram da im ga damo i postavimo..

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
15.9.2009 9:51:00   
hanabanana
Ovo mi je super ideja za slike. Odlična. baš si me oduševila. 

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
15.9.2009 9:54:31   
bloom
IZVORNA PORUKA: hanabanana

otvorit ću vrata što je za mene i bit bajrama.   ( kafa, sok, šećer, voće )

user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
15.9.2009 9:54:46   
veeseelaa
jesmol se dogovorile Neki
da nećemo kupovati ništa svekiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Šta pokloniti roditeljima za Bajram?
15.9.2009 9:55:57   
shpagica
Mislim da ne mozete pogrijesiti ako za Bajram kupite levhu ili nesto lsicno. Ima krasnih satova koji u uradjeni kao levhe i mi smo jedne godine takve nosili roditeljima.

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *