|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta vam ide najviše na živce
17.9.2007 18:20:28   
STUHA
Dragi moji, svi imamo greške ovakve i onakve ali ipak mene zanima šta vam najviše ide na živce kod vašeg partnera?

Meni osobito smeta user posted image kad naš počne hrkati  kad legne, i tako dosta puta probudi i mene i ALvina..
U Zadnje vreme često gledam da legnem prije njega user posted image da bar malo odspavam bez njegovog hrkanja....

A šta vama ide na živce....



_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Šta vam ide najviše na živce
18.9.2007 9:07:27   
Mimoza
Njegova sporost user posted image  sve radi sporo.Kad se oblaći, kad jede, kad hoda......
Ja sam uvjek brza, čak i prebrza, a to sigurno ide njemu na živce.user posted image

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Šta vam ide najviše na živce
18.9.2007 11:54:37   
mojamura







nema nikakvu čut za odgovornost.

ne zna da kad dođe sa rada mora nešto i kod kuče da obavi a ne da samo legne na kauč ili sjedi pred kompjuterom

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Šta vam ide najviše na živce
18.9.2007 12:51:35   
sabina
Nedostatak seksualne želje user posted image , da se fino izrazim.

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Šta vam ide najviše na živce
18.9.2007 16:28:47   
natasa
ej suzana,možemo zamjeniti za koji tjedan!!!!!!moj sve uradi u kući i oko kuće...meni ide na živce pretirana želja po sexu.ali ne svaki putuser posted image

(odgovor članu sabina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Šta vam ide najviše na živce
18.9.2007 20:28:40   
vojakinja0
Hmm,da pomislim.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma itak sam več navikla ali svejedno mi ide na živce kad ne zatvori školjku i obriše banu,kad se okupa.Ali sam tiho jer ništa ne pomaže mu uvljek pričat.


_____________________________

lp.

Ljubav nosi tvoje ime dušo ne zaboravi me....

(odgovor članu natasa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Šta vam ide najviše na živce
18.9.2007 20:58:24   
ćevap
Baš zanimljiva tema???user posted image user posted image

Zar mislite da nama ništa ne smeta.user posted image .. one vaše šminkare, i puderi i one ostale đinđe minđe.... user posted image user posted image user posted image
uh koliki bi tek bio muški spisak.... user posted image

(odgovor članu vojakinja0)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Šta vam ide najviše na živce
18.9.2007 21:10:53   
vojakinja0
Čevap mojemu ne smetaju puderi niti šminke.To znam jer sam voli kad sam našminkana.I prodajem kozmetiku tako,da je naviknut svuda na puder,parfem...user posted image user posted image

_____________________________

lp.

Ljubav nosi tvoje ime dušo ne zaboravi me....

(odgovor članu ćevap)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Šta vam ide najviše na živce
18.9.2007 21:22:07   
ćevap
haj neču ništa reči neke cure se znaju stvarno fino našminkat,
al brete neke prečeraju, pa dok se nasmiju user posted image karmin jim na ušima ostaje..user posted image user posted image user posted image
a pogotovo ne volim kad žensko hoče previše da pametuje user posted image user posted image  zaboli me glava odma user posted image

(odgovor članu vojakinja0)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Šta vam ide najviše na živce
19.9.2007 11:35:00   
vojakinja0
a pogotovo ne volim kad žensko hoče previše da pametuje zaboli me glava odma



Onda reci,da ti ovo ide na živce.user posted image user posted image


_____________________________

lp.

Ljubav nosi tvoje ime dušo ne zaboravi me....

(odgovor članu ćevap)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Šta vam ide najviše na živce
19.9.2007 11:50:59   
sanjalica
Draga Stuha,

ta dijeta od tri mjeseca zove se još i UN dijeta (UN kao un diet ili prevedeno ne dijeta). Ta tri mjeseca sastoj se od nekoliko desetaka malih ciklusa od 4 dana. U ta 4 dana strogo su određene namjernice koje jedeš. Doručak je isti svaki dan: dvije vočke (jabuka, kruška, banane). Za ručak su jedan dan ugljikohidrati, drugi dan proteini, pa škrob, voćni dan  i svaki 29. dan je vodeni, ništa ne jedeš, samo piješ vodu. Dijeta nije loše zamišljena, isprobala sam ju i imala sam rezultata, user posted image ali sam shvatila da je stvar u disciplini. Ako ti odlučiš biti disciplinirana, nije važno kakva je dijeta niti koje namjernice unosiš, jer znaš se kontrolirati  i nećeš prijeći granicuuser posted image . Ako te budu zanimali detalji oko UN dijete, reci pa ću ti napisate sve.

(odgovor članu vojakinja0)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Šta vam ide najviše na živce
19.9.2007 11:52:01   
sanjalica
Ajme kriva tema, user posted image

(odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Šta vam ide najviše na živce
19.9.2007 16:51:43   
sabina
E jesi ti ćevap neki ljakse.

(odgovor članu ćevap)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Šta vam ide najviše na živce
26.9.2007 16:44:00   
sebila
Nemam vremena da sve nabrojim al samo jedna mana koja mi najvise smeta je:
  ON JE UVIJEK U PRAVU!!!!!!!

_____________________________

Voli sam sebe pa ce te i drugi voljeti"
(istina ziva)

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Šta vam ide najviše na živce
26.9.2007 20:23:55   
nivess
Jedna dlaka mu non stop viri iz nosa.

(odgovor članu sebila)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Šta vam ide najviše na živce
26.9.2007 20:37:00   
leka
čim se probudi odmah pali TV to me izbacuje iz takta!!!!!!!!!!

(odgovor članu nivess)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Šta vam ide najviše na živce
26.9.2007 20:53:05   
Suncica*
Kompjuter i prevelika potencija..Zbog sexa cu lepom da spakujem kofere i da se odselimuser posted image ..Salim se..volim i ja sex da se razumemo, ali ne bas previse, jos pogotovo kada ne razume da imam malo dete i da sam jako umorna..
Jos jedna stvar koja me nervira..svaki put kada pere ruke isprska ogledalo..
Ali sve ostalo je uredu..i cistoca i urednost, voli da mi pomaze oko kucnih poslova i nista mu nije tesko..

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Šta vam ide najviše na živce
26.9.2007 20:57:44   
leka
uh Sunčice pa ti si onda prava sretnica mog je tako teško aktivirat pa se nešto nadam da će biti bolje poslije poroda il će možda samo da se pogorša?

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Šta vam ide najviše na živce
26.9.2007 21:02:25   
Suncica*
Moja Leko, upotrbi mastu malo..Inace kada vodimo ljubav sve je to igra..postavi sebe iznad njega i ne dopustaj da on vodi glavnu rec..videces sta ce posle biti..
Sem toga malo eroticnog vesa, neki lep bezobrazni filmic i imas ga..
A pogotovo zato sto si trudna, muskarce jako pale ti stomacici..
Moj se nije skidao s mene dok sam bila u drugom stanju..user posted image

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Šta vam ide najviše na živce
26.9.2007 21:53:56   
STUHA
ON JE UVIJEK U PRAVU!!!!!!!
  To se dešava i kod mene, i tad se sva naježim!!!
ponekim stvarima vidim da su si veoma slićni ovi naši muškarci!user posted image

_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Šta vam ide najviše na živce
26.9.2007 22:01:14   
ZARA
Komplicira.

_____________________________

Ne prekidaj ženu dok ćuti!

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Šta vam ide najviše na živce
26.9.2007 22:04:42   
Suncica*
Pa u sustini svi su muskarci isti..svi zele da imaju carobnicu u krevetu..ja iskreno jako volim kada moj muzic sav srecan ode ujutro na posao, pa mi puti neku lepu provokativnu porukicu o prethodnoj noci..Ljudi moji masta je cudoooo

(odgovor članu ZARA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Šta vam ide najviše na živce
26.9.2007 22:19:44   
Aida
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Šta vam ide najviše na živce
27.9.2007 12:44:38   
Blue rose RR
računar,računar,računar,računar.sex, mnogo sexa, ma daj.
Stvarno su svi manje više isti. moj je krasan, obziran, pažljiv. ali svaki slobodni trenutak provodi za računarom, nem inicijativu da nešto sam odradi. pomogne samo onda kada ga ja zamolim, ali dok mu objasnim ...lakše je meni odraditi. a onda kada noć padne...eh ljepoto pa ne mogu sve stići, posao, šefovi, kuća, ručak dijete i još mi se ti popni na...glavu ma ne mogu više. Mislim da ima dana kada ne mogu da razmišljam jer želim da sve bude u najboljem redu (djevica u horoskopu), a onda muški počnu onu: ljubavi hoću li se brijati??????????????????????????????????????????????user posted image

(odgovor članu Aida)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Šta vam ide najviše na živce
27.9.2007 14:24:38   
Suncica*
HAHAHA..Ja sam rekla da mi je racunar postao opasna konkurencija..da je u pitanju neka zena znala bi kako da reagujem, a ovako mi jedino ostaje da otvorim prozor i izbacim ga vani..Mada i ja volim da sednem malo da cackam po internetu, ali ne bas previse..

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *