|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 14:06:22   
Kesten
Ja se iskreno nadam da ova tema ne postoji, pa ako se slučajno negdje sakrila a ja je nisam vidjela, molim drage moderatorice da je izbrišu!!!!!
 
Pa stalno pišemo o tome, sto volimo, na koji način, i kada..pa malo za promjenu sto to ne volimo kod naših saputnika.....
 
Mene kod mog muža nervira sto moram za njih stalno da sklanjam, nije neuredan naprotiv, nego je stvar navike da sam ja ta koja stavlja sve na svoje mjesto, pokušavala, govorila i dan danas da neču više ni jednu stvar da vidim na podu ali bezuspješno......mrzim kad ronda na druge vozaće, jer se njemu žuri........imala bi još par sitnica, ali od mene za sad dosta..user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 14:13:48   
irmma
E moja Kesten, mislim da ne postoji zena na planeti koja je u potpunosti zadovoljna svojim partnerom. Naravno, mi njih volimo ludo, sve smo spremne za njih uciniti, ali kad nam naidje zuta minuta gotovi su. Rondamo, galamimo, brojimo i sto treba i sto ne treba. A njim to na jedno udje, na drugo izadje.
I ja imam slican problem, stalno sklanjam stvari na svoje mjesto i nije mi tesko do jednom. I onda opet po starom. Ponekad me nervira sto je TV jedan od njihovih najboljih prijatelja, jer ja ga i ne gledam cesto. Ima jos mali milion stvari, jer mi smo zene, htjele to priznati ili ne, rodjene da drzimo pridike i da budemo nezadovoljne, a njima je vise manje dobro. Ili cak sta vise odlicno.


_____________________________

Irmma

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 14:18:24   
sanelicaaa
user posted image user posted image
I mene nerviraju iste i sl. stvarcice kao i tebe Kesten,ali sve su to sitnice... Mislim da bi bilo dosadno i njemu i meni da nema tih sitnica user posted image user posted image Uvijek neko nesto ronca,ali sve se svodi na salu i zezanciju!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 14:19:59   
Okarica
IZVORNA PORUKA: irmma

E moja Kesten, mislim da ne postoji zena na planeti koja je u potpunosti zadovoljna svojim partnerom.


Potpisujem ovo!
Nekad mi toliko digne tlak da bih ga zadavila. 
Odlučila sam da se ne nerviram zbog stvari koje ne mogu promijeniti.
Neke stvari se ipak daju korigovati.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu irmma)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 14:20:24   
Kesten
E baš kao sto kažeš irma predviđeno nam je negdje da budemo glavno rondalo, ali kad nas izazovu kako da sutimo, mene takođe nervira sto je nekad TV nekad njegova glavna preokupacija, ali mi sad to ne smeta jer imam vas..user posted image user posted image user posted image ........

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu irmma)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 14:22:17   
Kesten
IZVORNA PORUKA: Okarica

Nekad mi toliko digne tlak da bih ga zadavila. 

user posted image user posted image user posted image ....i rašćupala na komadiče, pa kasnije sastavljala kad me prođeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 14:28:27   
mamsi
Bude dana kad me sve kod MM nervira i bacila bih ga kroz prozor,a bogami i on mene,al se onda smire strasti i opet sve bude ok,pustiš da prenoći.A onih svakodnevnih sitnica da ne nabrajam......user posted image

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 14:39:41   
Ines
Jao draga moja zanimljiva tema jer sam se danas dobro istresla na svog dragog,tako da moram sa vama ovo da podijelim!!!
Ma vec danima samo sklonjam ,cistim,pravim rucak ,veceru,igram se djetetom ,cuvam ,vodim u setnju,ucim ga vjezbam s njim i moj dragi kad dodje samo se presvuce ,najede se i za leptop igra igrice,slusa muziku a ja jadna uvijek sama,on kad dodje ja gledam kako on uziva i kad zavrsi sa igricama ej draga hocemo leci,ma mislim se idi u tri....... .....Da ne bi jos da idem u krevet kad zelis  samo ti izvoli i on ode...
Jao ma doslo mi da mu sve istresem al suzdrzala sam se do danas i tako mu sve rekla i danas nije uzimao leptop dok je bio na rucku vec se igrao djetetomuser posted image
Morala sam drage moje ,oni ne znaju kako je u kuci i samo radi,cisti ,sklonjaj cuvaj djete,ma nek i oni malo paze djete treba i zeni njen odmor malo i sloboda...

Tako da je sad za sad nesto od moje price poslusao vidjecemo daljeuser posted image

Pa vam javimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Svi ranjavaju,posljednji ubija!!!

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 14:43:12   
sanelicaaa
Evo mene je moj upravo sada izbacio iz cipela! user posted image user posted image user posted image
Izmlatit cu ga kada se vidimo!user posted image Zovem ja njega da vidim sta ima,jel se umorio i sl.,a on ce ti meni: "Pozuri! U guzvi sam! Reci sta mi imas reci!!",a ja sutim na tel.-NAMJERNO!!! user posted image ...i pocnem roncati i spustim slusalicu!!! user posted image
Znam,pretjeram i ja-hehehh! Al valjda to ima veze sa hormonima i ovim drugim stanjem user posted image
Evo sad mi preko msn-a pise da me voli... i sta bi mu covjek??? user posted image user posted image

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 14:53:11   
M kao Mama
Joj draga moja Dani i sve ostale, ja ludim od sitnica, ali bukvalno od sitnica, mene nervira što on ima tu teoriju o ženskim i muškim poslovima, mene to izludi, onda nervira me isto ta prokleta TV, da ne pominjem utakmice, nervira me najviše što ne voli da hoda, to me najviše nervira, nervira me kada mu npr. kažem hajd dođi po mene, onda idu pitanja, a gdje da dođem, a što da dođem, jel baš moram da dođem, a zar ne bi ti mogla doći pješke i tako, to me izludi, i izludi me što mi ne da da vozim, zaboga on je muško i bolji vozač, to me baš nervira, baš se ja izjada na svog supruga

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 14:58:29   
Ines
Jao mama alma i mene lude ti muski enski poslovi,jer je moj kao cija svekrva i sve mora da pogleda to me pameti jer on je uvijek u pravu,jednostavno nerviraju me te sitnice a ponekad kad se stvarno nanerviram i istresem da me ne grize i dalje ja lijepo uzmem novcanik i u soping tako se smirim i sebi nesto kupim ,to mi je sad taktika da se malo opustim,jer da se grizem ne zelim odose zene zivci uvijek kupeci u sebi...Samo novcanik i u soping..user posted image

_____________________________

Svi ranjavaju,posljednji ubija!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 15:05:43   
mukica
Ma svi su oni isti u par deka, ovaj moj bi mogao stalno gledati utakmice sreca pa imam jos tv u kuci a imam sad i RR tako da jedva cekam kad ce utakmica.

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu Ines)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 15:07:09   
Sanida
mene najvise nervira kada moj MM ispusti goluba i podrigne(namjerno me nervira)user posted image user posted image

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 15:11:26   
Blue rose RR
U vremenu mog PMS-a nervozna sam na samu sebe, a nekamoli na Njega.

Međutim sreća pa mi je taktičnost jedna od vrlina (eto pohvali ja sebe), pa ja u momentu kada kaže/uradi nešto što nije u redu..ja se nasmijem i odmah kujem plan kako da ga odviknem od toga dok nije uzelo maha...

Tako da nemam nešto posebno što me kod njega nervira...a TV...ja samo pošaljem kikicu kod njega i lijepo ga zamolim, uz dražestan osmijeh, da se malo sa njom igra dok ja nešto završim, ili dok ja pregledam jednu i jedinu seriju (utorak i srijeda)..ili dok se malo odmorim...i svaki put uspijem.

U svakom slučaju, znam da je teško...ali " čovjek vlada svijetom, a žena čovjekom."

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Ines)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 15:12:57   
Ines
Jao drage moje u ovim slucajevima je naj bolje biti hladan al mi smo zene osjetljive,al drage moje samo im treba rondati valjda ce doci na svoje i oniuser posted image

_____________________________

Svi ranjavaju,posljednji ubija!!!

(odgovor članu Sanida)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 15:14:55   
Kesten
user posted image user posted image user posted image user posted image ..identićno ..ja njega sad zovem kaže on meni;reci žurim  mi se, jeli sta pametno....user posted image user posted image user posted image  i ja poklopila slušalicu......
 
Ines draga ma nedaj sebe ni za sta svi su oni isti samo su u pitanju nijanse ne postoji savršenstvo....nemoj se ti gaga moja sekirati.....
 
Almić ja i ti ko bliznakinje po tom pitanju, moj bi vječito bio u kući ali ja dobijem popizdikus pa mora nas izvesti......

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 15:16:15   
Kesten
IZVORNA PORUKA: Sanida

mene najvise nervira kada moj MM ispusti goluba i podrigne(namjerno me nervira)user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....hahhah svi su isti....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Sanida)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 15:19:41   
Sanida
A onda mu se u facu nasmije,pa kaze:sta je???dok ispustam vjetrove znaci da sam zdrav...I tako ti ja drage moje to trpila,muku mučila,dok on nije jednom odvalio ga..hmm.,a ja ni minutu ne sačeka pa mu ga i ja ispustim...user posted image user posted image znam da užasno zvuci!!a on me preneraženo pogleda,i kaze:pa sta ti je Sanida,ti si žensko,profinjeno,nije to za tebe....user posted image i opet nastavio po svom!!!!a ja mislila da ce ga to spametovati,jer ce uvidjeti koliko je ruzno,a nista...user posted image user posted image

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 15:21:22   
Kesten
Moja Sanida kriva drina se teško ispravlja, ali nije bona nista strasno nek nije gore....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Sanida)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 20:47:52   
Sonja
eee ja se stvarno nerviram zbog sitnica ali se brzo i odljutim
ali najjjjvise me nervira kad svira klavijaturu on se sav izgubi i nista drugo ne cuje
ja mu mogu rec da umirem on to nebi ni primjetio user posted image
nadam se da nece svirat kad budem dobila bolove da se porodim hehehe
porodila bih se kod kuceuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 20:55:08   
mali
Mene moj nervira što je tako usporen da je to nevjerovatno...Kad se sprema za vani to je haos,a obićno uvijek nešto zaboravi....I sve mu se mora reći da nešto uradi...Ma ipak je on moja duša kakvih ima zlatan jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 20:55:27   
RAJA
Joj i moj MM mene zna do bola iznervirati ali što je najžalosnije uvijek radi nekih glupih sitnica

pobogu ko
da se svijet vrti samo oko njih i za njih dobro je rekla hanuma ma svi su oni isti apsolutno svi  

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 21:40:37   
seki
Nekaze se dzabe"kao da ih je ista mati rodila".Sve sto ste nabrojale imama i ja u kuci.I TV,utakmice,Stvari iza sebe,proveo bi citav dan pored televizora.Ja ga nekada pitam "pa kako te majket ti g...ca ne zaboli".Nebi taj ni na godisnji isao,moze ako ce ponijeti kauc i TV.I sto je sve problem,sve sto mora uraditi prvo preprica pa onda uradi.A i to toliko zakomplikuje da mu ja na kraju kazem da sve ostavi.
Jutros me je iznervirao sa upadanjem u rijec dok ja pricam.Ja djetetu objasnjavam nesto za skolu iz matematike.A on tu filozofski upada u rijec i kao on mu objasnjava,a uopste nema pojma o cemu se radi.A da vam ne kazem da od pocetka skolske godine nije tri zadace napisao sa djetetom.
Onda ja vrisne pa zagalamim,on je kao dobar par dana i pomaze u kuci i sve ,pa onda sve iz pocetka.I tako borbam.....
Mada opet kazem,nije to nista tako strasno,ali te sitnice-jos rano ujutro-mi znaju pokvariti dan.
eto hanume moje........
Ja se nekada stvarno pitam do koga je.Ili sam ja totalni debil i kreten ili sta....?
Ali kada cujem da je i kod vas iista situacija onda se tjesim da je ipak do nasih muzica.

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 21:45:20   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: mama alma

, nervira me najviše što ne voli da hoda, to me najviše nervira, nervira me kada ga moram moliti da negdje odemo...

Jer kao njemu je najljepse kod kuce....i za telefon isto tako...nervira me sto kada gledas Tv s njim nista  u komadu ne mozes pogledat sve na preskake...Ma ima toga...i kad vozim auto a ako on poslje mene sjedne u auto sto god mu se "cuje"a nista se ne cuje tipa lupkanja lezaja...krajnica...ja sam kriva i niko drugi ...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Što vas najviše nervira kod partnera???
10.4.2008 21:59:22   
akica b
Eh,mene nervira kad se meni svadja a njemu NE! e tad bi ga zadavila...to je u vecini slucajeva,jer kako on kaze ja uvijek imam nesto da pricam i da se svadjam user posted image ..i kad se ko fol svadjamo,on suti,blijedo me gleda..A ja opet popizdim i kazem,hajd majke ti reci nesto...a on ko tele!!! kaze ti se svadjas sama sa sobom..pa ko ne bi poludio..Nervira me kad ja ujutro moram rano ustati ,a on spavauser posted image ...Nervira me kad udje u kupatilo i licka se satima...user posted image
A volim ga najvise na svijetu,ali me nervirauser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *