|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Apel za pomoc
6.7.2012 0:15:45   
Daj daj
Drage forumasice, molim vas ako bilo kako mozete pomoci djeci porodice Sirovica. Otac je umro prije par mjeseci, a majka je danas sahranjena. Iza njih je ostalo troje djece. Najstarije dijete ima oko 17 godina a najmladje oko 5.
Ostali su sa strinom i amidjom koji imaju svoje dvoje djece, a zive ionako skromno.

Evo link koji je bio na emisiji ISPUNI MI ZELJU dok su se prikupljala sredstva za lijecenje koje nazalost nije uspjelo:

https://www.facebook.com/ispunimizelju/posts/338840696153521?notif_t=share_reply

Nadam se da ce se neko naci da pomogne ovoj djeci na bilo kakav nacin.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Apel za pomoc
6.7.2012 0:30:58   
Medić*
Zaista tuzna prica user posted image

Ostala djecica bez oba roditelja. Neka im je dragi Bog na pomoci. Nadam se da ce sto vise ljudi izaci u susret i pokazati humanost.

Vidim da je novac slat preko Westerna, koliko skontah djeca su kod rodbine Senaid Sirovica, moze se preko fb kontaktirati nadam se.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Apel za pomoc
6.7.2012 0:33:42   
Daj daj
Da, Senaid Sirovica je amidja od djece.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Apel za pomoc
6.7.2012 9:20:27   
koka i po
organizujte se.
sta god odlucile ja sam za.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Apel za pomoc
6.7.2012 10:11:30   
Daj daj

IZVORNA PORUKA: koka i po

organizujte se.
sta god odlucile ja sam za.



Ja se nadam da ce se skupiti bilo kakva pomoc. Ovih dana cu ici na zalost user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Apel za pomoc
6.7.2012 10:17:23   
selma2008
IZVORNA PORUKA: koka i po

organizujte se.
sta god odlucile ja sam za.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Apel za pomoc
6.7.2012 21:16:41   
koka i po
mene samo strah da smo poceli da gubimo dusuuser posted image

< Poruku je uredio koka i po -- 6.7.2012 21:22:50 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu selma2008)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Apel za pomoc
6.7.2012 22:21:57   
bananica
ja sam za, hajde da se organizujemo

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Apel za pomoc
6.7.2012 22:24:30   
Alma_27
Ako ce neka forumasica odnijeti novac, mozemo se dogovoriti da njoj prebacimo na racun... kako ste vi to do sada radile? znam da je tako nekako islo

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Apel za pomoc
6.7.2012 23:13:04   
Daj daj

IZVORNA PORUKA: Alma_27

Ako ce neka forumasica odnijeti novac, mozemo se dogovoriti da njoj prebacimo na racun... kako ste vi to do sada radile? znam da je tako nekako islo



Ja sam u bliskom kontaktu sa porodicom, tako da vam mogu proslijediti njihov racun na koji ako ste voljne mozete uplatiti novac.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Apel za pomoc
7.7.2012 22:03:20   
koka i po
zar niko user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Apel za pomoc
8.7.2012 9:05:24   
Dalil@
Hajmo zene, nema spavanja...djecica su sama user posted image

Kome dajemo novac? Koliko skontah, oni su iz Maglaja?

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Apel za pomoc
8.7.2012 9:09:21   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Daj daj


IZVORNA PORUKA: Alma_27

Ako ce neka forumasica odnijeti novac, mozemo se dogovoriti da njoj prebacimo na racun... kako ste vi to do sada radile? znam da je tako nekako islo



Ja sam u bliskom kontaktu sa porodicom, tako da vam mogu proslijediti njihov racun na koji ako ste voljne mozete uplatiti novac.


I ovo je opcija, samo sto kaze koka i po daj da ne gubimo dusu, djeca su bez roditelja amidza i strina imaju jos i 2 svoje djece, treba im zaista sto prije pomoc.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Apel za pomoc
8.7.2012 19:12:30   
koka i po
prije nego bilo sta napisem.
vecina vas me zna i poznaje i molim da se moj post ne okarakterise onako kako nebi trebao(a vjerujem da nece bas iz prethodno navedenog).
zamolila bih sve moje,vase i nase rr kolegice da se na tren zaustave u svojim planovima za ljetovanje,kupovini stvari koje su potreba ali vecini luksuz jer zivimo u takvom vremenu.
od svakog svog "predracuna" da odvoje marku ili kilo secera od mjesecne fasunge .za nas to nije nista a mnogima znaci mnogo.i da se pomogne ovoj jadnoj djeci.
nazalost ili naradost vecina nas ne razumije teret koji ova porodica nosi na svojim ledjima jer se nikada nisu nasle u situaciji da svojoj djeci nemogu kupiti litru mlijeka a kamoli sta drugo.opet kazem naradost jer da vam se slucajno desila takva situacija sigurno bi drugacije reagovale.sit se gladnom ne vjeruje...to je vazda bilo.
zastanite malo i osvrnite se oko sebe...toliko je gladnih i siromasnih ljudi koje vecina nazalost ne vidi.
oprostite na mom postu...morala sam.

< Poruku je uredio koka i po -- 8.7.2012 19:13:13 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Apel za pomoc
8.7.2012 20:58:07   
Lulu_08
Dajte zenice ukljucite se, krajnje vrijeme, djeca bez roditelja, puno ih je a puno im i treba. Sigurna sam da mozemo pomoci svako sa svojim doprinosom - pa koliko - toliko!!!!

Daj Daj - daj nam detalje o porodici, kontakt podatke itd...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Apel za pomoc
8.7.2012 21:37:07   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Daj daj


IZVORNA PORUKA: Alma_27

Ako ce neka forumasica odnijeti novac, mozemo se dogovoriti da njoj prebacimo na racun... kako ste vi to do sada radile? znam da je tako nekako islo



Ja sam u bliskom kontaktu sa porodicom, tako da vam mogu proslijediti njihov racun na koji ako ste voljne mozete uplatiti novac.



postavi ovdje ZR i neka svako uplati shodno svojim mogucnostima ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Apel za pomoc
8.7.2012 21:39:11   
koka i po
ja mislim da nisu samo novci u pitanju.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Apel za pomoc
8.7.2012 22:14:20   
elmaL
Ima li kakvih jos podataka o djeci, pa da im se posalje mozda neka odjeca, obuca, da li su muska-zenska djeca?

Ja cu vrlo rado pomoci, kako god mogu. Ako odlucite nesto grupno organizovati racunajte na moju pomoc svakako.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Apel za pomoc
8.7.2012 22:38:08   
Daj daj
IZVORNA PORUKA: elmaL

Ima li kakvih jos podataka o djeci, pa da im se posalje mozda neka odjeca, obuca, da li su muska-zenska djeca?

Ja cu vrlo rado pomoci, kako god mogu. Ako odlucite nesto grupno organizovati racunajte na moju pomoc svakako.




Ovako, najstarija djevojcica je tek zavrsila prvi razred srednje skole, zatim ima mladja koja je tek 6. razred i djecak koji ce na jesen krenuti u skolu, prvacic.
Ukoliko zelite slati nesto busom, ja to mogu preuzeti, s tim da sam narednih 9 dana u Maglaju, obzirom da putujem, a od 4. 8. cu biti stalno u Maglaju ukoliko zelite da ja to preuzmem i proslijedim. Amidja radi a strina brine o djeci, nisu tacno iz Maglaja nego iz jednog naselja u blizini.


Upravo sam amidji poslala poruku da mi javi broj ziro racuna.

Znam da je slicnih akcija jako dosta bilo, stoga sam i postavila temu jer sam se u vasu humanitarnost x puta uvjerila. Cilj mi je da se makar na kratko toj djeci vrati osmijeh na lice. Jer zamislite kako je u 3 mjeseca ostati bez oba roditelja, u godinama kada su najvise potrebni.

Jos da naglasim da su amidja i strina osobe koje su vrijedne svakog divljenja, vise nego heroji.

< Poruku je uredio Daj daj -- 8.7.2012 22:47:51 >

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Apel za pomoc
8.7.2012 23:23:12   
Daj daj
Upravo sam razgovarala sa Senaidom, amidjom od djece. Ziro racun nema, sve uplate sto su prije isle, bile su preko emisije Ispuni mi zelju. Obzirom da sam mu prenijela informaciju da sam pokrenula ovu temu, zahvaljuje se i naglasava da njemu licno nije potrebna pomoc, nego eto cisto zbog te djece da se ne osjecaju zapostavljenom i napustenom.

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Apel za pomoc
16.7.2012 22:30:12   
Daj daj

IZVORNA PORUKA: koka i po

mene samo strah da smo poceli da gubimo dusuuser posted image





http://www.islamskitv.com/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=102628




Mozda cu grubo zvucati, ali kada pomilujete ili pogledate svoje dijete sjetite se i one djece kojima to nema ko uciniti !!!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Apel za pomoc
16.7.2012 23:20:33   
Medić*
Duse drage, da im dragi Bog pomogne, olaksa njihov gubitak, uputi ih na pravi put aBg.

Jedna od forumasica je neki dan, Tekja ako se ne varam, prelozila kaficu da sakupimo nesto za ove jetime. Ali ne znam sta bi user posted image Ide nam Ramazn, pa da ucinimo jos jedno dobro djelo. Hajmo ovo dva dana org jednu kafu dok nam nije post zapoceo, moze i kasnije ali eto onako prijedlog da kahveisemo i pokazemo humanost.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Apel za pomoc
16.7.2012 23:39:09   
animagical
ako bude sta od te kafe javite i na chat temama, ja bih bar naletila da dam neki mali prilog...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Apel za pomoc
17.7.2012 11:41:55   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: animagical

ako bude sta od te kafe javite i na chat temama, ja bih bar naletila da dam neki mali prilog...


Isto...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Apel za pomoc
17.7.2012 11:54:03   
emi7908
Šta bi sa ovom akcijom ? Hoće li se organizovati šta?  

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *