|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnjaci...
7.7.2015 16:15:38   
Anoniman
Kao sto i sam naslov kaze, ovo je tema o balkonima, terasama, verandama, vrtu, cvjetnjacima i uopce o nasem vanjskom prostoru na kojem odmaramo dusu...Kako izgleda vas garden room? Koliko mu paznje posvecujete svom vanjskom prostoru, koliko vremena provodite na istom?
Slikajte svoje balkone i postavljajte slike, razmjenjujmo iskusta oko istih...Mozete postavjati i slike s neta sta vam se dopada, a sta ne na datu temu...user posted image


PS. Kad nece Palacinka da postavi ovu temu, moram ja, a dobro znamo koliko voli svoj balkon i kako ga s gustom pazi.user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
8.7.2015 14:47:11   
ziki
Malo inspiracije
http://decorinportal.com/ikea-predstavlja-svoje-prijedloge-za-uredenje-terasa-i-balkona/

http://decorinportal.com/28-ideja-za-mali-balkon/

http://decorinportal.com/uredenje-male-terase-i-balkona-za-lijepe-dane-na-otvorenom/



< Poruku je uredio ziki -- 8.7.2015 14:57:26 >


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
9.7.2015 14:07:14   
palachinken
Moja ti, Pahuljo, nisam stigla :D
Vidim da postoji tema, pa cu da nabacim par fotkica, dok mi je jos išta cvijeća na životu (Sunce je bilo prejako zadnjih dana)

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 8:59:43   
palachinken
Ovo je naš mali balkon. Donekle je gotov, uvijek se ima šta dodavati i gizdati, ali se maksimalno koristi - stalno smo na njemu (osim jutra u ljetno vrijeme, kad je osunčan)
Za potpun ugođaj, ispod je rječica što žubori, a preko rijeke hahari što motaju, pa i zamiriše s vremena na vrijeme :D
Mi smo balkon skroz očistili od skula i smeća koje inače biva po balkonu i samo je za sjedenje. I roštilj (električni :)

user posted image

Baštica (bosiljak, čili, peršun, lavanda)
[img]user posted image

Detalji
user posted image

user posted image

user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 9:05:46   
henna ze
definitivno najljepši balkon u zenici !!!

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 9:34:35   
bebacha
Mala oaza odmora i ljepota
predivno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 9:54:41   
Skvo RR
divan balkon...ljeti ti je ovo kao dodatna soba...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 10:04:37   
Hanady RR
super palacuser posted image user posted image

ja ove godine nisma ni cvijeće na veliku terasu stavila...user posted image
u radovima smo pa nije imalo fajde da gori i da ga niko ne teteoši...user posted image
al aBd ove godine i balkon zatvrama pa ću si napraviti posbeno balkonsku igraonicu sa začinima za sebe, balkon je 5 m2 i iz spavaće mi izlazi...planiram ga srediti za moje jutarnje kafe vikendom daleko do okica javnostiuser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 10:37:49   
palachinken
Hvala :)

I jeste dodatna soba, za igru, ručak, akšamlučenje user posted image mudro su nam stavili dvokrilni prozor do dna.
I onda gledam po komšiluku, zatvaraju balkone.
Zašto?!??

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 10:59:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

Hvala :)

I jeste dodatna soba, za igru, ručak, akšamlučenje user posted image mudro su nam stavili dvokrilni prozor do dna.
I onda gledam po komšiluku, zatvaraju balkone.
Zašto?!??


logika...
pa da imaju dodatne sobe i zimi :)))

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 11:12:05   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: palachinken

Hvala :)

I jeste dodatna soba, za igru, ručak, akšamlučenje user posted image mudro su nam stavili dvokrilni prozor do dna.
I onda gledam po komšiluku, zatvaraju balkone.
Zašto?!??


logika...
pa da imaju dodatne sobe i zimi :)))

Ma kakvi, nema tu 3kv. Ništa nisi dobio, osim zatvorenog balkona :D Eventualno se može trpezarijica na njega izbaciti, da možeš u dnevnom onda fudbala na male

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 11:27:06   
ziki

IZVORNA PORUKA: palachinken

Hvala :)

I jeste dodatna soba, za igru, ručak, akšamlučenje user posted image mudro su nam stavili dvokrilni prozor do dna.
I onda gledam po komšiluku, zatvaraju balkone.
Zašto?!??

O kako meni to ide na živce, pa kad još ušarene, jedan pvc, drugi drvo, treći drvo al skroz drugarčiju boju... i na kraju lik koji je uradio u al bravariji user posted image user posted image user posted image

Kako bi im ja to zabranila i dozvole za to uvela, sa jasnim propisom šta i kako smije


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 11:27:54   
ziki
Od huje glavno zaboravih- palačinko balkon je odličan user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 11:35:23   
palachinken

IZVORNA PORUKA: ziki


IZVORNA PORUKA: palachinken

Hvala :)

I jeste dodatna soba, za igru, ručak, akšamlučenje user posted image mudro su nam stavili dvokrilni prozor do dna.
I onda gledam po komšiluku, zatvaraju balkone.
Zašto?!??

O kako meni to ide na živce, pa kad još ušarene, jedan pvc, drugi drvo, treći drvo al skroz drugarčiju boju... i na kraju lik koji je uradio u al bravariji user posted image user posted image user posted image

Kako bi im ja to zabranila i dozvole za to uvela, sa jasnim propisom šta i kako smije


Pa naravno da treba dozvola od urbanizma, ali nikad nikom nije došla inspekcija, pa sve podivljalo.
Znaš šta mi je jedino prihvatljivo, na oko, kad zatvore staklima bez vertikalnih profila.
http://gradnja.gradnja.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/07/1.jpg


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 11:37:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: palachinken

Hvala :)

I jeste dodatna soba, za igru, ručak, akšamlučenje user posted image mudro su nam stavili dvokrilni prozor do dna.
I onda gledam po komšiluku, zatvaraju balkone.
Zašto?!??


logika...
pa da imaju dodatne sobe i zimi :)))

Ma kakvi, nema tu 3kv. Ništa nisi dobio, osim zatvorenog balkona :D Eventualno se može trpezarijica na njega izbaciti, da možeš u dnevnom onda fudbala na male

ma zezam se...
šteta je slažem se...

ja inače ne kontam ljude koji ne vole balkone i terase, koji roletne drže navučene po cijeli dan...
žalizine stalno zatvorene...
zavjese u tamnim bojama pa povazdans toje na rpozorima...
mene bi to ugušilo...

dobro možda ja imama taj panični strah od gušenja jer sma u toj enkoj i unutarnjoj i vanjskoj širini svoga doma navikla...al ono fakata ljudi bježe od svjetlosti i sunca...
ne kontam :)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 12:15:14   
salmy
Divno palac svaka cast

nego ovi lamioni mamu im nece da svjetle bez baterijauser posted image sta je fol ko fol solarni..dzavola ja stavila baterije i sad ok..dokle ce trajati

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 12:27:01   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ovo je naš mali balkon. Donekle je gotov, uvijek se ima šta dodavati i gizdati, ali se maksimalno koristi - stalno smo na njemu (osim jutra u ljetno vrijeme, kad je osunčan)
Za potpun ugođaj, ispod je rječica što žubori, a preko rijeke hahari što motaju, pa i zamiriše s vremena na vrijeme :D
Mi smo balkon skroz očistili od skula i smeća koje inače biva po balkonu i samo je za sjedenje. I roštilj (električni :)

user posted image

Baštica (bosiljak, čili, peršun, lavanda)
[img]user posted image

Detalji
user posted image

user posted image

user posted image



Ne da je dobar... odlican je. Ima umjetnicku notu, veseo...Divan.

PS. Imamo iste drvene vaze/kanteuser posted image

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 12:31:57   
palachinken

IZVORNA PORUKA: salmy

Divno palac svaka cast

nego ovi lamioni mamu im nece da svjetle bez baterijauser posted image sta je fol ko fol solarni..dzavola ja stavila baterije i sad ok..dokle ce trajati

I kad staviš baterije, skoro ništa ne svijetle, slaba dioda.
Ma oni su više da izgledaju. I da tjeraju golubove user posted image

Pahuljo, hvala :)

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 12:33:21   
Anoniman
user posted image
Evo i moje đonzle.user posted image
Ostalo slikam kad budem u prilici.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 12:35:15   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: salmy

Divno palac svaka cast

nego ovi lamioni mamu im nece da svjetle bez baterijauser posted image sta je fol ko fol solarni..dzavola ja stavila baterije i sad ok..dokle ce trajati

I kad staviš baterije, skoro ništa ne svijetle, slaba dioda.
Ma oni su više da izgledaju. I da tjeraju golubove user posted image

Pahuljo, hvala :)

Da. Meni su lijepi na oko, ne moraju ni svjetlitiuser posted image

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 12:40:09   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

user posted image
Evo i moje đonzle.user posted image
Ostalo slikam kad budem u prilici.

Ja sam njih kupila u novembru, kad smo uselili, bile po petaka hahah
Šta ti je ovo u njima?
Sviđaju mi se ljestve

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
13.7.2015 12:44:36   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

user posted image
Evo i moje đonzle.user posted image
Ostalo slikam kad budem u prilici.

Ja sam njih kupila u novembru, kad smo uselili, bile po petaka hahah
Šta ti je ovo u njima?
Sviđaju mi se ljestve

Ja sam svoje placala po 15KM i to je opet neka akcija bilauser posted image user posted image
U ovoj je lavanda.
A merdevine...user posted image isto kao da se spustas u bazen. Hvala.

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
15.7.2015 19:01:11   
LieToMe RR
user posted image za temu.
svidjaju mi se vasi balkoni i cvijece. kod mene ove godine slabo cvijeca, vise zelenisa. djelimicno sto je vruce a djelimicno jer ocekujemo bebu, pa krecenje, pa preuredjivanje...malo prostora ostalo za uredjivanje balkona.
evo koja slikica, u drugom dijelu balkona je malo nered (ima nekih kutija za izbaciti, ima i biciklo od malene...ma skula kojekavih...ali cim i taj dio sredim slikam i postavim)
iznad ugla je nekad znala biti I viseca petunija u boji ciklama jastuka user posted image ali ove godine nista ni od petunije.

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
16.7.2015 0:58:37   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: LieToMe

user posted image za temu.
svidjaju mi se vasi balkoni i cvijece. kod mene ove godine slabo cvijeca, vise zelenisa. djelimicno sto je vruce a djelimicno jer ocekujemo bebu, pa krecenje, pa preuredjivanje...malo prostora ostalo za uredjivanje balkona.
evo koja slikica, u drugom dijelu balkona je malo nered (ima nekih kutija za izbaciti, ima i biciklo od malene...ma skula kojekavih...ali cim i taj dio sredim slikam i postavim)
iznad ugla je nekad znala biti I viseca petunija u boji ciklama jastuka user posted image ali ove godine nista ni od petunije.

user posted image

user posted image

user posted image


Divnaaa!
Cisto, uredno, secija ti je mrak, a i cvijeca vala ima, sta se zalis?!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Balkoni, terase, verande, vrtovi, cvjetnj...
16.7.2015 6:51:05   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: LieToMe

user posted image za temu.
svidjaju mi se vasi balkoni i cvijece. kod mene ove godine slabo cvijeca, vise zelenisa. djelimicno sto je vruce a djelimicno jer ocekujemo bebu, pa krecenje, pa preuredjivanje...malo prostora ostalo za uredjivanje balkona.
evo koja slikica, u drugom dijelu balkona je malo nered (ima nekih kutija za izbaciti, ima i biciklo od malene...ma skula kojekavih...ali cim i taj dio sredim slikam i postavim)
iznad ugla je nekad znala biti I viseca petunija u boji ciklama jastuka user posted image ali ove godine nista ni od petunije.

user posted image

user posted image

user posted image


Divnaaa!
Cisto, uredno, secija ti je mrak, a i cvijeca vala ima, sta se zalis?!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvaaalllaaaa user posted image ma ima tu detaljcica na stolu ali malena je u fazonu slaganja puzzli pa sve sklanja sa stolova user posted image
Realno cvijeca je ljepseg bilo prosle godine, ove godine je jednostavno prevruce. Iako je istocna strana zrak je valjda toliko vruc samo ga sparusi.
Probacu iskopati koju slikicu od prosle godine sa petunijom

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *