|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bebe i vasi kucni ljubimci
23.11.2009 9:54:04   
Anoniman
Pomagate! gdje ste vi koji imate cuku ili macu stavili posude s vodom i hranom?? nama te posude evo vec 17 god. stoje u hodniku... a evo i Andreja u hodniku...U kupatilo ne mogu, vrata su uvijek zatvorena...u kuhinju joj ne dam...gdje? sta? kako?
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
23.11.2009 9:56:13   
Skvo RR
Hej, hrana je kada jede, smljacne sta ima, i vise ne stoji! A voda je ispod stola i stolica...gdje je veoma tesko prici...velike su to barikade!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
23.11.2009 9:59:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: skvo

Hej, hrana je kada jede, smljacne sta ima, i vise ne stoji! A voda je ispod stola i stolica...gdje je veoma tesko prici...velike su to barikade!user posted image


hmmmmm...mogla bih staviti stolicuuser posted image

tenkjuuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
23.11.2009 10:03:00   
Nunichi
user posted image Sad ce i teta Leni imati barikade, dusa draga.

Mi kad smo kod moje mame, Zarica ne ide na njenu hranu i vodu. Ali...Mila od radosti kad neko dodje pocne nosati po kuci one njihove bobe. user posted image user posted image I tako ih fino razbaca po cijeloj kuci i onda kruzi i mezi jednu po jednu. A Zara je luda za mrvama i tako sitnim stvarima, pa ganja njene bobe. user posted image
Mi smo ko na strazi tad, ali sta da se radi, zao mi i Mile, ne mozemo joj ukinuti i njenu radost. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
23.11.2009 10:09:11   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image haj valjda nece jer su te bobe uzasno slane...znam...probalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
23.11.2009 10:13:21   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image Jesil stvarno? user posted image
Ma hoce ona, ali smo mi uvijek pripravne, aaa ne daj mi Boze. user posted image user posted image user posted image user posted image Zamisli beba mi se hrani cukinim bobama. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
23.11.2009 10:16:57   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Nunichi

user posted image user posted image user posted image Jesil stvarno? user posted image
Ma hoce ona, ali smo mi uvijek pripravne, aaa ne daj mi Boze. user posted image user posted image user posted image user posted image Zamisli beba mi se hrani cukinim bobama. user posted image



Hahah, nece im nista biti. Provjereno i ja sam probala, nekada davno, zanimalo me sta Ami papa.....user posted image user posted image , a ona cokolada za cuke je isto za 5!
Ali on je sada dedo, pa bobe se vise ne rucaju, mora biti nesto mehko....user posted image user posted image



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
23.11.2009 10:20:05   
Nunichi
user posted image Joooj, dedoooo... user posted image

Dobre ste, ja nisam nikad probala. Ne mirisu mi bas najbolje, a ona najvise voli one ko trakice i one filovane keksice. user posted image Zato i jeste teska kategorija. user posted image

A najbitnije mi je da se prestane bojati Zare. Napokon se malo opustila, a i ova je manje cupa, sad se samo penje uz nju. user posted image I otimaju se za igracke. user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
23.11.2009 11:03:36   
maja78 RR
e kako vas je lijepo citati na ovoj temi, vec zamisljam vase bebe kako kradu hranu :)))
e da nemojte sta lose pomisliti, ja sam zaljubljenik u zivotinje, pogotovo pse. nazalost moj je pas uginuo prije tacno dvije godine, a voljela bi da je tu da se Andrej odrasta uz njega

i ja sam probala cokoladu i ima ukus cokolade i pepela, jestiva je :)))))


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
23.11.2009 11:11:29   
Nedi
Kod nas je stajalo u trpezariji u ćošku 15 goduser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
23.11.2009 12:59:39   
žana o8
Ispod stola je mjesto za 5. Kad dođem kod mame ( gdje živi moja maca Anci ) i hrana i voda se pomjere ispod stola i zagrade stolicama. Za sada to je jedino sigurno mjesto od Žane. Inače, probala je jednu bobu ( suha hrana za mace sa piletinom njammmmm)  , što ne isključuje mogućnost da je jednu i pojela , jer smo joj ovu drugu isčupali iz usta. Hvala bogu nije joj ništa bilo. user posted image
Inače i moja maca se boji žane , jer je ova vuče za rep, čupa i maltretira , a maca je perzijska pa nije baš umiljata i malo je ugfurana i ne voli se uznemiravati. A ovog  mog šejtana to ne zanimauser posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
23.11.2009 13:09:44   
Adana
Macine posudice stoje u kuhinji u cosku. Asji je sve to zanimljivo samo kada i maca jede, ali vise u smislu da maltretira macu, nego da joj dira klopu. user posted image  Ne znam jeli ikada probala macinu hranu, mislim da nije, a i da jeste pravo je tvrdo tako da mislim da bi sama odustala. user posted image  A i ne ide tako cesto u kuhinju, nesto joj nije zanimljivo, pa smo svi sigurni. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
23.11.2009 14:30:26   
Anoniman
E kod nas je kao kod skvo...leni je baba pa je i hrana mekana user posted image nema jadan pas ni 5 zuba u glavi

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
30.11.2009 21:23:22   
martajay
a je l se vama desi da vadite dlake vasih ljubimaca iz bebinih usta??

mi nasu persijsku macku sisamo na 3 meseca (jadna - kad je tek ošišamo lici na nekog namcora-kompleksaša), ali dlaka ipak ima po celom stanu, naravno user posted image




_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
30.11.2009 21:35:27   
_melina_
Mi smo imali dvije mace, ali prije nego sam trebala roditi izbacili smo ih... sada mi je drago jer ne moram misliti dal ce dijete pojesti dlaku... istina je da mi ih je bilo jako zao ali morala sam...
jedva cekam da bebac jos poraste pa da kupimo psa ili macku, a onda kada kupimo cu da mislim gdje da ostavljam hranu i vodu...user posted image



_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
30.11.2009 21:41:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: _melina_

Mi smo imali dvije mace, ali prije nego sam trebala roditi izbacili smo ih... sada mi je drago jer ne moram misliti dal ce dijete pojesti dlaku... istina je da mi ih je bilo jako zao ali morala sam...
jedva cekam da bebac jos poraste pa da kupimo psa ili macku, a onda kada kupimo cu da mislim gdje da ostavljam hranu i vodu...user posted image




pretpostavljam na ulicu...jako humano od vasuser posted image

(odgovor članu _melina_)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
30.11.2009 21:46:20   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: _melina_

Mi smo imali dvije mace, ali prije nego sam trebala roditi izbacili smo ih... sada mi je drago jer ne moram misliti dal ce dijete pojesti dlaku... istina je da mi ih je bilo jako zao ali morala sam...
jedva cekam da bebac jos poraste pa da kupimo psa ili macku, a onda kada kupimo cu da mislim gdje da ostavljam hranu i vodu...user posted image




pretpostavljam na ulicu...jako humano od vasuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
1.12.2009 11:55:40   
žana o8
IZVORNA PORUKA: martajay

a je l se vama desi da vadite dlake vasih ljubimaca iz bebinih usta??

mi nasu persijsku macku sisamo na 3 meseca (jadna - kad je tek ošišamo lici na nekog namcora-kompleksaša), ali dlaka ipak ima po celom stanu, naravno user posted image
Tako je sa macama , pogotovo perzijskim. Al ja se ne opterećujem time, bitno je da je maca zdrava, vakcinisana i onda nema opasnosti od echinokoka , a dlake same po sebi nisu opasne.




_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
2.12.2009 23:39:25   
Leva
Dlake su opasne za ljude koji imaju alergiju na zivotinjsku dlaku i tu sva fama zavrsava.
Mene interesuje kako su vasi psi prihvatili prisustvo bebe u kuci? Da li su postali agresivni? Kao sto znate ja imam veliku zvjerkicu koja je prava maza ali me malo strecnula prica zaovine prijateljice ciju je bebu njihov vlastiti retriver izgrizao po licu user posted image user posted image user posted image
Malo sam iznenadjenja jer su oni zaista liseni agresivnosti user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
3.12.2009 0:06:00   
kalamaki
leva ja sam sokirana ovim sto procitah za retrivera,jednostavno ne moguce!mi smo prvo imali retriverku dvije godine i onda se rodila nasa beba.kako se ona radovala bebi,kako je bila njezna prema njoj,kad se sjetim....spavala bi pored njenog krevetica u njenoj sobi,beba u nosiljci na krevetu ,ona pored,dakle jedna ljubav ne vidjena....nikad ali nikad ni zarezala nije ,akamo li sta drugo...a znamo kako mala djeca znaju terorisati svoje ljubimce,iz ljubavi naravno....onda se rodila i druga beba,isto...ta retriverka je uginula kad su klinci poodrasli i ne mozete zamisliti te tuge,suza....naravno,kroz par mjeseci smo kupili ponovo jednu retriverku koja sada treba da se okoti i jedva cekamo svi...to su stvarno za mene najbolji psi za djecu i porodicu....

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
3.12.2009 0:10:28   
Adana
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: _melina_

Mi smo imali dvije mace, ali prije nego sam trebala roditi izbacili smo ih... sada mi je drago jer ne moram misliti dal ce dijete pojesti dlaku... istina je da mi ih je bilo jako zao ali morala sam...
jedva cekam da bebac jos poraste pa da kupimo psa ili macku, a onda kada kupimo cu da mislim gdje da ostavljam hranu i vodu...user posted image




pretpostavljam na ulicu...jako humano od vasuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Zaista jako humano user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
5.12.2009 14:25:50   
Leva
Ja se samo upitam da li ce ljudi koji tako "izbace" kucnog ljubimca (clana porodice) iz kuce sutra tako izbaciti i dijete jer mozda nema sve petice u skoli user posted image
P.s. Da je ovo normalna drzava kao sto nije ovakvim ljudima bi trebalo napraviti psiholosku procjenu prije nabavke novog kucnog ljubimca da utvrde da li ce i novog izbaciti kada im to bude odgovaralo.

< Poruku je uredio Leva -- 5.12.2009 14:28:48 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
5.12.2009 14:30:43   
vila_7


IZVORNA PORUKA: _melina_

Mi smo imali dvije mace, ali prije nego sam trebala roditi izbacili smo ih... sada mi je drago jer ne moram misliti dal ce dijete pojesti dlaku... istina je da mi ih je bilo jako zao ali morala sam...
jedva cekam da bebac jos poraste pa da kupimo psa ili macku, a onda kada kupimo cu da mislim gdje da ostavljam hranu i vodu...user posted image






GROZNO!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   I šta onda kad dođe drugi bebač i ti odoše na ulicu!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
5.12.2009 14:34:42   
vila_7
kalamaki.... da li retriverku držiš u stanu ili dvorištu? Ja imam stan i ovih dana baš nagovaram mm da kupimo retrivera, ali ne znam hoće li mu biti tijesno u stanu!? I da.....baš zato što sam trudilica , želim nabaviti psa, jer nema ništa ljepše nego kad dijete odrasta uz tako plemenitu životinju kao što je pas!
P.S. Jel se tvoja parila baš sa pravim retriverom? I da li ćeš prodavati mališane?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu kalamaki)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bebe i vasi kucni ljubimci
5.12.2009 20:53:45   
Anoniman
moja leni je bila upocetku "ljubomorna"...to je pokazivala tako sto je bjezala od bebe, sada ga je vec prihvatila...neki dan mu je lopticu donjla da se igrajuuser posted image user posted image ...ne znam zaista sta se desi sa zivotinjama koje tako prevrnu jer u principu oni vrlo dobro znaju da je user posted image novi clan i cesto se ponasaju upravo zastitnicki...najcesce zivotinje koje ugrizu dijete su prije toga maltretirane od nekog djeteta ili od ljudi u opste.

mog brata je kao malog ugrizao vucjak...ali na tom vucjaku su vrseni eksperimenti pa je normalno i za ocekivati da je bio agresivan...a brat je valjda uradio neki pokret koji mu se nije svidio

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *