|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bicikli na guranje
10.8.2009 16:02:42   
milenium
kakva su vaša iskustva s ovim biciklima,do koliko kg to drži,i za koju je to dob?

< Poruku je uredio maja78 RR -- 27.7.2010 7:04:40 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:10:29   
adannn
Moja Nejra je baš neki dan dobila jedan takav bicikl,odnosno piše tricikl....Ne znam do koliko kg,ali moja Nejra još pedale ne može dohvatiti nogicama,a kamoli da ih okrećeuser posted image user posted image

Znači,za par mjeseci bi trebala sama da vozi,ali zasad joj ja služim kao oslonac.Predivno je,crveno,ima dvije korpice,nazad i naprijed...Ne znam koliko košta,dobila je na poklon....U svakom slučajuuser posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:11:40   
Lulu_
naomih ga strasno voli...a onda i ja...user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:12:37   
Hanady RR
Ja sma hanady kupila taj bicikl kad je imala 17 mjeseci i super je. Naime ona više nije htjela u kolica a moja mama je čuvala dok smo na poslu i mami je super došao da odu do granap u šetnju itd. djeci je zanimljivo, a nama koji smo sa njima lakše je gurat biciklo nego nosta djete koje neće u kolica. Super smo ga iskoristili a i sačuvali za mlađu bebu. hanady sada ima pravi bicikl sa pomoćnim točkićima doduše koji je dobila za 3 rođendan. ona svoje staro biciklo zove Kva kva jer je izgled patkice.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:14:06   
bebacha
Ajla ima takvo.dobila za rodendan,kosto je cini mi se 70KM al ima i jeftinij a dobri.mislim da oko 2-gog rodendan ili malo prije mogu sami okretat  pedale.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:17:15   
adannn
IZVORNA PORUKA: bebacha

Ajla ima takvo.dobila za rodendan,kosto je cini mi se 70KM al ima i jeftinij a dobri.mislim da oko 2-gog rodendan ili malo prije mogu sami okretat  pedale.

Hm,nadam se uskorouser posted image user posted image Kičma me zaboli,jer moram i upravljati i držati je sa strane da ne bi palauser posted image a ona bi ''visila''samo bi se vozala i vozala,vozalauser posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:18:14   
bebacha
hehe Ajla svoje zove mam-mam(tako zove macu)jer je bicklo kao maca odnosno ima glavu mace

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:19:45   
bebacha
ma meni je najgore sto je ona skontala da moze zakocit pa stavi nogu pod tocak i samo se smije a mene strah da joj necu slomit nogu.a i ustaje pa me strah da ne upadne.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:22:43   
Hanady RR
Ja sam ga kupila u robotu i baš taj dan bilo sniženje platili smo ga 38 Km a inače je oko 50 KM, uglavnom ovo naše ima ispod sjedala ravnu površinu koja je iznad pedala pa djete na nju spusti noge-kasnije kad može dohvatiti pedale skineš tu površinu, a na cicu ima pričvrščen naslonjač i malu ogradicu koju spustiš da neispadne, kasnije tu orgradicu držiš podignutu iznad naslonjača da djete može samo penjati se i spuštati.
user posted image evo sličica, ona ovdje malo plače a razlog je što je nemože niko voditi vani da voza kva -kva jer je vrijeme za podnevno spavanjeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:23:10   
milenium
a zašto morate držati da ne padne?!ova bicikla koja sam ja viđala imaju ogradicu okolo da bebe ne mogu pasti.teta što radi u prodavaonici je rekla da je to do godinu dana.meni se to ipak čini prerano ,jer sumnjam da bi takvo malo dijete kužilo da treba držati ručke dok ih netko voza.a noge im stoje na nekom postolju za noge jer još ne mogu niti znaju pendalat.onda kad porastu,ta ogradica i to za noge se skloni i bude kao pravo biciklo koje će oni sami voziti,uf objašnjenja...

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:28:20   
Hanady RR
garant smo pisale u isti vakat :)user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:29:41   
milenium
da,da hanady.takvo nešto bih ja kupila.je li rano za prvi rođendan?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:32:41   
adannn
IZVORNA PORUKA: milenium

a zašto morate držati da ne padne?!ova bicikla koja sam ja viđala imaju ogradicu okolo da bebe ne mogu pasti.teta što radi u prodavaonici je rekla da je to do godinu dana.meni se to ipak čini prerano ,jer sumnjam da bi takvo malo dijete kužilo da treba držati ručke dok ih netko voza.a noge im stoje na nekom postolju za noge jer još ne mogu niti znaju pendalat.onda kad porastu,ta ogradica i to za noge se skloni i bude kao pravo biciklo koje će oni sami voziti,uf objašnjenja...

E pa u nas nema ni te ogradice,niti tog postolja tako da u nje nogice vise a moram je držati jer nema ni ogradice.To je klasični bicikl,baš za veću djecu....


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:35:12   
milenium
ahaaa...a ja sam baš mislila na ova bicikla na guranje za bebe. Zna li možda netko gdje to ima kupiti,u Mostaru po mogućnosti?

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:35:40   
Romali
adann, onda je tebi baš zeznuto s tim biciklom. Moraš je stalno držati i gurati.

I mi smo razmišljali o ovom kojeg milenium spominje, ima ih na puno mjesta kupiti. Ali ako mu se baš svidi, možda više neće htjeti u kolica. Toga me je strah. Gdje ću onda sa svim tim naoružanjem, dvoja kolica, bicikla...???



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:36:48   
Romali
IZVORNA PORUKA: milenium

ahaaa...a ja sam baš mislila na ova bicikla na guranje za bebe. Zna li možda netko gdje to ima kupiti,u Mostaru po mogućnosti?


Ja vidjela u Megamarktu, Merkuru, Robotu... Sumnjam da nema i u TL.
Imaš raznih cijena pa biraj.

< Poruku je uredio Romali -- 10.8.2009 16:37:02 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:38:48   
Hanady RR
To je idelana i efektan poklon za prvi rođendan koji će djete baš iskoristiti. ja sam nedavno kupila kolegicinoj djevojčići za 1. roeđndan ovo biciklo samo što je ono kao maca i ima čak i iznad glave ''strehu'' da nesmeta sunce djetetu.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:40:13   
milenium
Ja sam bila zamjerila jedan takav za bebe,bio mi je ekstra,čak je imao i onu zaštitu za sunce,znate ono kao na kolicima ono iznad.nigdje takav nisam vidjela i jutros odemo da ga uzmemo,kad tamo nestalo.user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:41:23   
milenium
mi pišemo u isto vrimeuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:46:36   
milenium
a gdije je taj MEGAMARKT I MERKUR?Za robot znam di je.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: BICIKLI NA GURANJE
10.8.2009 16:47:53   
Romali
IZVORNA PORUKA: milenium

a gdije je taj MEGAMARKT I MERKUR?Za robot znam di je.

Megamarkt u Zaliku, naselje na sjevernom izlazu iz grada.
Merkur u Vrapčićima.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 0:14:53   
tweety
IZVORNA PORUKA: milenium

a zašto morate držati da ne padne?!ova bicikla koja sam ja viđala imaju ogradicu okolo da bebe ne mogu pasti.teta što radi u prodavaonici je rekla da je to do godinu dana.meni se to ipak čini prerano ,jer sumnjam da bi takvo malo dijete kužilo da treba držati ručke dok ih netko voza.a noge im stoje na nekom postolju za noge jer još ne mogu niti znaju pendalat.onda kad porastu,ta ogradica i to za noge se skloni i bude kao pravo biciklo koje će oni sami voziti,uf objašnjenja...


Mi smo ovaj kupili sinu kad mu je bilo 10mj.Imao je tu ogradicu i mrežicu tako da nikako nije mogao ispasti.Cijena mu je tad bila oko 100km a sad je jeftiniji.Pravo je fin,ima i to postolje za nogice.Kasnije,kad je bio veći i kad je već mogao dohvatiti pedale,skinuli smo tu ogradicu i postolje kao i ručku za guranje i on je dobio maleni tricikl koji je koristio do 3.rođendana jer mu je bio zanimljiv.Nakon 3. rođendan dobio je veći bicikl sa pomoćnim točkovima.

Kao što Romali reče ima ih u ovim radnjama koje je nabrojala.


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 0:21:01   
milenium
Mostarke a i one koje to niste hvala vam na odgovorima. temu sam postavila danas a večeras mi je mm sreo kuma od malog koji mu je kao nabacio''kupili smo vam malome bicikl za rođendan''.a to smo baš i mi planirali,jer dedo mu je dao 150km i rekao da mu kupimo bicikl.e sad mi ne znamo što bi kupiliuser posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 0:24:05   
Hanady RR
Ma što user posted image  ženo, garant je to onaj bicikl što si išla da kupiš pa nestalo. Za tu lovu kupi mu pelena i kašica i sokića...to je njemu najbitnije...a biciklo ... hajd baš će ga zanimati kad posratse ko mu ga je kupio...bitnije je da on nama odraste.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: BICIKLI NA GURANJE
11.8.2009 0:28:57   
milenium
da da.to je i meni palo na pamet!jer bila su dva s onom ladovinomuser posted image iznad a sad nijednog nema.a oni su kupili isto dva,jedno nešem malom a drugo drugom kumčetu.dobro ti kažeš ,pelena i sokićauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *