|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bijeli talog u urinu djeteta
1.12.2011 19:32:02   
nita
Drage forumašice, danas sam primijetila bijeli talog u urinu trogodišnje djevojčice. Prvo sam pomislila da je možda nešto bilo u tuti. Oprala sam je i izbrisala, djevojčica piškila i opet isto. U panici sam! Ne žali se na bolove u stomaku, niti da je peče ili boli kad piški. Jeste li imale slično iskustvo ili znate o čemu se radi?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bijeli talog u urinu djeteta
1.12.2011 20:00:38   
Anoniman
Kakve boje je urin?Koliko cesto piski?Kolicina jeli pomalo i cesto?

(odgovor članu nita)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bijeli talog u urinu djeteta
1.12.2011 20:11:51   
nita
MarinaDK, urin je žut, sve izgleda normalno osim tog taloga. Traži tutu kao i inače, ništa češće, koliko sam mogla primijetiti. Vesela je, aktivna, ne pokazuje nikakve znakove bolesti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bijeli talog u urinu djeteta
1.12.2011 20:19:32   
Hanady RR
ja sam tek nakon što smo slučajno otkrili ešerihiju kod moje curoce sjetila se da je ljetos nekoliko puta nakon što je piškila u šolju a ja bila tu imala prisustvo nečega bijelog...tada sma pomislila da je nešto u šolji bilo...
međutim kadnije sam skontala d aje to bilo prisustvo ešerihije..koa njoj nije izazovala probleme tipa temperatura, svarb ili pecjanje...
samo je imala pad imuniteta te je bila stalno podložna sad upali grla sad gnojnoj nagini...

nebih sad da zaključujem naprečas da je kod vas isto ali ja bih otišla i uradila urinokulture

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bijeli talog u urinu djeteta
1.12.2011 20:22:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nita

MarinaDK, urin je žut, sve izgleda normalno osim tog taloga. Traži tutu kao i inače, ništa češće, koliko sam mogla primijetiti. Vesela je, aktivna, ne pokazuje nikakve znakove bolesti.


Evo ja sam malo citala o infekcijama,upalama opcenito o urinu na stranici dezurnih dr...Pise da covjek moze imai  upalu a da nema simptoma ,standardnih svrab,cest nagon na nuzdu, peckanje...Ja bih nju ipak za svaki slucaj odvela doktoru da uzme urintest i provjeri....To je najsigurnije i najbolje ...

Pise a jeroatno to i znasposto si zena da se mi moramo bisati od vaginalnog otvora prema analnom

< Poruku je uredio MarinaDK -- 1.12.2011 20:24:54 >

(odgovor članu nita)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bijeli talog u urinu djeteta
1.12.2011 20:26:22   
nita
Hanady, hvala na odgovoru! Sutra ću poslati urin na analizu. Nekad ranije je imala bakteriju proteus i riješili smo to antibioticima. Tješim se da nije ništa ozbiljno.
Marina, hvala i tebi! Vodim računa o tom brisanju.


< Poruku je uredio nita -- 1.12.2011 20:28:12 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bijeli talog u urinu djeteta
1.12.2011 20:30:22   
Hanady RR
nita samo da ti kežem da smo mi ''''ganjali'''' ešerihiju baš dugo...u trenutku urin jutranji OK a onda opet kaže baketrije...urinokltura dok je ''''uhvatila'''' slomila nas...

evo našeg isksuatv i moje brige... http://www.ringeraja.ba/forum/m_1031139/mpage_1/key_/tm.htm

mislim reješene jer već 3 kontolne urinokulture su sterilne


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *