|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolne grudi
25.10.2007 9:02:20   
budućamama
Drage moje,
u zadnja dva mjeseca tokom kojih ja i moj dragi muž pokušavamo postati roditelji, dešava mi se to da me i nakon m.user posted image bole grudi. Sad bih (kalendarski) trebala biti u plodnim danima, a grudi me bole kao da ću sutra dobiti. Prije su me samo boljele pred user posted image kao simptom PMSa, a sada me bole i nakon, u sredini ciklusa. Imate li vi sličnih iskustava?

< Poruku je uredio malena27 RR -- 13.1.2012 23:46:34 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: bolne grudi
26.10.2007 17:21:48   
Katarina
Ja imam isti problem. Sve isto kao ti! I ja se pitam sta je?user posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: bolne grudi
27.10.2007 14:26:00   
mersa
I kod mene ista situacija s grudima,ne znam ni sama razlog.Nije vise u pitanju ni PMS nego valjda ti HORMONI.user posted image

(odgovor članu Katarina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: bolne grudi
29.10.2007 8:49:30   
budućamama
malo mi je lakše sad kad znam da nisam sama. Stvarno imam osjećaj kao da me ne bole 5 dana, a sve ostale dane u mjesecu bole. Evo zadnjih par dana bole toliko da kad skidam grudnjak hoće mi nešto biti (a nisam vam baš obdarenauser posted image ). Osim toga, ne želim da se previše nadam i pomislim kako sam možda i trudna. Biće, biće...

(odgovor članu mersa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bolne grudi
29.10.2007 19:45:58   
snjezolina
Drage moje, ne bih da vas žalostim. Otiđite kod ginekologa i ispričajte mu vaš problem, a on će vas najvjerovatnije poslati da vadite hormone, tačnije Prolaktin (hormon mliječnih žlijezda). Povišen prolaktin (osim što od vas napravi mačku - što se tiše grudiuser posted image user posted image )najčešće ometa ovulaciju i samim tim mogućnost začeća.To se i meni dešavalo i dešava mi se još uvijek. Međutim sada koristim terapiju koju mi je doktor propisao i uspjevam gadovesti u normalu

< Poruku je uredio malena27 RR -- 13.1.2012 23:46:48 >


_____________________________

Šta je nemoguće - sve je moguće,
gdje postoji volja postoji i način.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Laminat ili brodski pod?
djidjibufon

Koji bi vas izbor bio pri stavljanju podnih obloga?

laminat (62%)

brodski pod (38%)


Broj svih glasova: 119

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *