|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 0:15:31   
Anoniman
Da li neko zna gdje ima dobro bračno savjetovalište??? Da li biste vi išli na bračno savjetovalište u slučaju da ne znate kako dalje u braku?
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 0:18:09   
veeseelaa
meni ne bi pomoglo ni bračno savjetovalište
ja čas ovog mog hoću da ubijem, čas da ga posexamuser posted image user posted image user posted image
inače nisam čula za tako nešto da ima kod nas al svejedno smatram da jedna razumna osoba najbolje zna dokle i kako može, meni lično ne bi pomogao bračni savjetnik, vjerovatno bi ga zbunila s gore navedenom izjavom i ko zna gdje bi me poslao na daljne pretrageuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 0:20:04   
Nunichi
Pa trebalo bi da ima i kod nas. Ali stvarno ne znam gdje... user posted image user posted image
Ja bih otisla...mozda... Nemas sta izgubiti.
Ako mislis da vrijedi pokusati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 0:21:54   
Anoniman
Smatram se razumnom ali želim još i ovu opciju isprobati. Ako i ovo ne upali onda sama ne znam šta...meni je ovo ozbiljna stvar pa ako neko zna molim vas da napiše.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 0:22:20   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nunichi

Pa trebalo bi da ima i kod nas. Ali stvarno ne znam gdje... user posted image user posted image
Ja bih otisla...mozda... Nemas sta izgubiti.
Ako mislis da vrijedi pokusati.




Baš ovako! Nemaš šta izgubiti, pokušaj.
A nisam ni ja čula da to ima kod nas.....

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 0:23:26   
veeseelaa
mila moja nadam se da ćete naći zajednički jezik i situaciju riješiti kako je najbolje za oboje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 0:24:09   
Anoniman
Ej evo ukucala na google-u bračno savjetovalište Sarajevo i nađoh ovu str.

http://www.porodicnosa.ba/Iodjeljenje.html

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 0:44:11   
milenium
joj kolko ja filozofiram,mislim da bih na kraju ja savjetovala savjetnikauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 0:45:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: milenium

joj kolko ja filozofiram,mislim da bih na kraju ja savjetovala savjetnikauser posted image


isto bi bilo i samnomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 0:53:52   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Da li neko zna gdje ima dobro bračno savjetovalište??? Da li biste vi išli na bračno savjetovalište u slučaju da ne znate kako dalje u braku?


Imaš bračno savjetovalište negdje kod Papagajke, ja mislim...nazovi informacije i pitaj br
Joj, ja bih tako rado otišla, pa nadugo i naširoko...
npr: Šta Vi mislite, zašto mm mene ne sluša? Koje metode primjeniti, da bude ko doksa...
Sutra bih otišla da mm hoće, čisto informativno....user posted image user posted image

Ljudi, ja kažem oni su školu završili za to, neki socijalni smijer???
Pa, logično je da znaju više od nas ostalih, što da im se ne obratimo za pomoć ako je potrebna,...ali u jednu stvar sam sigurna:
Niko nema neće  pomoći  dok sami sebi ne pomognemo, savjetnici nas mogu samo uputiti kako da riješimo problem, a sam problem mi moramo zagristi

< Poruku je uredio acudesa -- 8.11.2009 0:55:12 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 0:56:30   
acudesa
Hajde ti napiši u čemu je problem, pa da ti mi malo pomognemouser posted image user posted image
za to služe drugari
obavezno pod anoniman

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 8:12:10   
lilith
kantonalna javna ustanova-porodicno savjetovaliste
avdage sahinagica 14/II
033572050
odjeljenje za savjetodavno-terapijski rad 033209112

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 9:17:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

joj kolko ja filozofiram,mislim da bih na kraju ja savjetovala savjetnikauser posted image


Ma ne mogu oni meni pomoci ali mozda njemu user posted image . Problem je kod nas što ne znamo komunicirati. Odmah se posvađamo i on svaljuje na mene sve a ja na njega i onda to završi burno burno.

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 9:24:08   
Pretty mamma
Pri centru za socijalnu skrb također postoje savjetovališta. Ne znam iz kojeg si djela grada, ali u N. Sarajevu je u Hrasnom, kod taxi doma.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 9:34:37   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Problem je kod nas što ne znamo komunicirati. Odmah se posvađamo i on svaljuje na mene sve a ja na njega i onda to završi burno burno.



Imam broj telefona osobe koja ima savjetovalište i koja bi ti mogla pomoći.
Ako želiš  reci.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 13:36:42   
Anoniman
hanabanana, možeš mi poslati broj na ssina_ge@hotmail.com, molim te. Hvala ti.

Jeli to privatno savjetovalište i šta ti misliš uopšte o bračnim savjetovalištima??

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 16:11:14   
Amrino
Ja mislim da dvoje odraslih ljudi treba da probaju SVE i da pokusaju spasiti brak na sve moguce nacine...Ponekad su problemi u braku  uzrokovani nedostatkom komunikacije ili neznanjem da se komunicira...a to se "ponese od kuce"...i mislim da se takve stvari uz trud i volju mogu popraviti i rijesiti. Naravno da ne mogu napisati "najlakse se razvesti" jer to nije lako...ali mislim da se razvodi desavaju olako.
Mislim da se kod nas ljudi ustrucavaju svakog oblika savjetovanja bilo zbog toga sto je kod nas pricati o problemima jos uvijek tabu bilo zbog sumnjanja u tu profesiju (covjek ili zena koji misle da im neko drugi ne moze dati dobar savjet- zaista ima problem u komunikaciji) ali nadam se da ce se to promijeniti.
Drago mi je sto kod na ipak postoje takva savjetovalista i vjerujem da bih i ja isprobala i to kada bih imala takvih problema. Hvala Bogu jos uvijek nemam.
Sretno Anonimna, ko god da si.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010


Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 16:33:49   
almai
Hvala Bogu pa i kod nas postoje takve ustanove.Samo sto je tesko balkanca odvesti u savjetovaliste ili psihologu.Ja sam uvijek ZA savjetovaliste.Vrijedi sve isprobati da bi jedan brak obstao.Licno ja sam svog hajirliju nagovarala da odemo negdje cisto da bi znali bolje komunicirati i razgovarati ali nije htio pristati na to.Srecom naucili smo i bez savjetnika razgovarati normalno.Anonimna ako ce ti muz pristati odmah ga vodiuser posted image i SRETNO!!!

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 16:39:44   
teta berta
Gdje me nade s temomuser posted image  Mi se sinoc, ja i mm nesto pokacili i ja njemu jutros kazem napisi mi na papir popis stvari za koje mislis da ja grijesim i sta bi volio da ja ucinim kako bi nas brak bio jos bolji i kvalitetniji, a ja cu to isto uraditi tebi, sto mu smeta, sto misli da trebamo promjeniti i tako... Cekam njegov popis(iako znam da je prva stavka da manje idem u KONZUMuser posted image , a i ja pravim svoj...I nastojat cu ispostovati njegove zelje, a nadam se i on moje, naravno u razumnim granicama... Dakle sad smo na tome, nadam se da nam nece trebati savjetnik iako sam ZA sve razumne opcije koje mogu spasiti brak

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bračno savjetovalište ???
8.11.2009 21:48:26   
Anoniman
hanabanana, dobila sam mail.Meni je stalo do tvog mišljenja pa sam te zato i pitala. U svakom slučaju hvala ti puno.

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 8.11.2009 22:40:07 >
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bračno savjetovalište ???
9.11.2009 0:03:03   
Mirkica
ja mislim da je to dobra ideja , jer ipak neko treci vidi nasu situaciju drugacije nego sto vidimo mi koji smo glavne uloge u njoj  posebno kada je rijec o ljudima koji nam mogu pomoci kako i sta dalje koji nam mogu ukazati na nase greske i greske naseg zivotnog saputnika.

Ja bih licno odvela ovog mog :) posto on uvijek kaze ja kriva za ovo i ono ( danas nakon dugog vremena pala zesca rasprava a ja cim se posvadzamo tarzim razvod Braka :))  samo da nam BSavjetnik kaze ko je upravu :).


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bračno savjetovalište ???
9.11.2009 10:07:03   
mamina princeza
moje misljenje vezano za ovu temu ... una nasim prsotorima to nazalost nije neka ubicajena pojava pa se psiholog , bracni savjetnik ili nesto ne posjecuju ili se to krije ko "zmija  noge" Ako mislite da se brak moze spasiti ako jednostavno osjetite da treba neko treci i neutralan da bi se razumjeli onda zaista mislim da n e bi skodoilo da ga posjetite. Evo hanabana je poslala info o neko  i divno da ga zna ako nekom zatreba



< Poruku je uredio Visnja RR -- 9.11.2009 13:59:35 >


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bračno savjetovalište ???
9.11.2009 13:45:11   
Visnja RR
Drage moje ovo je vrlo ozbiljna tema...
Ako se neka od nas javila da pomogne na bilo koji nacin to nije razlog da bilo ko u ovom slucaju anoniman pokusa ismijati istu...
da li je vama poznato da ja kao administrator mogu da vidim IP bilo koga od vas... pa da znam i ko je anoniman... nikad to ne bih zloupotrijebila ali isto tako jako dobro znate pravila foruma da cu sankcionisati svaki pokusaj uvreda i ismijavanja ... kroz javnu opomenu a kasnije i nadam se da do toga nece doci, ban
Ovaj put javno opominjem "anonimnu" osobu ( a ona zna ko je to -kao sto sad zna da i ja to mogu znati) da se suzdrzi od bilo kakvih provokacija...
hanabanani se izvinjavama ispred RR...

sve nebitne postove za temu cu pobrisati!

i da: svo "mahalanje" prebacite na hanuma grad ... sve sto vam je smjesno, cudno i zanimljivo za pricu imate hanuma grad ...to je mjesto gdje se ni jedan post nece obrisati..


< Poruku je uredio Visnja RR -- 9.11.2009 14:01:25 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bračno savjetovalište ???
9.11.2009 14:01:58   
mišur

Vidim da se na ovoj temi pričalo najmanje o bračnom savjetovalištuuser posted image

Nemam ništa protiv istog, i lično bih probala baš sve da spasem svoj brak...Kad bih došla u tu situaciju..
Čak sad kad razmišljam, ne bi bilo loše ni onako informativno otići, malo porazgovarati i riješiti neke sitne problemčiće...
Nisam zaista nikada čula da kod nas postoje ove vrste savjetovališta, ali mi je stavrno drago da postoje..
Samo ne znam koliko su posjećena, obzirom da smo mi narod čudnog mentaliteta, pa se od ovakvih stvari bježi u širokom luku...Kao i od psihijatra...
Ali, eto ja bih prva otišla kad bih imala  ozbiljnih problema u svom braku, bez imalo ustručavanja...

Što se tiče naše hanabanane, ne znam šta se pisalo u postovima prije i ne zanima me...
Ja ću samo reći da je ona na mene ostavila utisak direktne osobe bez dlake na jeziku i lažne ljubaznosti, koja je meni lično svaki put pomogla kad sam tražila bilo kakav savjet...I zaista cijenim njene savjete!



(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bračno savjetovalište ???
9.11.2009 14:13:38   
M kao Mama
Ma, ja mislim da se ovdje radi o dvije anonimne osobe,prva je ova koja je postavila pitanje, a druga je neka koja "simpatiše" hb, pa ne može otvoreno da joj kaže šta misli o njoj, već se krije iza anonimena.

Koliko god ja nekoga poštovala ili ne nikada se ne bi spustila na taj nivo da iza anonimena pišem uvrede.

A, uvijek bih otišla u bračno savjetovalište.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *