|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Chicco stolica
13.2.2009 23:07:48   
Mik Mik
Želim da podijelim s vama da smo dobili ovu stolicu koja se pričvrsti na sto. Sada možemo svi skupa da jedemo za jednim stolom. MM i ja smo je čak nosili u restoran kada smo išli na večeru. Može se pričvrstiti na svaki sto što je jako bitno. Preporučila bih je svakome, jer je jako praktična.

user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Chicco stolica
13.2.2009 23:53:44   
Ilhana RR
Ovde su te stolice jako popularne ali ja nekako nemam povjerenja u nju... nebih nikad mogla staviti malu u tu stolicu i na miru sjediti da jedem... sikirala bih se da ce se prevrnuti ili otkinuti od stola...

u mene jaranica je koristi i prezadovoljna je... al meni je Ikejina predobra i drzim se nje...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Chicco stolica
14.2.2009 9:11:40   
andji
vidim da je super stvar...moj Sergej ne bi u njoj bio ni 10min,prevrnuo bi i nju i sto za koji je pričvršćenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i u onu našu kad ga stavim ne da da ga vežem ili da mu pričvrstim sto uz nju kad jede....obavezno ga zabavljam nečim dok ne pojede porciju svojuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Chicco stolica
14.2.2009 12:17:57   
stella
Super izgleda.
A vidim probali ste u restoranu,odlicno.user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Chicco stolica
14.2.2009 13:12:47   
Anoniman
Jako praktično. Koliko košta ova stolica?

(odgovor članu stella)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Chicco stolica
14.2.2009 15:08:00   
mišur
Super mi izgleda..
Samo me zanima od kog je uzrasta? Jeli za malo veću djecu?
Moj Luka ima isto Chicco stolicu za hranjenje, ali običnu, nema ovaj fazon za sto.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Chicco stolica
14.2.2009 22:59:00   
Mik Mik
user posted image
 
Ilhana, ja sam se isto bojala i još uvijek se bojim, ne ostavljam ga bez nadzora u stolici, mada se može još i pojasom osigurati. Ja stavim stolicu ispod za svaki slučaj, mada ne treba. Kada jedemo u njoj je, a nema šanse da se prevrne ili otkine jer ima duplu zaštitu (vidi sliku).
Andji, ja ne poznajem ni jedno živahnije dijete od mog Dominika, pravi je vragolan, tako da ... user posted image
Stella, za restoran dušu dala. Od sada je uvijek nosimo sa sobom, gdje god sjedemo mirni smo.
ivany, ne znam koliko košta, kao što rekoh dobili smo je.
mišur, kada djeca mogu da sjede pa sve do 15 kg. Imamo i mi još jednu drugu stolicu za hranjenje u kojoj ga obično i hranim, ali ova služi za to da može sjediti sa nama dok mi jedemo.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Chicco stolica
14.2.2009 23:06:07   
Ilhana RR
Ja sam kontala sebi da uzmem ovo kad budem krenula ako Bog da za Sarajevo

user posted image

djeluje mi jako prakticno jer mogu nosati u torbici samnom =)
Jaranica je jedna probala i prezadovoljna je sa ovim...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Chicco stolica
14.2.2009 23:13:11   
lubi
mik mik jako mi se dopada ova stolica i uzdravlju je koristili ,zanima me imali je kupiti kod nas u prodavnicama,simpa mi je skroz.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Chicco stolica
14.2.2009 23:16:33   
mariposica
Ma meni je pravo bezzze, isto pelengache...nekakva sva izgleda kao nesigurna i vjestacka.

(odgovor članu lubi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Chicco stolica
14.2.2009 23:17:02   
Mik Mik
Da, praktično jest ali kako si je mislila osigurati? Vidim da ima pojas ali sa strane nema nikakve zaštite, može se lako prevrnuti??

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Chicco stolica
14.2.2009 23:20:11   
Mik Mik
lubi, ne znam da li ima kod nas, ja lično nisam nikada vidjela da ima kod nas, vjerovatno ima
mariposica, poštujem tvoje mišljenje ali ostajem pri svom mišljenju

(odgovor članu lubi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Chicco stolica
14.2.2009 23:22:01   
Ilhana RR
Ona koju sam ja mislila da kupim ima extra pojase i ovo sto ide kao pelena odozdo ide skroz do ispod pazuha... stavljala sam je u to kad sam bila kod jaranice i bila je 100% sigurna... nebi nikad uzela nesto u koje nisam sigurna da joj nista nece biti...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Chicco stolica
14.2.2009 23:35:56   
ziki
Stolica kavu ima mik mik ima u TL ne znam cijenu Tarik je "procito" katalog. Meni ne odgovara jedino ogranicenje tezine jer moj maleni sa skoro 9 m ima 11.5 kg pa ne znam koliko bih koristila, a Ilhanin prijedlog mi se svidjeo. Bas mi djeluje super, jos sjedi na stolici ko veliki pa i njemu da bude pravo. Znali neko da li ima kod nas ovako nesto da se kupi, ja nisam nigdje vidjela.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Chicco stolica
14.2.2009 23:45:05   
Mik Mik
onda kupuj user posted image  Stavi nam slikice da vidimo, a do koliko kg može da se koristi ili do koliko starosti, izgleda interesantno, još ako kažeš da je tako sigurna onda zašto da ne 

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Chicco stolica
15.2.2009 1:59:12   
Ilhana RR
pise od 6 mjeseci do 2 godine se moze koristiti... a vjerovatno cu kupiti kad bude plata sledeca ;) to jest 27 feb mi je plata (odnosno porodiljska) pa tako da idem malo u shopping... i cim kupim postavim i slikam da vidite ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Chicco stolica
15.2.2009 10:43:09   
mariposica
IZVORNA PORUKA: mariposica

Ma meni je pravo bezzze, isto pelengache...nekakva sva izgleda kao nesigurna i vjestacka.

Da se ispravim, ona prva od Mik mik je ok, cak sta vise...izgleda pravo cvrsta i sigurna, jedini uslov je da imas kvalitetan stol na koji ces zakaciti djeciju stolicu.  Ova druga, narancasta mi je bas ono talashika. Ako se dijete zakoprca razbice si glavu od naslon one drvene stolice.

(odgovor članu mariposica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Chicco stolica
16.2.2009 22:05:22   
Suzana
Mi imamo ovakvu stolicu kao sto je Mik Mik stavila sliku, ali ne jednu nego dvije user posted image  i nisu Chicco nego Brevi.
Za sve Sarajke - cijena je oko 67 KM u prodavnici za bebe Malisa u Merkuru.
Ovakve stolice vec duze nema u sarajevskom Chiccu, a njihova je mnogo skuplja, i vise nego duplo (kupovali smo je prijateljici prije godinu dana, od tada ih vise nema), a kvalitet je isti.
Uglavnom, stolica je super, mislim i da je prilicno sigurna.

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu mariposica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Chicco stolica
16.2.2009 22:10:10   
Anoniman
od kojeg mjeseca biste rekle da je stolica zaista potrebna, ukoliko se sa dohranom počelo sa 6mj.?

(odgovor članu Suzana)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Chicco stolica
16.2.2009 22:13:10   
Ilhana RR
Ja sam pocela sa stolicom za hranjenje cim je mala pocela da drzi cvrce glavu i moze da sjedi uz pomoc...

Ja imam Ikejinu stolicu i prezadovoljna sam... ona ima ko jastucic dok je beba jos manja da je cuva jos cvrsce u stolici mada mi to nismo dugo koristili... mislim da je moja mala imala oko 4,5 mjeseca kad smo poceli po malo da sjedi u stolici...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Chicco stolica
16.2.2009 22:22:20   
Crvena
Ja sam svoju princezu tek neki dan pocela pomalo stavljati u stolicu za hranjenjeuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Chicco stolica
17.10.2009 19:37:49   
acudesa
Već sam negdje pisala, mi imamo chicco-vu stolicu za hranjenje samo ima i postolje, pokretno na točkiće (koji se mogu blokirati)-ne bih je dala ni za šta, landaramo je 3 godine, služi nam i za hranjenje i gledanje crtića i za šišanje i za ljuljanje i uspavljivanje.....podesivo joj je sve i visina, i blizina platforme i ugao naslona, ...od mene ocjena 10+
ugodna je, platno (sa spužvom)  se može skinuti i oprati u mašini, ima sigurnosne pojaseve (isto podesive), u donjem dijelu je široka i tako stabilna, niti jednom se nije ni zaljuljala, a kamo li prevrnula,ima mrežicu ispod koju ja koristim za siperčićeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Chicco stolica
17.10.2009 20:57:49   
daca/maca
I smo htjeli kupiti OVU Chiccovu..ali smo prošli mjesec bili na putu i slučajno u IKEI kupili plastičnu stolicu za čak 12EUR-a.

Nije nam žao para, ali ova je FAKAT fantastična radi toga što je sitna, ne zauzima puno prostora, lagano se čiste ostaci hrane vlažnom krpicom, možemo je i " istuširati" ( kad maleni dobro uprlja), i što je najvažnije ima pregradu IZMEĐU NOGU koja osigurava NE klizanje bebe.... Čvrsta je i stabilna.
Jedina loša stvar je što nismo kupili koji komad više-za PRIJATELJE I ROĐAKA.

DACA
p.s. Budžet za stolicu iz Chicca smo uložili u autosjedalicu Chicco, narandžasta, na sniženju 260MARKI...superiška je...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Chicco stolica
17.10.2009 21:00:18   
acudesa
mi smo imali dobre rođake koji su nam je poklonili, sreća, da u svemu onome nismo morali i o tome misliti

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Chicco stolica
17.10.2009 22:53:13   
malaaaa
user posted image

unas je ova normalna stolica od Chicco ista vaka samo platno je malo drugacije farbe nisam mogla naci kao u njega sliku ima da se veze a moze i bez toga stvarno stabilna a more se ova daska i skinuti kada bude veci da moze sa nama jesti sa stola pravo  je super

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *