|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cistadenom
20.5.2008 14:28:13   
sarah
Je li neka od vas mozda imala ovakvu dijagnozu?

Prije godinu dana su mi ustanovili cistu na lijevom jajniku duzine oko 5 cm.
S obzirom da mi terapija kontraceptivnim tabletama nije pomogla, doktori su mi predlozili laparaskopiju.

Neki dan sam ponovo otisla na kontrolu i novi doktor koji me pregledao kaze mi da mi ta cista nece nestati, vec da idem na laparaskopiju.
Kaze da mi je to najvjerovatnije cistadenom.
Dobrocudni ili zlocudni, pitanje je sad.

Ali kaze mi da sacekam jos mjesec-dva jer mi se sad i na drugom jajniku (desnom) pojavila nova cista koja je najvjerovatnije folikularna i mogla bi nestati sama od sebe.

Istrazivala sam ovih dana po interenetu i svasta sam procitala o cistadenomu.
I sto vise citam sve mi je gore. Sad se malo plasim i sta ce mi laparaskopija na kraju pokazati user posted image .
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Cistadenom
20.5.2008 15:36:04   
budućamama
Ja ti draga ne znam puno o tome, ali molim te da budeš pozitivna i naoružaš se strpljenjem. Obično se mi opterećujemo stvarima kojim ne bismo trebale, a ako su ti predložili laparoskopiju-idi i odradi i to i riješi se brigeuser posted image .

Biće to sve ok. Velika pusa

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Cistadenom
21.5.2008 8:49:29   
Kesten
Draga moja Sarah ni moj ti odgovor neče puno pomoći jer ni ja nista ne znam o tome, ali želim da ti kažem da se ne plašiš, jer i sama znaš koliko mišljenja različitih ima pa ne treba uzimati sve zdravo za gotovo..tako da se smiriš jer ne mora nista od tog da bude ....evo kod nas primjera...žena ima vanmateričnu trudnoću...dijagnoza joj uspostavljena u Livnu...odlazi za Zagreb jer je uplašena i smatra da če gore obaviti to stručnije, na pregledu i ultrazvuku ...pokazalo se da žena nije trudna..možeš zamisliti kroz sto je prošla....zato mila moja nemoj da se opterečivaš nepotrebo jer dosad ti nitko nije od drugih ljekara to rekao pa možda ima nesto i u tome ....samo hrabro i smireno bit če to sve ok...user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Cistadenom
21.5.2008 14:06:31   
sarah
Hvala vam drage moje na podrsci i rijecima utjehe user posted image .
Moram biti optimista, nema mi druge.

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Cistadenom
21.5.2008 19:44:13   
mali
Hej malena ni ja ti nemogu pomoći jer nisam upućena,ali ti mogu reći ako ti nešto znaći da smo mi uz tebe i da nam se nebrineš puno...Biće to dobro aBd,pusauser posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *