|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Crvenilo oko cune
18.1.2009 15:22:38   
juni
Maloprije kad sam Emilu mijenjala pelenu vidila sam na "korijenu" cune (kad se cuna digne prema gore sa unutrasnje strane) crvenilo i cak kao mala ranica pa me zanima da li neko ima iskustva s tim. Stavila sam mu bivacin pa cemo viditi sta ce biti do sutra, inace ga vodim kod pedijatra.



_____________________________

EMIL,7.9.2008.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Crvenilo oko cune
18.1.2009 15:50:21   
nikka
Pa ako sutra idete pedijatru on će ti najbolje reći.
A jel misliš pri "korijenu" uz trbuh ili možda pri "vrhu" splovila kod glavića gdje piški?

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Crvenilo oko cune
18.1.2009 15:51:29   
andji
Juni i kod Sergeja je bilo isto...jako jako crveno,oko čitavog kiće...mazala sam Pavlovićevom kremom,i povuklo se....ja sam kontala da nije od piše,iako sam mu mijenjala pelenu često,opet sam kontala da mu nije smetalo,uglavnom povuklo se sutradan....nadam se da je i kod tebe isto,i da će se povući

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Crvenilo oko cune
18.1.2009 15:55:59   
MELLI
IZVORNA PORUKA: andji

Juni i kod Sergeja je bilo isto...jako jako crveno,oko čitavog kiće...

joj andji je li vi to imate i ime user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čula sam svakakvih izraza ali ovaj mi je do sada najjačiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Crvenilo oko cune
18.1.2009 15:59:33   
andji
Pa ja....kod tate je kićo slabinac,kod sergeja je kićo omladinac...ja im dala imeneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Crvenilo oko cune
18.1.2009 16:03:31   
MELLI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e što se ismija,a Haris mi zaspao na rukama,ako ga probudim biće meni kićouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Crvenilo oko cune
18.1.2009 16:06:27   
andji
ajde melli nasmij se i za mene,ja nisam se čitav dan smijala,i meni se svidja 'kićo' da ti pravo kažem,baš je otkačeno onako i posebnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Crvenilo oko cune
18.1.2009 16:51:15   
juni
I mene si Andji nasmijala, hvala na odgovoru. Inace crvenilo je oko korijena uz trbuh a ne na vrhu "kice" user posted image
Znaci kozica se ogulila kad sam dirnula i vidila sam crvenilo.


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Crvenilo oko cune
18.1.2009 16:53:35   
andji
Kod Sergeja se nije gulilo,samo je bilo jako crveno,ali se povuklo brzo nakon mazanja sa pavlović kremom,i znam da ga bolilo kad pipnem

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Crvenilo oko cune
18.1.2009 19:15:21   
kristijan
bepanten ko duša a ako se javi na vrhu onda kloranfenikol

_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Crvenilo oko cune
18.1.2009 19:28:09   
mišur
I ja koristim Hloramfenikol kad se piša zacrveni na vrhu, a za ostalo Pavlovićevu kremu.

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Crvenilo oko cune
18.1.2009 20:19:36   
juni
Evo dobila sam pouzdanu informaciju "Kico se potpario", uglavnom treba mazati bepantenom kao sto ste rekle user posted image Hvala vam na savijetima.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Crvenilo oko cune
19.1.2009 18:50:14   
juni
Andji, bila si upravu, vec danas je puno bolje, skoro pa nestalo. 

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Crvenilo oko cune
19.1.2009 18:53:33   
mamyca
Ja tek sad vidilauser posted image drago mi je sto nam je drug bolje i da mu se to povuklo.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Crvenilo oko cune
19.1.2009 19:00:06   
andji
Evo i kod Sergeja se danas pojavilo,namazala sam pavlovićevom kremom,i još ću večeras kad krene na spavanje onako baš natrackat,i sutra će mu se vjerovatno povući.....juni drago mi je da je kod malenog kićo boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Crvenilo oko cune
19.1.2009 21:40:10   
mynxlee
IZVORNA PORUKA: andji

Pa ja....kod tate je kićo slabinac,kod sergeja je kićo omladinac...ja im dala imeneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


svaka cast. user posted image


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *