|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:21:13   
magbi
neznam da li vi ali  bas me  zanima da li ce biti negdje djeda Mraz da sina mogu odvest uplatit da mu dadnu paketic i da se slika,imaju ovi sto dolaze kuci ali ne bih to ja bi radije da bude tu vise djece u nekoj igraonici naprimjer,neznam jeste li vi imale iskustva,unaprjed hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:23:30   
Anoniman
Kod nas budu deda mrazovi vecinom u shopinzima prosli puta bio u Konzumu mi isli al ga se bojaouser posted image Kako ce ove god. biti neznam

(odgovor članu magbi)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:24:46   
bananica
sigurno znam da ce biti u igraonici Zanzibar u Grand centru, ali vjerujem da ce biti i u ostalim igraonamauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:33:49   
mamana
Moja djevojčica ne voli Deda Mraza, boji ga se. Ali mu svake godine napišemo pismo šta da donese.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:34:53   
maglaj_mum
E blago vama u vecim gradovima, vi imate puno vise stvari za djecu...a mi u malim gradovima nista...jedino da se ja obucem u djeda mraza sto ce na kraju i biti sve su prilike...

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:35:32   
bananica
i to ti je super idejauser posted image

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:35:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maglaj_mum

E blago vama u vecim gradovima, vi imate puno vise stvari za djecu...a mi u malim gradovima nista...jedino da se ja obucem u djeda mraza sto ce na kraju i biti sve su prilike...
nisi u manjem gradu nego jauser posted image ma mora biti i kod vas u vecim shopinzima .


(odgovor članu maglaj_mum)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:42:04   
magbi
u sarajevu i ja trazim,a u zanzibaru nece biti pitala sam vec,biti ce neki lik iz predstave tako su mi odgovorili i 25 km je uplata paketica,nije skupa ali mi bezveze da neda djeda mraz poklon

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:44:16   
bananica
IZVORNA PORUKA: magbi

u sarajevu i ja trazim,a u zanzibaru nece biti pitala sam vec,biti ce neki lik iz predstave tako su mi odgovorili i 25 km je uplata paketica,nije skupa ali mi bezveze da neda djeda mraz poklon


znaci imaju organizovan cijeli program,ali nema Deda Mrazauser posted image vidis sad skontah, ni prosle godine nije bio kod njih ili se meni ciniuser posted image

< Poruku je uredio bananica -- 28.11.2011 13:45:06 >

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:44:38   
damma
IZVORNA PORUKA: maglaj_mum

E blago vama u vecim gradovima, vi imate puno vise stvari za djecu...a mi u malim gradovima nista...jedino da se ja obucem u djeda mraza sto ce na kraju i biti sve su prilike...


svi su izgledi da ce i kod mene bit tako user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:50:15   
bananica
kako meni rodica radi u unicredit banci,uvijek imaju organizovan program, nas svake godine pise tako da se tu nadjemo sa Deda Mrazomuser posted image

moram pohvaliti paketice koje djecica dobiju, stvarno su extra, ogromni paket,prepun igracaka i slatkisauser posted image

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:50:24   
magbi
da imaju program ali bez djeda mraza nekako mi glupo,odvest cu djete nek se igra ali ja bi i djeda mraza jao ja kima slike kad sam bila mala drzi me djeda mraz,manaj sam bila od svog sina,imate na FB njihov profil igraonica zanzibar i tamo bas fino pise da nema djeda mraza user posted image

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:51:56   
bananica
eh jest im fazon, treba ih pitati zasto bez dede???

ja sad o rodici, ona zove, mi 16.12. idemo po paketicuser posted image user posted image

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:52:39   
magbi
hocu i ja aaaaaaa,jeli bas bude djeda mraz

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:55:55   
bananica
svake godine do sada prvo je bila lutkarska predstava i onda dodjela paketica sa Deda Mrazom, i hajd kuci, dobije se i slika, stvarno su za pohvale

< Poruku je uredio bananica -- 28.11.2011 13:56:42 >

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:56:44   
koka i po

IZVORNA PORUKA: maglaj_mum

E blago vama u vecim gradovima, vi imate puno vise stvari za djecu...a mi u malim gradovima nista...jedino da se ja obucem u djeda mraza sto ce na kraju i biti sve su prilike...



i mali gradovi se itekako spremaju za Djeda Mraza.
nemora znaciti ako zivis u malom gradu da si i ti i ja "operisana" od "carolije".
kod nas svake godine organizuju dodjelu paketica i to na vise mjesta.
Djeda Mraz ce doci ali moras pripremiti novcanik user posted image .
u nasem trznom centru Planet skoro svake godine je dodjela paketica samo moras kod njih kupiti paketic.i nije neka cijena..krecu se od pet do deset maraka.
a nije ti vala ni daleko.
i ne kudi male gradice...ako su mali nemora znaciti da su zaostaliuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:56:57   
Anoniman
prosle godine su zene s RR organizirale dodjelu paketica s DMuser posted image za svoju djecu i djecu iz doma bez roditelja..mislim da su spominjale da ce i ove godine čak imate i temu o tomeuser posted image user posted image

(odgovor članu magbi)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:58:31   
Rabi
sta je sa vrticima? Ima li u vrticima nesto organizovano? Mi idemo u drzavni vrticuser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:58:31   
bananica
noa, jesi li i ti dolazila prosle godine??

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:59:06   
bananica
IZVORNA PORUKA: magbi

hocu i ja aaaaaaa,jeli bas bude djeda mraz


ako imas nekoga da radi u banci nek te ubaci, danas se prijavljujeuser posted image

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 13:59:26   
Anoniman
budu po igraonicama
bude u merkatoru
nije mi jasno kako nemaju u firmi tm, ako ti recimo ne radis....ili ako radis onda bi trebali biti i u tvojoj firmi...moj A. je prosle godine imao tri DM-a...jedan na rruser posted image ...najboljiuser posted image , jedan kod mm na poslu i jedan u skoli moje mame (ovog smo preskocili jer je bilo puno bolesne djece...pa ga nisam htjela u skolu voditi) ...ne znam...ja sa DM ovima nemam problemauser posted image A inace bih obukla mm...zasto neuser posted image


(odgovor članu magbi)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:01:13   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

budu po igraonicama
bude u merkatoru
nije mi jasno kako nemaju u firmi tm, ako ti recimo ne radis....ili ako radis onda bi trebali biti i u tvojoj firmi...moj A. je prosle godine imao tri DM-a...jedan na rruser posted image ...najboljiuser posted image , jedan kod mm na poslu i jedan u skoli moje mame (ovog smo preskocili jer je bilo puno bolesne djece...pa ga nisam htjela u skolu voditi) ...ne znam...ja sa DM ovima nemam problemauser posted image A inace bih obukla mm...zasto neuser posted image





user posted image user posted image user posted image je li dijete bilo zbunjenouser posted image moja D je prosle godine dva puta prisustvovala dodjeli paketica, na dva razlicita mjesta, te me pitala koje je pravi DMuser posted image user posted image , pola sata sam ubjedjivala da je to jedan te isti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:01:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

noa, jesi li i ti dolazila prosle godine??



nisamuser posted image user posted image user posted image kod nas pocinje sad od Sv.Nikole pa do Nove Godine puno cika s bradomuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:02:19   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

noa, jesi li i ti dolazila prosle godine??



nisamuser posted image user posted image user posted image kod nas pocinje sad od Sv.Nikole pa do Nove Godine puno cika s bradomuser posted image



ove si onda mogla dociuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: DJEDA MRAZ???
28.11.2011 14:03:04   
magbi
jeli se placa ista u unicredit banci imam prijatelja alid a ga nepoptertim nezgodno bi mi bilo

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *