|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 10:53:02   
seka87
drage moje evo mene zanima kako su vas vasi dragi muzici docekali iz bolnice ???

da li j to bilo sa nekim buketom user posted image ili tortom ili jednotavno nisu ni razmisljalio tome??

NADAM SE DA SAM NA DOBRO MJESTO POSTAVILA TEMU AKO NE NEKA JE PREMJESTE GDJE TREBA


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 11:07:56   
idana_85
Mene je moj docekao sa roditeljima i buketom crvenih ruza. Bio je sav zbunjen. U jednoj ruci je drzao nosiljku,u drugoj mene za ruku i bebi je vec poceo plakati,ogladnio,a on je dosadjivao da nas svekar slika. Kad smo se vracali sjedio je naprijed,ali je glava bila pozadi stalno. Kuci me je docekala uredjena soba i sve namjesteno, cak mi je i pripremio stvari za presvuci se. Pomogao mi je da se okupam, osusio mi (uzasno dugu) kosu, donio u krevet da jedem,a bebija iznjeo dok ja jedem.Kupio mi omiljenu tortu...Iznenadio me tako sto je otisao po moje roditelje, a drugim gostima rekao da dodju drugi dan jer odmaram. Stvarno je bio divan. Jedino me malo nervrialo sto taj i prvih dana samo lezao kraj bebija, htio da ga nosa, i bio izgubljen,slabo je sta cuo, moralo mu se reci po nekoliko puta.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 12:09:53   
nikita
Ja se nadam cvijecu user posted image  

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 12:16:13   
mamine oci
Mene je muz kupio ogromnog plisanog misa stim sto sam ja zato sto je siv i ogroman mislila slon sve dok mi nije svekrva dosla u posjetu i ja joj se hvalim vidi sto sam dobila slona a ona ce meni sladak je samo gdje vidas da je slon nema surluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je mis da nebi svekrve ja bi i dalje mislila da je slonuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 12:18:53   
dana3
Nije me docekao jer je cijelo vrijeme bio sa mnom u bolnici.I na porodu a i poslije jer ima krevet za tate u sobi sa mamom i bebom.E za to svaka cast svedjanima iako su pu ,pu, inaceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 13:16:12   
seka87
ja se isto nadam cvijecu ali tko zna mozda i sta drugo, ma mozda se izgubi pa zaboravi doci uopste po meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma sala prvo nam je dijete pa smo obadvoje vec ko na iglama od srece i uzbudjenja user posted image


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 13:22:33   
lejlaze
Ja sam dobila cvijece. Zezali smo se da ce  mi kupiti veliki buket da cu moci jedva da ponesem, ali su ga jedva pustili sa posla, pa nije bilo vremena za to. Dobila sam buket ruza, ne pretjerano veliki user posted image . S obzirom da je bila sekcija i da sam jedva cekala da izadjem iz bolnice, zaboravila sam bila na "dogovor"
Nadam se da ce biti popravni user posted image


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 13:27:46   
nikita
Doduse kazu da ne valja mnogo cvijeca da bude u prostoriji gdje je beba...ma sta ce davat 50 km za buket , bolje da mi da love kad rodim i opravim da sebi kupim cizmice i majice haha

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 13:34:56   
seka87
IZVORNA PORUKA: nikita

Doduse kazu da ne valja mnogo cvijeca da bude u prostoriji gdje je beba...ma sta ce davat 50 km za buket , bolje da mi da love kad rodim i opravim da sebi kupim cizmice i majice haha


ma upravu si ti pare pa uzet sta ti hocesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 13:57:54   
veeseelaa
taj mi je dan tako ostao u divnom sjećanju i ako se fizički nisam dobro osjećala...
došao je pred vrata od boksova i sestra je rekla da mi je muž stigao i dala mi stvari za obuć se, kad sam ga ugledala bio je zbunjen i blijed, neispavan... naravno donio je cvijeće, onda smo zajedno sišli na prvi sprat gdje je bila naša bebana...
sjeli smo u neku prostorijicu i onda su donijeli Akicu bila je već tada velika cura, sestra je rekla da je tamo neke momke zavodila a mm je sav bio izgubljen, ušao je u prostoriju gdje su bebe a sestra ga je upozorila da izađe a on ko muha bez glave.....
Svi su očevi čekali u holu a ovaj moj upao u boksove :-)))) duša moja mila 
od Koševa do Nedžarića je vozio sat vremena, svi su prije nas stigli pola sata i ibretili se gdje smo mi a mm je vozio 20km na sat, bojao se da negdje ne udari

user posted image

a kući nas je čekala i torta i baklava user posted image
joj super temauser posted image user posted image user posted image , sva sam se raznježila

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 14:03:03   
sheri
ja sam dobila buket bijelih, omiljenih ruza, najdrazu tortu(koju sam ja mislim sama spucala za 2 danauser posted image user posted image user posted image ) i dobar rucak. sve je bilo super. ja inace imam fantasticnog muza, pa sam pretpostavljala da ce i taj dan da bude dobricauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 14:09:08   
Mya_81 RR
Jooooj, sva se naježim kada se sjetim...bila sam kao na iglama dok je  pedijatar pregledao Minju i molila se samo da bude sve OK jer sam jedva čekala trenutak da mm vidi naše malo čudo (samo sam mu slala poruke kako sam još u šoku jer ne mogu skinuti pogled s nje koliko mi je predivna i da smo na svijet donijeli jedno prekrasno malo biće), a da se onda naravno nas dvoje zagrlimo jer sam posebno žudila za tim user posted image user posted image

Uh, taj momenat će mi zauvijek ostati u sjećanju...onaj njegov zbunjen, ali zapravo jedan predivan i poseban pogled i trenutak kad ju je primio u ruke...user posted image

Što se tiče cvijeća, ja nisam htjela da mi donose...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 14:20:02   
emma.L
Divna tema user posted image .
MM je bio na porodu, tako da je bebu vidio odmah, ali smo mi  jedva čekali da se zagrlimo. U općoj sam se porodila, tako da sam ja izišla u hodnik dok je babica obavila zadnja mjerenja bebe. Tu su bili moja zaova, rođak (sa kamerom i aparatomuser posted image ) i MM. Sačekali smo bebu, a onda svi zajedno sišli sprat niže na oblačenje. MM i babica su sredili Emu, ja se obukla, a ovo dvoje našli rupicu u onom bijelom staklu i vire user posted image  gdje smo više. Doma su bili nana i dedo. Nisam htjela nikakve ručkove i slatkiše, iskreno, htjela sam da pogledaju bebu i idu- da nas troje malo dođemo sebi, sami. Dobila sam buket od rođaka, popili smo kavu i ispratili goste- i naš život utroje tako otpoče. I sto puta nam je ljepše nego u paru user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 14:37:09   
neki
MM je bio na godisnjem taman od dana mog porodauser posted image Prisustvovao je porodu,a kada je dosao po mene,i on i moj Sead su mi donijeli po buket cvijecauser posted image user posted image user posted image Kad smo stigli kuci,cekao me je rucak,baklava(svekrva napravila baklavu,a muz rucak),tortu smo posle naruciliuser posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 14:47:21   
Đenifer
Čitam vaše postove i baš vam je bilo lijepo sa dočecima mmi i najbliži...
Ja se isto nadam da ću imati lijep doček od mm i svojih , samo da sve hairli prođeuser posted image

_______________________________________
Mamin i tatin paškolinko dolazi 19.10.2009.g.  

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 14:48:39   
adannn
MM je došao sa velikim buketom cvijeća,kući je svekrva napravila ručak i sve ostalo....Hvala joj ovom prilikom za sve što je činila za meneuser posted image user posted image

A moj dragi je bio tako neispavan,blijed,ukratko, izgledao je gore nego ja,koja se porađalauser posted image user posted image Bilo mu žao mene,brinuo se...Kad sam mu pričala kako mi je bilo,plakao jeuser posted image user posted image
A najsmješnije mi je to,što ja stalno prepričavam,prvih dana kako se nadviri nad krevetac,pa gleda Nejru,pa gleda...ma gleda je nekako čudnouser posted image user posted image valjda nikad nije vidio tako malu bebu,pa se čudio....


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 15:05:26   
bebbe RR

Moja ljubav je bio cijelo vrijeme samnom, kako sam imala CR u epiduralnoj anesteziji, bilo je tu, nije se odvajao. Ostali smo svi skupa u bolnici 2 dana. Prvi dan, par sati nakon što je Ema rođena, u sobu je stiglo cvijeće od tate sa ogromnim heliumskim balonom na kojem je pisalo "It's a Girl!"
Mislim da je ta reakcija muža po porodu iznimno bitna!

user posted image


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 15:17:11   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mamine oci

Mene je muz kupio ogromnog plisanog misa stim sto sam ja zato sto je siv i ogroman mislila slon sve dok mi nije svekrva dosla u posjetu i ja joj se hvalim vidi sto sam dobila slona a ona ce meni sladak je samo gdje vidas da je slon nema surluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je mis da nebi svekrve ja bi i dalje mislila da je slonuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
drage naše sveke, šta bi bez njih
ja sam dobila medu, bez surle naravno

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 16:49:04   
sirnica
mene je moj mužek dočekao s buketom crvenih ruža-u sredini bambus koji je i danas živ i uvijek me podsjeti na taj lijepi dan kad smo svog sinana donijeli kući.user posted image za sveki možda bolje da ne govorim, ali ne mogu da prešutim:napravila ručak i od mm naplatila sastojke(a nije baš da nema)user posted image

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 17:03:43   
tea lana
mene je mm docekao zajedno sa mojom mamom.Ostali su bili kod nas.Svekrva o njoj necu da pricam prvi put ostala u stanu bez mene pa uzela da reviziju pravi ali meni su hormoni skakali pa cim sam usla na vrata skontala da pola stvari stoji kao na mjestu.Pa sam odmah morala prokomentarisati kako mi je radjena inventura dok nisam bila tu.
Muz mi je donio buket kala i banbus koji je i dan danas ziv i stoji upravo pored racunara.MM mi je osmah rekao nisam ti nista htijeo kupovati kao poklon i dao pare.Koje su mene zuljale pa sam ja 4 dan poslije poroda i to jedva izasla sama do Hipermarketa da ih potrosim.I kupim opet sve za Lanu.Mada je i do tada sve imala.user posted image

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 17:16:55   
Eli83
Sirnica imaš pp

_____________________________

01.12. rodila se naša princezica Melisa...
Nema ljepšeg osjećaja na svijetu.
Ljubi je mama....

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 17:58:56   
nikita
evo bas se rasplakah,zamisljam taj trenutak kad sve zavrsi i kad budemo imali bebicu u narucju....

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Eli83)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 18:00:24   
Anoniman
Bila je zima... 13.1-og sam rodila a 17.1-og izašla iz bolnice jedva sam čekala kući, da se kako treba okupam i naspavam. Po mene je došao moj muž, moja sestra i svekrva, a kod kuće su me čekali moji roditelji i svekar. Pošto je moj muž bio toliko izgubljen a ja sam toliko poželila kući zaboravili smo se slikat ...srećom imamo 2 fotke malog kad su ga oblačiliuser posted image bio je go i ucranuser posted image .
Dočekali su me sa cvijećem, ručkom, kolačima i napravljenim krevetom.user posted image user posted image user posted image
Ovaj buket sam dobila od svog muža
user posted image
Ovaj od seke
user posted image
a ovaj me dočekao kod kuće od muževih kolega sa posla
user posted image

< Poruku je uredio Breskva -- 20.8.2009 18:06:35 >

(odgovor članu sirnica)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 18:00:55   
neki
Nikita,polako draga,aBd,mogu misliti kako jedva cekas,stvarno nema nista ljepse od togauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
20.8.2009 18:05:29   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: nikita

evo bas se rasplakah,zamisljam taj trenutak kad sve zavrsi i kad budemo imali bebicu u narucju....


I ja jedva cekam da rodis user posted image user posted image user posted image i znam da ce sve to biti super user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *