|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li da ga ostavim?
12.10.2009 18:28:19   
ale1981

Htjela bih vam ispričati svoju priči i svoje nedoumice, od prijateljica se ne mogu ni jednoj povjeriti,jer znam da mi ne bi  mogle pomoći i bojim se da bi ispričale dalje, pa se mile moje obračam vama!

Oprostite na duljini posta, ali sam željela sve napisati, ako vas još sto zanima pitajte!
Ida napomenem da ni ja nisam med i mlijeko, ali ja bar priznam da sam takva!

Naime, mi nismo u braku, ali kao da jesmo, u vezi smo 10 godina, živimo zajedno 3 godine i planiramo klinca!

Prvo želim reći da je moj dragi inače divan, pažljiv i pun ljubavi prema meni, sve što si jedna žena može poželjeti! Bio bi savršen muž i savršen otac! Stvarno ne mogu naći riječi kojima bi ga najbolje opisala i nahvalila- ma predivan je!

Ali kad se posvađamo, s time da mogu reći da su naše svađe uvijek (od samog početka veze) bile žestoke - mogu reći da su s godinama blaže, oboje smo tvrdoglavi, ali bi si poslje toga bili najbolji. On ima neko pravilo da kad ga povrijediš, on ti mora barem tri puta više vratiti-ne bira riječi, izgovorimi takve ružne stvari, makar znam da to ne misli, nego to govori u naletu bijesa, sve jedno me jako boli i još kad vidim onaj njegov hladan pogled-kao da me stvarno mrzi...O bacanju stvari u zid i da ne govorim...ali ja ga već predobro poznajem,pa se sada najčešće u takvoj situaciji smijem, jer sam rekla da sam dosta proplakala radi toga, a njega to još više ljuti...
Postoji još jedna stvar-mislim da je on toliko opterečen svojim lažima oko svog studiranja (preda mnom nema tajni meni je priznao istinu i ja mu želim biti podrška, ali se ipak još uvijek nadam da će završiti fakultet-ne radi titule nego da bolje živimo), naime on laže svojim roditeljima da je predao diplomski i da čeka odgovor od profesora, a prava istina je da je još na trećoj godini, a ima još i četvrtu-pa je vjrojatno sad svjestan da je pred zidom i da je pitanje dana kad im sve mora priznati! Nije stvar u tome što on to neće završiti, već u tome što im je tolike godine lagao (prvo da je upisao četvrtu, a onda i dilomski-to traje godinama)...

Zadnja svađa je bila jučer, poslje koje mi je rekao da više ne želi biti sa mnom u vezi, da možemo biti prijatelji i da trenutno ne osjeća ništa prema meni, na to sam ja rekla da ću se spakirati i otići k svojima, na što je on rekao da me on nikuda ne tjera i neka ostanem! Normalno razgovaramo, spavamo u istom krevetu, samo nema poljubaca i seksa... Ja znam da me on voli, i mislim da s time na neki način kažnjava samog sebe...navećer smo gledali film u boravku i on je sam otišao u sobu po dekicu da me pokrije i po noći sam osjetila par puta da me je pokrivao, mislim da bi ga baš bilo briga za mene da me ne voli...

Šta vi mislite???

Ne zelim ga ostaviti jer ga volim ludo i nekako mislim da će sve to nestati kad prizna svojima...


_____________________________

Ja 32, dragi 33 godina i jako, jako želimo našu prvu bebicu!
ja: visok testosteron (PCOS)
on: asthenozoospermia
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 18:34:53   
acudesa
Tvoj momak me podsjeća na mene kad su u pitanju svađe, mm izluđuje od mog "hladnog" pogleda (koji ja odglumim, u meni bude haos)
sve što mi kaže, uradi-ja njemu tri puta više vratim-znam da je ružno i borim se sa tim, ali takva sam i on ima svojih mana, pa smo se našli na pola.
a, i to što kažeš za fakultet je i to možda uzrok njegove nervoze i sigurno će se stvari popraviti kad kaže istinu roditeljima, oni ga vole i sigurno će razumjeti razloge njegovog izbjegavanja istine da ih ne bi razočarao

< Poruku je uredio acudesa -- 12.10.2009 18:37:18 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ale1981)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 18:37:32   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: acudesa

Tvoj momak me podsjeća na mene kad su u pitanju svađe, mm izluđuje od mog "hladnog" pogleda (koji ja odglumim, u meni bude haos)
sve što mi kaže, uradi-ja njemu tri puta više vratim-znam da je ružno i borim se sa tim, ali takva sam i on ima svojih mana, pa smo se našli na pola.



Ista sam user posted image

A mislim da je to kod vas samo prolazna svadja...ipak ohladite glave koji dan i onda kafica i razgovor,otvorene karte na sto. Ipak ste vi duuuugooo skupa, najbolje poznajete jedno drugo, najbolji odgovor ces znati sama nakon razgovora.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 18:38:22   
acudesa
da ti samo dodam, da ja mm mnogo volim i to što govorim bude mi žao poslije

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 18:41:10   
Mya_81 RR
Mila, nemam trenutno vremena pisati nešto predugo zato bih samo rekla da sve osobe u svom životu moramo prihvatiti sa svim manama i vrlinama...i sama si rekla da nisi ni ti med i mlijeko...pa, nismo svi savršeni...uostalom, u svakom odnosu ima uspona i padova i to jednostavno moramo prihvatiti jer ne može sve biti idealno nikako....

A samo ti možeš znati je li kod tvog dragog prevladavaju te vrline nad njegovim manama i vrijedi li provesti ostatak života s njim...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 18:41:24   
ale1981
Znam da je i njemu žao, ali me strašno bole njegove riječi, bojim se kako će to sve izledati jednoga dana djeci?

_____________________________

Ja 32, dragi 33 godina i jako, jako želimo našu prvu bebicu!
ja: visok testosteron (PCOS)
on: asthenozoospermia

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 18:45:26   
ale1981
Ja želim biti s njim i doslovno shvaćam ono u dobru i zlu...makar još uvijek nismo u braku

Puse svima i hvala na odgovorima...


_____________________________

Ja 32, dragi 33 godina i jako, jako želimo našu prvu bebicu!
ja: visok testosteron (PCOS)
on: asthenozoospermia

(odgovor članu ale1981)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 18:45:38   
reallove
koliko se samo mm i ja znamo posvadjati,nezna se ko je gori on ili ja ali sve to brzo prodje i onda se vise vooolimouser posted image to je sve prolazno i nijedan brak,nijedna veza nisu savrseni,uvijek tu bude nekih problemcica ali sve se to rijesi..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 19:01:30   
Dida79
Ah taj brak kod svakoga je isto...svako malo se posvadjamo pa se opet pomirimo i tako evo vec 12goduser posted image Prije je bilo sa moje strane cim malo crijevo na lijevo ja odma kazem odo ja kod svojih ali naravno nista od toga to je samo onaj na srecu prolazni osjecaj.Mi smo zene takve osjetljive mozda nekad i previse pa ti zbog toga kazem glavu gore i nemoj sve primati srcu sto ti kaze u afektu ali nemoj ni ti njemu duzna ostati pocasti i ti njega sa kojom...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 19:10:07   
veeseelaa
draga ale1981 ja ga ostavljala ne bi!!!!
vidim da ga voliš a mislim da voli i on tebe a da samo ima naglu narav, i sama nekada burno reagiram i kažem stvari koje inače ne mislim.... to ne znači da je loš čovjek, samo nagao....
Mislim da bi trebala biti njezna prema njemu, mislim da baš kako kažeš, on sam sebe kažnjava ......
Ne budi blesava, zagrli ga, meni ga nekako žao, najgore je onom ko nema takta pa onda se ljuti sam na sebe i na cijeli svijet jer je bio loš odnosno jer je izgovorio lođe riječi osobi koju voli
Mislim takođe da nakon aBd pomirenja trebaš mu reći koliko te njegove ružne riječi zabole i ako znaš da tako ne misli, mislim da će sljedeći put biti malo pribraniji ukoliko između vas dvoje dodje do nesuglasica
A to u vezi fakulteta, nemoj ga osudjivati, mozda roditelji vrše ogroman pritisak na njega pa je izlaz našao u laganju, i ako to ne odobravam
Mislim da bi mu trebala reći da sve lijepo prizna roditeljima bez svadje i ružnih riječi
Želim ti svu sreću!!!

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 19:17:50   
ale1981
hvala vam na savjetima,stvarno neznam kaj bi bez vas, puno mi je lakše kad sam nekom to ispričala...


_____________________________

Ja 32, dragi 33 godina i jako, jako želimo našu prvu bebicu!
ja: visok testosteron (PCOS)
on: asthenozoospermia

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 19:21:11   
Niobe
Dok god ti njemu trazis opravdanje za ponasanje, znaci da nisi spremna da ga ostavis, a vjerovatno dobro znas i da neces.
Bit ce dovoljno da mu pokazes kako si mu podrska i kako ti je vazan, a nakon sto se stvari vrate u normalu i ako je ta ljubav toliko jaka kako kazes, razgovarajte o vasem odnosu, reci mu sta ti smeta i zamoli ga da ti kaze isto. Nemoj pod svaku cijenu da guras svoje, mozda neces nailazit na tako tvrd zid s njegove strane.
Sto se faxa tice, budi uz njega kad bude rekao starcima i to ce trajati malo, pa proci, boze moj.

Bitno je da shvaca da si uz njega i uzvratit ce ti pozitivno. user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 19:22:47   
Tidzi
Ja isto nisam med i mlijeko. Imam i ja svojih user posted image , ali kada dodje do svadje koju naravno gotovo uvijek ja zakuham...onda dok je on ko bomba natempiran, ja sam mrtva hladna, podsmijajem se sto njega jos vise ljuti. Bude nekih ruznih rijeci, ali ne toliko da bi me to povrijedilo tako puno, niti njega. Ja fakat ne bih mogla podnijeti da si upucujemo neke teske rijeci, uvrijede i psovke. Ja nisam tako odgojena i ne bih nikada dozvolila da se tako esto provlaci kroz usi moje dijece. Ja ne bih mogla podnijeti da me muz fakat vrijedja, nesto psuje....jer u mojim ocima on bi pao na dno. Vrijedjanjem se ne rijesavaju problemi, dovode do toga samo da voljena osoba pada dno dnojeva i izgubi ono postovanje koje gajim prema njemu. Ako frustracije neka lijeci npr. udaranjem glavom od zid. user posted image
Koliko vidim u tvom potpisu, vi niste dijeca i bio bi red da malo ozbiljnije porazgovarate oko toga, kao i ostalih problema kao npr. sto je to oko fax. Pa fakat, on vise nije dijete da mora da se pravda roditeljima i radi ono sto oni od njega ocekuju. Pa sta ako je fulao na faxu?! Ako ne zeli da ih totalno razocara, ne mora da prizna citavu istinu, ali brate moze bar reci da mu ta cetvrta godine ne ide bas najbolje, da ce je morati obnoviti. Ima jos nacina da se izvuce, a oni ako su ikoliko razumni shvatice ga, a njemu ce biti puno lakse kao i tebi.
Vjerujem da ako otvoreno porazgovarate da trebate neke stvari promijeniti, pocevsi od tih groznih uvreda (sto meni nije nimala lijepo i para usi), pa da probade zajedno skovai neki plan kako to povuci kroz usi roditelja...vjerujem da ce biti bolje i da neces imati razloga da razmisljas da li ces ga ostaviti. Ipak se dugo zajedno, vjerovatno se dobro poznajete i puno volite.


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 19:42:32   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Tidzi

Ja isto nisam med i mlijeko. Imam i ja svojih user posted image , ali kada dodje do svadje koju naravno gotovo uvijek ja zakuham...onda dok je on ko bomba natempiran, ja sam mrtva hladna, podsmijajem se sto njega jos vise ljuti. Bude nekih ruznih rijeci, ali ne toliko da bi me to povrijedilo tako puno, niti njega. Ja fakat ne bih mogla podnijeti da si upucujemo neke teske rijeci, uvrijede i psovke. Ja nisam tako odgojena i ne bih nikada dozvolila da se tako esto provlaci kroz usi moje dijece. Ja ne bih mogla podnijeti da me muz fakat vrijedja, nesto psuje....jer u mojim ocima on bi pao na dno. Vrijedjanjem se ne rijesavaju problemi, dovode do toga samo da voljena osoba pada dno dnojeva i izgubi ono postovanje koje gajim prema njemu. Ako frustracije neka lijeci npr. udaranjem glavom od zid. user posted image
Koliko vidim u tvom potpisu, vi niste dijeca i bio bi red da malo ozbiljnije porazgovarate oko toga, kao i ostalih problema kao npr. sto je to oko fax. Pa fakat, on vise nije dijete da mora da se pravda roditeljima i radi ono sto oni od njega ocekuju. Pa sta ako je fulao na faxu?! Ako ne zeli da ih totalno razocara, ne mora da prizna citavu istinu, ali brate moze bar reci da mu ta cetvrta godine ne ide bas najbolje, da ce je morati obnoviti. Ima jos nacina da se izvuce, a oni ako su ikoliko razumni shvatice ga, a njemu ce biti puno lakse kao i tebi.
Vjerujem da ako otvoreno porazgovarate da trebate neke stvari promijeniti, pocevsi od tih groznih uvreda (sto meni nije nimala lijepo i para usi), pa da probade zajedno skovai neki plan kako to povuci kroz usi roditelja...vjerujem da ce biti bolje i da neces imati razloga da razmisljas da li ces ga ostaviti. Ipak se dugo zajedno, vjerovatno se dobro poznajete i puno volite.




podpisujem



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 19:57:17   
ledy blue
To da li ćeš ostaviti dragod treba biti isključivo tvoja odluka.
A svi imamo mane i vrlina..i mislim da je ključ uspjeha veze prihvatiti i vrline i mane...Ja inače nisam pobornik svađa,pogotovu ne kada  oš i padnu uvrede..Evo premotavam film u glavi i od kad smo zajedno mm i ja vec nekih skoro pa 9 god nikad nismo rekli jedno drugom neku ruznu riječ, a naravno da se i posvadjama.
ja imam taktiku da kad se naljutim ..čwekam da se ''ohladim'' pa mu onda sve izbrojim, al polako bez tenzija.
A to što brineš ako kako ce reagovati djeca kad ih  abd budete imali , na vase svadje..grozno ce reagovati...jer sam i sama bila svjedok takvih svadja svojih roditelja..Vjeruj da ostave traga, a mislim da to ne zelite svom buducem djetetu.

A to da te voli...ma sam je rekao svojim postupcima...čuj molim te ne voli te..al neka tebe user posted image ...
Nego mila moja vi se ko zrele osobe pokusajte dogovoriti  i rijesiti svoj prioblem....steta je ako imalo ima ljubavi ne boriti se za nju.

< Poruku je uredio ledy blue -- 12.10.2009 20:08:40 >


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 22:28:44   
almai
gledajuci na tvoj problem sa strane lako je dati odgovor ali ga sprovesti u dijelo je malo teze to je Da ga ostavis!!!
Draga moja kad je u stanju da laze svoje roditelje tolikeeee godine pa onda je u stanju i tebe da laze.
Kad sad lupa stvari od zid lupat ce ih i kad vam djeca dodu.
Sad ti je lakse to sprovesti u dijelo nego za nekoliko godina.
Nekad je bolje da razum presudi neko srce.
Ti znas najbolje sta ti je ciniti u svakom slucaju ti zelim Srecuuser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 22:33:20   
Mirkica
ma upravu si meni bi vala jednom ovaj moj lupio nesto od zid al nebih vise sigurno , i mi se zakacimo ali da mi akze da me ne voli i da idem ma ja bih i otisla pa na ulicu ulicu ja sam takva i moj muz zna  kakva sam zato zna gdje su mu granice i dokel smije ici.
JA mislim da nijednoj zeni nije lako kad musakrac ima toliki izljev srdzbe ipak nemoze mi niko reci da tu nema straha, ti njega nemoras ostavljati jer ga volis i voli i on tebe ali ga malo prepadni zaprjeti mu :) ocitaj molitvenjak pa ce makar malo se povuci ...


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 22:36:11   
milenium
Nemoj ga ostavit!user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 22:45:01   
Leva
On je isfrustriran stanjem na fakultetu pa se ti tu povremeno nadjes kao kolateralna steta. I ja sam u istoj situaciji kao i tvoj momak sto se tice fakulteta, familiji lupala mnogo stosta kao i to da imam samo par ispita do kraja...Iz toga je proizaslo puno mog loseg raspolozenja, griznje savjesti, samokaznjavanja ali sam se na povrsini zadrzala samo zahvaljujuci mm. Sada ide mnogo bolje i ovim tempom cu uspjeti diplomirati za godinu-dvije user posted image
Tvoj momak je vjerovatno planirao vjencanje kada diplomira i cinjenica da se to jako oduzilo ga dovodi do bijesa prema samom sebi jer osjeca da i tebi nesto uskracuje...
Mozda grijesim ali sam ubijedjena da je to jedini problem koji vas dvoje trenutno imate (govorim iz perspektive dugogodisnjeg studenta) user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 23:12:24   
senka kurt
Žao mi je ako ću biti gruba, ali pripiši to mojim godinama, iskustvu, mojim i ljudi oko mene, proživljavanju tuđih života i sličnih situacija. Da budem konkretna - duga veza može ponekad stvarati problem, ljudi se teško odlučuju na raskid, nesigurni su, ne znaju kud bi sa sobom. No, također, ne mogu shvatiti, to teško mogu prihvatiti da me bilo ko vrijeđa, da dopustim da mi govori ružne i teške riječi, u afektu ili bez njega. Kako muškarac može dopustiti sebi da vrijeđa ženu koju voli ili obratno, pa ga još pravdamo da to sigurno nije mislio. Ono što mi se najviše ne sviđa ( a pomalo me i plaši) jeste to bacanje stvari. To se stručno zove agresivnost, koja se davno trebala spriječiti, prvi put kad je stvar poletjela iz  njegovih ruku. Neko je dobro rekao, kako ćete sutra, kad bude beba. Svađati se i vrijeđati pred njom, bacati stvari, vrištati jedno na drugo. Ništa ne predlažem, osim da dobro, baš dobro razmisliš. I sretno

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 23:20:22   
enna
Takode mislim da je problem fax i lazi u koje se upetljao tvoj muz da bi roditeljima zamazao oci.To sto je lagao osudujem ga ipak je on odrastao covjek koji ima svoj zivot i u koji niko netaba da se mjesa.Mislim da ima dovoljno ljubavi u vama da prevazidete te probleme i da kada se "bura stisa" porazgovarate otvorenih karata jer zaista tako je najbolje kazi mu sta ti smeta ma jednostavno sve sto ti lezi na srcu naravno zahtjea i od njega da on kaze sta njemu smeta i pokusajte promjeniti neke stvari na bolje.
I ja sam imala sinoc svadu radi gluposti ja je pocela ali eto ruzne rijeci nismo rekli ni jedno ni dugo osim sto je iz mene izletjelo "mrzim te" user posted image  .Kada sam ohladila malo glavusu svoju izvinula sam se i rekla da ne mislim tako stoje on znao ali to hocu da ti kazem da svaki brak ima svoje uspone i padove i da svakom ponekad dode da napusti voljenu osobu ali ako tu zaista ima ljubavi covjek dublje razmisli nade se neka zlatna sredina i zivot ide dalje.
Uhhhh mogla bih ja pisati na ovu temu hahahhaha ali zelim ti svu srecu najbolje da odlucis sama ali prije svega mislim da trebate otvoreno razgovarati!!!Sretno sta god da odlucis!!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Da li da ga ostavim?
12.10.2009 23:25:59   
veeseelaa
eh drage moje, vi koje tvrdite da meni mm tako ja bi ga....
samo smo imale sreću da su nam muževi dobri i tihi a da je drugačije ko zna kako biuser posted image
Mislim da se 99% ne bi razvelo, tražile bi opravdanje, kalkulirale, smirivale, plakale al se olako ne bi odlučile na razvod


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Da li da ga ostavim?
13.10.2009 14:34:28   
dina_89
nemoj ga ostaviti, ali morate to nekako rjesiti-promjeniti jer ne mozete citav zivot tako... ja sam tip koji za svaku sitnicu napravi skandal dok mm kad se posvadjamo samo legne spavatiuser posted image  a ja gorim i onda ga probudim da se svadjamo, samo pogorsam situaciju a to sad tek sad shvatila pa tako kad se posvadjamo odem negdje, cackam po internetu ili gledam tv dok se ne smirim jer ja ne mogu da spavam kao on, a tako je dosta bolje ...

pokusaj razgovarati sa njim reci sta ti smeta ali isto tako i ti pokusaj sto vise biti smirena za vrjeme svadje 

ukratko razgovaraj sa njim o tome sta ti smetai reci mu da ubuduce ne prica glupostiuser posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu ale1981)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Da li da ga ostavim?
13.10.2009 15:43:14   
Anoniman
šta bi dino sa malcem,ne javljaš se na temi koju si postavila

(odgovor članu dina_89)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Da li da ga ostavim?
13.10.2009 15:43:26   
D_K
Draga moja - ako sada imate problema oni ce u braku sa bebicom i svim obavezama koje dolaze poslije biti ustostruceni.. Svo strpljenje koje ces imati za njegovo ponasanje ce da se istopi jer ces biti preumorna, nervozna i svasta nesto..
Sa druge strane, covjek od 30 godina koji laze svoje roditelje i koji nema snage da zavrsi fakultet - hallo. Pa neka odraste jer on razmislja o osnivanju porodice a on, koliko vidim, nije uopste sazreo ili ulazi u nesto a u stvari ne zeli to!!
Ovo ne pisem da bi ti pomislila 'ok ostavicu ga' nego da ga suocis sa realnoscu. A svi mi u zivotu sazrijevamo, mijenjamo se - samo trebamo teziti da bude promjena nabolje.. Moj ti je savjet - natjeraj ga da se preispita. Ako njegovo nezadovoljstvo proistice iz toga sto nije zavrsio fakutet neka se odluci ili nastavljam do kraja ili nisam za toga pa neka trazi neki posao.. Ako sa druge strane ne osjeca za tebe vise ono sto je osjecao onda nema dalje price - jos si mlada i imas vremena da nadjes osobu koja ti odgovara i koja ce biti spremna za ljubav, brak i djecu..
Eto, pa javni nam ako bude pomaka.. Sradacan pozdrav :))

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *