|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li farbate kosu?
25.4.2008 13:18:02   
zvončica
Zanima me da li postoji još neko sa prirodnom bojom kose? Ja sam dugo vremena bila plavuša, onda mi je dosadilo da me zovu "žuta" i sad sam crvenokosa.user posted image Inače prirodna boja mi je svijetlo smeđa. E, da MM je dugo trebalo da se navikne da mu žena nije više plavkicauser posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li farbate kosu?
25.4.2008 13:36:22   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: zvončica

Zanima me da li postoji još neko sa prirodnom bojom kose?



Draga moja itekako da postoji..
Hihihi...očit primjer žene koja nikada, ali nikad nije stavila bilo kakvu farbu na kosu..
I da ti pravo kažem nešto mi se ne da.
Svi kažu da imam lijepu kosu (kestenjastu), koja se naravno prvenstveno i meni sviđa..
Tako da ću čekati da počnu sijede da niču...pa se možda odlučim na promjenu boje.
Da li će to biti neka nijansa smeđe ili pak crvena ili ljubičasta - to ćemo da vidimo.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li farbate kosu?
25.4.2008 13:55:45   
Anoniman
ja sam pocela sa farbati negdje u srednjoj u plavo i onda sam bila plavusa jedno 5 god... pa sam promijenila u crveno, al to nije dugo trajalo jer je crvenu jako odrzavati, pa sam prefarbala sve u crno user posted image i izgledala ko zombi hahah, jer sam skorz svijetle puti i plavih ociju... jedva sam se te crne rijesila i odlucila da pustim svoju kosu.. tako sam izdrzala skoro 2 god, ponekad bi ubacila koji plavi pramencic...
sad sam opet plava skoro pola godine jer se mm tako svidja user posted image a i meni

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li farbate kosu?
25.4.2008 14:12:28   
haidy
Ja sam isprobala sve boje kose, cak sam bila i roza (mladost ludost). Od prije dvije godine se farbam u tamno smedju, koja je i najpribliznija mojoj boji kose i sa njom sam veoma zadovoljna i najbolje mi stoji. Nekad mi dosadi, ali cim bolje razmislim odustanem od svake promjene. Od kad sam trudna, farbam se sa kanom.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li farbate kosu?
25.4.2008 14:34:18   
M kao Mama
Moja prirodna boja je smeđa, ali kako to izgleda ne znam već dugi niz godina, farbam se redovno, svaki mjesec, plavuša sam godinama, sve sam isprobala osim crne i opet se vratila svojoj plavoj boji, s vremena na vrijemem izvučen nekoliko površinskih pramenaova, a svaki mjesec farbam izrastak. Farbala sam se i u trudnoću i hvala bogu nije bilo nikakvih probelam, s tim da nisam izvačila pramenove.

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li farbate kosu?
25.4.2008 14:44:22   
hemicarka
 Ja sam pocela od tamno ljubicaste...user posted image user posted image user posted image srenja skola...pa onda  cekala par godina i stavim pramenove i to mi dosadilo za 2 mjeseca onda  se osisam na cenat skroz  i ofarbam u plavo-bijelo...poslije toga siva boja kose..od ehotona..ta je boja bila fenomenalna ..definitivno.. Na kraju sam ssse ofarbala u crno i mislim da je to kraj mom farbanju...Mada cesto pozelim neku smedju boju...jer moja prirodna boja je tamno smedja...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li farbate kosu?
25.4.2008 14:55:00   
sarah
Moja priprodna boja kose je smedja. Prvo sam se pocela farbati u crveno (razne nijanse crvene), zatim sam izvukla plave pramenove, onda sam se pocela farbati u plavo, zatim u smedje, i sad samo izvlacim plave pramenove.

Jedino se nisam nikad ofarbala u crno, jednostavno nisam imala hrabrosti jer znam kako je tesko iz nje izaci.

(odgovor članu hemicarka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li farbate kosu?
25.4.2008 15:48:04   
mamsi
Moja je sad prirodna smeđa abila sam i crvena i roza i ljubičasta i crna i onda mi dodijalo

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li farbate kosu?
25.4.2008 16:03:13   
Okarica
Moja prirodna boja kose je tamno smeđa. Budući da imam sijedih, farbam se u smeđu koja odgovara mojoj priorodnoj boji kose.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li farbate kosu?
25.4.2008 19:58:25   
mali
Moja prirodna bija je svijetlo smeđa,a sada se farbam malo svjetlije ,mada mi je crna najljepša boja kose...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image medić

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li farbate kosu?
25.4.2008 21:50:24   
lavica
ja sam na svojoj glavi imala skoro sve boje, jos samo zelenu da stavim i sve sam isprobala, sad sam tamna, skoro crna, ali moram da se farbam jer sam rano osijedila, ustvari skoro sam skroz sijeda a imam citavih 26 godina, mislim da je to nasledno i moja mama je rano osijedila

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li farbate kosu?
25.4.2008 22:12:33   
almai
uh ,tjesim se kad vidim da nisam sama sa 26god. da imam po koju sjedu u glaviuser posted image user posted image
Sto se tice farbanja od 17e god. sam se pocela farbati  i do sada sam svasta izmijenila od plavih pramenova pa do crvenih i crni.Boje sam isto tako izmjenjala a sad je moja prirodna ali nece dugo bit samo cekam da mi malo poraste i ponovo idu plavi pramenovi na moju glavicuuser posted image user posted image

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da li farbate kosu?
25.4.2008 22:43:16   
sanelicaaa
Imala sam sve moguce boje na glavi...osim crne! Svijetle sam puti,pa mislim da mi ne bi bas nesto dobro stajala! Nekad u 15-oj sam pocela da se farbam-bila sam crvena,pa ljubicasta,narancasta (???)...pa sa crnim,smedjim,plavim,rozim pramencicima...kratke,duge,poluduge kose...svasta sam probala kroz srednju skolu! Kada sam posla na faks,odlucila sam da postanem malo ozbiljnija i postala sam plavusa user posted image user posted image user posted image Inace,prirodna boja kose mi je svijetlo smedja! 

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da li farbate kosu?
26.4.2008 0:31:40   
Amela V.
Ja se nisam nikad, ama bas nikad ofarbala. E sad su pocele sijede da mi se pojavljuju, ali pri tjemenu tako da se ni ne vide, nego ja to ponekad zagledam, pa kad nadjem koju iscupam. A kad se pocnu vidjeti pravo, e onda ce tu nastati problem, jer nemam pojma sta i kako promjeniti. Ne znam, kad dodje vrijeme, o tome cu da razmisljam, jel' tako?

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da li farbate kosu?
26.4.2008 16:54:07   
RAJA
Kod mene je svjetlija put pa tako ja stavljam samo pramenove bila sam jednom i smeđa ali mi je bilo bez veze i vratila se na staro

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Da li farbate kosu?
26.4.2008 22:25:20   
amdi
Eh, evo ja danas bila na tretmanu. Farbala se u svijetlo plavo i zacudo uspjelo je. Dosad koliko god sam se puta ofarbala u plavo izlazilo mi je limun zuto ili narandjasto. Sad je super, izgleda prirodno, a i ja sam svijetle puti mada sam kesten smedja prirodno

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Da li farbate kosu?
16.5.2008 15:02:55   
Aminad
ja sam se za svojih 28 god. farbala samo dva puta(imam jako gustu i dugu kosu pa bih bankrotirala da je češće hahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image ) prvi put boja patlidžana i drugi nešto crvenkasto ali sad ću ponovo uzeti ovu boju patl. jer mi je nekako ljepša i više mi odgovara ali imam jedno pitanje

koja je farba najkvalitetnija i najbolje prekriva sijede, najduže traje itd. ??????

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Da li farbate kosu?
16.5.2008 17:32:15   
zvončica
Meni su najbolje od Welaton-a i Keune, jer i ja imam sijedih. Najgora je Palete. Imaju u CM-u neke nove farbe-Igora i Indola,kažu da su dobre.

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Da li farbate kosu?
16.5.2008 20:00:45   
malecka60
Ja sam se ofarbala u crveno kad sam krenula na ekskurziju u srednjoj skoli. To nije dugo trajalo, imala sam kratku kosu i nisam cekala dugo da izraste moja kosa. Inace sam smedjokosa, lijepa je prirodna boja. Jos uvijek se drzim prirodne boje user posted image , a kad pocnu napadati sijede, hvala Bogu mogu se prekriti user posted image

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Da li farbate kosu?
16.5.2008 23:53:46   
ziki
Ja nisam bila jedino zelena i zuta, plava jesam. Prije par dana sam promijenila boju iz pristojne cokolada boje vratila se na teget, mm pozelio-valjada se raduje da cu se porodit za 7-8 dana i opet bit sexy,  od svih farbi koje sam probala najbole su mi lorealove. Najbolje prekrivaju i najvise mi kosi odgovaraju. Mada crvena i lorealova se ispira ko luda bez obzira da li se farbam sama ili me farba frizer. Moja maladja sestra- student je koristila palet crvenu i bila je zadovoljna, ispira se ali joj ne steti kosi.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Da li farbate kosu?
17.5.2008 0:03:04   
camm
ja sam nekad bila plavusa pa crnka,evo vec 4 g.se ne farbam i sada je moja boja kose,svijetlo smedja pitam se kako sam se mogla farbati kad mi je ova moja prirodna najbolja..

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Da li farbate kosu?
15.2.2011 0:11:28   
Dina_1405
Ja imam prirodnu boju kose,nikada se nisam farbala,ma ni pramen izvukla! I ponosna sam na nj. Boja svijetlo smedja,ali izgleda kao da imam pramenove,presijava se na plavu...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Da li farbate kosu?
15.2.2011 0:12:05   
Dina_1405
I necu se nikada ofarbati,dok mi ne pocnu sijede... tada cu uraditi pramenove.

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Da li farbate kosu?
15.2.2011 0:12:42   
veeseelaa
ne farbam se, nikad i nisam 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Da li farbate kosu?
15.2.2011 0:14:00   
Dida79
Prvo sam se ofarbala u crvenu boju i rado se sjecam tog perioda..a onda su mi krenule sjede i to bas agresivno sam pocela da sjedim tako da sam sad plavusauser posted image

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *