|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li je extra skupo uvijek i extra kvalitetno?
7.4.2008 20:49:39   
Amelaa RR
Da li po vama uvijek kada nesto platite skupo je i extra kvalitetno..Meni se licno desi da platim majicu po 50-60KM...i jos bruku stvari koje su zapravo iste kao i ona dosta jeftinije...i dosta jos stvari...
Sta vi mislite o tome...


< Poruku je uredio dina RR -- 20.4.2008 15:54:40 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
7.4.2008 20:54:36   
lavica
Mislim da skupo nije uvijek dobro, u dosta slucajeva jeste, ali ima slucajeva i da nije. Dosta puta mi se desilo da kupim neku majicu u fisu za 15 km i da mi traje dugo, dugo, a isto tako sam kupovala nesto po nekim kao navikanim buticima i kao nesto markirano pa se skroz iskrivi cim prvi put operem.

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
7.4.2008 21:11:23   
RAJA
Naravno da nije ima nekih stvari što kupiš jeftinije da su bolje jer šta je sad orginal kad i pojedini butici prodaju fuš robu pod markiranu

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
7.4.2008 21:12:49   
Anoniman
ja sam se uvijek vodila mislju: nisam bogata da kupujem jeftine stvari....
al kako je sad pocelo doba da bude, da ti pod tako da kazem "marku" nekog branda uvljuju falsifikate.. onda se treba zapitati da li je vise isplativo kupovati skupe stvari... ja sam bila jedan od onih kupaca kojega su uvijek priivlacile vise cijene, jer sam smatrala da je to bolje.. sad vise ne mislim tako.. valjda s godinama sazrije covjek user posted image
sad ne kazem da bih kupila bilo sta pa bilo koju cijenu, al dosta gledam na recimo sastav odjece.. sto mi prije nije na um padalo.. poBogu cijena mi je bila mjerilo svega user posted image
ovdje gdje zivim sam se uvjerila bas da cijena nije mjerilo kvaliteta ...



(odgovor članu lavica)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
7.4.2008 22:17:53   
akica b
I JA MISLIM DA SKUPO NEKAD MOZDA NIJE TOLIKO NI DOBRO NI KVALITETNO S OBZIROM NA CIJENU...STO KAZE LAVICA IMAM MILION TAKVIH PRIMJERA..MAJICA S PIJACE ILI FIS-A  A ISTO TAKO I SKUPIH I POKAZALE SU SE DOBRO ILI LOSE....
JA SAM ZA OPCIJU...DA MI LIJEPO STOJI NIJE BITNO GDJE SAM KUPILA I KOLIKO SAM PLATILAuser posted image
 
IMAM SUKNJU KOJU SAM KUPILA U AZELU I PLATILA JE 1 KM....DZINS SUKNJA,NAJOBICNIJA...2 PUNE GODINE...SITA SE NANOSALAuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
7.4.2008 22:52:42   
Kesten
Kada sam krenula u srednju školu bio je taj đir , samo Levis ili nista drugo, svoje jande roditelje sam gulila maksimalno, svako malo daj 120 km za hlaće.......ali to su bivša vremena, sad jednostavno i da imam te pare ne dajem više za levisice , jer me to ludilo prošlo..a i furam neki drugi đir.....
 
nažalost danas nije mjerilo kao sto je nekada bilo;;ako ne znaš sto je lijepo gledaj sta je skupo!!!
tako da ja najprije gledam sto mi lijepo stoji pa tek onda cijenu...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
8.4.2008 1:25:15   
stella
to je mozda nekad bilo.sad nije tako,bas sam se uvjerila.sve zavisi koliko prodavac kiriju placa.banalan primjer:kupila sam torbu u skenderiji koznu istu takvu samo troduplo jeftiniju sam vidjela na pijaci

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
8.4.2008 8:12:40   
Blue rose RR
Nikada nije bilo skupo najkvalitetnije.
Samo ovisi gdje i kada kupujemo.

A u uvijek je bilo skupo samo "ime".

U svojoj kupovini prvo se povodim estetskim izgledom, i da zadovolji moje potrebe i zahtjeve, pa tek onda cijenom.

< Poruku je uredio maryam amina -- 8.4.2008 8:13:53 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
8.4.2008 9:27:34   
budućamama
meni je sad žao platiti neku stvar 200 KM zato što istu takvu ili vrlo sličnu često možete naći za 50-60KM. Za majice dajem od 10 do 20KM i uvijek mi je zvijezda vodilja materijal od kojeg je napravljena, a za pantole od 20-70KM.
Uvjerila sam se da skupo najčešće nije sinonim za kvalitet, pa tako gledam šta mi dobro stoji a da je prihvatljivo cijenom.


_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
8.4.2008 9:34:58   
lida
Skupo-kvalitetno nekad bilo sad se spominjalo.
MM voli Levis ja odem kupim par maja i sad mogu meni koliko su se skupile.


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
8.4.2008 9:42:30   
Kesten
user posted image user posted image user posted image e dobra si Lida.....

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
8.4.2008 9:43:32   
haida
Pretežno sam istog mišljenja kao i ostali. Skupo ne znači automatski dobar kvalitet.
Gledam butike po skenderiji gdje su cijene napucane, tu istu garderobu ću kupiti na pijaci najmanje duplo jeftiniju. Svi oni nabavljaju robu na istim mjestima.
Drugo je sad neki butik kao što je Beneton, Esprit, .... ali iskreno da vam kažem, tu mi je žao kupovati i davati tolike pare. Preče mi je dijetetu kupiti neke stvari nego za jednu majicu davati 50 KM ili više.
Da imam platu par hiljada možda i bi, ali kako su plate kod nas inače samo za preživjeti mjesec.....
Ja gledam nešto da mi se svidi na prvi pogled i da mi lijepo stoji....ne ganjam tu neku naj noviju modu niti volim sve što je sad u modi. Više sam sportski tip i gledam da sve bude udobno, pretežno da je pamuk i to....

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
8.4.2008 9:46:51   
ebru
Za mene skupo ne mora da znaci da je i kvalitetno!Bilo sta da se kupuje!Vec su ostale forumasice navele razloge.

Ja za sto jedino izdvojim vise novaca to su torbe i obuca.
A sve drugo sto se kupuje ja ne vjerujem u kvalitetu,i nemogu ocjenit sastav!

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
8.4.2008 9:50:01   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: lida

Skupo-kvalitetno nekad bilo sad se spominjalo.
MM voli Levis ja odem kupim par maja i sad mogu meni koliko su se skupile.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
8.4.2008 9:55:37   
Emina*
Nekad da, nekad ne...
Zavisi o cemu je rijec....
Ja sam takodje nekada, tinejdzersko doba, ma gulila roditelje za dizajniranu odjecu user posted image   user posted image
Sad ih molim da ne daju tolike pare na to.......

Ali, to je sto se tice odjece, mada druge stvari, kao sto je bijela tehnika,
ili tehnika uopce, mislim da je ono sto je kvalitetnije zaista skuplje, ne u tolikoj mjeri skuplje, ali pojedine stvari vrijede svake pare.........


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
8.4.2008 14:11:31   
Sonja
IZVORNA PORUKA: lavica

Mislim da skupo nije uvijek dobro, u dosta slucajeva jeste, ali ima slucajeva i da nije. Dosta puta mi se desilo da kupim neku majicu u fisu za 15 km i da mi traje dugo, dugo, a isto tako sam kupovala nesto po nekim kao navikanim buticima i kao nesto markirano pa se skroz iskrivi cim prvi put operem.

potpisujem

imam patike koje sam platila 10KM i nosim ih 3 godine i dalje su extraauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
8.4.2008 22:06:04   
rozi
Sto se tice odjece i obuce i namjestaja vise ne vjerujem puno u kvalitet . Ista stvar kosta na jednom mjestu duplo skuplje ili jeftinje.
I ja od tehnike vise volim  kupiti nesto od neke poznate marke, ustvari moj muz je takav, LG, Samsung, Gorenje i slicno . Npr , prije udaje sam kupila First kasetofon za auto i nije radio ni mjesec.  To su bas bacene pare.
Ali i tu ima razlike , npr mi smo u Tehnomarketu kupili Samsung televizor koji je kostao 650 i nakon 4-5 dana smo u Goramonju vidjeli potpuno isti i to naglaseno , na bajramskom sizenju 900 km. Sokirala sam se. Isto je bila i sa kucnim kinom, koji smo u Mobil mediji vidjeli 200 km skuplji nego sto smo kupili u Tehnomarketu. user posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
8.4.2008 22:58:49   
ziki
Ja i mm se slažemo kad su cipele u pitanju koloiko god da koštaju nisu skupe, tu jednostavno ne žalimo, ostalo zavisi...kad mi se svidi onda baš i ne gledam na cijenu... j..ga koliko radim onda volim sebi hir da priuštim s vremena  i  na vrijeme kupim nešto što je baš skupo

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
9.4.2008 13:48:31   
sarah
Nazalost cesto se ispostavi da nisu uvijek skupe stvari kvalitetne.
Imam i skupih i jeftinih stvari u svom ormaru i izmedju nekih od njih uopste nema razlike u kvalitetu.
Znala sam kupiti neki odijevni predmet u Fisu ili na pijaci i potraje mi bas dugo.
Za obucu mi nije zao dati vise para, samo neka je udobna, jer puno hodam.

Uglavnom, gdje god da kupujem odjecu gledam prvo da mi se svidi, da mi lijepo stoji i gledam sastav. To mi je najbitnije.

< Poruku je uredio sarah -- 9.4.2008 13:49:03 >

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
9.4.2008 16:43:45   
baby
 
Kazu
Ako neznas sta je kvalitetno ,znas sta je skupo

sad koliko je to istina vecina nase robe bila ona da se kupije po skupim buticima ili ne obicno pise made in Cina ili Japan ili sta ti ja znam , bas nevjerujem u nas uvozni kvalitet

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
10.2.2010 22:12:52   
SdZ
Smatram da nije,jos posebno u danasnjem svijetu kad je ista roba i u butiku i na pijaci,fisu.....Samo butik ima ime i moze staviti cijenu ogromnu dok na pijaci kad bi bilo nesto skupo svi bismo rekli "Uh,da dajem tolike pare na pijaci" a roba ista.
Inace ne patim za nekim orginalnim stvarima i velikim imenima...


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
10.2.2010 22:14:26   
Ilhana RR
Uvjerila sam se da nije skupo uvijek extra kvalitetno... ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
10.2.2010 22:16:46   
reallove
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Uvjerila sam se da nije skupo uvijek extra kvalitetno... ;)

potpisujemuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
10.2.2010 22:34:46   
magnolija*
Istog sam misljenja kao i svi, danas uglavnom  nista ne znaci ako je nesto skupo da je i kvalitetno. preplavili su nas "divljaci" kojima se napucavaju cijene, bilo da se radi o garderobi,  obuci (pogotovo obuci user posted image ), tehnici, hrani... evo npr. nutela - kod nas je velika tegla oko 10KM, a ja sam je vani kupovala duplo jeftinije, za 5 KM i ne moze se porediti s ovom sto se kod nas prodaje nikako, ona je puno bogatijeg ukusa, vise se ljesnjaci osjete a na pakovanju imaju tri stembilja na raznim mjestima da je orginal, dok kod nas nema ni jedan user posted image

_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: DA LI JE EXTRA SKUPO UVIJEK I EXTRA KVALI...
11.2.2010 8:25:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: reallove

IZVORNA PORUKA: Ilhana

Uvjerila sam se da nije skupo uvijek extra kvalitetno... ;)

potpisujemuser posted image  


potpisujemuser posted image

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *