|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li je moguce ?
5.7.2019 15:14:58   
Maly90
Cao svima. Izvinjavam se za otvaranje nove teme ali nisam uspjela pronaci nista slicno.
Mm i ja zelimo bebu. Radimo na tome i nadamo se da ce uroditi plodom uskoro. Zanima me ako smo imali odnos dan -dva poslije moje ovulacije "kalendarski" , da li je moguce da dodje do zaceca? Ciklusi su mi inace uvijek bili redovni, svakih 28 dana , medjutim od januara ove godine to se malo promijenilo i desavalo se da kasni po par dana ili cak skoro pola mjeseca . Zadnja dva mjeseca mi je uredna i kako bi trebala da bude a kalendar kaze da je ovulacija bila 1.7 a mi smo odnose imali 3.7. Sljedeca mens bi trebala da bude oko 15-16.7. Da li postoji ikakva mogucnost da dodje do zaceca iako je po kalendaru prosla ovulacija a moguce da kalendar i ne kaze tacno 😁😁😁
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li je moguce ?
6.7.2019 2:05:02   
Visnja RR
Sve je moguće jer ti ne možeš 100% tačno znati kada ti je ovulacija tj plodni dani....
Evo npr kažu da su plodni dani od 10 dana (ako računamo od prvog dana menstruacije)...a ja sam zatrudnila 8 dana ....što znači i plodni dani i ovulacija su se desili mnogo ranije od onog kalendarskog školskog računanja....
nadam se da ćeš nas uskoro obradovati s lijepim vijestima.... i naravno dobrodošla...
Sretno!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Maly90)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li je moguce ?
6.7.2019 9:44:37   
Maly90
Nadam se i ja da ce uskoro biti + 🤗🤗 hvala na dobrodoslici 😊😊


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li je moguce ?
9.7.2019 13:41:35   
Maly90
Ja sve imam osjecaj kao da sam trudna 😊 ne znam da li je zbog zelje za bebom ali... nisam do sada imala ovakav osjecaj. Do mens imam jos 5-6 dana i nadam se da nece doci 😊😊😊

(odgovor članu Maly90)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li je moguce ?
9.7.2019 16:38:38   
Visnja RR
Isčekujemo zajedno user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Maly90)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li je moguce ?
9.7.2019 17:35:06   
Maly90
Ne znam kako cu docekati da vidim da li ce kasniti , nestrpljiva sam skrooooozzz

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li je moguce ?
9.7.2019 21:58:36   
manuela RR
Naravno da je moguce zatrudniti i poslije ovulacije...

Plodni dani su ti prije na dan ovulacine i dva dana poslije ovulacije...Najvece su sanse svakako na dan ovulacije al i ovi dani su takoder plodni,tako da drzim ti palceve da ugledas plus...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Maly90)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li je moguce ?
23.8.2019 1:01:09   
Anoniman
Zdravo svima 🙋‍♀️, ja sam nova, morala sam se uclanit vec dugo vremena citam ovaj forum, vec 4 mj pokusavam ostat trudna ali nista ovaj mjesec mi kasni vec dva dana, prije 7 dana sam imala krvarenje al vrlo malo bio je smedji iscjedak to je trajalo tri dana i prestalo, 19 (prije ocekivane menstruacije) sam napravila test i izasle su dve linije al ova druga je bila blijeda pa sam opet slj dan uradila test i bio je negativan da li je moguce ne znam sta da radim pomoc curke 😐


(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li je moguce ?
23.8.2019 10:12:22   
Visnja RR
Teško je dati odgovor.... Najpametnije je da odeš svom ginekologu
Malo neobično da je test u dva dana pokazao različit rezultat.... Ili pričekaj još par dana pa ponovi test...
Sretno! I javi nam!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li je moguce ?
23.8.2019 13:30:48   
Anoniman
Vazi, Hvala puno. Sutra idem gin. Imam zakazano.Javit cu se naravno ☺️ 

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li je moguce ?
23.8.2019 15:17:01   
Visnja RR
Sretno! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li je moguce ?
26.8.2019 12:07:40   
Anoniman
Zdravo, bila sam gin. Radila mi je uz. medjutim kaze da vidi nesto u maternici. Trazila je da hitno vadim bhcg al mi je i taj test bio negativan ostala je zacudjena, rekla je da odem peti dan menst. Ali nista od mens. I danas je nema niti imam kakvih simp. Da cu dobit 😕 danas je peti dan sto kasni. 

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *