|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 0:13:53   
acudesa
Skvo me asocirala da otvorim ovakvu temu:)
Ona će napisati o čemu se radi, ako želiuser posted image
Koje momente u vašem životu povezujete sa sudbinom. Šta vas je skoro "ostavilo bez daha" kad ste čuli ili vidjeli...kao: zar je moguća tolika koincidencijauser posted image
(ako je postojala slična tema, molim moderatore da  se  tema izbriše ili premjesti)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 0:21:10   
Niobe
Nikad nisam vjerovala u sudbinu.
Međutim, kada sam ostala trudna pored svakog moguceg oblika zastite i trudnoca se odrzala kroz vrijeme kad sam teglila ko konj na poslu (a nisam znala da sam trudna) + truckanje u troli svaki dan dva puta (jednom sam mislila da ce mi ( o )( o ) otpast, bukvalno), pa pored određenih komplikacija u trudnoci i na kraju rodila, skoro mjesec dana prije termina, ZDRAVO DIJETE, pocela sam da vjerujem da ne mozemo utjecati na sve.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 0:26:01   
veeseelaa
Niobe user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 0:28:07   
Niobe
user posted image user posted image  



_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 0:28:45   
acudesa
Ja imam dosta primjera nekih "slučajnosti"
Evo, recimo, ja 10 godina radim u struci, na istom mjestu...a, jedan mjesec sam radila (ali sasvim slučajno) na 10-tom mjestu, onako honorarno i tu upoznam mmuser posted image user posted image . Mi se često šalimo: došla si tu samo mene da upoznaš, i stvarno nikada poslije nisam tu bila, niti prije toga

A, Niobe, kad se Adrian "zakačio" nije moglo doći do puštanja...ljubim gauser posted image user posted image  (tvrdoglav na mamu)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 0:33:29   
Hanady RR
Ja baš vjerujem u sudbinu, niz koincidencija koje su dovele do moje veze sa sadašnjim mm su mi dokaz za to. Kad sam ga prvi put upoznala 1998 god sa zajeničkim prijateljem imala sam ''fol'' dečka sa fakulteta i on meni tada kaže kako ćemo se mi još sresti garant. On je 6 god stariji od mene i meni tada bilo ko on neki starkelja. i tako prolazile godine mi se baš rijetko viđali kad 2002 godine u tada poznatom lokalu Kinema ja sa nekom rajom u sitne sate, a on dođe i kaže: ''e što sam čeko ja sam čeko''. Ja bome i nisma skontala šta on govori al on meni fino reče '' kasno je hajd da te kući vozim'' ja pomislim Taman i od tog taman ja uletih u vezu iz koje danas imam dva prekrasna anđela. 

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 0:44:02   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Niobe

user posted image user posted image  




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 0:45:01   
dana3
Evo ovako.Ja sma Svedsku mrzila.Dok je divljao rat,mogla sam da izidjem iz Bosne ali nisma htjela.Dalja rodbina zvala u Svedsku jer se  tada moglo.i ja im govorila:Boze me zakloni i sacuvaj gore da idem medju pingvine-nema sanse.
godien prolazile i ja dodjem jednom u posjetu-prije se vratila kuci nego sto sam dosla ovde.Au,grozno govorila sma -svi kafici zatvaraju u 6 navece a ako su trgovine u manjim mjestima zatvaraju i one,nigdje nikog,grozno,uzas a jezik da ne pricam.
E poslje toga dodjem ja na godinu dana i kad sam trebala da idem kuci,slucajno sretnem mog muzeka.eto nas sad tu,Ja u Svedskoj.koliko god sam je izbjegavala sad mi je ovde zivot.
Kako je neko rekao-mi zelimo a Bog odredjuje

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 0:57:16   
acudesa
100 puta se desilo da ja i mm (tada momak, sada je već manje takvih stvariuser posted image )
u isto vrijeme kažemo istu stvaruser posted image
Ja jednom kontam šta da mu slatko napišem u SMS-u za laku noć...i dosjetim se, napišem: prinče mojuser posted image , u isto vrijeme i meni stiže poruka koja završava sa:
princezo mojauser posted image user posted image ....mi  odmah jedno drugo nazvali: Pa, šta je ovo?user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 1:00:53   
acudesa
ili...bili ljuti jedno na drugo i ja tipkam poruku: "Ovo ne ide, nismo mi jedno za drugo, najbolje da prekinemo" i taman da pritisnem OK na mobilnom, meni zvoni tel, zove on i kaže: "Ovo ne ide, nismo mi jedno za drugo, najbolje da prekinemo" na šta se ja odvalim grohotom smijatiuser posted image user posted image user posted image user posted image  i naravno, ništa od "ko fol" prekidauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 1:03:00   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa

ili...bili ljuti jedno na drugo i ja tipkam poruku: "Ovo ne ide, nismo mi jedno za drugo, najbolje da prekinemo" i taman da pritisnem OK na mobilnom, meni zvoni tel, zove on i kaže: "Ovo ne ide, nismo mi jedno za drugo, najbolje da prekinemo" na šta se ja odvalim grohotom smijatiuser posted image user posted image user posted image user posted image  i naravno, ništa od "ko fol" prekidauser posted image user posted image user posted image


slatki ste skroz user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mada mislim da je ovo više telepatija nego sudbina, a opet možda su njih dvije u nekoj srodnoj vezi user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 1:04:27   
acudesa
Ma, može i telepatijauser posted image user posted image user posted image ali je bilouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 1:05:56   
Niobe
Jednom smo moj drug i ja rekli sljedece u isto vrijeme:

Lesi nije vrsta psa, nego samo ime, kao na primjer Bobi.

user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 1:12:55   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Niobe

Jednom smo moj drug i ja rekli sljedece u isto vrijeme:

Lesi nije vrsta psa, nego samo ime, kao na primjer Bobi.

user posted image


user posted image user posted image user posted image  baš duga rečenica

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 1:19:11   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Niobe

Jednom smo moj drug i ja rekli sljedece u isto vrijeme:

Lesi nije vrsta psa, nego samo ime, kao na primjer Bobi.

user posted image



Ih još jedna takva i možda ti je on bio sudbina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ( šala no hard filing)


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 1:23:21   
Niobe
jos jednom smo rekli sa je shaquille o'neallu kosarkaska lopta kao nama teniska. user posted image

to je bio tinejdzerski crush, nisamo nikad hodali, a postojale su predispozicije. user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 7:54:01   
Anoniman
Prije 7-8 godina prolazim ja kroz naselje Rajlovac i vidim na jednom mjestu velike mašine rade,kopaju temelje i govorim ja mm (tad mi je bio dečko) uh da se uvaliti ovdje,a uopšte ne znam šta se pravi.Nakon mjesec dana opet mi prođemo kad se zida zgrada ja opet reko da se uvaliti u ovu zgradu za posao.
Poslije toga nakon godinu dana udam se ja i ne radim idem reko tražiti posla,dam oglas da tražim posao kad jedan dan zove neki čovjek i pita bil radila.Pitam ja šta treba raditi i gdje se nalaze,kaže on meni u Rajlovcu,dođite na razgovor,ja odem kad u onu zgradu što sam je nekad posmatrala,zaposlim se tu i danas danile radim i imam osjećaj da ću penziju ovdje dočekati,toliko mi je fino.
Kasnije sam to ispričala svom direktoru.

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 8:03:43   
jabuka28
Prije 10 godina sam upoznala jednog muskarca stariji 8-9 godina od mene...Izmedzu nas srecom nije nista bilo ali bila sam malo zainteresovana...Tako jedno jutro ustajem i mislim kako sam imala jak san da idem jednim putem i da on vozi biciklo prema meni svezane kose. Inace je uvjek imao pustitu kosu do vrata. Tako nesjecam se dali je taj dan bio ili par dan kasnije vozi on beciklo na putu kojem sam sanjala isto onako prema meni i sa svezanom kosom...Ista slika kao u snuuser posted image
Ja sam se bila zacudila kada sam to vidjela...

< Poruku je uredio jabuka28 -- 2.12.2009 8:09:15 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 8:31:06   
maja78 RR
gdje me nadje sa temom :))))))
ja jako puno imam slucajnosti a i sto mislim da je sudbina, evo jedan od primjera:

kad sam bila u osnovnoj skoli (prije rata) uporedo sam isla i u muzicku, i to dva puta sedmicno i isla sam uvijek istim putem, i tako prolazeci ispred jedne zgrade na vratima garaze bila neka imena i nadimci djece valjda iz te zgrade, napisani grafiti, i uvijek mi je jedan nadimak upadao u oci sto mi je bio jako ruzan i svaki put sam prosla i ko dijete u oblacima pomislila e mozes mislit uzasa da ti je to momku/muzu nadimak, vala nebi ga takvog ni pogledala, i naravno to sam dijelila sa svojim drugaricama. Poceo rat, kod nas u zgradu doslo nekih izbjeglica sa Grbavice i ja se tu zalijepim za jednog slatkog momka, i on rece bas onaj nadimak, meni uzas ali me previse interesuje, i onako u prici skontam da je bas on onaj sa garaze, on se potpisivao. E taj decko je moj danasnji muz :)))) Nikad ne reci nikad

i jako cesto sanjam san koji se ostvari kao sto jabuka je napisala


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 9:16:55   
enna
Evo i mene da podjelim sa vama jedan sudonosni susret!!!!
U ratu sam bila u zenici i tu sam imala svoju neku djevojacku-mladenacku ljubav i ok veza je trajala neku godinu i po i ja sam odselil u grad u kojem sam danas udata ali nevazno.I tako ta veza prekine zelio je da dode kao da me zaruci ja nisam bila za i ja i sestra odlazimo u Zenicu poslije 2 godine.Saznao je da sam tu u Zenici i zvao je i zvaoooo sam Bog zna koliko put izbjegavala sam taj susret kad ja i sestra u gradu izlazimo iz jedne zlatare i sudar sa nekim tipom i hop mozete misliti moj bivsi hehehehhehe.Ipak koliko god zelimo nekad pobjeci od sudbine mislim da je nemoguce ja sam bjezla nekih 10 dana 11 dan od toliko raje u centru grada u ljetnim danima bas na njega da naletim.
Ehhhh cudni su putevi Bozijiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 10:21:34   
HanaBana
Kod mene puno tih sudbonosnih desavanja imauser posted image user posted image
Evo jedan najupecatljiviji za mene.
Izasla ja sa kolegicom noc poslije nove godine vani u kasno doba noci, ja sva tuzna u kaficu jer dosla nova ja decka nisma tada imala i pita ona mene pa koga ti bi htjela (kao kakvog bi htjela). Prvi put sa ledja vidim momka i pokazem joj e onakvog. Ono ti je covjek moga zivota. On kao da nas je cuo nakon 15 min prilazi da se upoznamo i evo vec preko 3 godine smo u brakuuser posted image user posted image Ja sebi izabrahuser posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 10:33:56   
vila_7
ja i moj muž kad smo se krenuli zabavljati 2001, onako priča kroz priču i saznamo :
1998 - bili na istom skupu u Jajcu , i to par dana i spavali u istoj školi,na kraju on u parku svirao gitaru i svi se okupili oko njega ( i ja ) ali nismo zapazili jedno drugo.
1999 - U Francuskoj bio skup mladih iz cijelog svijeta u jednom selu, ide se samo 1 na godinu, i oboje potrefili istu godinu. - opet se nismo zapazili
2000 - bili u Sarajevu na istoj svirci - u istom malom kafiću.
2001 . - ja uđem u našem gradu u kafić , on nešto dobacio, ja rekla-koji kreten, on došao izvinio se, i tek se tad "VIDJELI" i otad se puuuunnoooo volimo.

Meni to kao da nas je sudbina htjela 1000 puta sastaviti ali nije još bilo vrijeme.....nismo još bili sazrijeli! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 10:36:15   
Hocu bebu
Jednom sam sa 16 godina nazvala s mobitela neki broj koji mi je ostao u mobitelu kao propusten poziv
Nikad necu znati da li sam nazvala taj broj ili utipkala drugacije javio mi se momak, s tako finim glasom...
Podjem se s njim dopisivat, nikad ga nisam vidjela u zivotu nit on mene

Koga je on pokusao nazvati, pa pogrijesio, sam Bog znaNakon pola godine sam ga ugledala i znala sam da sam zaljubljena, jednostavno mu nisam mogla pogledati u oci

Tako je to trajalo duge 4 godine odlazaka, dolazaka, suza radosnica i suza na rastanku i evo me sad sa covjekom kojeg volim najvise na svijetu
Sve je to Onaj gore davno zapisao negdje

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 10:37:05   
Hocu bebu

IZVORNA PORUKA: helena_7

ja i moj muž kad smo se krenuli zabavljati 2001, onako priča kroz priču i saznamo :
1998 - bili na istom skupu u Jajcu , i to par dana i spavali u istoj školi,na kraju on u parku svirao gitaru i svi se okupili oko njega ( i ja ) ali nismo zapazili jedno drugo.
1999 - U Francuskoj bio skup mladih iz cijelog svijeta u jednom selu, ide se samo 1 na godinu, i oboje potrefili istu godinu. - opet se nismo zapazili
2000 - bili u Sarajevu na istoj svirci - u istom malom kafiću.
2001 . - ja uđem u našem gradu u kafić , on nešto dobacio, ja rekla-koji kreten, on došao izvinio se, i tek se tad "VIDJELI" i otad se puuuunnoooo volimo.

Meni to kao da nas je sudbina htjela 1000 puta sastaviti ali nije još bilo vrijeme.....nismo još bili sazrijeli! user posted image



TO JE SUDBINAuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Da li je to sudbina ili ...:)
2.12.2009 10:39:50   
vila_7
IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

Jednom sam sa 16 godina nazvala s mobitela neki broj koji mi je ostao u mobitelu kao propusten poziv
Nikad necu znati da li sam nazvala taj broj ili utipkala drugacije javio mi se momak, s tako finim glasom...
Podjem se s njim dopisivat, nikad ga nisam vidjela u zivotu nit on mene

Koga je on pokusao nazvati, pa pogrijesio, sam Bog znaNakon pola godine sam ga ugledala i znala sam da sam zaljubljena, jednostavno mu nisam mogla pogledati u oci

Tako je to trajalo duge 4 godine odlazaka, dolazaka, suza radosnica i suza na rastanku i evo me sad sa covjekom kojeg volim najvise na svijetu
Sve je to Onaj gore davno zapisao negdje



BAŠ SUDBINA


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *