|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li povesti svekra i svekrvu na more?
28.5.2008 16:02:37   
amlatifa
Drage moje pitanje sam postavila pa me interesuje Vaš stav u vezi njega. Ja imam taj problem gdje se oni nameću, a ja želim svojih 10 dana samo za sebe.

< Poruku je uredio MaryamAmina RR -- 27.1.2009 9:59:41 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 16:03:10   
iva1974
nema teorije ....

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 16:08:19   
Ivona
I treba da imas tih 10 dana samo za sebe i za svoju porodicu!
Ako se namecu,ti lijepo pronadji kulturan nacin da ih skines s dnevnog reda...user posted image

Ne znam...Ja zivim za tih 7-10 dana na moru i nema sanse da bih dopustila da mi to bilo ko pokvari.
Sta kaze tvoj muz na to?

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 16:14:28   
amlatifa
Draga moja oni su njegovi roditelji i sav je sretan ali dala sam mu do znanja da nema šanse pa nek se vadi kako zna kad me ništa nije pitao. To su ti kombinacije katastofa dogovori sve pa serviraj ženi pod nos malo se zeznuo u koracimauser posted image user posted image

Radim ko konj i da im dam 10 dana nema šanse nemam ništa ni protiv koga što više volim ih al džaba sve.

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 16:15:13   
M kao Mama
Draga Amlatifa, to trebaš riješiti sa svojim mužem, nasamo, ako vi njih finansirate pa oni mogu otiči iza vas lijepo u sepretmbu kad je vrijeme za penzionere se ubilo, lično ja sam prošle godine bila sa svekrvom na moru i bilo nam je super, ja i živim zajedno sa svekrvom, i ona je meni kao mati, super se slažemo, živimo zajedno, pa ne vidim razlog što je bi povela na zasluženi odmor, kad ona meni može izači u svemu u susret, čuvati mi dijeti, preuzeti skoro sve poslove u kući, pa zašto ne bi i muž i ja nju nagradili.

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 16:18:00   
hanabanana
Ja mislim da to pitanje ne trebaš riješavati ti nego tvoj muž.
Meni se moji nikada nisu javili sa tom idejom, da jesu ne bih išla s njima ni oni sa mnom, tako da mi je to malo neshvatljivo.

Ali recimo, nije mi to prestarašno ako bi do toga došla bez bilo čijeg nametanja. Mi smo bili u posjeti mojim svekru i svekrvi na par dana kad su oni ljetovali, i bilo je dobro. Apartman je bio veliki, oni bi pričuvali malenu, ja i muž smo mogli skočiti i do Dubrovnika da smo htjeli.

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 16:26:15   
amlatifa
Meni jeste strašno zato što mi se jednom desilo tako da smo spavali u 1 sobi zajedno, a nepada mi na pamet da ja nešto rješavam to su njegovi roditelji.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 16:43:38   
nikka

Meni se pokušala nametnuti svekrva jednom,počela onako lopovski kao išla bi snama ali boji se da će smetati i to tako priča pred svima,dok ju nisam uhvatila nasamo i očitala joj bukvicu,ja i moje dijete smo sad obitelj tvog sina i nemoj da ti pada na pamet da se miješaš itd...za to nitko nezna osim nas dvije,i sve probleme tako riješavamo,u četiri oka.
E sad pošto je tvoj mužek to predložio svojoj mami i tati bez tvog znanja,ja bi mu rekla da on njima lijepo saopći da je došlo do nesporazuma ili ako mu je to teško nek izvoli pozvati i moje roditelje,pa ćeš vidjeti kako će se brzo predomisliti.
Jedino ako ti nemaš ništa protiv da oni idu svama.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 16:52:00   
almai
ako mu je toliko stalo do njih nek on ide sedam dana sa njima a poslije sa svojom licno porodicom.Ni ja nebih zeljela da mi se neko se.e u cejf.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 17:12:43   
hanabanana
Ja sad ne skonta, jel tvoj muž to njima predložio ili su oni sami predložili???

U svakom slučaju najbolje neka on to riješi s njima. Biti u jednoj sobi nije ljetovanja, to je patnja. Strašno. Mi smo  bili u apartmanu sa dvije spavaće sobe + dnevni boravak, tako reći nismo se ni vidjeli.

Pusti muža da rješava....ja nikada nisam rješavala stvari sa njegovim, niti on sa mojim. Jedno je kad ja nešto kažem svojoj mami, a sasvim drugo ako bi to isto rekao on. Ista stvar važi za njegove.



(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 17:47:32   
nely
user posted image user posted image bas sad citam ove odgovore i potpuno se slazem sa njima...nevidim razlog zasto bi isli sa tobom.bas iritirajuce....taman kad covjek dobije priliku da se odmori sa svojom porodicom -da ti to pokvare nemoj dozvoliti.popricaj sa muzicem,i ja bi mu postavila ultimatum ili oni ili ja....pa kako mu voljauser posted image ipak koliko god da ih covjek postuje,more je more...uzivaj dragauser posted image

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 17:56:44   
amlatifa
Mene niko ništa nije pitao a oni su se dogovorili moj muž svekar i svekrva pa se dogovorili, a on došao i samo lagano to priopštio na što sam ja lijepo reagovala da to ne želim. Za dva dana ću znati konačan ishod što znači JA SIGURNO NEIDEM A ONI NEK SE VESLAJU TO JE MOJ GODIŠNJI čovjek živi jednom u životu. LJUBIM VAS. Pisat ću Vam šta se desilo na kraju ove priče. 

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 17:59:41   
RAJA
Ni pod razno !!!!
More je more dobro su ti hanume predložile njima uplati drugi put a ti sad sa svojom porodicom na odmor

sretno draga nedaj se

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 18:01:25   
mali
Strašno,mrzim to mješanje i dogovaranje sa SINOM  iza mojih leđa...Samo ih izbaci klizećiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 18:52:37   
Amelaa RR
Draga moja...hm...znam da ti je tesko ali opet najbolja solucija da MM vidi s njima...odnosno sto on misli o tome...jesul ikad prije isli s vama??Ali ja konkretno evo imam ove godine s nama hoce zaova da ide ona ima dvoje djece i pokrivena je mi inace idemo u Dubrovnik ali posto njoj ne odgovara guzva i sl...izgleda da cemo ici na neko mirnije mjesto pa nista jos ne znam,...Nisam rada tome ali MM se ne vida cesto s sekom tako da ne mogu nesto plaho utjecati...ali ne idem ni ja na odmor svaki mjesec pa da tih 7 dana provedem u ustajanju u 7-8 i sl...



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 19:30:56   
mamsi
Ako to ne želiš nemoj ni dopustiti, ali ne sad pod svaku cijenu.Ove godine ne znam ni hoću li ići na more,ali pričalo se da bi svekar i njegova žena išli s nama,usput vjerovatno bi i dobar dio fainanncijski pogurali.Iskreno ja nemam ništa protiv da idu(nije zbog para),jer mi mogu pomoći dosta oko kenana,tako da bi  MM i ja imali vremena i za sebe i za odlaske na plažu po cijeli dan i za večernje izlaskeuser posted image  .Mislim da bi mi bilolakše a možda i griješim

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 22:07:16   
Amrino
Ma ne bih ni sa svojim roditeljima a kamoli s njegovim- a hvala Bogu- njima to nikada i ne bi palo na pamet- da se tako namecu. Ja sam sa svojim muzem to rijesila prije nego sto smo se vjencali- NIKO NIKADA SE NECE MJESATI U NASE STVARI I SVE ODLUKE KOJE SE TICU NAS- DONOSIT CEMO ISKLJUCIVO NAS DVOJE U DOGOVORU. On je na to odmah pristao i stvarno s tim nemamo problema.

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 22:10:09   
Amrino
I jos sam zaboravila reci da mi je to stvarno morbidno...druzenje sa roditeljima- nije bitno cijima...Misljenja sam da se mladi bracni parovi trebaju druziti sa drugim mladim bracnim parovima...a ne sa starcima. Ok ono porodicna druzenja i to...ponekadd izlet ili rostiljanje...ali sluzba je sluzba a druzba je druzba...user posted image .

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 22:23:57   
hanabanana
Meni je morbidno ne družiti se sa roditeljima. 

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 22:35:34   
iva1974
postoje situacije za druženje sa starcima ali i oni gdje ja volim biti sama s mužem .a ljetovanje sa starcima s ovom pameti ni pod razno

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 23:04:53   
ivancica
Draga mogu samo pretpostaviti kako ti je. Ko dmene je situacija nešto drugačija. Svekrva malte ne moli da ide  sa nama, ali on ni da čuje.user posted image

_____________________________

obraduj nas...

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
28.5.2008 23:50:03   
stella
sa nama ce ici moja svekrva i mogu ti iskreno reci da mi je drago.isli smo skupa i kad smo u vezi bili ja i mm.moja mama nemoze na more iz zdravstvenih razloga.a tako ni svekar+neide mu se.mi se super slazemo.tako da ne vidim razlog sto nebi tako nastavili.kad tako odgovara svima nama.pozz i sretno

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.5.2008 9:25:58   
seki
Ja LICNO nevolim ni da moja majka ide sa nama a kamoli svekrva.Sa mamom odem sama i sa djecom,bez muza,pa onda sa njim i sa djecom u drugoj turi.Isto tako znam da ni on nebi volio da ide na taj godisnji sa mojom majkom.
Ne radi se o tome da se nevolimo,cak sto vise,ali sto meni ili njemu treba da tih 10  dana godisnjeg pokvarimo u nekom iscekivanju "hoce li neko nesto pogresno reci","hoce li se neko naljutiti zbog ovoga ili onoga".Iz iskustva znam da sve te "bliske" kombinacije(bar u mom slucaju) dovode do detaljnijeg studiranja snahe ili zeta a samim tim i do kojekakvih suvisnih komentara.Meni to zaista netreba.
Naravno da ima i drugacijih situacija,kao kod mame alme i ostalo.Respekt.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.5.2008 9:27:01   
seki
ili kod stelle...

(odgovor članu seki)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: DALI POVESTI SVEKRA I SVEKRVU NA MORE
29.5.2008 12:16:44   
ame_la
user posted image Draga nemoj ni slučajno pristati
ja bih se ubila još da i na more idu
saa mnom user posted image
i onako mi svekrva ne da mira
baš neko jutro ustanem s mužem da pijemo kahvu
inaće ne ustajem
on rano ide oko 6
a nešto nisam mogla spavati
i tamam kafica gotova
kad ona zove na mob
hajte da pijete kf sa mnom
a ja ono ma nećemo evo ja napravila
a ona MOLIM TE LIJEPO a mene ne zoveš
i vjerovali ili ne da je došla
joj mogla sam skoćiti s balkona
čitav mi je dan usra.........user posted image
ovo je samo sitnica šta mi zna napraviti
a vjerujem da bi se i ona meni mogla nametnuti ako budemo išli na more
meni je termin 21.7
pa neznam da li ću moći zboguser posted image

joj drage blago onome kome se svekrva ne mješa u život
meni dođe da je otjeram u pm

(odgovor članu seki)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *