|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li reci prijateljici da je prevario muz/mo...
2.3.2009 19:04:55   
nikita
Evo drage moje jedna tema ,po meni veoma zanimljiva i diskutabilna ! Ako sam je stavila na pogresno mjesto molim moderatore da je premjeste !

Da li vam se ikada dogodilo da saznate od druge osobe ili vidite vlastitim ocima da vam muz/decko vara prijateljicu ? Sta ste tada ucinili/sta biste ucinili da se nadete u takvoj situaciji ?

Ja sam osoba koja se vodi srcem i savjesti, ne bi je mogla pogledat u oci da znam da je vara a da joj ne kazem ! Definitivno bi rekla mada u neku ruku to nije pametno !
Možda se ljubavnički odnos prekine i muž se vrati ženi , ona mu oprosti a glasnik losih vijesti ostane na cjedilu jer se se miješao u njihov život !

Evo da meni moja najbolja prijateljica kaze da mene muz vara ja joj ne bih vjerovala !



_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 19:23:45   
anjica
evo,mene je zainteresirala ova tema pa da ti kažem sta mislim. Prvo ti moraš sebi staviti u glavu da ti nećeš narušiti njihov odnos jer je to narušio već njen muž/dečko Kada ju je krenuo varati,. Svatko će reagirati drugačije na informaciju koja bi mu mogla u potpunosti promjeniti život, ali ja bi naprimjer bila presretna kada bi imala prijateljicu ali ne neku poznanicu nego pravu prijateljicu koja bi mi to rekla. Ja i dan danas svojoj "prijateljici"nisam oprostila što mi nije rekla tekvu stavr koju je saznala prije mene. Moje je mišljenje da trebaš reći....user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 19:28:26   
nikita
ej anjica kao prvo dobro dosla na forum, vidim da se friskauser posted image
Pitam samo hipotetski , hvala Bogu nisam bila u toj situaciji al znam par slucajeva pa me bas zanimalo kako bi se u toj situaciji postavile forumasice!

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu anjica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 19:33:05   
mariva
Pozdrav. Evo i mene je ova tema zainteresirala pa bi rekla koju. Iako smatram da bi svaka osoba htjela da joj se kaže ipak neznam kako bi ja smogla snage da to netkom kažem jer se bojim reakcije. Svatko drugačije to primi i dosta ih ne povjeruje ili te još napadne da im se mješaš u odnos , pa evo najviše bi zbog toga prešutila. Ja bi cjenila kad bi mi to netko rekao u oči a ne da me trača iza leđa ali bi prvo provjerila pa tek onda poduzela ostale mjere.  Kad bi to bilo istina tu bi osobu smatrala velikim prijateljem.

(odgovor članu anjica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 20:12:32   
S.mama
Ne znam stvarno,ali mislim da ja ne bih rekla..Isto kao sto ovdje neko rece da ni ja ne bih vjerovala drugarici da mi kaze da me muz vara..Mozda bih nekim sitnicama davala znake ili bih kada vidim njenog M pozvala je da dodje na to mjesto,onako kao na kaficu,pa da sama vidi...

_____________________________

05.07.2007(volimo te)
22.07.2010(cekamo te aBd)

(odgovor članu mariva)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 20:15:24   
ziki
Zanivljiva tema, baš za plemiku. Koliko je razloga da kažem toliko i da ne kažem. Zavisi od osobe. Imam drugaricu koja ima stav da svaka žena/ cura zna gdje joj je muž/momak. Neke jednostavno tolerisu prevaru. Njen stav je da joj neko saopšti takvu vijest da bi ga kroz prozor bacila( glasnika ne muža). Njoj definitivno ne bih reklauser posted image  Dok sa druge strane ima osoba koje bi takva saznanja prihvatile stojički, razmislile, provjerile i odreagovale kako već hoće.
Ja glasniku ne bih skidala glavu.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mariva)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 20:25:23   
mariva
Evo smirila sam klince pa sada mogu na miru u diskusiju. Ovo što je netko rekao da dosta žena prešućuje prevaru je naša jadna istina. Neznam jeli to zbog toga što se u nas i sad sramota rastat. Mislim da to muški i te kako koriste.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 20:26:11   
tea lana




Možda se ljubavnički odnos prekine i muž se vrati ženi , ona mu oprosti a glasnik losih vijesti ostane na cjedilu jer se se miješao u njihov život !



Iz tog razloga nikad se ne bi mjesala,samo bi se vjerovatno distancirala maksimalno od njih.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 20:31:42   
beni29
IZVORNA PORUKA: tea lana





Možda se ljubavnički odnos prekine i muž se vrati ženi , ona mu oprosti a glasnik losih vijesti ostane na cjedilu jer se se miješao u njihov život !



Iz tog razloga nikad se ne bi mjesala,samo bi se vjerovatno distancirala maksimalno od njih.

I ja ovo potpisujem. Nabolje je biti neutralan jer jednog dana kada mu oproti i kada sepomire ja cu biti najgora......

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 20:37:25   
mariva
Iako bi volila da  saznam , nedaj božeuser posted image da moj dragi nešto napravi ipak nebi mogla biti ta koja će nekom reći. Ja sam tip žene koja prevaru nikad nebi oprostila ali većina oko mene bi to uradila i zato "ŠUTNJA JE ZLATO"
MARKO 28.10.2003
IVANO  2.12.2007user posted image

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 20:37:43   
mnn
neznam da li bi rekla...da imam dokaze čvrste i da se radi o najboljoj prijateljici možda bi i rekla...ali ovako teško...jer ako se oni pomire jednog dana ti ispadneš vještica.

znam jedan slučaj kad je moja prijateljica vidjela mm od svoje jedne prijateljice kako je vara...sa nekom drugom...i nije joj rekla...nego je ona nakon par mj sama otkrila...i na kraju mu sve oprostila....dobro da joj nije rekla...



_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 20:38:13   
nikita
kao sto sam i napisala ,ja bih pravoj prijateljici definitivno rekla da je muz vara,potkrijepila bih cinjenicama, ne bih to rekla da nemam nikakvih dokaza i da je doslo iz izvora rekla-kazala ! Isto tako bih i ja voljela da mi se kaze al isto tako sa dokazima! sad da mi to netko kaze ne bih mogla vjerovati jer imam super odnos s muzem i ne vjerujem da bi me prevario bar ne u ovom trenutku.
A da vecnom zene oproste , al zbog stambene i financijske situacije,naravno i zbog djece.Ali mislim da bi se pola njih prevarenih pokupilo i otislo s djecom da imaju gdje zivit i od cega!


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 20:43:41   
mariva
Sigurno bi se većina odmah rastala da imaju riješeno stambeno pitanje i primanja . Jer nije lako doći u situaciju da sa djecom nemaš gdje. 

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 21:00:46   
Nunichi
Nekome koga znam cijeli svoj zivot nikada ne bih mogla to presutiti.
Naravno ako imam dobre dokaze za to,ako sam svojim ocima vidjela.
A ono tipa rekla kazala nikada ne bih prenosila.
Tacno znam kome bi u svom zivotu to mogla reci,a kome mi ne bi palo na pamet da kazem.
A znam da bi ja voljela da se meni kaze,ali opet ne bih svakome ni vjerovala...samo odredjenim ljudima.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 21:20:34   
andji
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Nekome koga znam cijeli svoj zivot nikada ne bih mogla to presutiti.
Naravno ako imam dobre dokaze za to,ako sam svojim ocima vidjela.
A ono tipa rekla kazala nikada ne bih prenosila.
Tacno znam kome bi u svom zivotu to mogla reci,a kome mi ne bi palo na pamet da kazem.
A znam da bi ja voljela da se meni kaze,ali opet ne bih svakome ni vjerovala...samo odredjenim ljudima.


E baš ovako,kad bih imala potkrepljene dokaze,a tu spadaju i moje oči naravno da bih joj rekla,kakva bi joj ja bila prijateljica da ispijamo kavu skupa,a ona mi priča o svom m sve najbolje a ja znam da joj je sada u zijanuuser posted image user posted image user posted image user posted image ne bih mogla prešutjeti...a ono tipa priča se u čaršiji,ne bih ni pomenula(Iz razloga da joj ne stavljam sumnju bezveze što se većinom ispostavi kao netačno)isto kad bih ja bila u pitanju,obratila bi pažnju ko govori i kakve valjane dokaze ima za to,sve ostalo je bezzzzzeuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio andji -- 2.3.2009 21:21:11 >


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 21:23:45   
almai
 prijateljici koja ima momka  rekla bih  da je momak vara,a prijateljici koja ima muza neznam dali bih se ikada umijesala u to.To su dvije velike razlike.Momka mozes preko noci promijenuti ,a muza ne tako lako.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 21:48:01   
anitaMO
e ovako ja sam svojoj prijateljici rekla da je muž vara .i uhvatila ih je na djelu.ali ja i ona više nismo prijateljice od tada.od tada rekla sam nema šanse da bi se u to uvlačila.ona se pomirila sa svojim mužem.a on je i sad vara.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 21:51:47   
nikita
IZVORNA PORUKA: anitaMO

e ovako ja sam svojoj prijateljici rekla da je muž vara .i uhvatila ih je na djelu.ali ja i ona više nismo prijateljice od tada.od tada rekla sam nema šanse da bi se u to uvlačila.ona se pomirila sa svojim mužem.a on je i sad vara.


E pa stvarno nigdje veze !


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 22:05:21   
Blue rose RR
U takvim situacijama, ne znam da li bih ja bila dovoljno jaka, da takve vijesti nekome saopštim, mada bih ja lično voljela kada bi mi neko rekao (pu, pu, pu) da sam u navedenoj situaciji.
Iz ove perspektive mislim da joj ne bih direktno rekla, ali bih pronašla načina, situaciju da to ona sama vidi.
Ipak i moje oči bi mogle da me prevare, pa da pomislim da je u pitanju prevara, a ono neka davno zaboravljena rodica.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
2.3.2009 22:20:57   
enna
Ehhh drage moje kod mene je ovakva situacija ja sam vidjela muza od svoje prijateljice sa drugom zenskom u jednom lokalu on me nije odmah primjetio tek poslije i bilo mi je drago da me je vidio.Poslije par dana sam ga srela i on meni kao nije to sto mislis ja sam mu rekla da nema rzalog da se pravda meni ali da se toga pokusa rijesiti u protivnom ako ga opet vidim recic cu ga toj svojoj prijateljici,a nju sam onako kroz pricu malo upozorila da bi krzo par dana pocela da uvida neke stvari i da sumnja i onda je "papak" vidio da ce unistiti brak i povukao se i sve je dalje islo ok a meni je bio zahvalan jakooo sto nikad nisam rekla a znala sam sve.
A bila sam u situaciji i kada je meni moj najbolji prijatelj rekao da me momak vara da pripazim ja sam u njemu tada vidjela neprijatelja i kada me je doveo pred lokal i rekoa udi vidi vidjel sam samo da mi je zelio otvoriti oci da me nije mrzio vec zelio najbolje i dans mi je kao rodeni brat kojeg nemam i zahvalna sam mu na tome.
Mislim da se jako tesko petljati u te stvari ok kada su momak i cura ali kada je tu izmedu brak hmmmm ja bih se zapitala dali bi rekla.

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
3.3.2009 8:19:58   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: nikita

Evo drage moje jedna tema ,po meni veoma zanimljiva i diskutabilna ! Ako sam je stavila na pogresno mjesto molim moderatore da je premjeste !

Da li vam se ikada dogodilo da saznate od druge osobe ili vidite vlastitim ocima da vam muz/decko vara prijateljicu ? Sta ste tada ucinili/sta biste ucinili da se nadete u takvoj situaciji ?



Kako imam tri najbolje prijateljice, sa kojim se druzim od djetinjstva svakako bi rekla...
To definitivno ne bi ugrozilo nase prijateljstvo...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
3.3.2009 8:49:42   
Alisa.
jednom sam rekla i pokajala se.Rekla sam prijateljici da je vara momak,jer sam ja to svojim ocima vidjela.I ona je prekinula sa njim,a on se izdero na mene,kao sto se ja mijesam.Pitala sam ga tada bil on rekao svom najboljem drugu da ga vara cura,on je rekao da ne.i da ja nisam trebala reci.Tu krivim i moju prijateljicu sto je rekla njemu da sam joj ja to ispricala,i poslije nekog vremena njih dvoje su se pomirili,a ja sa njim dugo nisam razgovarala.Pa vi dobro razmislite da li reci ili ne.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
3.3.2009 9:01:59   
kaktuscic
E ovako, ja sam vidjela rodicinog momka kako je vara, i on je vidio da sam ga vidjela i opet je nast!avio!
Inace ta rodica zivi vani i jako smo bliske cio zivot, ja sam joj naravno odmah rekla i sto bi narod reko pojela G! Nismo dugo vremena bile dobre kao prije, zapravo dok se nisu razisli. Poslije njihovog razlaza smo opet bile dobre, i ona se i dan danas kaje sto mi nije vjerovala, ali prve smo rodice pa su nas mnoge stvari vezivale na drugi nacin i danas smo jako dobre i bliske, to se zaboravilo, ali ja nikad vise ne bih rekla prijateljici da je muz/mumak vara, ali bih se potrudila da je navedem da sama vidi.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
3.3.2009 9:45:10   
Lenka
naravno da bih rekla, i to sam jedan put i uradila, naravno moja prijateljica je to provjerila , vidjela o cemu se radi (a nisam ni trazila da uzme zdravo za gotovo nego sam iskazala sumnju) na kraju se ispostavilo da je tacna informacija i to je bio kraj

i ja bih voljela kad bi se to meni desilo da mi kaze moja prijateljica ili prijatelj a ne da budem budaletina i da kao sto to obicno biva zena zadnja sazna

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Da li reci prijateljici da je prevario mu...
3.3.2009 10:43:55   
andji
a ne da budem budaletina i da kao sto to obicno biva zena zadnja sazna

od ovoga se ježim,ali nažalost,to je kod nas zaista takouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *