|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li se cijenkate?
3.3.2009 16:33:32   
camm
Cijenkate li se kada kupujete nesto?
Npr. pijaca gdje je roba,voce,povrce i ostalo sto spada u cijenkanje.
 
Ja se nikad nisam znala cijenkati niti to znam,a skoro sam bila na auto pijaci
kupovala curici neke crtane filmove,kada sam prisla zeni za stol
kod nje su bili 3km.komad.
Rekla sam da ih ima i po 2km onda je ona meni dala po toj cijeni.user posted image
Ovakve situacije  se desavaju nekad.
 
 

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li se cijenkate?
3.3.2009 17:03:04   
Ilhana RR
Uh ja se pravo volim cjenkati a i ide mi od ruke... necjenkam se oko hrane i toga na pijaci ali stvari koje nevrijede neku cijnu onda... a ako je cijena realna onda necjenkam se ali imam obicaj da pitam koju mi cjenu nude ako uzimam nekoliko isti stvari... mada vecinom oni to sami ponude hehehe =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li se cijenkate?
3.3.2009 17:07:57   
jasmina_mm
ni ja se ne znam cjenkati i ne volim to jednostavno. Nekad mi se desi ako sam na pijaci ili negjde drugo pa kad zelim nesto kupiti malo zastanem dok se presaberem u sebi i onda prodavc kaze hajd evo ti ne znam sad marku, dvije, pet nize jedino to...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li se cijenkate?
3.3.2009 20:47:12   
Blue rose RR
Ne cjenkam se, nekako me sramota, i što je još najgore nikada ne brojim kusur kada mi se vrati.
Međutim kada idem sa mamom negdje, uhhh, stotinu puta se preznojim.
Žena uživa u cjenkanju, i uvijek joj uspije da snizi cijenu.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li se cijenkate?
3.3.2009 20:58:29   
stella
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Ne cjenkam se, nekako me sramota, i što je još najgore nikada ne brojim kusur kada mi se vrati.
Međutim kada idem sa mamom negdje, uhhh, stotinu puta se preznojim.
Žena uživa u cjenkanju, i uvijek joj uspije da snizi cijenu.

Isto osim sto sada brojim kusur,imala sam dosta izrada,pa sada brojimuser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li se cijenkate?
3.3.2009 21:00:29   
mama_debeljuca
Ne cijenkam se, zato što ne znam. Nekad bih, ali mi se jezik zaveže, a i stid me je.


_____________________________

:-)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li se cijenkate?
3.3.2009 21:06:50   
almai
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Ne cjenkam se, nekako me sramota, i što je još najgore nikada ne brojim kusur kada mi se vrati.
Međutim kada idem sa mamom negdje, uhhh, stotinu puta se preznojim.
Žena uživa u cjenkanju, i uvijek joj uspije da snizi cijenu.


isto ovako ali cu nastojati da od sada brojim kusuruser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li se cijenkate?
3.3.2009 21:33:44   
Nunichi
Ma kakva ja...nisam nikad,niti bi mogla,ne znam ja to. user posted image
A i ja sam jos jedna od onih sto ne broje kusur. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li se cijenkate?
3.3.2009 22:10:20   
leli§
u okruzenju u kojem ja zivim je to normalno...svi znaju da se sva roba cijeni vise nego sto treba, tako da se cijene snizavaju "cjenkanjem" cak i do 20% (naravno to ne vazi za supermarkete i shopping centreuser posted image mada postoje odredjene radnje i tu za koje se zna da je cjenkanje uredu---jedna od njih je adidasuser posted image ) ali to cjenkanje nije bas zbog para, nego vise ostalo im u trgovackoj tradiciji tako, nekako se upoznas sa prodavacem bolje a i oni zadrtze musterije

a s obzirom da sam putovala kud i kamo naucila sam da se dooobro cjenkam (indija, tajland i egipat najbolji popust dajuuser posted image ) tako kad je moja mama bila u posjeti i mi kupovali nesto user posted image ) reko mati cjenkam se... ona izasla iz prodavnice kaze "mene stid hajde ti sama to zavrsi"user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li se cijenkate?
3.3.2009 22:41:06   
ziki
Ne cenjkam se, ne znam a i srtid me. Desilo mi se par puta da samo onako pitam za cijenu i produzim a prodavac spusti cejenu. MM zna i voli da se cenjka. Tako smo par puta kupovali stare knjige, uh on uziva a ja padam u nesvjest.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li se cijenkate?
3.3.2009 23:05:31   
dinaa
Ne cjenkam se samo zato sto ne znam a kad vidim kako to nekom ide od ruke i meni dodje da probamuser posted image ,zna mi se desiti da nesto kupim mada znam da je moglo i jeftinije pa onda idem i u sebi "nabrajam"sve do kuce.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li se cijenkate?
4.3.2009 6:18:14   
Lorna
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Ne cjenkam se, nekako me sramota, i što je još najgore nikada ne brojim kusur kada mi se vrati.
Međutim kada idem sa mamom negdje, uhhh, stotinu puta se preznojim.
Žena uživa u cjenkanju, i uvijek joj uspije da snizi cijenu.

Potpuno identicna situacija! 

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da li se cijenkate?
4.3.2009 11:44:58   
Nann
Prosle godine u Spaniji sam se naucila cjenkati sa Pakistancima koji tamo prodaju. Toliko sam na kraju bila bezobrazna,kad mi se osladilo da mi je taj pakistanac na engleskom rekao "da imam pistolj sad bih te ubio"user posted image Kontam nemoj sad majke ti,taman sam se svasta nakupovala za 10 €user posted image



_____________________________

.:Najljepše stvari Bog daje onima koji strpljivo čekaju ღ:.

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da li se cijenkate?
4.3.2009 14:48:40   
andji
Ne,nekako to nisam ja....ne znam

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Nann)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da li se cijenkate?
6.3.2009 22:08:27   
Ummuisa
u trgovini sa arapima ćete bankrotirati ako se ne znate cjenkati...

npr. odete li u Medinu, nudiće vam haljinu za naših 120 km, ali vi u stratu odlučno ponudite 60 km i haljina je vaša user posted image ..

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Da li se cijenkate?
6.3.2009 22:48:54   
remzy
ja se nikad ne cijenkam a i neznam ,zna mi se desiti da kupim stvar po skroz drugoj cijeni nego sto pise ,ali zato MM gdje god moze on se cjenkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,pa da moze i kod ljekara bi to radiouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,a on kaze da mu je to zadovoljstvo ,mada se nekad desi da kupi - i ako je prodavac spustio cijenu -po prvoj ponudenoj,ali vecinom mu uspije to cijenkanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Da li se cijenkate?
6.3.2009 23:28:20   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Ummuisa

u trgovini sa arapima ćete bankrotirati ako se ne znate cjenkati...

npr. odete li u Medinu, nudiće vam haljinu za naših 120 km, ali vi u stratu odlučno ponudite 60 km i haljina je vaša user posted image ..


haha tako u tunisu... mm nevoli cjenkanje al to zato sto neumije... mi koad smo bili u tunisu tu se moras cjenkati inace opahnuse te...

i svidjala mi se narukvica jedna i ja pitam koliko kosta kaze on meni 80 njihovi, al haman i u markama je toliko... i ja nako iz sale reko 2 a onda on meni 30 i ja njemu 3 i na kraju rece evo ti za 4... tako da sam dobra u tome hihi al po misljenju mog muza ja sam ko ponizila prodavaca sa tim...

mada uvijek i nevalja se cjenkati... evo jedan dogadjaj isto iz tunisa... bio jedan dedo, kad smo isli na putovanje vas Sousse... i upita on mene dali znam engleski da mu pomognem da prevedem... haj reko pomocu i tako mi udjemo u radnju i ja se cjenkam za njega... u pitanju je neki kozni rusak...i frajer sa 350 spusti mu na 40 i znas sta mi dedo kaze "Eh ja samo htio da vidim koliko bih mi spao, ja juce isti takav rusak kupio" jao kad je se tip naljutio i poceo da govori svojim prijateljima da nam nista neprodaju... inace takav im je obicaj kad se cjenkas a nekupis... tako da nismo mogli tu nista uzeti... tek u povratku smo mogli hodati tu ponovo jer su nas zaboravili....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Da li se cijenkate?
6.3.2009 23:43:05   
Crvena
IZVORNA PORUKA: dinaa

Ne cjenkam se samo zato sto ne znam a kad vidim kako to nekom ide od ruke i meni dodje da probamuser posted image ,zna mi se desiti da nesto kupim mada znam da je moglo i jeftinije pa onda idem i u sebi "nabrajam"sve do kuce.

Potpisujem


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Da li se cijenkate?
7.3.2009 0:56:35   
triplemama
Ja ne volim da se cjenkam, tako kad smo bili u Tuskoj šta god hoćeš da kupiš oni zavale cijenu pa se moraš cjenkat i onda dok ti dotjeraš do normalne cijene pola dana ti prođe tako da me baš mrzilo da se cjenkam a MM to voli al mi ga onda dosadi čekat.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Da li se cijenkate?
7.3.2009 11:29:40   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: Ilhana 

dedo kaze "Eh ja samo htio da vidim koliko bih mi spao, ja juce isti takav rusak kupio"


user posted image user posted image user posted image user posted image joooj ovo mi predooobro hihihih, dedo je mrak user posted image ... dobro si ti prošla, mogli su vas potjerati user posted image ... džaba ti rusak


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Da li se cijenkate?
7.3.2009 11:47:28   
Ilhana RR
ma znam... posle mi mm reko nemoj slucajno da govoris kome da znas engleski hahahahha.... a dedo ima oko 80 godina sigurno i naso se zezati sa narodom ccc hahahah =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *