|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li vas djeca ponekad osramote?
18.4.2008 9:48:34   
mamsi
Mene moj Kenan redovno.Na mom spratu imaju tri stana i naš je u sredini,pošto je kod mene uvijek otvoren prozor od kuhinje koji gleda na zajedničku terasu sve se čuje šta ko priča.I tako sjede moje komšinice i piju kafu na toj terasi a ja otišla u kupatilo,a moj Kenan se dere:"mamaaa jel to kakiš?"Ja mu govorim šššš a on a jel piškiš i onda čujem komšinice kako se valjaju od smijeha.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
18.4.2008 10:39:00   
senka27
hahhahahhaha Dobar jeee Keno mali kralj hahhahha

poljubi ga za mene a brate i sladak je ko med :)

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
18.4.2008 10:49:16   
almai
mene moji redovno sramoteuser posted image
Moja user posted image ode cesto kod komsinicine male i igra se sa njom i neki dan je otisla kad su oni rucali i tom prilikom rekla'meni moja mama neda nista da jedem kod kuce,mogu li sa vama jesti'Sreca pa ih dobro znam inace bi ljudi pomislili da joj stvarno nedam jer je i onako mrsavauser posted image

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
18.4.2008 10:58:01   
mamsi
Moj to redovno radi,sinoć smo išli u goste i on je večerao prije nego što smo krenuli ali kad  smo došli toliko je zino na onu mezu i hranu i još kaže mogu i ja jesti,mogu i soka piti,kao da jadan nikad ništa nit je jeo nit pio.Ali slatki su ma to sva djeca radeuser posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
18.4.2008 15:44:32   
seki
aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
sta jednom
nego redovno
sada dobro pratim sta pred njim pricam
kaze zimus
"mama nemoj da sjedas ti na sanke,puci ce"
a onaj narod gleda,pa me mjerka
kontaju hoce li stvarno puci poda mnom ili nece

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
18.4.2008 21:46:06   
amdi
Moj je sad u fazi upoznavanja musko-zensko i zna da muski imaju, da izvinete, cunu. Eh, tu pocinju problemi, kad nekome ko dodje isprica ko sve ima cunu a ko nema...
sramota...

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu seki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
8.5.2008 15:50:41   
Kesten
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..ne da sam se ismijala nego plačem..e nema većih legendi

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
12.5.2008 20:40:28   
medavi
Draga amdi kad smo kod cune hahhaaha moj se mali naucio ko pravi muskarac da se igra, tako on ti cacka dira i stalno su mu ruke medju nogama pa mi nekad stvarno bude neprijatno pogotovu kad je ko od starijih u blizini jer ti je to sve njima nekakva sramota. A meni neki dan kaze " mama mi muski piskimo na cunu a posto je vi nemate vi piskite na guzu" ,a sav ozbiljan pa nema pojma sta je kod curica a sta kod muskica joj puni su bisera....

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
30.5.2008 16:20:52   
ame_la
user posted image baš su slatki pravo sam se ismijalauser posted image

kako je samo mog tetka mali obrukao
krenuli oni kod nas s novim autom a tetak ga još nije preveo
a po pehu zaustavi ga policija
i peglali ga
a on da se izvuće kaže im da mu je auto od komšije ili nešto tako slično
kad mali keno
ma policajci on laže
vodite ga u zatvor
on je ovo auto kupio
i platio ga je user posted image
vodite ga u zatvor
kriv je
on lažeuser posted image
valjda su se i policajci nasmijali i pustili ga
a tetak je došao sav crven i ljut kaouser posted image
jedva smo ga umirili
e kaže gledaj šta ti rođeno dijete može napraviti

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
30.5.2008 16:34:34   
hanabanana
Amela ja sam oduševljena postupkom malenog. I ne mislim da je on nikoga osramotio, ja bih bila preponosna što mi dijete ne laže.

Moja je znala reći: Što ovaj ciko nema kosu?
A pored nas čelav čovjek.
Ja bih joj odgovorila i to je to.
Ako će se neko naljutiti na činjenično stanje koje 2-godišnjakina konstatuje, onda je problem u toj osobi a ne u mom djetetu. user posted image

(odgovor članu ame_la)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
30.5.2008 16:37:03   
nely
user posted image user posted image user posted image ehhh kako su ova djeca danas pametna masala...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
30.5.2008 16:46:06   
ame_la
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Amela ja sam oduševljena postupkom malenog. I ne mislim da je on nikoga osramotio, ja bih bila preponosna što mi dijete ne laže.

Moja je znala reći: Što ovaj ciko nema kosu?
A pored nas čelav čovjek.
Ja bih joj odgovorila i to je to.
Ako će se neko naljutiti na činjenično stanje koje 2-godišnjakina konstatuje, onda je problem u toj osobi a ne u mom djetetu. user posted image



U svakom slučaju si u pravu
al eto tetak je u tom trenutku bio ljut
ali i njemu je kasnije bilo smiješno
čak ga je nazvao babova pametnica
kad se smiriouser posted image

Stvarno su danas djeca prepametnauser posted image

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
20.10.2008 13:40:13   
camm
eh mene je moja sinoc obrukala
al ovo bi bilo brukanje pravo

dok je protrcala u trznom centru pored mene
nekako mi je uspjela svuci donji dio trenerke
i tako da mi je spala do gaca a mozda se jos i nesto vidjelouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu ame_la)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
20.10.2008 13:42:06   
Romali
Jao cammuser posted image user posted image user posted image user posted image , poljubi je za mene user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
20.10.2008 13:47:33   
mamyca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Camm poljubi Bellu i od mene,user posted image user posted image user posted image .
Jesu li muski odmah popadali kad su vidili sexy lady?


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
23.10.2008 15:14:50   
lamka

I mene je moja Lamija neki dan iz cipela prosula
Ja inaće ne pušim pred svojom mamom
i tako sjedimo mi kod nje i mama uzela cigare da zapali sa zetom
a moja Lamija puši mama
kaže njoj mm mama ne puši
a dijete će ponosno puši puši
uzmi mama
mogla sam u zemlju propasti


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
26.11.2008 2:48:03   
stella
user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma djeca su zakon!!!!!!!
Camm znaci sjevalo je sexy rubljeuser posted image user posted image .user posted image Za Bellicuuser posted image Drugi put dobro pritegni uckuruser posted image user posted image user posted image
Amdi mogu misliti kako "pjenis"dok se on objasniuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image za Kenuuser posted image user posted image


Mojoj rodici dosla kolegica nenajavljeno,i zena ima pile ali zamrznuto i posalje malu u granap da joj kupi drugo pile.Ona dosla i pred kolegicom kaze reci cu te tati da si kupila pile a imas u frizideru dvoje,user posted image user posted image user posted image user posted image

Eto kaze sad ce mi kolegica pomisliti da mi muz nesto braniuser posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
23.12.2008 11:10:09   
D_K
moj bratic zove tetu koja ga cuva: teto, teto, dodji da mi vidis DUD!!!
prvi dan kad je ona dosla da ga cuva on je, snjuhalo malo, usao za njom u sobu gdje se zena presvlacila i istrcao na hodnik: babo, babo, dodji da vidis kolka joj je guzica.. oni svi propali u zemlju..

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
23.12.2008 11:41:34   
andji
Mene je Sergej nekoj dan osramotio pred poštarom,zvoni  eko,i ja izadjem na vrata a Sergej puza za mnom,i čovjek broji pare da mi isplati materinski,a ja po svom novčaniku tražim bakšiš da mu dam,a imalla sam na sebi crnu tenerku i onaj dugi džemper iznad koljena...i dok sam ja tražila sitniš Sergej je mene uhvatio za trenerku i vuče i pokušava se dići na noge...pola trenerke je sletilo sa guze.sreća samo što sam imala taj dugi džemper inače bi sjevnulo sveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image poštar je skonto ali se pravi kao i dalje da broji pare,a naravno,i ja sam iskulirala i tutnula mu bakšiš u ruke......ali mi je posle baš bilo bezveze

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
26.2.2009 15:39:53   
batterfly
Joj bas sam se slatko nasmijala, a vala i trebala mi je ova "terapija" za danas...I jos sam se uz to sjetila par slucajeva "moje sramote" od strane valstitog djeteta.....
Imali smo i mi slicni situacija tipa "meni mama nista nije dala da jedem"i jos nekih slicnih kao vase, ali necu se ponavljati........


Sjecam se jedne prilike kada sam bila trudna(deveti mjesec) i idem kuci sa sinom i ispred lifta stoji komsija koji je podebel i imao je  veeliku stomacinu, pa je moja radoznalica pitala: Ciko, hocete li to i vi roditi bebu"!!!??

MM ima obicaj kada stojim za sudoperom, sporetom ili sl..da me malo "potapse" po guziuser posted image , i to je, naravno, snimo i moj djecak, ali nista nije komentarisao, vec je nakon par dana otisao kod majke i dede, i nakon par sati zove me mama(sva u behutuuser posted image ), pita jesam li sama, da dodje...I dosla zena sa zabrinutim izrazom lica i pita: "Sine, Aida, nije valjda da te muz istukao??"..Kaze sve nam je mali ispricao...user posted image user posted image user posted image user posted image ...Duuugo smo poslije objasnjavali djetetu sta je to znacilo......


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
26.2.2009 15:50:05   
Lenka
kad mi se rodio sin moja cerka gleda kako ga ja presvlacim i vidi cunicu i onu stipaljku na pupku, i sad ja njoj objasnjavam kako ce to otpasti i kako ce mu biti lijepa pupkica kad ona ni pet ni sest kaze "a kad mu ova druga otpadne(mislila na cunu) onda ce imati i kokicu kao i ja" user posted image user posted image user posted image user posted image

isto tako je objasnjavala kad se braco rodio svojoj teti sto ih sad oboje cuva kako su mu rukice poguzvane (nije znala za izraz smezurane).

a svekrvu je jedan put htjela nasminkati i posto joj nije dala kaze joj "moram te nasminkati jer si tako ruzna ko blavor" user posted image user posted image user posted image user posted image   (blavor je inace ako neko ne zna nasa avlijska  domaca zmija na moru)

ne pada mi vise nista na pamet ... kad mi na um padne napisacu

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
26.2.2009 15:50:57   
batterfly
user posted image user posted image user posted image user posted image Evo jos jedne se prisjetih....

I kod nas je bio taj period kada djete saznaje da nemaju bas svi cunu(da prostite)....Bilo je ljeto, vrucine,i kad u kuci nisi mogao ostati, pa je MM, obicno, bio u boksericama...Vjerovatno je djete "snimalo", sta, gdje, kolikouser posted image ...Pa je se poceo hvaliti po familiji, kako mama nema c..., brat ima manju od njegove, ali zato babo ima ovooolikuuuuuu(pokazaujuci rukama) i najvecuuu...user posted image user posted image user posted image user posted image ...........SRAMOTA, ljudi moji, ja mislim da mi i sada crvenilo lagano izbija...


Ah, ja i znate one "dobre" reklame za uloske....Ima li smo goste i bas pici reklama na TV-u za pomenuti proizvod, i moj ce ti sin: mamaaa, eno ono sto ti stavljas na guzu"user posted image user posted image user posted image user posted image .......user posted image user posted image user posted image user posted image ...
Zivota mi moga, veze nemam kako je to snimio, zakljucio, jer nikad me nije vidio...Ali mi je u tom momentu prosla misao "kljucaonica"...nije valjda...ma jest sigurnouser posted image user posted image user posted image user posted image ........

Jao, jest me stiiidddddddddd!!!!!


Necu vise o tim sramotama, ima ih more......

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
26.2.2009 15:57:02   
nesanica
pa sa ovim malenim je upis, jesam se ismijala prethodnim postovima, a sigurno i mene sve to cekauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
26.2.2009 15:58:15   
S.mama
user posted image user posted image user posted image bas si me nasmijalauser posted image
Ma moj ne zna jos pricati,ali kada krenemo negdje prije toga ga nahranim,normalno i stalno mu kupujem voce,nesto slatko,cips i td..Kada dodjemo negdje prvo smaze keks uz kafu i onda prelazi na voce i ostale stvari...
Ma vjerujte da se napuse kao zaba i tako me bude stiiiiid..

_____________________________

05.07.2007(volimo te)
22.07.2010(cekamo te aBd)

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Da li vas djeca ponekad osramote?
26.2.2009 16:35:37   
tea lana
super su ,svi imaju provale al moja Lana i ja se neki dan vozile trolom,i preko puta nas sjedi cura sa dekolteom a moja Lana ko iz toma u sav glas Vidi mama sisaaaaaaaaaaaa.Ja samo u zemlju da propadnem a uz to jos i jedan blentavi momak se nadoveza :Vidim i ja sine.Yemljo otvori se

(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *