|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li zene dobacuju??? :)
22.1.2009 15:43:50   
Lenka
evo procitah sve oko dobacivanja sa strane muke populacije!
e hajmo sad malo da cujemo da li zene znaju dobacivati... mislim na to kad smo bile mladje, sladje, u drustvu sa prijateljicama pa kad macan udje recimo u kafic????

ja jesam- priznajem, u drustvu sa prijateljicama, naravno ne vulgarno i nesto tako ali onako kao na finjaka!


< Poruku je uredio acudesa RR -- 18.2.2010 17:12:00 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: da li zene dobacuju??? :)
22.1.2009 16:14:46   
HannaS
Joj nesto se toga ne sjecamuser posted image   Ma ne...sigurno ne...ne bi ja to!user posted image  

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: da li zene dobacuju??? :)
22.1.2009 17:37:59   
žana o8
Ja nisam nikada , sramota me neštouser posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: da li zene dobacuju??? :)
22.1.2009 17:44:37   
Nunichi
Pa nisam bas dobacivala,ali sam znala prokomentarisati na uvce sa drugaricama. user posted image user posted image
Zadnji takav je bio na racun mog mm,mi smo se samo znali tad iz vidjenja...i dan danas se smijemo tom mom komentaru. user posted image user posted image

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: da li zene dobacuju??? :)
22.1.2009 17:48:53   
mala curica
IZVORNA PORUKA: žana o8

Ja nisam nikada , sramota me neštouser posted image


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: da li zene dobacuju??? :)
22.1.2009 18:18:26   
Anoniman
user posted image user posted image nisam dobacivala al jesam stalno ma pocitavu noc znala buljiti u njega nebil me jadan zapaziouser posted image user posted image

(odgovor članu mala curica)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: da li zene dobacuju??? :)
22.1.2009 19:08:04   
mambka
Ja nisam dobacivala, al eto sjetih se jedne situacije prije puuuno godina, kad sam imala nekih 16-17, kad je jedna moja prijateljica naglas prokometarisala tipa, ali tako glasno da je ovaj to čuo, al hajd to,  nego se momak vrati, a on neki ozbiljan,  i pravo se meni obrati : " Jel treba šta, mala?" 
Mislim da su mi  graške znoja počele izbijati po čelu, promijenila stotinu farbi user posted image
Ma, ejjj, neugodno u milu majku, znam da sam nešto promrmljala, a ova moja prija jedva da se suzdrži od smijeha...  



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: da li zene dobacuju??? :)
22.1.2009 19:12:52   
andji
Zaista al zaista nisam nikada,nije to u mom nivou...tračati sa drugaricama nekoga lika da,odnosno komentarisat izmedju sebe,ali da mu dobacijem to mi je nekako neženstvenouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mambka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: da li zene dobacuju??? :)
22.1.2009 19:35:04   
larina
sama nisam a sa prijateljicama jesam to samo onako malo da se smijemo-bas je bilo lijepih scena duga prica ha,hauser posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: da li zene dobacuju??? :)
22.1.2009 22:21:13   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: andji
da mu dobacijem to mi je nekako neženstvenouser posted image user posted image user posted image


Kratko i jasno, svaka čast user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: da li zene dobacuju??? :)
23.1.2009 10:59:03   
Lenka
nisam mislila na bukvano dobacivanje tipa "halo macane jesi ti meni dobar" nego na neku vrstu onog sarmerskog smekanja i kao malo glasnijeg komentarisanja cisto da se cuje ta druga strana nase  misljenje!!!


(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: da li zene dobacuju??? :)
23.1.2009 15:11:59   
M kao Mama
Drage moje, dobacivala nikada nisam, komentarisala jesam, ali ako mislite da su žene največe tračre na svijetu, probudite se iz zablude. nema većih tračara od muškaraca, hajd što tračaju, nego kod njih nema diskrecije, sve do detalja, što više detalja , to bolje.

(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: da li zene dobacuju??? :)
23.1.2009 15:21:05   
makana
bila prisutna kad su djevojke dobacivale, crvenila sam se, nekako mi bilo neugodno i neprimjereno, nismo se više družile
možda to muškima imponuje ali...

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: da li zene dobacuju??? :)
23.1.2009 22:36:35   
balasgirl
Meni nekako merak svirnut mu iz auta. A on onako dobar, pa mi mahne i nasmije se, uff!!!

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: da li zene dobacuju??? :)
24.1.2009 13:33:37   
batterfly
Pa ,naravno,da je bilo dobacivanja i smekanja i svega....Mladost-ludost....
Znale smo dobacivati u svim prilikama,i na ulici,i u kafani i....Neke su od nas tako i "pokupile "frajerauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....Ali tad smo bile fakat lude i "odvaljene",pa imale smo samo oko 16,17,18godinauser posted image user posted image user posted image user posted image .....
Bas sam eto tad razmisljala da li je zenstveno ili ne.....

A ovo sto je Andji rekla,citiram:
Zaista al zaista nisam nikada,nije to u mom nivou..

Iskreno me malo zbunilo.....Jer,molim te,nemoj se ljutiti sto cu te pitati ovo,nemam neku losu namjeru,ali...Kakav je to tvoj nivo???
(Ili kakav si to nivo imala sa 16god.????)

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: da li zene dobacuju??? :)
24.1.2009 13:38:24   
camm
IZVORNA PORUKA: mama alma

Drage moje, dobacivala nikada nisam, komentarisala jesam, ali ako mislite da su žene največe tračre na svijetu, probudite se iz zablude. nema većih tračara od muškaraca, hajd što tračaju, nego kod njih nema diskrecije, sve do detalja, što više detalja , to bolje.


user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: da li zene dobacuju??? :)
24.1.2009 13:55:18   
sarayka
Ma dajte svi smo nekad to radili, bar onako u društvu drugarica nekim stidljivim i smotanim momcima a oni propadnu u zemlju...Sve to ulazi u staž jedne žene/djevojke....user posted image
Sve su to slatka dobacivanja bez vulgarnosti....

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: da li zene dobacuju??? :)
24.1.2009 17:57:10   
Lorna
dobacivala nisam, ali jesam (a znam i danas) s prijateljicama prokomentarisala xputa.

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: da li zene dobacuju??? :)
24.1.2009 23:18:44   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: balasgirl

Meni nekako merak svirnut mu iz auta. A on onako dobar, pa mi mahne i nasmije se, uff!!!


hahahaha...e sto me nasmija. user posted image user posted image

I ja sviram iz auta,ali curama,dusa mi zbuniti ih,jos ja i mahnem,a masu i one meni kontaju znamo se. user posted image

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: da li zene dobacuju??? :)
24.1.2009 23:28:11   
bela
Dobacivanja nije bilo,ali komentara naravno da je bilo.Kad se stalno vidas sa prijateljicama u istom kaficu znas sve okolo onda je neka nova faca uvjek bila primjecena i komentarisana.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: da li zene dobacuju??? :)
25.1.2009 0:03:14   
sabas
ma direktno dobacivanje ne, ali u jenom periodu na fakultetu (klipace velike) imali smo asocijacije koji je odlican -dobar -'nako' npr sjecam se da je sifra 'plivadon ' bila za dobar prosjek a 'persencic' moze proci u krajnjoj nuzdi Tako da smo se razumjevale u par rijeci - bilo je pravi simpa samo su nas znali nekada gledati u cudu jer smo u jednom momentu padale od smjeha kada osnovnoj kategorizadiji dodamo npr persen ali istekao rok -znaci ne konzumirati ni u krajnjoj nuzdi
Ma do bro je bili, i sada kada sjedimo skupa ne kafici- osajcamo decke ali su kriteriji drugaciji -mnogo user posted image

(odgovor članu bela)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: da li zene dobacuju??? :)
26.1.2009 7:51:08   
mamyca

IZVORNA PORUKA: bela

Dobacivanja nije bilo,ali komentara naravno da je bilo.Kad se stalno vidas sa prijateljicama u istom kaficu znas sve okolo onda je neka nova faca uvjek bila primjecena i komentarisana.


Potpisujem.


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu bela)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: da li zene dobacuju??? :)
26.1.2009 10:46:51   
D_K
e kraljice ste.. bas ste domisljate..
mom muzu je jedan kolega (40tak godina i ozenjen i otacx2 a bas onako faca) pokazao jednu zenu (40tak, udata, majka) i kaze neki dan ja parkiram auto i izlazi ta gospodja sa posla sa kolegicama i on ih cuje kako govore 'joooj vidi tipa'. On je stao i otvorio prozor i zovnuo bas nju 'ej ti, dodji ovamo'..
AAAAAA KOJI BLAM
eh ispostavilo se da se znaju preko njenog brata i ona je samo pozdravio ali zamislite te ofirazee..
hajde sto nam se moglo malo glasnije komentarisanje potkrasti kad smo imale 17 godina ali sa 40 e pa to je slucaj za klinike..

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: da li zene dobacuju??? :)
26.1.2009 11:18:36   
dina_89
nisam nikada dobacivala nekome, kad meni neko dobacuje ja ga smatram ga na nizem nivou,uostalom sa mm sad se zabavljala dugo pa nisam ni gledala neke druge nisam imala razloga,

ali moja rodica dobacuje svima ko god prodje jedne prilike kad sam sa njom izasla svidjeo joj je neki momak u diskoteci i ona je nekoliko puta prosla pored njega onda se okrenula i rekla mu "sta mi gledas u dupe" momak se izgubio, poslije su se upoznali, razmjenili brojeve i izasli ....user posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: da li zene dobacuju??? :)
28.1.2009 12:53:13   
balasgirl
nisam nikada dobacivala nekome, kad meni neko dobacuje ja ga smatram ga na nizem nivou


Ja uopće ne znam o kakvom vi nivou pričate ovdje, ne znam šta zamišljate, da smo mi žene kao neke nedodirljive kraljice, pa eto kao nisu naš nivo. Dajte, osvjestite se, žena koja ima 3 fakulteta, izvrsnu karijeru, divnu porodicu i djecu, pa dobaci ponekad i ne smatra da je to tobože ispod njenog nivoa, a mogla bi sebi postaviti nivo vrh.  I kao što jedna reče, kakav ste to nivo imale sa 16, 17 godina? Smiješno, stvarno!

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *