|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Danas sam za sebe uradila...
1.10.2011 1:08:35   
Ilhana RR
Da zapocenomo novu temu, za lakse otvaranje ;)

Evo ja cu prva, danas (i juce) sam se ofarbala, sredila noge i bikiniliniju, pocupala obrve i uzivala bez ikakvih "obicni" obaveza i uzivala sa mojom curicom u krevetu skoro citav dan =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Danas sam za sebe uradila...
1.10.2011 11:28:20   
SdZ
Evo ja hocu da pripremim ormaricu za nove knjige i sveske. Uzivam u tome.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Danas sam za sebe uradila...
1.10.2011 19:46:13   
ledy blue
Napravila tufahije samo za sebe user posted image

_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Danas sam za sebe uradila...
1.10.2011 22:25:55   
Mirkica
pocela trcati s jakom odlukom da nastavimuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Danas sam za sebe uradila...
5.10.2011 20:47:46   
SdZ
Kupila sebi cipele s kojim sam prezadovoljna i isetala se sa svojom sestricom po buticama. Ma prekrasno!

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Danas sam za sebe uradila...
5.10.2011 21:05:56   
Lulu_08
Kupila very keksi ves, i odlucila da od sada vracam u cetvrtu brzinu i SMANJUJEM tempo svega u zivotu. Dosta je bilo mog perfekcionizma, brzopletosti i izradjivanja same sebe!!!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Danas sam za sebe uradila...
6.10.2011 8:18:59   
emma.L
IZVORNA PORUKA: Djana

Kupila very keksi ves, i odlucila da od sada vracam u cetvrtu brzinu i SMANJUJEM tempo svega u zivotu. Dosta je bilo mog perfekcionizma, brzopletosti i izradjivanja same sebe!!!!


Sviđa mi se ovo! Mogla bih i ja ovo za sebe uraditi, samo bez ovog veša da se ne ubijem u pojam user posted image . Pametno!

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Danas sam za sebe uradila...
1.12.2011 8:52:22   
emma.L
Danas napokon nalazim vremena za posjet stomatologu user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Danas sam za sebe uradila...
1.12.2011 9:10:45   
mirnah
Konačno započela pisanje rada...:)

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Danas sam za sebe uradila...
1.12.2011 11:12:29   
balasgirl
Završila knjigu koja me tolikoooo namučila s čitanjem, ali nisam htjela da odustanem iako sam se na neke odlomke vraćala i po nekoliko puta. Danas počinjem  čitati nov.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu mirnah)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Danas sam za sebe uradila...
15.12.2011 14:39:27   
emma.L
Uhvatila vremena i za ginekologa i u letu kupila dvije tunike ... sretna sam pa nakon probanja doma obje ostaju meni user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Danas sam za sebe uradila...
15.12.2011 15:02:04   
jasmin
Nisam danas,al` s obzirom da je bilo sinoc iza ponoci,broji se u danas.Bila na svadbi s dvije best jaranice,provele se,nauzivale,ma super.I sto je najzanimljivije,vidjela sam zenu koja je bukvalno veeseelina kopija.Ama lice,kosa,oci,zubi,osmijeh,pogled,tijelo,sarm.....sve,jedva sam odoljela iskusenju da se ne izgrlim sa zenom hahahah.I `udavila` sam Lalanu svako malo:Jel`da Allahati,ista veeseelaa hahaha.
A svadba...ma vrh!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Danas sam za sebe uradila...
15.12.2011 17:29:44   
sabinos
nije danas ali juce...provela dan sa svojom "malom" sekom trudnicom i Ajdinom u gradu.lagano rucak,setnja,mali soping,kafica,uzivancija...a njoj se ugledao stomak a meni nekako smijesnouser posted image prekrasan dan je bio juce zaista

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Danas sam za sebe uradila...
21.12.2011 15:45:10   
Anoniman
izvinula se user posted image user posted image kakav  olaksavajuci filing  user posted image

(odgovor članu sabinos)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Danas sam za sebe uradila...
9.2.2012 22:12:29   
Ilhana RR
Hmmm gdje da pocnem... ja i moja lutkica smo pocele dan sa uzivanjem u krevetu do podne... posle se spremile otisle do par prodavnica i onda rucale u Ikeji =) Nakon ikeje isli malo kod prijateljice gdje se Lamki igrala sa Milom a ja i Lina uzivale uz zenske teme =)

Kad smo dosle kuci stavile smo maske na glave (tj. ja a ona se sarala sa kremom) onda ja sredila none i ostale zenske potrebe haha... a ona se igrala sa tusem... ona mi je kosu prala =)

I sad evo legle da gledamo film I dont know how she does it ili kako se vec zove... doduse ona vec zaspala tako da ga gledam sama ja...

Prava uzivancija zenska citav dan =)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Danas sam za sebe uradila...
9.2.2012 22:22:31   
teacher75
izasla malo iz kuce nakon nekoliko dana, popila kaficu sa divnom forumasicom i nakupovala ljetne stvarcice za lanu, napunila baterije, vratila se ziva, zdrava i raspolozenauser posted image odlucila da se okanim ljudi koji negativno uticu na meneuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Danas sam za sebe uradila...
9.2.2012 22:29:38   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

izasla malo iz kuce nakon nekoliko dana, popila kaficu sa divnom forumasicom i nakupovala ljetne stvarcice za lanu, napunila baterije, vratila se ziva, zdrava i raspolozenauser posted image odlucila da se okanim ljudi koji negativno uticu na meneuser posted image


Ovo ti je najpametnije sto si za sebe danas uradila ;)
Ja ih se rijesavam dan za danom ;) jednu po jednu...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Danas sam za sebe uradila...
10.2.2012 16:40:25   
reallove
Obisla novi centar,prelijepo je,kupila sebi i Eminu odjece lijepeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Danas sam za sebe uradila...
10.2.2012 16:44:26   
sabinos
ja cu veceras za sebe uraditi-otici kod staraca u zenicu i iznenaditi ihuser posted image tako cu uraditi za svakog po nesto:mamu babu i ajdina obradovati jer njima vise nista i ne treba osim da su zajedno,seku jer cemo se istracati i isetati,muza jer je sretan kad sam ja sretna.ah meraka

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Danas sam za sebe uradila...
11.2.2012 18:00:35   
emma.L
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Hmmm gdje da pocnem... ja i moja lutkica smo pocele dan sa uzivanjem u krevetu do podne... posle se spremile otisle do par prodavnica i onda rucale u Ikeji =) Nakon ikeje isli malo kod prijateljice gdje se Lamki igrala sa Milom a ja i Lina uzivale uz zenske teme =)

Kad smo dosle kuci stavile smo maske na glave (tj. ja a ona se sarala sa kremom) onda ja sredila none i ostale zenske potrebe haha... a ona se igrala sa tusem... ona mi je kosu prala =)

I sad evo legle da gledamo film I dont know how she does it ili kako se vec zove... doduse ona vec zaspala tako da ga gledam sama ja...

Prava uzivancija zenska citav dan =)




Kako bih ja voljela ovako sa svojom klinkom nekada... valjda ću dočekati user posted image . Zasad nije tipična curica ali mama se svojski trudi u tom smjeru user posted image .

Sinoć me dragi odvezao kod kozmetičarke, pa smo izišli nakon dosta dana. Smrzla se ko g... ali malo napunila baterije user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Danas sam za sebe uradila...
29.2.2012 16:45:19   
sabinos
napokon otisla kod frizera

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Danas sam za sebe uradila...
29.2.2012 17:30:21   
hally

IZVORNA PORUKA: sabinos

ja cu veceras za sebe uraditi-otici kod staraca u zenicu i iznenaditi ihuser posted image tako cu uraditi za svakog po nesto:mamu babu i ajdina obradovati jer njima vise nista i ne treba osim da su zajedno,seku jer cemo se istracati i isetati,muza jer je sretan kad sam ja sretna.ah meraka


ovo ti je pun pogodak :) ostavis djeci kod nane i dede da svi uzivaju , a onda sestre na svoju stranu ... i ja to isto praktikujem kad idem kod svojih. obicno sestra i ja zajedno budemo na konaku kod mame pa onda fino pricamo do sabaha user posted image

a i svida mi se ova novootvorena tema... za one koji su bad mood dobro dodje ideja kako izaci iz toga i uljepsati sebi dan sitnim stvarima user posted image

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Danas sam za sebe uradila...
9.3.2012 21:02:35   
reallove
Prosetala,iskoristila lijepo vrijeme,cijeli dan vani,kupila sebi sminku u victoria s secret :)))

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu hally)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Danas sam za sebe uradila...
9.3.2012 21:11:42   
SdZ
Reallove, samo da te pozdravim. Nisam te srela odavno.user posted image

Oprostite na OT.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Danas sam za sebe uradila...
9.3.2012 21:48:33   
M kao Mama
išla na korekciju noktića, udarila nove boje, i naručila se u pon akobogda za promjenu boje kose, kako ne znam, ali bitno je da ću nešto uraditi odsta sam bila prirodna, haman godinu dana

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *