|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:14:00   
teacher75
Voljela bih da mjesecno kontrolisem razvoj svoje bebe, tj. da je vagam jedanput mjesecno pa me interesuje da li imate digitalnu vagu i koju? koliko je pouzdana?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:16:48   
škorpija
mi imamo neku tefal i pratimo ajdinovu težinu od rođenja, ali uvijek se razlikovala kilaža koju mi dobijemo i ona u domu zdravlja

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:20:31   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

mi imamo neku tefal i pratimo ajdinovu težinu od rođenja, ali uvijek se razlikovala kilaža koju mi dobijemo i ona u domu zdravlja

ko zna je li i kod njih ispravna:) a jel velika razlika?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:26:09   
dana3
bebe se ne mogu vagati na vagama koje nisu za to predvidjene jer ne pokazuju tacnu tezinu.
bebu treba uvijek vagati golu bez pelene.tek kad samostalno stoji tad se moze preci na eto tu digitalnu vagu

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:26:19   
škorpija
pa otprilike pola kg gore dole, a koja je tačna ne znam, mi se nadamo da je ova digitalna jer na njoj ima manje kilauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:26:56   
škorpija
pa u nas je digitalna baš za bebe, za vaganje u ležećem položaju

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:29:09   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

pa u nas je digitalna baš za bebe, za vaganje u ležećem položaju

pa i mislila sam na tu za bebe. a bas si me nasmijala sa prethodnim postom user posted image
ma ajdin je med medeni, nije debelindjo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:30:51   
Amrino
Izvini ali zasto bi to radila?! user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:33:39   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Izvini ali zasto bi to radila?! user posted image

a zasto da ne? cisto iz radoznalosti. volim znati i koliko ja imam kg pa zasto da ne znam koliko mi je teska beba, koliko je dobila svaki mjesec

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:36:21   
Skvo RR
Ovaj, mi to radimo poprilicno jednostavno mama se prvo izvaze, pa onda mama i beba, oduzmemo i dobijemo pribliznu kilazu. user posted image

Nasa je neka no name vaga!user posted image  

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:36:44   
dana3
Pa u prvom postu ne pise da se radi o bebi-vagi a sto se tice vaganja bebe je aktuelno do 6 mjeseca kad dobijaju cak i po kilu mjesecno a vala poslije je umanjeno i radi se o 200-500 gr.


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:37:47   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ovaj, mi to radimo poprilicno jednostavno mama se prvo izvaze, pa onda mama i beba, oduzmemo i dobijemo pribliznu kilazu. user posted image

Nasa je neka no name vaga!user posted image  



Skvo taj metod je superuser posted image , ali ja ga ne mogu koristitiuser posted image , jer JA ne želim znati koliko imam kguser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:38:05   
teacher75
moja beba ima tek 3 mjeseca pa me zanima

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:46:24   
Skvo RR
Heheh, Skorpija, nije previse pouzdan metod ali je efikasan, ipak smo mi sada malo stariji, pa nas zanimaju kg!

A joj teacher, ne znam da je kupis kuci, to ti je mac sa dvije ostrice, bojim se da se ne preopteretis, ovo je neka moja impresija, znam i ja da sam negdje do 6 mjeseca kao manijak pratila Uminu kilazu!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:48:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Heheh, Skorpija, nije previse pouzdan metod ali je efikasan, ipak smo mi sada malo stariji, pa nas zanimaju kg!

A joj teacher, ne znam da je kupis kuci, to ti je mac sa dvije ostrice, bojim se da se ne preopteretis, ovo je neka moja impresija, znam i ja da sam negdje do 6 mjeseca kao manijak pratila Uminu kilazu!

do sad je fino napredovala, al buduci da nece biti kontrole do 6. mjeseca, eto voljela bih nekako znati i dalje koliko dobiva mjesecno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:49:45   
škorpija
joj tičerice, nemoj bezezez kupovati vagu, dođi kod mene pa ćemo je vagnuti svaki mjesecuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:51:31   
Skvo RR
Pa mozda da odes u DZ da joj mjesecno izmjere tezinu , tako sam ja radila! Iako ako fino napreduje (i moja je Uma bila masallah ja sam nekako pratila po stvarima, vidi se sve vala po gegicama, a i po brojevima pelenauser posted image )
Mislim da nema potrebe cesce vagati bebu!user posted image  

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:52:07   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

joj tičerice, nemoj bezezez kupovati vagu, dođi kod mene pa ćemo je vagnuti svaki mjesecuser posted image

user posted image user posted image user posted image
nego, nevezano za ovo, postavih temu maloprije al je ne vidim medju ovim temama sto se komentarisu, a simpaticno pravo:)) zove se: 40 stvari koje svaka žena treba učiniti prije 40. godine

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:52:22   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR


A joj teacher, ne znam da je kupis kuci, to ti je mac sa dvije ostrice, bojim se da se ne preopteretis, ovo je neka moja impresija, znam i ja da sam negdje do 6 mjeseca kao manijak pratila Uminu kilazu!

Slažem se, ja imam digitalnu (običnu) ne pamtim kad sam dijete stavila na nju...bez opterećenja

A, moje drugarice su vagale bebe, pa onda nakon svakog obroka, prije obroka, svaki čas dijete na vagu....mislim da ako je dijete zdravo i dobro napreduje, nama potrebe konstantnim vaganjem. Jedino ako beba ne napreduje (ne daj Bože), to mi je OK, da se prati kilaža

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:53:17   
škorpija
slažem se, jednom mjesečno je sasvim dovoljno, mi smo to radili svaki mjesec na datum rođenja i onda zapisujem te podatke da ih usporedim sa onim od curice koju namjeravam imati (akobogdauser posted image )

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:53:55   
Amrino
Pa ja mislim da za tim stvarno nema potrebe. Drugo je sto se odrasli zbog svoje opsjednutosti izgledom vagaju...a sto se beba tice- dovoljno je sto ih izvagaju na pregledima....mada recimo treba voditi racuna o tome da za dojene bebe vaze druga pravila ...i da sada postoje nove tablice tezine. Pa ako neko hoce vagati- neka uzme i to u obzir. user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
19.1.2010 23:54:30   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

slažem se, jednom mjesečno je sasvim dovoljno, mi smo to radili svaki mjesec na datum rođenja i onda zapisujem te podatke da ih usporedim sa onim od curice koju namjeravam imati (akobogdauser posted image )

tako nesto sam i ja planirala, jer vodim onaj "Dnevnik moje bebe" i sve upisujem:))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
20.1.2010 15:25:26   
snijeg

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Pa ja mislim da za tim stvarno nema potrebe. Drugo je sto se odrasli zbog svoje opsjednutosti izgledom vagaju...a sto se beba tice- dovoljno je sto ih izvagaju na pregledima....mada recimo treba voditi racuna o tome da za dojene bebe vaze druga pravila ...i da sada postoje nove tablice tezine. Pa ako neko hoce vagati- neka uzme i to u obzir. user posted image


Amrino, pa de nam te nove tablice prezentiraj, ako već negdje nisi, ne upratih user posted image user posted image , a baš me zanima jer moja pahuljica još uvijek samo doji...

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
20.1.2010 15:34:21   
anidla
a sta je sa bebama koje ne doje? mislim, imaju li neke tablice odprilike kako bi trebale dobijat na tezini ili)? jasno mi je da je to sve individualno, ali opet lijepo je znati user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Digitalna vaga- vaganje bebe
20.1.2010 20:04:10   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: anidla

a sta je sa bebama koje ne doje? mislim, imaju li neke tablice odprilike kako bi trebale dobijat na tezini ili)? jasno mi je da je to sve individualno, ali opet lijepo je znati user posted image


sve je to individulano...postoje bebice koje doje pa su bucke a neke su mrsavice
isto to imas i sa bebama koje su na AD... to je do bebe...
Ja sam Asju vagala prvih 40 dana svaka 3 dana ...patronazna donosila vagu...a zatim sam do 3 mjeseca svakih 7 dana...jer me je bilo strah da li ce pravilno naopredovati kad sam izgubila mlijeko i presla na AD... kasnije samo na vakcinacijama...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *