|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dijete cupa noktice - kako rijesiti problem???
12.12.2009 17:59:42   
Anoniman
drage moje forumasice,
nisam nasla slicnu temu ovoj mojoj, a bas sam dosla u situaciju da vise ne znam sta da radim... naime, moja Sabina ima pet godina i devet mjeseci, a ima ruznu naviku da kada legne spavati, dok ne zaspi, cupa noktice... grebka po noktima sve dok ne zaperi a onda vuce da otkine i obicno zakine noktic pa joj krv tece... vjerujem i da je to boli, ali bez obzira na bol, ona ne prekida taj ritual... probala sam da joj sjecem nokte svaki dan, ali nema fajde... mazala joj fafaronom ne bi li je ujelo, iffff ona jos lizuce... ruzila, sibala, pricala... ali nista... stvarno vise ne mogu da budem pametna i da nadjem rjesenje... ako neko zna sta bi mogla uraditi, molim da mi kazete jer mi je zao njenih malih prstica i noktica, posebno iz razloga sto sam ja jako osjetljiva na nokte i volim vidjeti uredne i lijepe nokte u zenske osobe... hvala vam unaprijed
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dijete cupa noktice - kako rijesiti probl...
12.12.2009 18:03:06   
dinaa
I ja bih bila sretna da mi neko kaze kako rijesiti ovaj problem,moja cura uziva dok ovo radi cim se usuti odmah znam da cupa nokte,a kad dodje do krvi onda kaze da je boli.Neznam kako je odviknuti od te ruzne navike.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dijete cupa noktice - kako rijesiti probl...
12.12.2009 18:06:01   
Anoniman
aaaaa znaci nije jedina moja Sabina... aaaaaaa... sta im to znaci moja dinaa? sva djeca sisaju palac, nosaju dekice, vrte cuperke na kosi, a nasa cupaju noktice... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dijete cupa noktice - kako rijesiti probl...
12.12.2009 18:09:12   
dinaa
Hahaha moja sisa palac,nosa dekicu i cupa nokte ti skoro sve nabroja sta moja radi.Ma nemam pojma sto to rade kad ih boli,al vidim ona se toliko uzivi i neznam samo kako uspije da ga zaguli kad ih redovno sijecem,cudna su ta nasa djeca.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dijete cupa noktice - kako rijesiti probl...
12.12.2009 18:18:37   
Anoniman
haahahah... ja to ofrlje ono sto znam da dosta djece radi... eh da moja radi sve to, samo da ne cupa noktice, bas mi je zao... ali dzaba... i so mi je interesantno to radi samo kad treba da zaspi... u stvari to je kao jedan nacin na koji se uspavljuje... ja se recimo i dan danas ljuljuskam dok ne zaspim ili trljam stopalo od stopalo, ali to nista ne steti... ali ovo cupkanje, bas mi zao

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *