|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djeca pjevaju narodne pjesme :(
15.6.2009 20:00:29   
Nunny
moje drage ja sam se bas razocarala... mala djeca pjevaju seku aleksic i ko zna kakve sve narodne pjesme....
Ja sam kao malo dijete pjevala
Kad bi svi ljudi na svijetu (Arsen Dedic)
Bracu ne donose rode
vuce bubo lenja i slicne djecije pjesme...
Shmrc... kakvo razocarenje kad pitate malu curicu da vam nesto otpjeva, a ona pocne.... ja necu da ga vidim ni glasa da mu cujem...

sta slusaju vasa djeca....sta mislite koliko narodnih pjesama jedno malo dijete zna...


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
15.6.2009 20:29:16   
MELLI
user posted image
Ne znam šta bih ti rekla,katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!
Baš mi se prijateljica žalila prije nekoliko dana kako joj se princeza pohvalila da je u vrtiću naučila novu pjesmu,na pitanje koju,ona je zapjevala malo viski malo coca cola...
                             user posted image

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
15.6.2009 20:33:33   
mamica87
Toliko lijepih pjesmica za djecu ima da roditelji neki ipak smatraju da je lijepo slusti kada dijete pjeva narodnu muziku i to je njima zabavnouser posted image .MIslim da je uzasno kada cujes malo dijete kako pjeva takve pjesme!Zar nije ljepse kada pjeva  pjesmice koje jesu napisane za djecuuser posted image user posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
15.6.2009 20:38:34   
mamy Sabina
IZVORNA PORUKA: Nunny

moje drage ja sam se bas razocarala... mala djeca pjevaju seku aleksic i ko zna kakve sve narodne pjesme....
Ja sam kao malo dijete pjevala
Kad bi svi ljudi na svijetu (Arsen Dedic)
Bracu ne donose rode
vuce bubo lenja i slicne djecije pjesme...
Shmrc... kakvo razocarenje kad pitate malu curicu da vam nesto otpjeva, a ona pocne.... ja necu da ga vidim ni glasa da mu cujem...

sta slusaju vasa djeca....sta mislite koliko narodnih pjesama jedno malo dijete zna...





Grozno naravno
Moja klika je već velika 13 joj je godina sluša Dubiozu,Letu Štuke,U2,Gunse,Aerosmith itd rodila mama svoju rokericuuser posted image user posted image Kad je bila mala  slušala je dječije pjesmice primjerene njenom uzrastu ,moja mama je nastavnik muzičkog pa smo redovno dobivali od nene dječije pjesmice
Maloprije pijemo kafu na balkonu,gledamo dvoriste puno dječice
Zagrlila se 3 dječaka i pjevaju mislim da ide ovako ,,Puče ko šapanjac"
Horski,vidim da tex baš znaju,a nijedan u školu još ne ideuser posted image



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
15.6.2009 20:40:05   
tweety
Moj sin je prvo pjevao "Putovanje maloga puža",pa "Kocka do kocke",pa "Carstvo" sad pjeva nešto "rekla mi mama ciklama,da neću biti lijepa dama..." user posted image Sve je ovo iz vrtića.A zapjeva i onu od Oskara "Medo brundo" user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
15.6.2009 20:41:18   
Anoniman
ma meni je inace katastrofa kada djeca pjevaju pjesme za odrasle ...nekako mi morbidno cuti dijete kako izgovara ljubavne tekstoveuser posted image a o narodnjacima necu ni da pricam

(odgovor članu mamica87)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
15.6.2009 20:43:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamy RR

IZVORNA PORUKA: Nunny

moje drage ja sam se bas razocarala... mala djeca pjevaju seku aleksic i ko zna kakve sve narodne pjesme....
Ja sam kao malo dijete pjevala
Kad bi svi ljudi na svijetu (Arsen Dedic)
Bracu ne donose rode
vuce bubo lenja i slicne djecije pjesme...
Shmrc... kakvo razocarenje kad pitate malu curicu da vam nesto otpjeva, a ona pocne.... ja necu da ga vidim ni glasa da mu cujem...

sta slusaju vasa djeca....sta mislite koliko narodnih pjesama jedno malo dijete zna...





Grozno naravno
Moja klika je već velika 13 joj je godina sluša Dubiozu,Letu Štuke,U2,Gunse,Aerosmith itd rodila mama svoju rokericuuser posted image user posted image Kad je bila mala  slušala je dječije pjesmice primjerene njenom uzrastu ,moja mama je nastavnik muzičkog pa smo redovno dobivali od nene dječije pjesmice
Maloprije pijemo kafu na balkonu,gledamo dvoriste puno dječice
Zagrlila se 3 dječaka i pjevaju mislim da ide ovako ,,Puče ko šapanjac"
Horski,vidim da tex baš znaju,a nijedan u školu još ne ideuser posted image




ma ja s tvojom cerko morem komotno podrukuuser posted image ...dijete brate ima ukus kakav trebauser posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
15.6.2009 20:48:20   
mamy Sabina
Moreš narafskiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
15.6.2009 21:00:58   
neki
Evo mi upravo slusamo "medu,brundu"user posted image user posted image user posted image I meni je zlo kad cujem malenu djecicu da pjevaju turbo folkuser posted image user posted image user posted image Moj Sead ovih dana pjevusi la chante mi cantare(veze nemam kako se piseuser posted image ),moj svekar ga naucio,a i aktuelna je Stand by meuser posted image user posted image user posted image ,babo ga nauciouser posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
15.6.2009 21:35:42   
tea lana
kod mene Lana pjeva djecije pjesmice ovih dana je aktuelna Leptiricu sarenicu,voli ne mogu slagati Zmiju i zabu a moze slusati valjda pod mojim utjecajem Toseta i Balasevica

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
15.6.2009 22:27:12   
veeseelaa
pa čija to onda djeca pjevaju narodne pjesmice?user posted image   ova naša izgleda da ne user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.6.2009 22:28:21 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
15.6.2009 22:29:26   
mamica87
Gdje se mogu skinuti djecije pjesmice user posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
15.6.2009 22:31:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamica87

Gdje se mogu skinuti djecije pjesmice user posted image


ma na you tube, ukucaj npr par riječi neke pjesmice koje se sjećaš i eto ili samo dječije pjesmice

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
15.6.2009 22:35:47   
Ilhana RR
Neznam sta da vam kazem, ja moju malu ucim onoliko koliko znam djeciji pjesmica na nasem ali sad da joj nedozvolim da slusa muziku to je bezveze. U mene je Kalman Radio vecinom upaljen i tako da sta se tu vrti ona slusa.

Lamija znam da najvise voli kad cuje pjesmu Ona je ljepsa od noci od Sake i Dade... tako da joj tu cesto extra pojacam...

Ja isto cesto slusam sevdalinke, odrastla sam na tome i uzivam u toj muzici... i Ilahije i Kaside...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
15.6.2009 23:38:59   
almai
moji slusaju sve sto je veselooo
od djecijih pjesmica pa sad do 'gas, gas' kao i 'ti si zmija, a ja  zaba'(neznam ko pjeva samo je text veseo)


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
15.6.2009 23:45:11   
meme27
moja mala voli ove pijesme slusati
user posted image


user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
15.6.2009 23:50:35   
Saraya
user posted image user posted image user posted image Jooooj, dobra vam tema...
MM i ja ne slusamo apsolutno nikakvu muziku, uglavnom mi pjevamo po kuci(naravno, neke normalne, one stare od B. dugme-ta ili Merlinove...), a djeci pjevamo djecije iz osnovne skole user posted image user posted image user posted image , vole "Medu Brundu"(uh meni dosadila, kao i "Zmija i zaba") i "Medo medi meda neda" user posted image Ma ko djeca... user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
16.6.2009 0:09:18   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa čija to onda djeca pjevaju narodne pjesmice?user posted image   ova naša izgleda da ne user posted image

nek si ti njima rekla veselaa... pa sta ocekujete da djeca slusaju kad veeelika vecina balkanaca obozavaju i podrzavaju turbo folk?
ni zmija i zaba nije nista bolja pjesma, iako kazete da je vesela i da vam djeca znaju.. poslusajte tekst malo bolje i vidjecete o cemu pjeva

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
16.6.2009 0:12:33   
veeseelaa
ne mogu više Chuchi da ćutim ubi me nepravdauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
16.6.2009 0:15:18   
Saraya
IZVORNA PORUKA: Chuchi


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa čija to onda djeca pjevaju narodne pjesmice?user posted image   ova naša izgleda da ne user posted image

nek si ti njima rekla veselaa... pa sta ocekujete da djeca slusaju kad veeelika vecina balkanaca obozavaju i podrzavaju turbo folk?
ni zmija i zaba nije nista bolja pjesma, iako kazete da je vesela i da vam djeca znaju.. poslusajte tekst malo bolje i vidjecete o cemu pjeva


Ma glupa je totalno, mojima dedo i nana puste(imaju snimljenu na mob.), a djeca ko djeca, nemaju pojma sta im se servira, oni misle nesto fino... a ono user posted image

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
16.6.2009 0:16:54   
Chuchi
Ja prvi put cula tu pjesmu kad sam se poradjala user posted image user posted image user posted image
Jedna sestrica u hodniku pustila na mobitelu, a ja vam vristim na stolu u radjaoni.. user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
16.6.2009 0:18:06   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Saraya

IZVORNA PORUKA: Chuchi


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa čija to onda djeca pjevaju narodne pjesmice?user posted image   ova naša izgleda da ne user posted image

nek si ti njima rekla veselaa... pa sta ocekujete da djeca slusaju kad veeelika vecina balkanaca obozavaju i podrzavaju turbo folk?
ni zmija i zaba nije nista bolja pjesma, iako kazete da je vesela i da vam djeca znaju.. poslusajte tekst malo bolje i vidjecete o cemu pjeva


Ma glupa je totalno, mojima dedo i nana puste(imaju snimljenu na mob.), a djeca ko djeca, nemaju pojma sta im se servira, oni misle nesto fino... a ono user posted image  




i kod mene je Lana cula par puta na mob al sad u kaficu kad je cuje odmah hopa cupa.A ona nema ni priliku da slusa narodnjake jer mi slusamo vecinom rok i pop cast nekim narodnjacima koje slusam na dernecima ali to nisu cajke klasicne.Brate nema veselja bez Halida Sabana Harisa Brene


< Poruku je uredio Visnja RR -- 16.6.2009 0:24:37 >

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
16.6.2009 0:23:24   
veeseelaa
"Zmija i žaba" je hit pa vi pjevajte borbeneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
16.6.2009 0:24:21   
tea lana
hocemo li u duetu 

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
16.6.2009 0:26:11   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: tea lana
al sad u kaficu kad je cuje odmah hopa cupa.


Eto zasto nam djeca pjevaju narodnjake, tj. turbo folk! Maloprije sam rekla da vecina balkanaca podrzava
tu muziku, pa eto sad primjera ¨oprave¨, dakle pusta se svugdje, uvijek, i svima....

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *