|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djecije igracke u autu...
24.4.2008 9:32:30   
makana
...nedavno smo muž i ja prvi sunčani dan iskoristili da user posted image  odvedemo kod hotela na Ilidži. Priznajem da uopšte nisam razmišljala, dok spremim almedinu, sebe, isprovjeravam jel sve pogašeno i pozatvarano, jesam li stavila sok, maramice, rezervnu odjeću elem kad smo došli dole almedina je počela da trči za tuđim loptama, a mi smo unezvijereno gledali ima li igdje kakav štand da kupimo loptu da ova naša ne otima od druge djece.
Kasnije smo pričali i skontali da zaista u autu trebamo imati "dječiju" opremu, rezervnu loptu i još koju drugu igračku, kolica nikad ne vaditi iz gepeka kad joj se prispava da je možemo tušnuti u njih i sl.
Već stvaram u glavi spisak stvari koje bih mogla tako nalagerovati u gepek ali da ne trpam svašta, pa me zanima držite li vi takve rezrevne stvarčice za djecu u autu i koje user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.9.2010 19:22:36 >


_____________________________

strpljen - spasen
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "Dječija" oprema u autu...
24.4.2008 11:08:56   
nikka
Jao mene to pakiranje izluđuje,kad se ide u najobičniju šetnju ruksak se sprema,a sa autom da nepričam zato sam ja već poduzela neke mjere.
Pošto uglavnom ja vozim djete u svom autu,muž sa svojm ide na put,eh to je nama kao mala kućica,zadnje sjedište je rezervirano za dijete,uvijek imamo u autu loptu jedan kuschelfone to je njegova omiljena igračkica dok se vozi jer smo uglavnom sami u autu,a obavezno imam jedan rezervni ruksak u kome su: jedan duks ako zahladni pelene,maramice vlažne,jana voda u bočicama,koja se zna ugrijati ali opet mislim nedaj bože da zatreba bolje ikakva nego nikakva,i imamo grickalice koje  mu dam kad  se baš uznemiri.
Eto to uvijek imamo u autu za nedajbože,a opet se pakiramo iznova uvijek.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "Dječija" oprema u autu...
24.4.2008 14:42:52   
Blue rose RR
Iz auta nikada se ne iznose kolica..to ga dođe kao standardna oprema automobila.
A kada pođemo nekamo...uh..gore mi je za nju spremiti stvari/igračke negoli i sebe i mm.
Obavezno nosim još jednu odjeću, ono što se kaže od glave do pete...
Ono zbog čega često ludim je, što kikica voli da skače po lokvicama vode..jeli negdje neku skužila..njena je..
I naravno odmah se isprlja...

Ali helem nejse...nekako mi ostalo od vremena kada je bila mala beba, da uvijek imam rezervu za sve što mi treba..

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "Dječija" oprema u autu...
4.9.2008 14:37:51   
Gigana
i kod nas jedna kolica uvijek u autu, a druga u kući, to mi je puno praktičnije, a moram što prije početi razmišljati i o garderobi koju ću staviti u auto, jer uvijek nešto zaboravim na izlasku iz kuće.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: "Dječija" oprema u autu...
25.6.2009 11:10:01   
Anoniman
Mi u autu stalno imamo mali jastucic, dekicu, pa dekicu za izlet, loptu, igrackice za pijesak, medu, vlazne maramice, sesiric.
u njenom rusacicu najcesce je neka grickalica, nesto od voca i flasica sa vodom(za nju uvijek prokuham vodu).
U mojoj torbi  je uvijek nesto za "prigrnuti"(duks ili dzempercic), maramice...i ostalo zavisno od toga gdje idemo, koliko cemo se zadrzati...

(odgovor članu Gigana)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: "Dječija" oprema u autu...
25.6.2009 11:33:54   
Anoniman
U autu uvijek imam kanticu i ostale sitnice za pijesak, flasa sa vodom, kolica, a garderobu rezervnu uvijek nosim, jer kako sam postala mama predplatila sam se na teretne torbe da u njih moze stati sve za presvuci, sada vec dvoje djece.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: "Dječija" oprema u autu...
25.6.2009 11:55:24   
M kao Mama
HAHAHAHA, neki dan došao tata po mene i po Laju da nas odveze do nane i svrata pita: "Gdje je taj ormar, što ga moram prevući do Loganive", mislim da Vam je jasno na šta ličim kada negdje krenem. Znači dupla garedorba, tene ili cipele, igračke, kolica njena ne nosim jer ona je to davnih dana prevazišla, ali zato nosim njenju čelu Ajselu i njena kolica, sokove, mlijeko, vlažne maramice, ako idemo na duže staze tu je i njen jastuk, dekica. Helem, pokretni ormar kako moj tata reče. 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: "Dječija" oprema u autu...
2.8.2010 12:58:06   
škorpija
Mi smo kupili ovu igrački za auto i mogu reći da je pun pogodak, ajdin se svaki put obraduje kad je vidi i napokon se mirno vozimo, e sad do kad ne znam, ali zasad je voliuser posted image
ima kao mali volan, ključ za paljenje auta i mjenjač
[img][URL=http://img707.imageshack.us/i/juniordriver.jpg/]user posted image [/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/img]



_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: "Dječija" oprema u autu...
2.8.2010 13:17:42   
Dalil@
Skorpija, gdje ste ovo uzeli i kolika mu je cijena? Super izgleda, trebalo bi nam ovako nesto s obzirom da cesto i dugo putujemo user posted image

< Poruku je uredio Dalil@ -- 2.8.2010 13:18:46 >


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: "Dječija" oprema u autu...
2.8.2010 13:38:33   
škorpija
hej dalila muž je ovo naručio preko e-baya, koštalo je oko 30 km sa potšarinom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: "Dječija" oprema u autu...
2.8.2010 13:43:50   
Skvo RR
Ja sam zraknula nesto slicno u TL...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: "Dječija" oprema u autu...
2.8.2010 13:44:27   
Nedi
Mi nemamo vise TLuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: "Dječija" oprema u autu...
2.8.2010 13:44:48   
Dalil@
De nemoj user posted image Ne mogu da vjerujem da je izaslo tako jeftino. Morat cu malo pronjuskati po netu, da vidim kako fercera to narucivanje s e-baya user posted image Vidjela sam da ima super stvari sa prilicno solidnim cijenama.

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: "Dječija" oprema u autu...
2.8.2010 13:47:27   
Dalil@
Skvo, vjerujem da bi ovako nesto u TL-u bilo duplo skuplje ako ne i vise user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: "Dječija" oprema u autu...
2.8.2010 15:06:01   
mamina princeza
Ja sam nesto na ovaj fazon vidjela nekad davno u onoj radnji u BBI ( nez nam kako se zove) - Baby centar ili netso slicno - ona dole u prizemlju odnosno u nivou sa garazama.
bilo je nesto sto se zakaci na prednje sjediste i onda se moze voziti i nesto pritiskati. djelovalo je zanimljivo al mi se cini da je za manje djete pa mi snimo uzimali (2.g) jer joj vjerovatno ne bi bilo zanimljivo ni pola sata.
kostalo je cini mi se oko 30-40 KM



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: "Dječija" oprema u autu...
2.8.2010 16:32:55   
emma.L
Ako nadjete igdje, molim vas obavijestite me - treba nam dvd player što se namontira na naslon za glavu na prednjem sjedištu sa stražnje strane. Naravno, da nije preskupo/može polovno. Stalno smo u autu vikendom, a dosadilo mi je cicati pred Emino spavanje da krećemo.
Mozak probiše dječije pjesmice više user posted image .
A kod nas je u autu jedna kantica, lopatica, grablje, lopta, frizbi, nekoliko plišanaca onih sa gumicama da se mogu lijepiti na staklo, i jedna jadna stara osakaćena mačka koju je dobila od nane user posted image .
Sada ne trebamo više toliko presvlake, ali trebamo ubaciti pred zimu dekicu da stoji i autu.
A putnički krevet ne vadimo nikada.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: "Dječija" oprema u autu...
2.8.2010 16:49:15   
škorpija
i ja sma vidjela u baby centru igračku za auto, ali je koštala 70 KM, nešto na fazon životinjke farle, djete prtišće volan,  aonda životinje  na dijelu koji se zakači na prednje jedište, muču, kavkću, grakću i ostalo. bilo mi to skupo, a i ajdin još ne konta te hepeke sa životinjama, vjerovatno ćemo i taj naručiti kad bude veći

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Djecije igracke u autu...
2.8.2010 16:51:41   
škorpija
user posted image

E ovako izgleda taj druga igračka što sma vidjela u BBI, i košta 70 KM

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.9.2010 19:23:16 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: "Dječija" oprema u autu...
8.10.2010 15:10:16   
miracle
IZVORNA PORUKA: škorpija

hej dalila muž je ovo naručio preko e-baya, koštalo je oko 30 km sa potšarinom


Koliko ste čekali da to stigne i ako nije problem koji je pravi  naziv za to čudouser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Djecije igracke u autu...
8.10.2010 21:26:57   
Atarka
IZVORNA PORUKA: škorpija

user posted image

E ovako izgleda taj druga igračka što sma vidjela u BBI, i košta 70 KM


Mi smo ovo dobili na poklon za prvi rodjendan :) Prava stvar!

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *